Hrajte hned u Fortuna 

Age of the Gods: Ruler of the Sky online

Hrajte online automaty zde: Fortuna
Age of the Gods: Ruler of the Sky točení zdarma: Žádná aktuální nabídka
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Získejte bonus hned teď: Použijte náš odkaz!

V této recenzi dostanete všechny informace o tom jak hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky online, ale také jak získat nejlepší zkušenost s online sloty. Pro začátek potřebujete nový Fortuna účet který můžete začít vytvářet sitsknutím tlačítka umístěného nahoře.

Hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky v Fortuna

Fortuna, to pravé místo když chcete hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky a další Mythology-tématické živé Playtech online slot hry. Jako doplněk, je tady také Fortuna bonus. Tady je to co můžete dostat Fortuna uvítací bonus pro nově příchozí ve výší 100% který může dosahovat až 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Točení zdarma jsou jednoduše skvělá, nebo snad ne? Zjevně Fortuna nesdílí náš úhel pohledu Přesto, neklesejte na mysli – možná jsou tu další proma.

Fortuna bonus bez vkladu

Neočekávejte Fortuna bonus bez vkladu, protože to není jedna z jejich výhod, to samé platí i pro zatočení zdarma. Potom tedy, můžete dostat ještě další výhody – 100% vkladový match bonus od kasina. Více o tom naleznete v článku níže.

Fortuna uvítací bonus

Pokud vám řekneme, že Fortuna uvítací bonus pro vás bude velkým pomocníkem, věřte nám – odpovídá vkladu a umožňuje vám hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky za skutečné peníze s lehkou hlavou. Díváte se na 100% bonus, jež vás odmění maximálně 25000 Kč, které můžete využít. Aktivace je jednoduchá – klikněte na tlačítko, které je dole. Když příjde na požadavky vkladu, minimum musí být 100 Kč. Nejte ale svázáni nejmenší částkou. Berte na vědomí, že kasino dorovnává váš vklad, takže výhody – a bonus – porostou společně s ním.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Předně byste měli kliknout na okaz, který je v článku, abyste mohli aktivovat Fortuna bonus.
 • 2. krok: Takže, pokračujte, abyste si vytvořili uživatelský účet. Dalším krokem je vyplnění informací.
 • 3. krok: Uložte vklad a dostanete Fortuna uvítací bonus o hodnotě 100% up to 25000 Kč. Užijte si Age of the Gods: Ruler of the Sky online o skutečné peníze!


Hrajte hned u Fortuna 

Přehled

Jsou Mythology slotové hry vaší oblíbenou zálibou? Tento skvělý Playtech slot může být tím, co hledáte. I když se nezajímáte o Mythologysloty, zatočte si – může se to vyšplhat na vrchol seznamu vyšich oblíbených online her. V této Age of the Gods: Ruler of the Sky recenzi pokryjeme každý detaill – ale nejprve pojďme začít se základními vlastnostnmi.

 • Počet kotoučů může být důležitý a proto ve Playtech vybrali počet 5 kotoučů. Tento typický počet kotoučů může být docela výdělečný díky přesně 40 výherním liniím. Brzy zjistíte proč
 • Minimální požadovaná sázka je 0.05 Kč.
 • Je zde také i mobilní verze automatu Age of the Gods: Ruler of the Sky.
 • Asi budete muset obětovat trochu času, abyste prozuměli pravidlům tohoto ohromujícího výherního automatu. Je to ale opravdu malá cena za prožitek s hraní této unikátní hry.
 • Když příjde na velké výhry Age of the Gods: Ruler of the Sky očekávat zajímavý progresivní jackpot.
 • Návratnost hráči, neboli Age of the Gods: Ruler of the Sky RTP, je 91.04%. Nedělejte si těžkou hlavu z prostých čísel, nejsou tak špatná, jak by se mohlo zdát. RTP bude vysvětleno podrobněji v dalších odstavcích.


Hrajte hned u Fortuna 

Age of the Gods: Ruler of the Sky Jackpot

Nebudeme chodit kolem horké kaše a řekneme to přímo – hlavní věc, díky které se hráči vracejí k tomuto Playtech automatu je online jackpot. Zajímáte se, jestli je Age of the Gods: Ruler of the Sky jackpot progresivní? Máme pro vás dobrou zprávu – je. Peníze v banku se může dostat hodně vysoko, a vaše sázka od 0.05 do 2000 tuto hodnotu ovlivní.

Když někdy jackpot vyhraje, bank se restartuje a začne se opět plnit. A čím více lidí hru hraje, tím rychlej a výš se bank naplní.


