Hrajte hned u Fortuna 

Age of the Gods online

Hrajte Age of the Gods u: Fortuna
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Age of the Gods točení zdarma: Už brzy
Získejte bonus hned teď: Použijte náš odkaz!

Abyste dostali informace jak hrát Age of the Gods online and získat nejlepší zkušenost s oline sloty, přečtěte si tuto recenzi. Abyste získali přístup ke hře, vytvořte si účet s Fortuna. Abyste to mohli udělat, klikněte na odkaz který máte na této stránce.

Hrát Age of the Gods v Fortuna

Fortuna je moderní online casino kde můžete hrát Age of the Gods, stejně jako další vysoce platící Playtech slot hry. Aby se to okořenilo, najdete tu také Fortuna bonus. Přistupte blíže a podívejte se na speciální bonus nabídku dne: Fortuna uvítací bonus 100%, který v hotovosti přináší 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Co takhle nějaká točení zdarma? Bylo by pěkné mít takový bonus? Zjevně Fortuna nesdílí náš úhel pohledu Co dalšího je na menu?

Fortuna bonus bez vkladu

Když jsme zjistili, že zde nebyl vložen Fortuna bonus bez nutnosti vkladu a že tam nejsou ani točení zdarma, tak jsme nemohli ani dýchat. Potom tedy, můžete dostat ještě další výhody – 100% vkladový match bonus od kasina. Více o tom naleznete v článku níže.

Fortuna uvítací bonus

Nezáleží na tom, jestli chcete hrát Age of the Gods za skutečné peníze, ale určitě budete chtít slyšet o funkci Fortuna uvítací bonus. Je to vkladový bonus na míru, takže množství zdarma získaných peněz závisí čistě na tom, kolik se rozhodnete uložit na váš účet. Když poprvé provedete peněžní vklad, dostanete 100% bonus. Maximální bonusem získaná suma je 25000 Kč. Nabídka bude udělena těm, kdo kliknou na odkaz, který jsme poskytli. Ale budete muset provést vklad minimálně 100 Kč. Ale také nezapomeňte, že tato nabídka je závislá na vkladu, takže čím více vložíte, tím více bonusových peněz získáte.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Aktivujte Fortuna bonus kliknutím skrze tuto recenzi.
 • 2. krok: V dalším kroku se stanete členem. Uděláte tak vložením typických informací.
 • 3. krok: Třetím krokem je vložení vkladu. Teď je vašich Fortuna welcome bonus of 100% až do 25000 Kč uvítací bonus aktivováno. Pojďte hrát Age of the Gods se skuteřnými penězi!


Hrajte hned u Fortuna 

Age of the Gods Online: Hlavní vlastnosti

Zřejmě jste zde proto, že automaty s tématem Mythology jsou vaší oblíbenou kratochvílí. Měli byste vědět, že tým z Playtech je na tento kousek opravdu pyšný. Budete muset přiznat, že s těmito zářícími 5 kotouči vypadá hra opravdu zajímavě, i když se nezajímáte o automaty související s Mythology. V této Age of the Gods recenzi si budete moci přečíst každý detail o této hře, počínaje hlavními funkcemi.

 • Hej, to je jeden z těch 5 kotoučových výherních automatů. Pro více než 90% automatů je standardem, že využívají lichý počet válců. Není to tak nudné, protože vám to pomůže sbírat peníze pomocí 20 linií
 • Nejnižší obnos, který můžete vsázet, pokud budete hrát Age of the Gods za skutečné peníze, je 0.05 Kč.
 • Pokud si nainstalujete novou Age of the Gods do mobilu, zřejmě budete muset dobíjet vaše mobilní zařízení častěji.
 • Již na první pohled vypadá tento hrací automat poněkud komplexně, takže byste nejprve měli projít pravidla hry.
 • Když příjde na velké výhry Age of the Gods očekávat zajímavý progresivní jackpot.
 • Je zajímavé, že Age of the Gods RTP, neboli návratnost hráči, je: 95.02%. Na první pohled to může vypadat jako zklamání, ovšem nezapomeňte vzít v úvahu vše ostatní, co automat Age of the Gods nabízí.


