Hrajte hned u Fortuna 

Age of Egypt online

Hrajte online automaty zde: Fortuna
Age of Egypt točení zdarma: Žádná aktuální nabídka
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Získejte bonus hned teď: Použijte náš odkaz!

V této recenzi, najdete komplexní informace které vám pomohou úspěšně hrát Age of Egypt online a zanechají zkušenost s nejlepšími online sloty. Takže, čtěte pozorně a dobře to využijte. Pro začátek, budete muset získat svůj Fortuna účet – jen stiskněte tlačítko umístěné nahoře k přechodu na jejich registrační stránku.

Hrát Age of Egypt v Fortuna

Fortuna je současná online sázkařská platforma kde můžete hrát Age of Egypt, a širokou škálu dalších vysoce ziskových Playtech slotů. Aby byla hra ještě více vzrušující, je tu také Fortuna bonus nabídka. Bonus se skládá z: Fortuna uvítací bonus: 100% odpovídající hotovost v hodnotě 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Zdá se že není nic tak uspokojující než točení zdarma, že? Může být Age of Egypt stále lukrativní bez nějakých točení zdarma? Vsaďte se že ano. Pojďme se podívat jaké další bonusy a promo akce nabízejí.

Fortuna bonus bez vkladu

Fortuna bonus bez nutnosti vkladu a otočení zdarma nebyly vloženy jako Age of Egypt extra funkce. Taková škoda. Mezitím můžete používat 100% bonus. Zde vám budou poskytnuty veškeré informace, takže budete vědět o co se jedná.

Fortuna uvítací bonus

Každý skutečný hráč chce hrát Age of Egypt za skutečné peníze, ale také by rád vkladový bonus. A přesně to vám poskytne Fortuna uvítací bonus. Máte oprávnění na 100% bonus na váš první vklad, jaké to máte štěstí. Jen si představte, že už od samého začátku můžete mít až 25000 Kč. Jeho získání není žádná věda – jedno kliknutí na tlačítko v tomto článku vás tam dostane. Abyste mohli být skutečným hráčem, musíte provést minimální vklad 100 Kč. Nejte ale svázáni nejmenší částkou. Berte na vědomí, že kasino dorovnává váš vklad, takže výhody – a bonus – porostou společně s ním.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Fortuna bonus bude váš ve chvíli, kdy kliknete na tlačítko Hrát teď v této recenzi.
 • 2. krok: Hledejte ikonu Join Now a stiskněte ji, abyste se dostali na registrační stránku. Vložte obvyklé informace
 • 3. krok: Udělejte vklad a získejte Fortuna uvítací bonus 100% až do výše 25000 Kč. Teď vás nic nezastaví před tím hrát online slot Age of Egypt se skutečnými penězi.


Hrajte hned u Fortuna 

Age of Egypt Online: Hlavní vlastnosti

Jsou vaším oblíbeným koníčkem automaty s tématem Mythology? Tento skvělý automat od Playtech by mohl být přesně to, co hledáte. A i když nemáte takový zájem o automaty souvicející s Mythology, zkuste zatočit – určitě vystoupá po žebříčku vašich nejoblíbenějších online výherních automatů až mezi nejlepší. V této Age of Egypt recenzi obsáhneme každý detail – ale nejdříve začněme se základními funkcemi.

 • Využijte 5 kotoučů v automatu Age of Egypt. Jak se dalo předpokládat, tento výherní automat má lichý počet válců. Firma Playtech se tak rozhodla zejména proto, aby umožnila vznik ne většího počtu než 20 linií
 • Minimální požadovaná sázka je 0.05 Kč.
 • Mějte tento automat vždy po ruce i na cestách díky Age of Egypt v mobilu.
 • Asi budete muset obětovat trochu času, abyste prozuměli pravidlům tohoto inspirujícího výherního automatu. Je to ale opravdu malá cena za prožitek z hraní této unikátní hry.
 • Tato hra nabízí ohromující výhru, se kterou můžete domů odejít bohatší o 2500000 Kč.
 • Je zajímavé, že Age of Egypt RTP, neboli návratnost hráči, je: 97.05%. S takovou procentuální šancí stačí jenom jedna hra, abyste vyhráli balík. Posuňte se dále touto kapitolou, abyste se dozvěděli o dalších faktorech, které otočí hru ve váš prospěch.