Hrajte hned u Fortuna 

Naučte se hrát

Abyste byli úspěšní, když hrajete Age of the Gods: Ruler of the Sky online za skutečné peníze, tak tu máme pár vodítek, které bychom vám chtěli dát. Hra vyplácí zleva doprava, ale potřebujete alespoň 3 stejné symboly abyste vyhráli. Jakmile vstoupíte do Age of the Gods: Ruler of the Sky, budete mít před sebou volbu – použít přepínač hodnoty sázky k nastavení vaší sázky. To zvýší vaši sázku ale také částku, kterou vyhrajete. Pro první roztočení jen klikněte na tlačítko Spin. Před začátkem byste se měli soustředit na osvojení toho, Na tuto musíte být ve slotech expertem. Podívejte se na průvodce krok za krokem níže . Pokud vám něco není jasné, vždycky si můžete přečíst výborně napsaná pravidla.

Krok 1: Hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky o skutečné peníze nebo zdarma?

Teď se rozhodněte; můžete hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky online za skutečné peníze, nebo si pohrát s bezplatnou verzí. Age of the Gods: Ruler of the Sky režim bezplatné hry je simulací kde nejsou zahrnuty žádné skutečné peníze. Je dostupná také na Fortuna mobilní slotové platformě. Budete ale litovat pokud nikdy nezkusíte opravdu výhodnou nabídku, protože promarníte šanci nechat si vyplatit progresivní jackpot.

Krok 2: Zvolte si svou kreditní částku

Váše sázka během Age of the Gods: Ruler of the Sky o skutečné peníze je zcela na vás. Nastavte ji tak, jako příkaz z Fortuna účtu, když točíte. V podstatě, můžete stanovit minimum 0.05 Kč, nebo přejít k 2000 Kč na zatočení. Přesto, tento 40-ti liniový online slot nevyplácí tak snadno nebo často, ale když se tak stane budete se usmívat! Pro doladění vašich sázek, je tam tlačítko velikosti sázky/hodnoty.

Krok 3: Zvýrazněte své výherní linie

Dále, byste měli nastavit počet výherních řad. Můžete zkusit štěstí s tak jednoduchým počtem jako je jedna výherních řad Volba tak malé částky sníží vaši celkovou sázku na 0.05 Kč, ale negativně ovlivní také míru vašich výher. Při vší úctě, je nelepší že hrajete na všech 40 výherních řadách. S tímto, budou vaše sázky závratnější , s rozsahem který pokrývá částky od 2 Kč do 2000 Kč. Kromě toho, je prakticky nemožné vybrat jen ty řady které přinášejí výhru Když to máme z cesty, toto Spin tlačítko je vá k dispozici pro zahájení točení. Připravit, pozor… teď!


Hrajte hned u Fortuna 

Pravidla

Nenechte se odradit složitostí tohoto slotu. Je přirozené být zmatený a považovat ho za docela komplikovaný slot. Ovšem, Age of the Gods: Ruler of the Sky nám přináší seznam pravidel, která dávají smysl:

 • Ikona tabulky výher na obrazovce vám dodá podrobnosti ohledně výher
 • Vyhrát je jednoduché – stačí roztočit kotouče a spárovat 3 symboly
 • Výběr menšího počtu 40-ti řad je volba, která byla součástí této Age of the Gods: Ruler of the Sky verze
 • Vypláceny jsou pouze výherní kombinace v aktivních liniích, kromě scatter výher
 • Celková výhra je odvozena násobením sázky na linii s výhrami na linii
 • Vyplácí se zleva k pravému válci se scatterem jako výjimkou, který se vyplatí z obou stran
 • Výhry na všech liniích se sečtou
 • Pokud je více výher na jedné výherní řadě, pouze ta nejhodnotnější bude vyplacena
 • Scatter ‘Rozptýlené’ výhry jsou kombinovány s výherními řadami
 • Vaše sázka je vynásobená scatter výhrami
 • Scatter ‘Rozptýlená’ výhra bude nalezena na válcích 2, 3 a 4
 • Ke scatteru je přidán konkrétní multiplikátor – 3x
 • Chyba nebo porucha herního softwaru nebo hardwaru bude mít následující efekty: přesná výše vložených částek bude znovu vrácena na váš účet, všechny výhry a stejně tak i výplaty budou neplatné
 • Poznámka: Podívejte se na smluvní podmínky Fortuna, abyste zjistili, jaká jsou pravidla při nedokončení kola a kdy se neaktivní hra automaticky ukončí