Hrajte hned u Fortuna 

Age of the Gods Jackpot

Možná byste si měli něco přečíst o online slot jackpotech, protože můžou být pro některé šťastné hráče opravdu výdělečné. Máte pevně zkřížené prsty ve víře, že Age of the Gods Jackpot je progresivní? Pak máme pro vás dobrou zprávu – vyšlo to!Nejvyšší možná částka, kterou můžete vyhrát je téměř neomezená, protože všechny sázky v rozmezí od 0.05 Kč do 200 Kč zvyšují celkovou sumu vždy, když někdo hraje.

Po vyplacení jackpotu se bank restartuje a začne se plnit do nevídaných rozměrů.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak hrát

Tady je nejjednodušší návod jak hrát Age of the Gods online za skutečné peníze: Připojte 3 až 5 stejných symbolů na řádku z zleva doprava pro vyplacení výhry. Tak roztočte tyto 5 kotouče, ale ne dříve než rozhodnete o výši sázky. Sázky v hotovosti mohou být nastaveny přímo tady na ovládacím panelu hry. Stiskněte Spin a podívejte se, co dostanete. Ačkoliv výborná, tato hra může být na první pohled matoucí. Složitost hry se může zdát na první pohled nepřekonatelná. Podívejte se na průvodce krok za krokem níže . V případě že potřebujete více detailů, stačí se podívat do pravidel hry a instrukcí, která umějí být vskutku užitečná.

Krok 1: Hrát Age of the Gods o skutečné peníze nebo zdarma?

Chceme vám pomoci se rozhodnout jestli chcete hrát Age of the Gods online za skutečné peníze nebo méně vážnou bezplatnou verzi.

Krok 2: Zvolte velikost vašeho kreditu

Váše sázka během Age of the Gods o skutečné peníze je zcela na vás. Nastavte ji tak, jako příkaz z Fortuna účtu, když točíte. V podstatě, můžete stanovit minimum 0.05 Kč, nebo přejít k 200 Kč na zatočení. Nezapomeňme, že tato adrenalinem nabitá slotová hra má malé ale hojné výhry, takže můžete stanovovat zanedbatelné sázky a přesto stejně dosáhnout přiměřeného výdělku. Použijte tlačítko nastavení velikosti sázky pro přesnější vyladění vašeho vkladu.

Krok 3: Otáčejte

Neobvyklý rys na hry s tak komplikovaným designem je, že nemáte žádnou možnost výběru pro výherní linie. Age of the Gods je v tomto ohledu zjevně zvláštní výjimka . Všech 20 z těchto řad jsou vždy aktivovány. Možná to je to nejlepší – hrát se všemi lines k maximalizaci vašich šancí na výhru. Takže, jen postupte dál a klikněte na Spin tlačítko. Je také možné zvýšit rychlost válců když stisknete Age of the Gods Turbo tlačítko, a můžete si dát oddech s Auto Play. Neváhejte – váš nejšťastnější den začal teď v Age of the Gods online!


Hrajte hned u Fortuna 

Instrukce

Nenechte se zastrašit herní složitostí. Pokud se cítíte zmateně, tak jste určitě podcenili úroveň výzvy této hry. Age of the Gods slot má dobře napsaná pravidla, která napraví vašeho zlomeného ducha:

 • Všechny výhry jsou udávány výherní tabulkou. Vyhledejte příkaz výherní tabulky s její sesterskou ikonou
 • Za 3 políčka na zapnuté linii, vám automat dá výhru
 • Pravidly je dáno na kolika z 20 linií se hraje
 • Vklady na linie se vynásobí ziskem na liniích
 • Vyplácí se zleva k pravému válci se scatterem jako výjimkou, který se vyplatí z obou stran
 • V případě výher na různých liniích, skóre bude sečteno
 • Může být jen jedna! V případě více výher na stejné linii se bude počítat pouze ta nejvyšší.
 • Výhry že scatteru se sečtou s výhrami na liniích
 • V případě nefunkčnosti herního softwaru nebo hardwaru se stávají všechny ovlivněné herní výhry a výplaty neplatné a všechny chybou ovlivněné sázky budou vráceny zpět.
 • Poznámka: Zkontrolujte si podmínky použití Fortuna, kde je odkaz na řízení nedokončených her a příslušné postupy. Zkontrolujte také postupy, které se týkají času, který budete mít před automatickým ukončením neaktivních her

Výherní řady a válce

Při tvorbě tohoto slotu, Playtech z něj udělal moderní slot s 5 válci. Tyto válce skvěle pasují k Mythology-orientovanému designu. Vždy věrný směr zhora dolů je ten, kterým se 5 válců otáčí v Age of the Gods. Tudíž, je možné, že když hrajete tuto vzrušující hru, se jen soustředit na dosažení velké výhry Hráči by se měli ujistit že znají Age of the Gods symboly opravdu dobře, protože jim přinesou pravidelné výhry. Válce mají 12 dlaždice které zastavují náhodné, včetně wild – zástupného a scatter – rozptýleného symbolu.