Hrajte hned u Fortuna 

Age of Egypt Jackpot

Je to divné, ale do tohoto 5 válcového automatu nebyl zahrnut žádný online jackpot. Co ale získáte namísto Age of Egypt jackpotu je Eye of Horus symbol s největší možnou výhrou, která docela výrazně zvýší vaši výhru v této Fortuna hře tím, že znásobí vaši sázku na linii, a to až 500 krát. Proto byste měli sázet na jednu linii maximální částku 250 Kč, čímž pak můžete vyhrát neskutečné peníze, konkrétně 2500000 Kč! Jsme si zcela jistí, že je to víc než dost na to, aby to vykompenzovalo chybějící jackpot, že jo?


Hrajte hned u Fortuna 

Tipy pro hru

Děláte své první kroky s online výherními automaty? Přečtěte si náš jak hrát Age of Egypt online za skutečné peníze návod. Abyste vyhráli, musíte trefit alespoň 2 odměnu přinášející symboly za řadu. Slot vyplácí left to right. Než se do toho ponoříte, nastavte vaši sázku using the bet size toggle. Spin tlačítko zahájí hru pod současným nastavením. Nicméně než tak učiníte, přesvědčte se, že jste si přečetli instrukce níže. Na tuto musíte být ve slotech expertem. Tuto recenzi doplňuje zjednodušený návod jak hrát . Pravidla zahrnutá ve hře jsou také velice užitečná pro pochopení základních mechanismů hry.

Krok 1: Co je lepší – demo verze nebo Age of Egypt se skutečnými penězi?

Chcete hrát Age of Egypt online za skutečné peníze nebo jen zkusit bezstarostný začátečnický mód který nevyžaduje žádné peníze? Age of Egypt režim bezplatné hry je simulací kde nejsou zahrnuty žádné skutečné peníze. Je dostupná také na Fortuna mobilní slotové platformě. Budete ale litovat pokud nikdy nezkusíte opravdu výhodnou nabídku, protože promarníte šanci nechat si vyplatit.

Krok 2: Zvolte si svou kreditní částku

Objem vaší sázky zůstává zcela flexibilní po celou dobu Age of Egypt hry o skutečné peníze, sázku můžete upravit kdykoliv jen chcete, v závislosti na vaší herní strategii. Jděte na nejnižší sázku 0.05 Kč, nebo ji zvyšte na 250 Kč. Uvážíme-li že tento minimalistický slot má malé ale časté výhry, můžete mít malé sázky a očekávat slušný výdělek. Použijte tlačítko nastavení velikosti sázky pro přesnější vyladění vašeho vkladu.

Krok 3: Vyberte si výherní linie

A teď potřebujeme, abyste se soustředili na výherní řady. Můžete začít hrát s nejmenším počtem: jednou. Volba tak malé částky sníží vaši celkovou sázku na 0.05 Kč, ale negativně ovlivní také míru vašich výher. Vaše sázka bude nějak vyšší , s rozsahem který pokrývá částky od 1 Kč do 250 Kč. Abychom byli upřímní, nikdo není tak schopný aby vybral jen ty řady které přinesou výhry. Hotoví s výherními liniemi? Jděte na tlačítka Spin a začněte klikat. Je možné zrychlit 5 válců pokud stiskněteAge of Egypt Turbo tlačítko, navíc můžete hrát bez námahy užitím Auto Play. Žádné další zdržování – zahrajte si Age of Egypt online!


Hrajte hned u Fortuna 

Pravidla

Do teď jste pochopili, že tomuto Age of Egypt jde obtížně porozumět. Takže před tím, než se stanete mistři Age of Egypt, si musíte nastudovat pravidla. Věřte nám, udělá to obrovský rozdíl, takže tomu věnujte pozornost:

 • Prohlédněte si tabulku výher, kterou můžete vyvolat stisknutím tlačítka na hlavní obrazovce
 • Jakékoliv 2 nebo více stejných, sousedících symbolů vám vyměří výhru
 • Vyberte počet 20 výherních linií
 • Celková výhra je odvozena násobením sázky na řadu s výrami na řadě
 • Orientace výher na linii je zleva doprava, ale pokud dostanete scatter, ten se vyplatí bez ohledu na směr
 • V případě výher na různých liniích, skóre bude sečteno
 • Když budete mít na stejné řadě více výher, váš účet bude bohatší pouze o nejvyšší z výher
 • Scatter bude vyplácen společně s výhrami na liniích
 • Scatter výhry zvýší celkovou sázku jednoduchou násobilkou
 • V případě selhání herního softwaru nebo hardwaru boudou všechny výhry a výplaty považovány za neplatné a vklady budou vráceny
 • Poznámka: Zkontrolujte si podmínky použití Fortuna, kde je odkaz na řízení nedokončených her a příslušné postupy. Zkontrolujte také postupy, které se týkají času, který budete mít před automatickým ukončením neaktivních her