Válce a výherní řady

Playtech se rozhodl vyrobit tuto hru s válci. Směr, kterým se točí 5 válců v Age of the Gods: Ruler of the Sky je směr zezhora dolů. A díky tomu, když roztočíte tuto vzrušující slotovou hru, můžete se soustředit jen na to, jak vyhrávat. Vtiskněte si Age of the Gods: Ruler of the Sky ikony do paměti – tato zlatička vám přinesou ne tak malé odměny. V podstatě, válce zahrnují 12 dlaždice které se objevují náhodně, včetně zástupných a rozptýlených symbolů. Všimněte si že 12 obrázky nesou také skládaný wild, jejichž cílem je obalit válce.


Hrajte hned u Fortuna 


Age of the Gods: Ruler of the Sky, jako každá jiná slotová hra, má výherní řady které pokrývají 5 válců a které mají na starosti výplaty. Je tu 40 výherních řad a ty vás odmění 2000000 Kč ohromnou odměnu. Zahrnutí všech výherních řad v Age of the Gods: Ruler of the Sky je ta nejlepší možnost. Ale nemusíte nás poslouchat, Playtech vám umožnil vybrat tak nízký počet výherních řad, jaký jen chcete, klidně jedinou řadu jedné řady kliknutím na ‘řada’ ovladač. To s čím můžete skončit je výhra – ale na řadě kterou jste si nevybrali. Neříkejte že jste nebyli varováni! Těchto 40 výherních kombinací bude vyplácet ve směru zleva doprava. S odměnami, které jsou obrovské i když poněkud vzácné, a všemi těmito řadami aktivními, se váš Fortuna účet může v určité chvíli napěchovat k prasknutí.

Symbol s nejvyšší výhrou

Zpozorněte, protože jackpot symbol, který přináší nejvyšší výhru, je Parthenon. Po vytvoření výherní kombinace na 5 válcích vám tento obrázek vynese až 400 násobek vaši sázky na linii, což děla z tohoto Playtech automatu velmi atraktivní hru. Vsadíte-li 50 Kč – tedy maximální sázku, výše výhry u tohoto symbolu bude 20000 Kč za každu jednu z 40 výherních linií. Pokud tedy vsadíte 50 Kč, což je maximální sázka na linii,, odměnou bude velká suma 20000 Kč za každou z výherních linií.

Více informací o symbolech

Symbol Parthenon je ten nejlepší, ovšem jsou zde další symboly a v tomto automatu je jejich celkový počet 12, kterých dizajn je zdařilý:

 • Druhý nejlepší symbol je Vase, Lyre a Helmet, který vyplácí 250x sázky
 • Ace, King, Queen a Jack symboly vyplácející 150x sázky na linii
 • Nejslaběji vyplácející symbol 10 a 9 vám vynese – 100x sázku na linii

Speciální symboly

 • Scatter žeton

Žolík – Wild

Najít wild – zástupný symbol v Age of the Gods: Ruler of the Sky je lehké – navržené jméno je Pegasus. V Age of the Gods: Ruler of the Sky, wild symbol může zaujmout místo jakékoliv z 12 ikon a nezáleží na tom na které aktivní výherní řadě leží. Takže pokud nebudete skórovat často s Pegasus, jediným vysvětlením je že jste byli prokleti mumií! Wild (zástupný) sám o sobě vám může přinést 1000x. Pokud seřadíte wild (zástupné) dlaždice na 5 válcích.


Age of the Gods: Ruler of the Sky Scatter

Bavíme-li se o zajímavých symbolech, v automatu Age of the Gods: Ruler of the Sky naleznete i tzv. scatter symbol, který mají všichni v oblibě. Skvělou věcí tohoto Age of the Gods: Ruler of the Sky scatter symbolu je, že nemá žádné omezení vzhledem ke všem 40 liniím. Výhru obdržíte na jakékoliv pozici. Upozorňujeme, že tento symbol se objevuje exkluzivně na válci 2, 3 a 4. Co je skutečně skvělé je, že tato ikona přidává i extra 3násobek výhry, který je vždy automaticky zaplý. Úžasný Age of the Gods: Ruler of the Sky scatter obrázek také signalizuje, že se právě začínají vaše mini hra volncýh zatočení. Kdokoliv, kto si tuto hru zahraje ihned pochopí, proč ostatní symboly nemají takovou sílu.


Extra Hry

Tento automat je pastvou pro oči pro Mythology fanoušky.

