Hrajte hned u Fortuna 

Age of the Gods: Prince of Olympus online

Hrajte tady: Fortuna
Age of the Gods: Prince of Olympus točení zdarma: Žádná nabídka
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Odemkněte bonus: Použijte náš odkaz!

Tato recenze vám poskytune nástroje k tomu zažít nejlepší herní chvíle s online sloty když začnete hrát Age of the Gods: Prince of Olympus online. Tudíž, použijte níže uvedený text abyste se vyzbrojili vědomostmi. Nejlepší způsob jak začít je vytvořit si nový Fortuna účet kliknutím na tlačítko přímo nahoře.

Hrát Age of the Gods: Prince of Olympus v Fortuna

Fortuna je moderní online casino kde můžete hrát Age of the Gods: Prince of Olympus, stejně jako další vysoce odměňující Playtech slot hry. A navíc, teď můžete dostat obrovský Fortuna bonus k tomu. Zmínil někdo bonusové nabídky? Řekněte nám, pokud toto dělá: Fortuna uvítací bonus pro nově příchozí ve výší 100% který může dosahovat až 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Odpovězte upřímně – Točení zdarma je tím co máte rádi? Když víte o co jde, proč byste říkali ne? Špatně. Fortuna promo akce jsou zaměřeny úplně jiným směrem. Které další nabídky a bonusy jsou teď na seznamu?

Fortuna bonus bez vkladu

Otočení zdarma bychom snesli, ale že Fortuna bonus bez vkladu je také nezvěstný? Opravdu? Prozatím dostanete 100% bonus pro váš první vklad. Zajímá vás to? Tak čtěte dále.

Fortuna uvítací bonus

Fortuna uvítací bonus pomáhá novým členům získat bonus odpovídající vkladu, aby mohli hrát Age of the Gods: Prince of Olympus online za skutečné peníze. Bonus může vyjít až na 25000 Kč, vhledem k tomu, že odpovídá 100 procentům vkladu. K aktivaci musíte jen stisknout tlačítko níže. Vklad nejméně 100 Kč vám umožní hrát Age of the Gods: Prince of Olympus. Když se rozhodujete, jaké množství uložit jako vklad, berte v úvahu, že bude dorovnán kasinem.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Prvním krokem je kliknout na hyperlink, který jsme vložili do článku a který aktivuje Fortuna bonus.
 • 2. krok: Vytvořte nový uživatelský účet. Zabere to jen pár minut. Jen vyplňte požadované info.
 • 3. krok: Třetím krokem je vložení vkladu. Teď je vašich Fortuna welcome bonus of 100% až do 25000 Kč uvítací bonus aktivováno. Pojďte hrát Age of the Gods: Prince of Olympus se skuteřnými penězi!


Hrajte hned u Fortuna 

Úvod

Toužíte po pěkném automatu s tématem Mythology? Playtech pyšně uvádí hru s tématem Mythology. Prostudujte si Age of the Gods: Prince of Olympus recenzi a zjistěte, proč je tak důležité tento automat vyzkoušet. Níže najdete vysvětlená pravidla počínaje najzákladnějšími funkcemi.

 • Tohle je jedna z těch 5 kotoučových her. Není překvapením, že 90% hracích automatů má lichý počet válců. Povšiměte si počtu 25 linií a bavte se počítáním možné výše výhry
 • Když chcete hrát Age of the Gods: Prince of Olympus za skutečné peníze, minimální sázka bude 0.05 Kč.
 • Po chvíli hledání narazíte na aktuální verzi hracího automatu Age of the Gods: Prince of Olympus do mobilu.
 • Asi budete muset obětovat trochu času, abyste prozuměli pravidlům tohoto zábavného výherního automatu. Je to ale opravdu malá cena za prožitek s hraní této unikátní hry.
 • Tato hra nabízí ohromující výhru, kterou je, kromě jiného, progresivní Age of the Gods: Prince of Olympus jackpot.
 • Age of the Gods: Prince of Olympus RTP (Return to Player), tedy procentuální návratnost hráči, je v rozmezí od 93.83% do 94.82%. Mějte na paměti, že i když to nemusí vypadat jako největší atrakce tohoto automatu, neznamená to, že není hoden vašeho času. Čtěte dál a dozvíte se proč.


Hrajte hned u Fortuna 

Age of the Gods: Prince of Olympus Jackpot

U Playtech her většinou naleznete několik různých online slot jackpotů. Age of the Gods: Prince of Olympus jackpot slibuje výhru pro několika šťastlivců tím, že roste sbíráním částí všech sázek od 0.05 Kč do 1250 Kč, které hráči Fortuna u tohoto automatu vsadili.