Výherní řady a válce

Při tvorbě tohoto slotu, Playtech z něj udělal moderní slot s 5 válci. Tyto válce skvěle pasují k Mythology-orientovanému designu. Očekávejte klesající směr pro těchto 5 válců v Age of Egypt. Tento směr vám pomůže soustředit se jen na výhry těchto pohodlných slotových cen. Soustřeďte se a zapamatujte si Age of Egypt symboly, protože vám vydělávají tyto malé ale pravidelné výhry. Můžete očekávat 11 náhodně se objevující figury , včetně wild (zástupného) a scatter (rozptýleného) symbolu.


Hrajte hned u Fortuna 


Váš úspěch v Age of Egypt závisí na výherních řadách. To jsou ty, na kterých následují kombinace symbolů, a dávají vám cenou 2500000 Kč. Abyste měli nejlepší výsledky, vyberte všechny Age of Egypt výherní linie. Pokud se stále bojíte je všechny zapnout, tak Playtech přidal možnost vybrat klidně jen jednu linii jedné řady když použijete vhodné tlačítko Ale, vězte že toto není to nejvýnosnější řešení pro Age of Egypt hru. V Age of Egypt můžete očekávat 20 výherní linie které rozdávají výplaty zleva doprava. Age of Egypt vyplácí velmi časté.

Symbol s nejvyšší výhrou

Symbol, na který byste se měli zaměřit je něco jako jackpot symbol, který nese nejvyšší výhru – Eye of Horus.Ten se sebou přináší 500než sázka v případě, že je výherní kombinace tvořena z 5 symbolů. Tak co teď říkáte na tuto Playtech hru? V případě, že se vám povede získat 5 těchto ikon na několi z výherních liniích zároveň, každá z nich ponese výhru 500 násobku vkladu. Kolik peněz můžete maximálně vyhrát? Vsadíte-li nejvyšší sázku 6250 Kč na linii, po obdržení všech 20 výherních linií váš účet exploduje a zvýší se o 12.5 Kč. Pokud tedy vsadíte 12.5 Kč, což je maximální sázka na linii,, odměnou bude velká suma 6250 Kč za každou z výherních linií.

Ostatní symboly

Symbol Eye of Horus je ten nejlepší, ovšem jsou zde další symboly a v tomto automatu je jejich celkový počet 11, kterých dizajn je zdařilý:

 • Obrázky Horus Signet násobí vaši sázku na linii 400-krát
 • Ace symbol, který váím vynese 150x výši vaši sázky na linii
 • King symbol – 125x vaši sázky
 • Nejméně vyplácející symbol 10 přináší skromnou výhru – 50x sázky na linii. Nicméně, každá koruna se hodí.

Extra symboly

 • Dlaždice která slouží k aktivování bonusového kola – Anubis
 • Sphinx wild obrázek
 • Pharaoh scatter (rozptýlený) emblém

Wild (zástupný symbol)

Wild (zástupný) symbol ve Age of Egypt hře je snadné najít – pole je označeno: Sphinx. Kterýkoliv z 11 symbolů v Age of Egypt může být nahrazen wildem (zástupným), bez ohledu na to na které 20 řadě padne. S Sphinx byste museli být prokletí abyste nikdy nevyhráli v Age of Egypt! Wild (zástupný) sám o sobě vám může přinést 10000x. Pokud seřadíte wild (zástupné) dlaždice na 5 válcích.


Scatter

Dalším o něco komplikovanějším symbolem na seznamu v automatu Age of Egypt je Scatter symbol. Tento obrázek naleznete pod názvem Pharaoh. Jednoduše nejpodstatnější detail tohoto Age of Egypt scatter symbolu je, že není omezen na výhernou kombinaci 20 výherních linií. Pokud se jednoduše objeví, vy vyhráváte. Maximálně můžete obdržet až 500x – to je výhra u všech 5 symbolů naráz. Všemocný scatter Pharaoh také aktivuje volné hry. Který z 11 symbolů této hry tohle dokáže? Žádný…


Extra Hry

Popovídejme si o nestandardních vlastnostech.