Hrajte hned u Fortuna 


Výherní řady jsou tu od toho, aby rozhodly, kolik vám tento slot od Playtech zaplatí. Age of the Gods obsahuje 20 takových, a jak se rozprostírají napříč válci, pomáhají vám sbírat 2000000 Kč prémiovou cenou. Každý, kdo sloty hraje, vám řekne, že čím více výherních řad zahrnete, tím více možností na výhry budete mít. Takže o to ani nepřemýšlejte, Playtech ví, co je pro vás dobré a znemožnil jakékoliv takové nesmysly. Směr 20 výherních řad je důležitý – je to zleva doprava. Age of the Gods vyplácí velmi časté.

Symbol s nejvyšší výhrou

Pokud jste připraveni vyhrát, firma Playtech umístila do toho automatu skvělý symbol – Athena – něco jako jackpot symbol, který přináší nejvyšší výhru. Objeví-li si během hry na 5 válcích, vaše konto bude doplněno až do výše 1000 násobku sázky na linii. Zmíněná výhra v podobě 1000 násobku může narůst díky 20 výherním liniím. A to si teprve přestavte že vsadíte maximální sázku na linii 10 Kč. Spočítejte si teď výhru. Zmíněná výhra v podobě 1000-násobku může narůst díky 20 výherním liniím. A to si teprve přestavte že vsadíte maximální sázku na linii 10 Kč. Spočítejte si teď výhru.

Standardní symboly

Tento konkrétní Playtech automat obsahuje 12 symbolů. Athena repreztentuje to nejhodnotnější z celé hry. Nicméně, vaše konto může narůst i díky naseldovním obrázkům:

 • Obrázky Zeus a Poseidon vyplácejí sumu ve výši 500x
 • U emblému Hercules můžete počítat s výhrou, která znásobí vaši sázku 400-krát
 • Obrázky Hades a Venus mají nastavenou hodnotu na 300x sázky
 • Symbol Achilles’ Helmet je oceněn 250-násobkem sázky na linii
 • Objeví-li se na válcích výherná kombinace symbolůKing, Queen a Jack, můžete očekávat, že se vaše sázka na tuto výherní linii znásobí 150-krát.

Extra symboly

 • Wild symbol
 • Scatter obrázek

Wild symbol

Wild symbol v Age of the Gods je snadné rozeznat . Jen se podívejte na obrazec označený jako wild. Zástupná dlaždice má schopnost nahradit jakoukoliv z 12 různých dlaždic v Age of the Gods na jakékoliv z vybraných výherních řad. tudíž dělá z jakékoliv kombinace symbolů vítěznou. Sám o sobě, vyplácí 10000x pokud seřadíte všech 5 z nich.


Scatter

V rámci automatu Age of the Gods je další atraktivní symbol – scatter. Jednou z věcí scatter symbolu Age of the Gods je, že není omezen na žádnou z 20 výherních linií. Výhru totiž vyplácí na jakékoliv pozici. Pokud jde vše podle plánu, vaše výhra může mít výši až 100 násobku vkladu – což platí pro všech 5 symbolů současně. Úžasný Age of the Gods scatter obrázek také signalizuje, že se právě začínají vaše mini hra volncýh zatočení a také extra bonusové kolo. Žádný jiný symbol tohle nepřekoná.


Extra Funkce

Pojďme se naučit jak dostat maximum z tohoto radikálního automatu.

Hry zdarma

Ve hře Age of the Gods, najdete mimořádný bonus volných zatočení – Athena, Zeus, Poseidon a Hercules Spins, který je vytvořen, aby vám umožnil hrát Age of the Gods zdarma a získat skutečné peníze. Kolo začíná stisknutím ikony Scatter. Volná zatočení mohou být znovu spuštěna až 9x .