Kolo volných zatočení

Občas vás hra Age of the Gods: Ruler of the Sky odmění nečím, co se může stát jako splněný sen – Mighty Pegasus! Umožní vám to hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky zdarma s volnými zatočeními kola bez utrácení peněz a co vyhrajete, je vaše. Scatter vám poskytne přístup k této funkci. Dostanete 5 kol .

Vytvořili ve Playtech hru Age of the Gods: Ruler of the Sky jako video výherní automat?

Rozhodně! Protože to je video herní automat, tato jednoduchá hra má moderní grafiku a stejně tak zvuky v souladu s námětem Mythology.

Zvuky ve Age of the Gods: Ruler of the Sky

Jednoduše řečeno, tento Playtech titul je navržen jako Mythology téma, včetně obsažených zvuků. Je nejvyšší odměna- 2000000 Kč – se rozvíjí v rytmu autentických zvuků. Pokud si ale stále přejete otáčet válci bez zvukových efektů, tak zde Playtech nainstaloval do Age of the Gods: Ruler of the Sky možnost mute tlačítka, které po kliknutí deaktivuje všechny zvuky.

Fortuna Software

Špatná zpráva pro všechny co hledají Fortuna Ke stažení – už není 2013. Hrajte Age of the Gods: Ruler of the Sky online, jako dnes všichni. Stáhnutí vám zabere víc času i místa na disku, tak tato online casina s 5-válcy, nebo tyto instant-play casina se používají snáz. Nečekejte na to slot Age of the Gods: Ruler of the Sky stáhnout založte si účet u Fortuna, jednoduše kliknutím níže a získat nejvyšší výhra v Age of the Gods: Ruler of the Sky: 2000000 Kč.


Informace o výrobci her společnosti Playtech

Founder: Teddy Sagi
Produkty: Hry pro počítače a mobilní telefony, Herní produkty a softwarová řešení, Systém řízemi napříč platformami
Adresa: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Aktivní od: 1999
Hrajte hned u Fortuna 

Máte nějaké otázky?

Zde jsou některé z nejčastěji kladených otázek o hraní automatu Age of the Gods: Ruler of the Sky u Fortuna:

Jaké je a co znamená RTP automatu?

Tyto tři písmená jsou odvozeny od zkratky Return to Player, česky návratnost hráči. Vyjádřují číslo, které je vypočteno na základě statistických údajů výher automatu Age of the Gods: Ruler of the Sky během delšího časového období. Vždy se uvádí v procentech. Například můžete najít, že RTP je v rozmezí od 93% do 96% u automatů, které mají 40 linií.

Je Age of the Gods: Ruler of the Sky RTP dobré nebo špatné?

Tento zdánlivě akcí nabitý video automat má významnou nevýhodu. Hráči prostě nesnáší to příšerné Age of the Gods: Ruler of the Sky RTP, které jde nízko až na 91.04%.

Vybírání vašich výher

Vyhráli jste velké množství peněz a chcete je teď vyzvednout? Velmi jednoduché. Jakmile vyhrajete peníze, objeví se na vašem Fortuna účtu. Dále vyberte způsob výběru , a to je vše, co musíte udělat. Pokud ale potřebujete více poradit nebo pomoc, tak vám nápomocná Fortuna zákaznická podpora může poskytnout více informací.

Bude akceptována má kreditní karta, když budu chtít skrze ní vyzvednout peníze?

Ne.

Mám Paypal. Mohu ho využívat k vyzvedávání peněz?

Výběr výher přes Fortuna Paypal zkrátka nejsou možné. Mějte na paměti, že si můžete kdykoliv požádat o bezpečný bankovní převod.

Mohu hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky zdarma?

Pro ty, kteří chtějí výherní automaty vyzkoušet, než budou hrát naostro, tu je Age of the Gods: Ruler of the Sky zdarma, ale musíte se nejprve přihlásit k vašemu Fortuna účtu.

Age of the Gods: Ruler of the Sky Aplikace

Určitě! A všechny super vlastnosti této hry, i ty skvělé Age of the Gods: Ruler of the Sky ceny které jsou velkorysé, i když ne tak časté, když použijete překrásnou Age of the Gods: Ruler of the Sky app. NB:Je jen jedna oficiální Fortuna aplikace, a je zcela zdarma. V žádném případě za ni neplaťte na podezřelých stránkách.