Volná kola

Age of Egypt přichází s bonusovou hrou, která se jmenuje Royal Treasury. S touto funkcí máte možnost získat více peněz díky Age of Egypt zdarma s volnými zatočeními. Takže pokud zmáčknete logo Pharaohbuďte si jistí, že volná zatočení jsou na cestě. Plus, spustí se také Scatter. Volná zatočení mohou být znovu spuštěna až 10x .

Anubis funkce

Speciální hra Anubis je tu pro vás, když si potřebujete odpočinout od hlavní hry. A pokud tak uděláte, dostanete příležitost přilepšit vašemu účtu. Kolo Anubis je připraveno když se symbol Anubis objeví na kotoučích.

Je Age of Egypt video výherní automat?

Ano! Jakožto videoautomat, tento nekomplexní titul má celkem pokročilou grafiku a zvuk odpovídající tématu Mythology.

Herní zvuky

Je přinejmenším logické předpokládat, že Mythology-tématický slot obsahuje rozlišující zvukové charakteristiky. K přidané 20-výplatní linie slotové jednoduché grafice, zvuky vytvářejí pravou unikátní atmosféru. Samozřejmě, mohou Fortuna hráči použít mute tlačítko, pokud jsou pro ně zvuky v Age of Egypt nepříjemné. Na druhou stranu ale můžete zvuky v tomto novém slotu upravovat podle libosti pomocí nastavení zvuků.

Fortuna Software

Fortuna ke stažení není, což nedává jinou možnost než hrát Age of Egypt online. Ohledně online casín s tímto titulem od Playtech, instant-play casina jako Fortuna jsou jednodušší a přívětivější, kromě toho, je stahování zastaralé. Zapomeňte na to Age of Egypt stáhnout, prostě registrujte se teď u Fortuna, kliknutím na tlačítko níže posuňte se k hledání Age of Egypt maximální výhra – až 2500000 Kč.


O společnosti Playtech

Speciality: Herní produkty a softwarová řešení, Hry pro počítače a mobilní telefony, Systém řízemi napříč platformami
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Zakladatel: Teddy Sagi
Sídlo ústředí: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Založen: 1999
Hrajte hned u Fortuna 

Často Kladené Otázky

O Fortuna pravidlech a Age of Egypt tipech a trikech se zde dozvíte více.

RTP online hracího automatu – Co to je?

RTP je zkratka pro návratnost hráči (Return to Player), což je procentuální hodnota odvozena od statistik výher automatu Age of Egypt během dlouhého časového horizontu. V online automatech, které mají celkově 20 výherních linií, můžete očekávat návratnost od 93% do 96%.

Jak vysoké je Age of Egypt RTP?

S tímto titulem od Playtech můžete vše brát s klidem, nejen díky celkovému pocitu z hraní, hodnota Age of Egypt RTP 97.05% je totiž taky celkem fajn.

Jak si vyzvednout Age of Egypt výhry?

Jakmile se rozhodnete vyzvednout si peníze, které jste získali v této Playtech hře, můžete to udělat okamžitě. Všechny vaše vyhrané peníze se objeví na vašem Fortuna účtě. Zvolte jednu z možností výběru , a opatrně zvažte, jak to utratíte! Pokud ale potřebujete více poradit nebo pomoc, tak vám nápomocná Fortuna zákaznická podpora může poskytnout více informací.

Bude problém, když si budu chtít vybrat peníze z mého účtu pomocí kreditní karty?

Když jsme naposledy navštívili webové stránky Fortuna, nebylo možné vybírat peníze na kreditní kartu. Jde o vynechání z jejich strany, které bude snad brzy napraveno.

Je Paypal dostupný?

V současné době zde není možnost výběru peněz přes Fortuna Paypal. Pokud vám tyto možnosti způsobují akorát bolení hlavy, tak jen používejte bankovní převod.

Najdu také Age of Egypt zdarma?

Samozřejmě můžete vyzkoušet Age of Egypt zdarma, jen se zaregistrujte a přihlašte se na váš Fortuna účet.

Age of Egypt Aplikace

Ano, máte možnost využít všech benefitů hry Age of Egypt a její často platící ceny za použitím Age of Egypt app. Existuje jen jedna, zcela gratis Fortuna aplikace. Tak prosím buďte velmi opatrní při stahování aplikace na neoficiálních stránkách.