Age of the Gods Bonusová hra

Bonusová funkce Age of the Gods poskytuje tolik potřebnou přestávku od těch kotoučů. Obsahuje také ceny, které pomohou narůst vašemu účtu. Speciální Age of the Gods je dostupné ve chvíli, kdy na kotouči padne obrazec Scatter.

Age of the Gods – Je to video výherní automat?

Naprosto! Toto je video automat a jeho třpitivá grafika obsahuje pár animačních triků a zvuky, které kladou důraz na tématiku hry Mythology.

Herní zvukové efekty

Charakteristické zvukové efekty, jsou to, co naleznete v tomto Mythology slotu. S touto 20-výherních linií zahrnující slotovou nádhernou grafikou, dávají obsažené tóny smysl. Pokud preferujete hrát 5 válců bez jakéhokoliv zvukového rušení, tak Fortuna titul má v nabídce mute tlačítko, které tam vložil Playtech pro rychlé vyřešení problému.

Age of the Gods Ke stažení

Hledáte, jak Fortuna stáhnout? Nikde. Prostě hrajte Age of the Gods online. Ohledně online casín s tímto titulem od Playtech, instant-play casina jako Fortuna jsou jednodušší a přívětivější, kromě toho, je stahování zastaralé. Netřeba ztrácet čas s Age of the Gods ke stažení. Ten čas raději použijte k zaregistrujte se již dnes u Fortuna, jednoduše kliknutím níže a získat Age of the Gods maximální výhra – až 2000000 Kč.


Informace o výrobci her společnosti Playtech

Aktivity: Hry pro počítače a mobilní telefony,Systém řízemi napříč platformami, Herní produkty a softwarová řešení
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Založil: Teddy Sagi
Místo: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Působí od: 1999
Hrajte hned u Fortuna 

Máte nějaké otázky?

Máte otázku o automatu Age of the Gods? Podívejte se do sekce níže!

Co znamená zkratka RTP?

RTP je akronym pro anglický výraz Return to Player, což znamená návratnost hráči. Ta vyjádřuje procento výhernosti, které můžete u dané hry očekávat. Vypočítává se ze shromážděných dat automatu Age of the Gods. Vždy je vyjádřeno v procentech a RTP u automatů, které mají 20 linií, se většinou pohybuje v rozmezí od 93% do 96%.

Co mohu očekávat na základě Age of the Gods RTP?

Age of the Gods RTP je 95.02%. Teď se rozhodněte, zda tak nevalná procentuální míra neutlumí napětí z této jinak úžasně šílené hry.

Pokyny k výběru výher

Všechny vaše výhry z tohoto Playtech titulu mohou být vybrány v několika krocích. Všechny vaše vyhrané peníze se objeví na vašem Fortuna účtě. Vše, co je potřeba udělat, je zvolit si vaší metodu výběru. , a tady to máte. Měli byste vědět, že pokud potřebujete něco ujasnit, tak můžete kontaktovat Fortuna zákaznický servis.

Mohu použít svou kreditní kartu k vyzvednutí peněz?

V době psaní této recenze tato možnost nebyla dostupná.

Mám Paypal účet. Mohu ho použít k vyzvedávání peněz?

V současné době zde není možnost výběru peněz přes Fortuna Paypal. Někdy je ta nejjednodušší možnost úplně nejlepší. Můžete zvážit bankovní převod.

Můžu také vyzkoušet herní mód Age of the Gods zdarma?

Pro ty, kteří chtějí výherní automaty vyzkoušet, než budou hrát naostro, tu je Age of the Gods zdarma, ale musíte se nejprve přihlásit k vašemu Fortuna účtu.

Age of the Gods Aplikace

Ano, můžete si užívat všech výhod Age of the Gods menších ale častých výher skrze Age of the Gods aplikace do mobilu. Věřte nám, že jediná pravá Fortuna aplikace je licencovaný program k stáhnutí přímo zde. Neplaťte za aplikaci ani cent, a nestahujte ji odnikud jinud.

Age of the Gods: Výhody vs. nevýhody

Age of the Gods Výhody: Nevýhody:
Grafika:
Hry zdarma:
Wild symboly:
Bonusové hry:
Odměny:
Hrát na mobilu:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Fortuna