Po vyplacení mastné výhry se bank začne znovu plnit a růst.


Hrajte hned u Fortuna 

Průvodce hraním

Děláte své první kroky s online výherními automaty? Přečtěte si náš jak hrát Age of the Gods: Prince of Olympus online za skutečné peníze návod. Hra vyplácí zleva doprava, ale potřebujete alespoň 2 stejné symboly abyste vyhráli. Přednastavená hodnota sázky je něco, co zrovna nemusíte chtít, tak využijte čas k nastavení vaší velikosti a hodnoty sázky výběrem jednoho ze současných nastavení. To zvýší vaši sázku ale také částku, kterou vyhrajete. Pro první roztočení jen klikněte na tlačítko Spin. Než začnete hrát, přečtěte si instrukce níže. Toto je relativně komplikovaná hra a začátečníkům muže občas připadat matoucí. Tuto recenzi doplňuje zjednodušený návod jak hrát a přečtěte si důkladně pravidla, protože byla promyšleně napsána z dobrého důvodu.

Krok 1: Měl bych hrát Age of the Gods: Prince of Olympus o skutečné peníze?

Teď už se musíte rozhodnout, jestli budete hrát Age of the Gods: Prince of Olympus online v nastavení se skutečnými penězi nebo jestli chcete jen otestovat hru v bezstarostném režimu pro začátečníky, která nevyžaduje žádné platby.

Krok 2: Zvolte velikost vašeho kreditu

Velikost sázky v Age of the Gods: Prince of Olympus za skutečné peníze je volně měnitelná a zcela na vás. Playtech vám dává šanci ji změnit tak, jak a kdy se vám to bude hodit. Můžete ji nastavit na minimum: 0.05 Kč, nebo jít až do výše 1250 Kč v jednom roztočení. Co byste si měli zapamatovat je, že 25 linií nevyhrajete snadno, ale když přece ano, bude to obrovské. Jsou sázky moc vysoko nebo moc nízko? Nastavte je správně s tlačítkem velikosti/hodnoty.

Krok 3: Zvýrazněte své výherní linie

Vaše další zastávka je výherních řad výběr. Musíte mít alespoň jednu aktivní. Při volbě malého počtu řad se sníží vaše celková sázka na 0.05 Kč, takže to negativně ovlivní frekvenci vašich výher. Raději vsaďte na všech 25 výherních řad. Vaše sázka bude nějak vyšší , začínající od 1.25 Kč a dosahující až 1250 Kč. Musíte si uvědomit že je nemožné očekávat výběr jen výherních řad a aktivovat je. Když je to uděláno a hotovo, Spin tlačítko je na dosah ruky k otevření herní obrazovky. Age of the Gods: Prince of Olympus má také Turbo nastavení, které přiměje 5 válců svištět rychle, a navíc k tomu, je tu kompletní Auto Play přepínač, který uvolní válce a nechá je se otáčet samovolně. Woo-hoo! Je čas na hraní!


Hrajte hned u Fortuna 

Instrukce

Nenechte se odradit složitostí tohoto slotu. Je přirozené být zmatený a považovat ho za docela komplikovaný slot. Ovšem, Age of the Gods: Prince of Olympus nám přináší seznam pravidel, která dávají smysl:

 • Prohlédněte si tabulku výher, kterou můžete vyvolat stisknutím tlačítka na hlavní obrazovce
 • 2 stejné, sousedící symboly jsou výherní.
 • Jako většina automatů, Age of the Gods: Prince of Olympus vám dá na vybranou méně než maximální počet 25 linií
 • Vyhrát můžete pouze na vybraných liniích, což neplatí pro scatter
 • Celková výhra je odvozena násobením sázky na linii s výhrami na linii
 • Směr vyplácení je zleva doprava, kromě scatteru, který se vyplácí všemi směry
 • Bude mnoho různých výher na mnoha liniích
 • Když bude na stejné linii více výher, zbohatnete pouze o nejvyšší z výher
 • Výhry na liniích se přičtou ke scatteru
 • Pravidlem je, že scatter výhry budou mít dopad na celkovou sázku
 • Umístění wild znaků bude na válci 2, 3 a 4
 • Pokud by došlo k selhání herního hardwaru nebo softwaru, dojde k následujícímu: výhry a výplaty budou automaticky zrušeny a vložené sázky budou kompenzovány
 • Pozn .: Je třeba konzultovat podmínky užívání Fortuna, které se týkají postupů prováděné pro řízení nedokončených her, a také postupů, týkajících se automatického ukončování neaktivních her