Age of the Gods: Ruler of the Sky: Výhody vs. nevýhody

Age of the Gods: Ruler of the Sky Výhody: Nevýhody:
Dostupný na mobilu:
Výplaty:
Točení zdarma:
Wild/Scatter symboly:
Bonusové hry:
Grafika:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Fortuna 


Hrajte hned u Fortuna 

Age of the Gods: Ruler of the Sky online

Hrajte Playtech sloty tady: Fortuna
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Age of the Gods: Ruler of the Sky točení zdarma: Žádná nabídka
Odemkněte bonus: Použijte náš odkaz!

V této recenzi, najdete komplexní informace které vám pomohou úspěšně hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky online a zanechají zkušenost s nejlepšími online sloty. Takže, čtěte pozorně a dobře to využijte. Je strašně snadné začít, jakmile jste jednou zaregistrováni u Fortuna, což není zdlouhavý proces – vše, co musíte udělat, je kliknout na tlačítko nahoře.

Hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky v Fortuna

Fortuna je současná online sázkařská platforma kde můžete hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky, a širokou škálu dalších jackpoty se hemžících Playtech slotů. A přičtěte k tomu Fortuna bonus který teď můžete dostat. Tady je nabídka: speciální promo k prvnímu vkladu: 100% jako Fortuna uvítací bonus, nebo v řeči peněz – 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Přemýšlejte o tom co je nejužitečnějším bonusem ve slotech? Myslíte na točení zdarma? Protože my ano. Vypadá to že lidé v Fortuna nesouhlasí. Můžete se sami sebe zeptat jestli Age of the Gods: Ruler of the Sky skrývá další poklady?

Fortuna bonus bez vkladu

Budete stát jak opaření až vám řekneme, že tam nejsou žádná otočení zdarma a žádný Fortuna bonus bez nutnosti vkladu. Prozatím dostanete 100% vkladový match kasino bonus, protože tam právě je. Skrolujte dolů, abyste zjistili více informací.

Fortuna uvítací bonus

Jedna z nejzajímavějších funkcí je bonus odpovídající vkladu. Zde je pojmenován Fortuna uvítací bonus a umožní vám hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky online za skutečné peníze a s úsměvem na tváři. Může na vás čekat až 25000 Kč, protože kasino dorovná váš vklad pěkným bonusem 100 procent. Níže je hyperlink, stačí jen na něj kliknout. Samozřejmě, musíte provést vklad. Minimální akceptovaná částka je 100 Kč. Nebo z této jedinečné nabídky dostaňte co nejvíc tím, že zvýšíte částku. Vše, co vložíte na váš účet, se vám vrátí jako bonusové peníze.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: tlačítko Hrát teď zaktivuje Fortuna bonus.
 • 2. krok: Takže, pokračujte, abyste si vytvořili uživatelský účet. Dalším krokem je vyplnění informací.
 • 3. krok: Třetím krokem je vložení vkladu. Teď je vašich Fortuna welcome bonus of 100% až do 25000 Kč uvítací bonus aktivováno. Pojďte hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky se skuteřnými penězi!


Hrajte hned u Fortuna 

Age of the Gods: Ruler of the Sky Online: Hlavní vlastnosti

Jste připraveni, aby se tento skvělý automat s tématem Mythology stal vaší oblíbenou kratochvílí? Přečtěte s o hlavních herních funkcích, abyste zjistili, proč toto není žádný tuctový automat související s Mythology. Následuje základní charakteristika Age of the Gods: Ruler of the Sky. Postupte dále v této Age of the Gods: Ruler of the Sky recenzi, abyste našli odpovědi na často kladené otázky.

 • Tohle je jedna z těch 5 kotoučových her. Není překvapením, že 90% hracích automatů má lichý počet válců. Povšiměte si počtu 40 linií a bavte se počítáním možné výše výhry
 • Minimální požadovaná sázka je 0.05 Kč.
 • Po chvíli hledání narazíte na aktuální verzi hracího automatu Age of the Gods: Ruler of the Sky do mobilu.
 • Již na první pohled vypadá tento hrací automat poněkud komplexně, takže byste nejprve měli projít pravidla hry.
 • Toto je nejvyšší možná výhra u automatu Age of the Gods: Ruler of the Sky: progresivní jackpot, díky kterému je tato hra tak známá.
 • Zajímavé je také Age of the Gods: Ruler of the Sky RTP, tedy návratnost hráči, které je 91.04%. Když o tom přemýšlíte nezní to vůbec tak lákavě, ovšem do úvahy musíme vzít všechny ostatní faktory.