Age of Egypt: Výhody vs. nevýhody

Age of Egypt Výhody: Nevýhody:
Mobilní hra:
Výplata:
Funkce točení zdarma:
Speciální symboly:
Bonusové funkce:
Grafika:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Fortuna 


Hrajte hned u Fortuna 

Age of Egypt online

Hrajte Age of Egypt zde: Fortuna
Age of Egypt točení zdarma: Brzy k dispozici
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Získejte to teď: Klikněte na tlačítko!

Jestli chcete zažít nejlepší chvíle s online sloty a hrát Age of Egypt online aniž by vás to otravovalo, vřele doporučujeme pročtení obsahu této stránky. Pokud nemáte účet with Fortuna, měli byste si jeden otevřít. Nebojte se – nebudete muset brouzdat po internetu, jen následujte odkaz který jsme vám dali.

Hrát Age of Egypt v Fortuna

Fortuna je současná online sázkařská platforma kde můžete hrát Age of Egypt, a širokou škálu dalších vysoce ziskových Playtech slotů. Navíc, můžete dostat i pěkný Fortuna bonus. Tady je nabídka: 25000 Kč věnovaných jako Fortuna uvítací bonus. To je 100% z vašeho prvního vkladu.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Odpovězte upřímně – Točení zdarma je tím co máte rádi? Když víte o co jde, proč byste říkali ne? Očividně, někdo z Fortuna nesouhlasí. Jsou tu různé bonusové funkce, tak se pojďme podívat co dalšího tu můžeme najít.

Fortuna bonus bez vkladu

Fortuna bonus bez vkladu také není na seznamu výhod. Potom tedy, můžete dostat ještě další výhody – 100%

Fortuna uvítací bonus

Nejste si jisti, jak funguje vkladový bonus a jak ho můžete využít, když chcete hrát Age of Egypt online za skutečné peníze? Můžete využít například Fortuna uvítací bonus. Momentálně je tu možný bonus 100% na váš první vklad až do výše 25000 Kč. Jedno kliknutí na tlačítko v textu a je to vaše. Po přihlášení proveďte vklad o částce ne menší, než 100 Kč. Myšlenkou této akce je, že kasino dorovná cokoli vložíte, mějte to na mysli, až budete volit výši částky. Může to být velmi dobrá investice.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: První krok je kliknutí na tlačítko Hrát teď. To aktivuje Fortuna bonus.
 • 2. krok: Toto je registrační krok – zadejte informace potřebné pro registraci.
 • 3. krok: Udělejte vklad a získejte Fortuna uvítací bonus 100% až do výše 25000 Kč. Teď vás nic nezastaví před tím hrát online slot Age of Egypt se skutečnými penězi.


Hrajte hned u Fortuna 

Přehled

Jsou Mythology slotové hry vaší oblíbenou zálibou? Tento skvělý Playtech slot může být tím, co hledáte. I když se nezajímáte o Mythologysloty, zatočte si – může se to vyšplhat na vrchol seznamu vyšich oblíbených online her. V této Age of Egypt recenzi pokryjeme každý detaill – ale nejprve pojďme začít se základními vlastnostnmi.

 • Tento výherní kasino automat má 5 kotoučů. Je to docela obecná struktura hry, kterou je možné najít u většiny herních systémů s množstvím 20 výherních linií
 • Minimální sázka, kterou můsíte vložit, abyste mohli hrát Age of Egypt za skutečné peníze, je 0.05 Kč za sázku.
 • Je zde také i mobilní verze automatu Age of Egypt.
 • Již na první pohled vypadá tento hrací automat poněkud komplexně, takže byste nejprve měli projít pravidla hry.
 • Nejlepší výhra je zde 2500000 Kč v hotovosti.
 • Age of Egypt RTP (Return to Player), tedy procentuální návratnost hráči, je 97.05%. To je něco. Čtěte dál a zjistěte, co toto signifikantní číslo znamená, bevíme-li se o hracích automatech.


Hrajte hned u Fortuna 

Age of Egypt Jackpot

U tohoto hracího automatu nehledejte žádny, online jackpot, nenajdete ho. To ale neznamená, že je tato hra k zahození – najdete zde totiž Eye of Horus symbol, jehož úkolem je chovat se jako virtuální Age of Egypt jackpot, protože může vaši sázku na linii znásobit až 500krát. Například vsazením maximální částky 250 Kč na každé roztočení můžete vyhrát 2500000 Kč. Jsme si zcela jistí, že je to víc než dost na to, aby to vykompenzovalo chybějící jackpot, že jo?