Válce a výherní řady

Playtech, s ohledem na počet válců, přidělili této animované zábavě 5 válců. Dobře známý klesající směr je jediný způsob, kterým se těchto 5 válců točí v populární Age of the Gods: Prince of Olympus. Je tudíž dosažitelné, když se otáčejí válce v této úžasné hře, se jen soustředit na vytočení těch nejvyšších výher. Seznamte se se Age of the Gods: Prince of Olympus symboly dobře protože ty mají na svědomí výdej vysokých výher. V podstatě, válce zahrnují 13 dlaždice které se objevují náhodně, včetně zástupných a rozptýlených symbolů. 13 ikony zahrnují rozšířený zástupný – expanding wild, které překrývají válce.


Hrajte hned u Fortuna 


Výherní řady jsou tu, aby generovaly odměny a Age of the Gods: Prince of Olympus bylo dáno 25 z nich. Jejich hlavním úkolem je obohatit vaše úspory o 600000 Kč prémiovou cenou. Abyste měli nejlepší výsledky, vyberte všechny Age of the Gods: Prince of Olympus výherní linie. Pokud se stále bojíte je všechny zapnout, tak Playtech přidal možnost vybrat klidně jen jednu linii jedné řady – klikněte na ovladače pro nastavení. Ale, vězte že toto není to nejvýnosnější řešení pro Age of the Gods: Prince of Olympus hru. Směr který je třeba hledat je zleva doprava, protože právě tak vám tyto slotové 25 výherní řady zaplatí. Vydělají vám výnosné odměny. A s 25 výherními řadami, z toho vyjdete výrazně bohatší.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Pokud jste připraveni vyhrát, firma Playtech umístila do toho automatu skvělý symbol – Cerberus – něco jako jackpot symbol, který přináší nejvyšší výhru. Objeví-li si během hry na 5 válcích, vaše konto bude doplněno až do výše 4000 násobku sázky na linii. Je-li vaše maximální sázka na linii 50 Kč, můžete vyhrát až 200000 Kč za každou jednu z 25 výherních linií. Doufejte, že dostanete výherní kombinaci 5 těchto symbolů, ptorože výhra 4000-násobku výše sázky bude vaše – 200000 Kč, vsadíte-li 50 Kč na všech 25 výherních linií.

Ostatní symboly

Playtech zakomponoval do tohoto automatu celkově 13 sumbolů. Ten nejlepší jsme již zmínili – Cerberus, ovšem teď se podíváme na ostatní symboly, a to od nejlepšího, po nejslabší:

 • Golden Apples symbol vyplácí částku, která se rovná 500 násobku sázky na linii
 • Belt a Club symboly vyplácející 200x sázky na linii
 • Symboly Ace a King doplní vaše hráčské konto o celkem dobrou sumu – 100než sázka na linii
 • Při výherné kombinaci symbolů Queen a Jack obdržíte 75x vaši sázky
 • No a na konec, jsou zde symboly 10 a 9, které vyplácí 50x vaši sázky.

Extra symboly

 • Hydra symbol jehož úkolem je aktivovat bonusové kolo
 • Hercules wild ikona
 • Scatter obrazec

Wild

Wild symbol v Age of the Gods: Prince of Olympus je snadné rozeznat – Hercules je ikona kterou hledáte. Nahrazení jakéhokoliv symbolu je to co wild dělá v této Mythology video slotové hře. Uvidíte také extra symbol na válcích 2, 3 a 4. Může proměnit jakoukoliv kombinaci symbolů ve vítězství.


Age of the Gods: Prince of Olympus Scatter

Kromě ostatních skvělých symbolů v automatu Age of the Gods: Prince of Olympus je tu symbol Scatter. Nejlepší věcí na něm je, že tento Age of the Gods: Prince of Olympus scatter symbol nemá restrikci na výherní kombinace na všech 25 liniích – vaši výhru vám vyplatí na jakékoliv pozici. Maximálně můžete obdržet až 100x – to je výhra u všech 5 symbolů naráz. S tímto přesvědčivým Age of the Gods: Prince of Olympus scatterem můžete také obdržet volné hry. Se všemi těmito atributy je to tedy ze všech 13 symbolů právě tenhle, za který byste se měli modlit.


Extra Funkce

Teď když jsme osvětlili detaily normálního hraní na tomto vtipném automatu, pojďme o krok dál.