Hrajte hned u Fortuna 

Age of the Gods: Ruler of the Sky Jackpot

Nebudeme chodit kolem horké kaše a řekneme to přímo – hlavní věc, díky které se hráči vracejí k tomuto Playtech automatu je online jackpot. Age of the Gods: Ruler of the Sky jackpot sbírá sázky od všech hráčů Age of the Gods: Ruler of the Sky automatu kdykoliv, kdy se po jeho vyplacení resetuje na počáteční hodnotu. Pokud ho vyhrajete, pak obdržíte aktuální sumu v banku.

Po vyplacení jackpotu se bank restartuje a začne se plnit do nevídaných rozměrů.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak hrát

Stručná recenze na to jak hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky online za skutečné peníze přichází, tak zůstaňte naladěni. Výhry jsou vypláceny pokud dostanete mezi 3 a 5 stejnými symboly v řadě zleva doprava. Čím více vsadíte, tím více můžete vyhrát! Stiskněte Spin tlačítko pro zahájení hry. Nicméně, měli byste si přečíst instrukce, než budete pokračovat. Toto je relativně komplikovaná hra a začátečníkům muže občas připadat matoucí. Následujte průvodce krok za krokem . Pravidla zahrnutá ve hře jsou také velice užitečná pro pochopení základních mechanismů hry.

Krok 1: Age of the Gods: Ruler of the Sky za skutečné peníze vs bezplatná hra

Teď už se musíte rozhodnout, jestli budete hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky online v nastavení se skutečnými penězi nebo jestli chcete jen otestovat hru v bezstarostném režimu pro začátečníky, která nevyžaduje žádné platby.

Krok 2: Rozhodněte o hodnotě vašeho kreditu

Velikost sázky v Age of the Gods: Ruler of the Sky za skutečné peníze je volně měnitelná a zcela na vás. Playtech vám dává šanci ji změnit tak, jak a kdy se vám to bude hodit. Můžete ji nastavit na minimum: 0.05 Kč, nebo jít až do výše 2000 Kč v jednom roztočení. Co byste si měli zapamatovat je, že 40 linií nevyhrajete snadno, ale když přece ano, bude to obrovské. Pro doladění vašich sázek, je tam tlačítko velikosti sázky/hodnoty.

Krok 3: Rozhodoněte o počtu vašich výherních linií

Je nejvyšší čas začít řešit otázku výherních řad. Minimální počet řad k zahájení hry je jedna. Rozhodnutí se pro tuto hodnotu sníží vaši sázku – až k 0.05 Kč, v tuto chvíli vaše šance na výhru také klesnou. Udržení počtu výherních linií na 40 je pak pravděpodobně nejlepší nápad. Vaše celková sázka bude mít vyšší váhu , s rozsahem který pokrývá částky od 2 Kč do 2000 Kč. Na druhou stranu, výběr pouze těch řad, které vám přinesou výhru, je nemožný. Teď, když je to z cesty, můžete stisknout tlačítko Spin. Age of the Gods: Ruler of the Sky má také Turbo nastavení, které přiměje 5 válců svištět rychle, a navíc k tomu, je tu kompletní Auto Play přepínač, který uvolní válce a nechá je se otáčet samovolně. Juchů! Je čas na party!


Hrajte hned u Fortuna 

Pravidla

Jak jsme již dříve říkali, tak Age of the Gods: Ruler of the Sky není jen tak obyčejný slot.Než si začnete užívat tento Playtech titul, musíte se ho nejdříve naučit ovládat. Ale následování pravidel je velmi jednoduché a velmi pomohou. Zde jsou detaily:

 • Prohlédněte si tabulku výher, kterou můžete vyvolat stisknutím tlačítka na hlavní obrazovce
 • 3 stejné, sousedící symboly jsou výherní.
 • Můžete mít méně než 40 linií v této verzi Age of the Gods: Ruler of the Sky
 • Výhry za kombinace získáte pouze pokud je řada aktivována, kromě scatteru
 • Výhry jsou spočteny vynásobením výher na linii a sázkou na linii.
 • Orientace výher na linii je zleva doprava, ale pokud dostanete scatter, ten se vyplatí bez ohledu na směr
 • Pokud vyhrajete na dvou či více liniích, celková výhra bude součtem všech výher
 • V případě více výher na jedné výherní řadě se vyplácí pouze nejvyšší
 • Výhry na liniích se přičtou ke scatteru
 • Scatter výhry zvýší celkovou sázku jednoduchou násobilkou
 • Scatter může být viděn na válcích 2, 3 a 4
 • Scatter vítězství jsou specificky vynásobeny – 3 times
 • Pokud dojde k selhání hardwarové nebo softwarové části, očekávejte, že výplaty a výhry budou zrušeny a sázky budou vráceny na váš účet
 • Pozn.: Konzultujte podmínky užívání Fortuna, abyste se seznámili s postupy, které se používají při řízení nedokončených herních kol, a také tam zjistíte, kdy se automaticky ukončí nečinná hra