Hrajte hned u Fortuna 

Naučte se hrát

Pokud jste noví ve světě online výherních automatů, tady je krátký návod, jak hrát Age of Egypt online za skutečné peníze. Cílem hry je spojit alespoň 2, až po maximálně 5 stejné symboly v řadě zleva doprava. Jakmile hra začne, upravte svou sázku použitím sázky ovladačů palubní desky. Pro zahájení hry stiskněte: Spin. Než začnete hrát, přečtěte si instrukce níže. Toto je relativně komplikovaná hra a začátečníkům muže občas připadat matoucí. Tuto recenzi doplňuje zjednodušený návod jak hrát . Pokud vám něco není jasné, vždycky si můžete přečíst výborně napsaná pravidla.

Krok 1: Co je lepší – demo verze nebo Age of Egypt se skutečnými penězi?

První věc kterou musíte rozhodnout právě teď jejakým způsobem chcete hrát Age of Egypt online? Přišli jste si jen zacvičit nebo jste skutečný slotový geek který jde za vysokým skóre? Age of Egypt režim bezplatné hry je simulací kde nejsou zahrnuty žádné skutečné peníze. Je dostupná také na Fortuna mobilní slotové platformě. Budete ale litovat pokud nikdy nezkusíte opravdu výhodnou nabídku, protože promarníte šanci nechat si vyplatit.

Krok 2: Zvolte si svou kreditní částku

Váš vklad během Age of Egypt o skutečné peníze je zcela na vás. Nastavte ho kdy a na co váš Fortuna účet rozhodne, zatímco budete točit. V podstatě, můžete stanovit minimum 0.05 Kč, nebo přejít k 250 Kč na roztočení. Pamatujte, tento minimalistický slot vám vyplatí menší ale opakující se výhry, můžete očekávat příjemnou návratnost. Použijte tlačítko nastavení velikosti sázky pro přesnější vyladění vašeho vkladu.

Krok 3: Ruční výběr vyšich výherních linií

A teď potřebujeme, abyste se soustředili na výherní řady. Můžete začít točit pouze s jednou. Při volbě malého počtu řad se sníží vaše celková sázka na 0.05 Kč, takže to negativně ovlivní frekvenci vašich výher. Ustálený počet 20-ti výherních linií je tak s nejvyšší pravděpodobností neporaženou strategií. S tímto, budou vaše sázky závratnější , a částka od 1 Kč do 250 Kč. Na druhou stranu, výběr pouze těch řad, které vám přinesou výhru, je nemožný. Hotoví s výherními liniemi? Jděte na tlačítka Spin a začněte klikat. Age of Egypt má také Turbo nastavení, které přiměje 5 válců svištět rychle, a navíc k tomu, je tu kompletní Auto Play přepínač, který uvolní válce a nechá je se otáčet samovolně. Teď, jsme připraveni roztočit Age of Egypt!


Hrajte hned u Fortuna 

Pravidla

Nenechte se zastrašit herní složitostí. Pokud se cítíte zmateně, tak jste určitě podcenili úroveň výzvy této hry. Age of Egypt slot má dobře napsaná pravidla, která napraví vašeho zlomeného ducha:

 • Pro informace o výhrách si prohlédněte tabulku výher, do ní se dostanete přes tlačítko na hlavní obrazovce
 • Pokud dostanete 2 stejné symboly, vyhráváte. Samozřejmě, pouze pokud jsou u sebe.
 • Výhry za kombinace získáte pouze pokud je řada aktivována, kromě scatteru
 • Vítězné řady se násobí vaší sázkou na řadu.
 • Výhry se počítají z válců napravo k levým válcům , kromě scatteru, ten se vyplácí ve všech směrech
 • Pokud je více výher na mnoha různých liniích, jejich přidaná hodnota bude spočítána
 • Když bude na stejné linii více výher, zbohatnete pouze o nejvyšší z výher
 • Scatter a výhry na liniích jsou vypláceny společně
 • Celková sázka je vynásobená scatter výhrami
 • V případě poruchy herního softwaru nebo hardwaru budou veškeré výhry a výplaty vzniklé v jakýkoliv postižených herních kolech neplatné a všechny vklady budou vráceny.
 • Poznámka: Podívejte se na smluvní podmínky Fortuna, abyste zjistili, jaká jsou pravidla při nedokončení kola a kdy se neaktivní hra automaticky ukončí

Výherní řady a válce

Když se vybíral počet válců pro tento online slot, Playtech se velmi pečlivě rozhodli mu dát 5 válců. Starý dobrý směr dolů je ten, kterým se 5 válců v Age of Egypt točí. Čili, když hrajete tento pohodlný, bezstarostný slot, můžete se jednoduše soustředit na výhru. Seznamte se se Age of Egypt symboly dobře protože ty mají na svědomí výdej konstatních výher. Tyto 5 válců nese 11 náhodně se objevující dlaždice, včetně wild a scatter symbolu.


