Hrajte hned u Fortuna 

American Dad online

Hrajte tady: Fortuna
American Dad točení zdarma: Žádná nabídka
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Odemkněte bonus: Použijte náš odkaz!

Napsali jsme tuto recenzi, protože vás chceme zásobovat informacemi, které byste mohli potřebovat, pokud chcete hrát American Dad online, tudíž zažít nejlepší chvíle hry s online sloty. Pro začátek potřebujete nový Fortuna účet který můžete začít vytvářet sitsknutím tlačítka umístěného nahoře.

Hrát American Dad v Fortuna

Takže, rozhodli jste se hrát American Dad v Fortuna. Nicméně, měli byste vědět že toto casino může nabídnout mnohem více slotů. Najdete řadu témat: Cartoon, NLO, najdete hrdiny z komiksů, filmů, mytologie a několik dalších témat která možná nebudete schopni najít nikde jinde než v Fortuna. Přidejte Fortuna bonus nabídku k tomu všemu a máte svůj kompletní balíček. Představujete vám bonus nabídku: Fortuna uvítací bonus pro nově příchozí ve výší 100% který může dosahovat až 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Takže, těšíte se na nějaká točení zdarma? Vypadá to že lidé v Fortuna nesouhlasí. Možná bychom se měli mrknou které další bonusy a promo kódy jsou k mání?

Fortuna bonus bez vkladu

Když jsme zjistili, že zde nebyl vložen Fortuna bonus bez nutnosti vkladu a že tam nejsou ani točení zdarma, tak jsme nemohli ani dýchat. Doufejme, že se to brzy objeví. Co teď mají je 100% bonus. Zde vám budou poskytnuty veškeré informace, takže budete vědět o co se jedná.

Fortuna uvítací bonus

Pokud vám řekneme, že Fortuna uvítací bonus pro vás bude velkým pomocníkem, věřte nám – odpovídá vkladu a umožňuje vám hrát American Dad za skutečné peníze s lehkou hlavou. Odměníme vás 100% vkladu, získáte tak až 25000 Kč. Nejlepší na tom je, že ho můžete získat jen jediným kliknutím na odkaz, který jsme vám tu poskytli. Ale budete muset provést vklad minimálně 100 Kč. Nemusíte být dobří v matematice, aby vám došlo, že vyšší vklad má vyšší smysl – volný bonus roste s výší vkladu.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Fortuna bonus bude váš ve chvíli, kdy kliknete na tlačítko Hrát teď v této recenzi.
 • 2. krok: Toto je registrační krok – zadejte informace potřebné pro registraci.
 • 3. krok: Třetím krokem je vložení vkladu. Teď je vašich Fortuna welcome bonus of 100% až do 25000 Kč uvítací bonus aktivováno. Pojďte hrát American Dad se skuteřnými penězi!


Hrajte hned u Fortuna 

Přehled

Věříme, že jste hledali hru s tématem Cartoon, protože jste právě našli takovou, která by se mohla stát vaší nejoblíbenější. A pokud ne, stejně jí dejte šanci, protože by se ve vás mohl skrývat znalec přes automaty s tématem Cartoon. Nejdříve v této American Dad recenzi pokryjeme základy a pak se vrhneme na pár detailů.

 • Tento hrací automat má 5 kotoučů. Je to zcela obvyklé provedení, které naleznete u většiny automatů s 40 liniemi od firmy Playtech
 • Minimální požadovaná sázka je 0.4 Kč.
 • Mějte tento automat kdekoliv budete chtít díky verzi American Dad do mobilu.
 • Doporučujeme vám řádně pročíst pravidla tohoto automatu, protože Playtech zde udělal pár výjimečností, aby udělal hru zajímavější.
 • Pokud vás zajímá, jaká je maximální výhra automatu American Dad, pak vám prozradíme, že můžete očekávat 150000 Kč peněz..
 • American Dad návratnost hráči (RTP) je 94.14%. Nemusí to znít zas tak skvěle, ovšem nesuďte tak rychle. RTP, tedy návratnost hráči, odhalíme v následujících odstavcích.


Hrajte hned u Fortuna 

American Dad Jackpot

Žádný online slot jackpot tato Playtech hra neobsahuje. Nicméně, jako kompenzace je zde Stan symbol, který nabízí něco jako výhru jackpotu, protože v případě výhry znásobí vaši sázku na linii až 250 krát. Například vsazením maximální částky 200 Kč na každé roztočení můžete vyhrát 150000 Kč. Taková výhra by měla být dostatečně vysoká na to, abyste zapomněli na honbu za jackpotem u jakéhokoliv online hracího automatu, že jo?


Hrajte hned u Fortuna 

Tipy pro hru

Přečtěte si následující body a hrajte American Dad online za skutečné peníze s velikým úspěchem. Výhry jsou vypláceny pokud dostanete mezi 3 a 5 stejnými symboly v řadě zleva doprava. Pro zahájení hry stiskněte: Spin. Nicméně, měli byste si přečíst instrukce, než budete pokračovat. Toto je relativně komplikovaná hra a začátečníkům muže občas připadat matoucí. Vždy je tu průvodce krok za krokem abyste mohli zabojovat se zmatky, které mohou nastat , ale v případě, že si nebudete jistí v jakékoliv části hry, nahlédněte do pravidel hry.