Válce a výherní řady

Při tvorbě tohoto slotu, Playtech z něj udělal moderní slot s 5 válci. Tyto válce skvěle pasují k Mythology-orientovanému designu. Vždy věrný směr zhora dolů je ten, kterým se 5 válců otáčí v Age of the Gods: Ruler of the Sky. Tudíž, je možné, že když hrajete tuto vzrušující hru, se jen soustředit na dosažení velké výhry Seznamte se se Age of the Gods: Ruler of the Sky symboly dobře protože ty mají na svědomí výdej vysokých výher. Válce mají dlaždice, které se objevují náhodně, včetně wild a scatter symbolu. Navíc, mezi 12 symboly najdete stacked wild.- skládaný zástupný, navržené aby překrývaly válce.


Hrajte hned u Fortuna 


Abyste získali výhru v tomto Playtech online slotu, musíte mít výherní řady. Age of the Gods: Ruler of the Sky má 40 z nich, přinášejících vám 2000000 Kč. Tady je profi tip: pro nejlepší výsledky vyberte všechny Age of the Gods: Ruler of the Sky výherní řady. Nicméně, Playtech vám dal možnost aktivovat méně řad, takže můžete získat výhru jen z jedné řady jedné řady když stisknete tlačítko čísla řady. Toto vážně sníží váše šance, takže je důrazně doporučeno to nedělat. Age of the Gods: Ruler of the Sky má 40 výherních řad které platí zleva doprava. Age of the Gods: Ruler of the Sky nevyplácí jen nejnižší ceny, tady jsou k dispozici nějaké štědré odměny.

Symbol s nejvyšší výhrou

Pokud si tento Playtech automat užíváte a doufáte ve velkou výhru, pak prosím věnujte pozornost symbolu Parthenon – symbol, který se chová skoro jako jackpot a přinese vám nejvyšší výhru. Získejte na 5 válcích tento symbol a okamžitě vyhrajete až 400x sázky na jednu linii. Zmíněná výhra v podobě 400 násobku může narůst díky 40 výherním liniím. A to si teprve přestavte že vsadíte maximální sázku na linii 50 Kč. Spočítejte si teď výhru. Vsadíte-li 50 Kč – tedy maximální sázku, výše výhry u tohoto symbolu bude 20000 Kč za každu jednu z 40 výherních linií.

Více informací o symbolech

Kromě exkluzivního symbolu Parthenon jsou u tohoto video automatu další solidně vyplácející symboly, kterých celkový počet je 12. Níže jsou rozebrány podrobněji:

 • Obrázky Vase, Lyre a Helmet má násobitel sázky na linii nastaveného na hodnotu 250x
 • Uprostřed se nachází symboly Ace, King, Queen a Jack, kterých nejvyšší výhra je, whose best payout is 150x sázky na linii
 • Výherná kombinace ikon 10 a 9 znamená, že vaše konto naroste o 100x vaši sázky.

Bonusové symboly

 • Pegasus wild ikona
 • Scatter obrazec

Žolík – Wild

Projděte si symboly v Age of the Gods: Ruler of the Sky a lehce najděte wild – pole je označeno: Pegasus. Wild může nahradit jakýkoliv z 12 různých symbolů v Age of the Gods: Ruler of the Sky na jakékoliv z 40 výherních řad. Může proměnit jakoukoliv kombinaci symbolů ve vítězství. Tento symbol je sám o sobě dost na to aby vám vydělal 1000x. Pokud se vám podaří spojit všech 5 z nich na vítězné řadě.


Scatter symbol

Je zde jeden další skvělý obrázek v automatu Age of the Gods: Ruler of the Sky, který je nazýván scatter symbol. Jednoduše nejpodstatnější detail tohoto Age of the Gods: Ruler of the Sky scatter symbolu je, že není omezen na výhernou kombinaci 40 výherních linií. Pokud se jednoduše objeví, vy vyhráváte. Pokud tak nějak očekáváte, že scatter symbol se objevuje na všech pozicích, pak budete překvapeni. Objevuje se totiž jenom na válci 2, 3 a 4. Cool věc na této ikoně je extra násobitel, který v sobě má – 3x. Úžasné na tom je, že to není vše – Age of the Gods: Ruler of the Sky scatter má tu vlastnost, že spouští zatočení zdarma. Mezi všemi 12 symboly je tento jeden výjimečný svou sílou.