Hrajte hned u Fortuna 


Výherní řady v Age of Egypt a dalších slotech obecně slouží k určení výplat5 válců. Všech z nich se rozprostírá přes válce a pomáhá vám sbírat úžasných tuto 2500000 Kč obrovskou odměnu. Každý, kdo sloty hraje, vám řekne, že čím více výherních řad zahrnete, tím více možností na výhry budete mít. Nicméně, Playtech zde zahrnul možnost minimálního počtu jako například jedné linie jedné řady když stisknete tlačítko které vybere/zruší výběr řad. Ale jak jsme vás varovali – tudy byste se neměli vydávat pokud jste někdy doufali že dostanete hlavní cenu v Age of Egypt. Dávejte pozor na směr – těchto 20 výherních řad
platí zleva doprava.
Peníze, které přináší, vám budou padat na účet opakovaně. A s 20 řadami, budete mít dost šancí vyjít ze hry jako opravdový vítěz.

Symbol s nejvyšší výhrou

Playtech obohatil tento automat o symbol Eye of Horus – nejvýnosnější obrázek u tohoto automatu, který je něco jako jackpot symbol s nejvyšší výhrou. Vaše sázka se znásobí až 500-krát v případě, že je výherní kombinace tvořena 5 těmito symboly. Měli byste se modlit, aby se vám objevilo 5 těchto symbolů na jakékoliv z výherních linií a výhra 6250 Kč za každou linii, tedy v případě, že vaše sázka na linii činí 12.5 Kč a vy máte aktivováno všech 20 linií. V přepočtu tedy vaše výhra může být až 6250 Kč pro jednu linii, za předpokladu, že hrajete se všemi 20 výherními liniemi a vaše sázka je nastavena na maximum, tedy 12.5 Kč na každou linii.

Standardní symboly

Kromě symbolu Eye of Horus má tento video automat zahrnut celkově 11 obrázků, které přináší následující výhry:

 • Horus Signet symbol, u kterého je odměna rovna 400 násobku sázky na linii
 • Symbol Scarab má hodnotu 200 násobku výše sázky
 • Symbol Ace je oceněn na 150x sázky na jednu linii
 • Při výherné kombinaci symbolu King obdržíte 125x vaši sázky
 • No a na konec, je zde symbol 10, který vyplácí 50x vaši sázky.

Bonusové symboly

 • Anubis symbol – spouští bonusovou funkci
 • Sphinx wild (zástupný) symbol
 • Pharaoh scatter motiv

Zástupný symbol – Wild

Nebudete mít žádný problém s rozpoznáním wild ikony v Age of Egypt – je to Sphinx symbol. Pokud jde o tento Mythology video slot, wild má nahradit jakékoliv z 11 polí. Takže pokud nebudete skórovat často s Sphinx, jediným vysvětlením je že jste byli prokleti mumií! Pokud je sám dá vám 10000x multiplier, za předpokladu že máte 5 z nich.


Scatter symbol: Pharaoh

Dalším symbolem, který je zábavným doplňkem jinak obecné tematiky automatu Age of Egypt je tzv. Scatter. Byl pojmenován jako symbol Pharaoh. Mějte na paměti fakt, že Age of Egypt scatter symbol není pevně definován výherními liniemi, kterých je 20. To znamená, že výhru vyplácí kdekoliv, kde se objeví. I vy můžete hrát o 500násobek to je výhra pro všech 5 obrázků najednou. Mocný Pharaoh scatter také zapíná mód volných her. Kdokoliv, kto si tuto hru zahraje ihned pochopí, proč ostatní symboly nemají takovou sílu.


Extra Hry

Tento automat je pastvou pro oči pro Mythology fanoušky.