Krok 1: American Dad za skutečné peníze vs bezplatná hra

Chceme vám pomoci se rozhodnout jestli chcete hrát American Dad online za skutečné peníze nebo méně vážnou bezplatnou verzi. American Dad režim bezplatné hry je simulací kde nejsou zahrnuty žádné skutečné peníze. Je dostupná také na Fortuna mobilní slotové platformě. Budete ale litovat pokud nikdy nezkusíte opravdu výhodnou nabídku, protože promarníte šanci nechat si vyplatit.

Krok 2: Vyberte si svou výši kreditu

Výše sázky pro průběh hry American Dad o skutečné peníze je zcela přizpůsobitelná, takže můžete použít jakoukoliv strategii, o které si myslíte, že je nejlepší. Můžete vsadit minimum: 0.4 Kč, nebo jít až k 200 Kč. Mějte na paměti, že těchto 40 linií nevyplácí snadno nebo rychle. Nicméně, když výhry přijdou, jsou úžasné! Použijte tlačítko nastavení velikosti sázky pro přesnější vyladění vašeho vkladu.

Krok 3: Zatočte

Pokud chcete vybrat vaše výherní linie v American Dad, vězte že to není možné. To je docela zvláštní pro tak krásně navrženou hru, ale tak to je. Jedinou možností je – hrát všech 40. Ačkoliv, toto, má několik velice pozitivníchdůsledků – se všemi těmi lines aktivními, vaše naděje na vítězství budou značně zvýšené. Jen přejděte rovnou ke tlačítku Spin. Připravit, pozor… teď!


Hrajte hned u Fortuna 

Pravidla

Do teď jste pochopili, že tomuto American Dad jde obtížně porozumět. Takže před tím, než se stanete mistři American Dad, si musíte nastudovat pravidla. Věřte nám, udělá to obrovský rozdíl, takže tomu věnujte pozornost:

 • Ikona tabulky výher na obrazovce vám dodá podrobnosti ohledně výher
 • Výhra se skrývá za 3 či více stejné symboly které se objeví vedle sebe
 • Je pravidlem hrát se všemi 40 liniemi zapnutými
 • Vítězné řady se násobí vaší sázkou na řadu.
 • Výherní kombinace se vyplácí zleva doprava, zatímco scatter oběma směry
 • Konečné skóre budou všechny výhry spojené do jedné
 • Ve výherní řadě s vícenásobnými výhrami je vyplacena nejvyšší možná výhra
 • Výhry na liniích se přičtou ke scatteru
 • Scatter ‘Rozptýlená’ ikona je umístěna na válcích 1, 3 a 5
 • V případě selhání herního softwaru nebo hardwaru boudou všechny výhry a výplaty považovány za neplatné a vklady budou vráceny
 • Upozornění: Nalezněte si podmínky užívání Fortuna, abyste si byli vědomi postupů v případech, kdy hra není dokončena a zjistěte si, jak dlouho trvá, než se neaktivní hrací automat automaticky vypne

Válce a výherní řady

Když přemýšleli o počtu válců, Playtech se rozhodli že tato vzrušující hra by měla obsahovat 5 válců. American Dad otáčí válci standardním sestupným způsobem. To vám umožňuje, když hrajete tento vzrušující titul, soustředit se na výhru. Nastudujte každý z American Dad slotových symbolů pečlivě, protože se mohou stát vašimi nejdražšími příteli a přinést vám bohatá ale vzácná vítězství. Tyto 5 válců nese 10 náhodně se objevující dlaždice, včetně wild a scatter symbolu.


Hrajte hned u Fortuna 


Výherní řady jsou řady které jdou napříč válci, určují které kombinace přinášejí ceny v tomto Playtech výherním automatu. Je jich tam, 40, a ty vám mohou pomoci vyhrát 150000 Kč. Budete mít lepší šance zasáhnout kombo, pokud jsou všechny výherní řady aktivní. Naštěstí, s touto Playtech hrou nemůžete změnit počet výherních řad, takže všech 40 z nich zůstává aktivních. A to je pro vaše dobro, věřte nám! A navíc, Playtech se rozhodl dát American Dad řadám zleva doprava směr výplat. A zatímco se všeobecně věří, že hry mající 40 výherních řad mohou odměňovat méně tak ale tento video slot ve skutečnosti vyplácí některé hodnotné ceny.

Symbol s nejvyšší výhrou

Pokud si tento Playtech automat užíváte a doufáte ve velkou výhru, pak prosím věnujte pozornost symbolu Stan – symbol, který se chová skoro jako jackpot a přinese vám nejvyšší výhru. Získejte na 5 válcích tento symbol a okamžitě vyhrajete až 250x sázky na jednu linii. Jsme si jisti, že byste chtěli vyhrát maximum, které je 1250 Kč. Nicméně, tolik peněz si vyžaduje velkou odvahu. Musíte totiž zapnout všech 40 výherních linií a na každou z nich vsadit maximální sázku ve výši 5 Kč. Zmíněná výhra v podobě 250-násobku může narůst díky 40 výherním liniím. A to si teprve přestavte že vsadíte maximální sázku na linii 5 Kč. Spočítejte si teď výhru.