Hry zdarma

Další bonus ve hře Age of the Gods: Prince of Olympus jsou Volná zatočení, díky čemuž záskáte hraní zdarma ve hře Age of the Gods: Prince of Olympus, která vám vydělá skutečné peníze. Scatter vám poskytne přístup k této funkci. Zatočení může být 10 za sebou, a všechna gratis .

Bonusové kolo

Speciální Hydra je tu pro vás, abyste si mohli odpočinout, než budete pokračovat ve hraní. Můžete také získat peněžitou odměnu. Speciální Hydra je dostupné ve chvíli, kdy na kotouči padne obrazec Hydra.

Je Age of the Gods: Prince of Olympus video výherní automat?

Naprosto! Toto je video automat a jeho třpitivá grafika obsahuje pár animačních triků a zvuky, které kladou důraz na tématiku hry Mythology.

Herní zvuky

Fanoušci co hrají v Mythology tématu získají autentickou herní zkušenost ze Age of the Gods: Prince of Olympus částečně díky tomu, že Playtech identicky vytvořil podobné herní prostředí. Fortuna hráči, kteří trefí pořádnou výhru si budou tyto zvuky dlouho pamatovat. Tato 5-válcová hra obsahuje

Fortuna Ke stažení

Hledáte, jak Fortuna stáhnout? Nikde. Prostě hrajte Age of the Gods: Prince of Olympus online. Stáhnutí vám zabere víc času i místa na disku, tak tato online casina s 5-válcy, nebo tyto instant-play casina se používají snáz. Přestaňte řešit, kde slot Age of the Gods: Prince of Olympus stáhnout, místo toho zaregistrujte se u Fortuna, – stačí jen kliknout na tlačítko níže a pojďte vyhrát nejlepší cena – progresivní Jack Pot.


O společnosti Playtech

Aktivní od: 1999
Zakladatel: Teddy Sagi
Adresa: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Produkty: Hry pro počítače a mobilní telefony, Herní produkty a softwarová řešení, Systém řízemi napříč platformami
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Hrajte hned u Fortuna 

FAQ Sekce

Máte otázku o automatu Age of the Gods: Prince of Olympus? Podívejte se do sekce níže!

Co znamená, když vidím zkratku RTP u automatu?

RTP je akronym pro anglický výraz Return to Player, což znamená návratnost hráči. Ta vyjádřuje procento výhernosti, které můžete u dané hry očekávat. Vypočítává se ze shromážděných dat automatu Age of the Gods: Prince of Olympus. V případe, že má automat 25 výherních linií, se tato hodnota pohybuje někde na hranici od 93% do 96%.

Jak vysoké je Age of the Gods: Prince of Olympus RTP?

Pokud od této zábavné hry očekáváte velké zisky, poohlédněte se jinde, protože Age of the Gods: Prince of Olympus RTP 94.82% vás sice nezrujnuje, ale vašemu bankovnímu účtu ani moc neprospěje.

Chci vybrat výhru. Co dál?

Pokud si budete chtít vyzvednout vaše výhry z tohoto Playtech slotu, tak to uděláte velmi jednoduše. Všechny vaše zasloužené peníze jsou na vašem Fortuna účtě. Dále vyberte způsob výběru , je to tak snadné. A navíc, pokud si přejete více informací, můžete hovořit se zákaznickou podporou Fortuna.

Jsou nějaké kreditní karty, které mohu použít k vyzvedávání peněz?

Ne.

Mohu převést peníze na svůj Paypal?

V tuto chvíli jsou výběry výher přes Fortuna Paypal zamítnuty. Pamatujte, že můžete také jednoduše požádat o bankovní převod.

Můžu si užít hru Age of the Gods: Prince of Olympus zdarma?

Ano, je možné hrát Age of the Gods: Prince of Olympus zdarma, jen se přihlašte na váš Fortuna účet.

Fortuna App

Určitě! Je tu možnost mít hodně srandy s automatem Age of the Gods: Prince of Olympus a s jeho velikými výhrami za použitím Age of the Gods: Prince of Olympus aplikace do mobilu. NB: jediná Fortuna aplikace kterou potřebujete je ta oficiální, která je úplně zdarma. Tak nenaleťte podvodníkům snažícím se vám prodat tuto aplikaci za peníze.

Age of the Gods: Prince of Olympus – Výhody a nevýhody

Age of the Gods: Prince of Olympus Výhody: Nevýhody:
Grafika:
Hry zdarma:
Wild symboly:
Bonusové hry:
Odměny:
Hrát na mobilu:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Fortuna