Volná zatočení

Royal Treasury představuje ve hře Age of Egypt zdarma mimořádnou bonusovou hru s volnými zatočeními a nechá vás hrát Age of Egypt zdarma. Nicméně, získáte skutečné peníze. Když uvidíte obrazec Pharaohkterý zde funguje také jako Scatter, bude vám udělena možnost spustit tuto funkci. Počet zatočení je omezen na 10 .

Anubis Bonusová hra

Age of Egypt online výherní automaty mají také zajímavé bonusové kolo nazvané Anubis. Je to příjemná změna tempa mezi dvěma herními relacemi. Má to další funkci – vydělá vám to peníze. Anubis je spuštěn, když se bonusový symboll – Anubis – objeví na kotoučích.

Je tento titul od Playtech video výherní automat?

Bez pochyb! Protože to je video herní automat, tato jednoduchá hra má moderní grafiku a stejně tak zvuky v souladu s námětem Mythology.

Zvuky

Pro hráče, kteří znají Age of Egypt a jeho Mythology tématický design, jsou autentické zvuky samozřejmostí. Zde Playtech obezřetně vybral tóny, které přibližují Fortuna hráčům téma tohoto 5-válce. Také slotová multiplikátorní maximální sázka na linii 500x liniová sázka, bude s těmito zvuky v harmonii. Mít zde možnost vypnout všechny zvuky se docela hodí. Jak je úplně běžné, tak tento video slot má v nabídce možnost upravit hlasitost zvukových efektů.

Fortuna Ke stažení

Fortuna stahování je věc minulosti. Je mnohem pohodlnější hrát Age of Egypt online. Stáhnutí vám zabere víc času i místa na disku, tak tato online casina s 5-válcy, nebo tyto instant-play casina se používají snáz. Netřeba ztrácet čas s Age of Egypt ke stažení. Ten čas raději použijte k zaregistrujte se u Fortuna, za použitím linku níže a soustřeďte se na získání 6250 Kč maximální výhra na každé výherní čáře.


O společnosti Playtech

Aktivity: Hry pro počítače a mobilní telefony,Systém řízemi napříč platformami, Herní produkty a softwarová řešení
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Založil: Teddy Sagi
Místo: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Působí od: 1999
Hrajte hned u Fortuna 

Sekce Otázek a Odpovědí

Chcete se dozvědět více o Fortuna, či Age of Egypt strategiích? Pak čtěte dál!

RTP online hracího automatu – Co to je?

RTP je akronym pro anglický výraz Return to Player, což znamená návratnost hráči. Ta vyjádřuje procento výhernosti, které můžete u dané hry očekávat. Vypočítává se ze shromážděných dat automatu Age of Egypt. V online automatech, které mají celkově 20 výherních linií, můžete očekávat návratnost od 93% do 96%.

Je Age of Egypt RTP dobré nebo špatné?

Při hraní této hry od Playtech není potřeba se nějak rozčilovat, protože je opravdu odpočinková, a Age of Egypt RTP 97.05% je stejně tak příjemné.

Jak si vyzvednout Age of Egypt výhry?

Získávání vašich peněz z této Playtech hry je skutečně bezproblémové. Vaše výhry jsou připsány na váš Fortuna účet. V podstatě vše co dalšího musíte udělat je, vybrat metodu výběru, kterou preferujete , a opatrně zvažte, jak to utratíte! Fortuna má také servis zákaznické podpory, která vám dá veškeré informace, které potřebujete.

Jsou akceptovány výběry peněz pomocí kreditních karet?

Bohužel ne.

Mám Paypal účet. Mohu ho použít k vyzvedávání peněz?

V současné době zde není možnost výběru peněz přes Fortuna Paypal. Pamatujte, že můžete také jednoduše požádat o bankovní převod.

Můžu si užít hru Age of Egypt zdarma?

Ano, možnost hrát Age of Egypt zdarma tu je, jediné co potřebujete je Fortuna účet, který zdarma vytvoříte.

Fortuna App

Ano, můžete si užívat všech výhod Age of Egypt menších ale častých výher skrze Age of Egypt aplikace do mobilu. Věřte nám, že jediná pravá Fortuna aplikace je licencovaný program k stáhnutí přímo zde. Neplaťte za aplikaci ani cent, a nestahujte ji odnikud jinud.

Age of Egypt: Výhody vs. nevýhody

Age of Egypt Výhody: Nevýhody:
Mobilní hra:
Výplata:
Funkce točení zdarma:
Speciální symboly:
Bonusové funkce:
Grafika:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Fortuna