Speciální Funkce

Popovídejme si o nestandardních vlastnostech.

Volná zatočení

Jsme si jisti, že každého potěší, že může hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky zdarma s bonusem Mighty Pegasus volná zatočení a domů si odnést skutečné peníze. Takže pokud zmáčknete logo Scatterbuďte si jistí, že volná zatočení jsou na cestě. Volná zatočení nebudete mít věčně, ale jen 5x .

Vytvořili ve Playtech hru Age of the Gods: Ruler of the Sky jako video výherní automat?

Naprosto! Ve formě animované hry, tento přímočarý automat má vynikající zvuky stejně tak, jako grafiku, která dolaďuje tématiku hry Mythology.

Herní zvuky

Mít úplně kompletní Mythology-tématickou je to nejlepší, že? Právě proto Playtech chtěl, aby ste si Age of the Gods: Ruler of the Sky užívali úplně se vším všudy tak, aby se Mythology-tématické zvukové efekty hodily do slotového čistého designu. Pokud si ale stále přejete otáčet válci bez zvukových efektů, tak zde Playtech nainstaloval do Age of the Gods: Ruler of the Sky možnost mute tlačítka, které po kliknutí deaktivuje všechny zvuky.

Fortuna Ke stažení

Hledáte, jak Fortuna stáhnout? Nikde. Prostě hrajte Age of the Gods: Ruler of the Sky online. Ohledně online casín s tímto titulem od Playtech, instant-play casina jako Fortuna jsou jednodušší a přívětivější, kromě toho, je stahování zastaralé. Zapomeňte na to Age of the Gods: Ruler of the Sky stáhnout, prostě založte si účet u Fortuna, za použitím linku níže a získat Age of the Gods: Ruler of the Sky maximální výhra – až 2000000 Kč.


O společnosti Playtech

Aktivity: Hry pro počítače a mobilní telefony,Systém řízemi napříč platformami, Herní produkty a softwarová řešení
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Založil: Teddy Sagi
Místo: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Působí od: 1999
Hrajte hned u Fortuna 

Často Kladené Otázky

O Fortuna pravidlech a Age of the Gods: Ruler of the Sky tipech a trikech se zde dozvíte více.

Jaké je a co znamená RTP automatu?

RTP – z angl. Return to Player – znamená návratnost hráči a vyjádřuje procento, které bylo vypočítáno ze statistického sledování výher automatu Age of the Gods: Ruler of the Sky během dlouhého období. Vždy je vyjádřeno v procentech a RTP u automatů, které mají 40 linií, se většinou pohybuje v rozmezí od 93% do 96%.

Co je hodnota Age of the Gods: Ruler of the Sky RTP?

Jak si vyzvednout Age of the Gods: Ruler of the Sky výhry?

Všechny vaše výhry z tohoto Playtech titulu mohou být vybrány v několika krocích. Výhry, které jste právě vygenerovaly se automaticky zobrazí na vašem Fortuna účtě. Potom si zvolíte metodu výběru , je to tak snadné. Samozřejmě, pokud budete potřebovat další pomoc, můžete vždy kontaktovat zákaznickou podporu Fortuna.

Co když si budu chtít vyzvednout peníze přes svou kreditní kartu?

Podle toho, jak se teď věci mají, ne.

Mám Paypal účet. Mohu ho použít k vyzvedávání peněz?

Bohužel, zde není dostupný žádný převod peněz přes Fortuna Paypal účet. Pry ty, kteří nemají rádi moderní online platební metody tu máme bankovní převod.

Mohu hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky zdarma?

Ano, je možné hrát Age of the Gods: Ruler of the Sky zdarma, jen se přihlašte na váš Fortuna účet.

Fortuna App

Ano, máte možnost využít všech benefitů hry Age of the Gods: Ruler of the Sky a její lukrativní ceny za použitím Age of the Gods: Ruler of the Sky app. Poznámka: Je jen jedna Fortuna aplikace do mobilu, která je oficiální, a úplně zdarma. Tak prosím za aplikaci neplaťte na podivných stránkách.

Age of the Gods: Ruler of the Sky: Výhody vs. nevýhody

Age of the Gods: Ruler of the Sky Výhody: Nevýhody:
Zkušenosti:
Výnosy:
Bonusové symboly:
Hrát na mobilu:
Hra s točením zdarma:
Design:
Bonusové hry:
Hrajte hned u Fortuna