Standardní symboly

Tento konkrétní Playtech automat obsahuje 10 symbolů. Stan repreztentuje to nejhodnotnější z celé hry. Nicméně, vaše konto může narůst i díky naseldovním obrázkům:

 • Druhý nejváše vyplácející symbolem je symbol Francine, který vám zajistí výhru ve výši 150než sázka
 • Symbol Hayley vyplácí 100x hodnotu vaší sázky na jednu linii
 • Symbol Steve má hodnotu, která je rovna 75 násobku sázky
 • Symbol Klaus je oceněn 50-násobkem sázky na linii
 • No a na konec je zde nejméně hodnotný symbol Ace, King a Queen – přináší 40x vaši sázku na linii.

Speciální symboly

 • Roger Alien wild (zástupný) symbol
 • Schmoobydong Wheel scatter motiv

Žolík – Wild

Wild (zástupný) symbol v American Dad je opravdu těžké minout – mapujte pole dokud nenajdete to jedno pojmenované: Roger Alien. Pokud jde o tento Cartoon video slot, wild má nahradit jakékoliv z 10 polí. Takže pokud nebudete skórovat často s Roger Alien, jediným vysvětlením je že jste byli prokleti mumií! Sám o sobě, vyplácí 750x pokud seřadíte všech 5 z nich.


Schmoobydong Wheel Scatter

Dalším o něco komplikovanějším symbolem na seznamu v automatu American Dad je Scatter symbol. Jeho název je Schmoobydong Wheel. Jednoduše nejpodstatnější detail tohoto American Dad scatter symbolu je, že není omezen na výhernou kombinaci 40 výherních linií. Pokud se jednoduše objeví, vy vyhráváte. Nemyslete si ale, že se může objevit na jakémkoliv válci – je totiž omezen jenom na válec s číslem 1, 3 a 5. Všemocný scatter Schmoobydong Wheel také aktivuje volné hry. Kdokoliv, kto si tuto hru zahraje ihned pochopí, proč ostatní symboly nemají takovou sílu.


Bonusové Funkce

Zde je pár slov o bonusových vlastnostech.

Volná zatočení

Občas vás hra American Dad odmění nečím, co se může stát jako splněný sen – American Dad zdarma s volnými zatočeními! Umožní vám to hrát kola bez utrácení peněz a co vyhrajete, je vaše. Je to symbol Schmoobydong Wheel, znáte ho jako Scatter, který značí počátek dalšího kola volných zatočení. Volná zatočení mohou být znovu spuštěna až 25x .

Funkce Free Spins Hayley’s Progressive Multiplier Násobitele

Teď se přesuňme na samotný American Dad násobitel Free Spins Hayley’s Progressive Multiplier: Násobitel Free Spins Hayley’s Progressive Multiplier znásobí vaše sázky na výherní linie postupným zvyšováním se až na hranici 10x. Free Spins Hayley’s Progressive Multiplier začíná na nejnižším násobku – 2x. Do jeho maximální hodnoty 10x se zvyšuje postupně. Pokaždé, kdy tento násobitel trefíte, se jeho hodnota zvýší 1-krát až do jeho maxima. Většina Fortuna fanoušků ví, že z tohoto automatu může vytěžit hodně. A to je přesně to, o čem tento 5-válec je – o dávání více šancí na výhru a tedy i vyšší výhry. Proto si můžete být jisti, že automat American Dad je hoden vašeho času.

Jsou tyto 5-kotouče video výherní automat?

Rozhodně! Toto je video automat a jeho módní grafika obsahuje pár animačních triků a zvuky, které kladou důraz na tématiku hry Cartoon.

Herní zvuky

Pro hráče, kteří znají American Dad a jeho Cartoon tématický design, jsou autentické zvuky samozřejmostí. Zde Playtech obezřetně vybral tóny, které přibližují Fortuna hráčům téma tohoto 5-válce. Také slotová multiplikátorní maximální sázka na linii 250x liniová sázka, bude s těmito zvuky v harmonii. Tato 5-válcová hra obsahuje

Fortuna Ke stažení

Vaší jedinou možností je hrát American Dad online, protože žádná verze Fortuna ke stažení neexistuje. S online casiny, které nabízí tento 5-válec, instant-play casina která nabízí Fortuna jsou trochu pohodlnější než ty které vás nutí něco stáhnout tento dobrý slot. A kdo vlastně dnes stahuje? Netřeba ztrácet čas s American Dad ke stažení. Ten čas raději použijte k založte si účet u Fortuna, za použitím linku níže posuňte se k hledání obrovská výhra 250 násobku vaší sázky.


Informace o výrobci her společnosti Playtech

Webová stránka: https://www.playtech.com/
Místo: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Působí od: 1999
Založil: Teddy Sagi
Aktivity: Hry pro počítače a mobilní telefony,Systém řízemi napříč platformami, Herní produkty a softwarová řešení
Hrajte hned u Fortuna 

Často Kladené Otázky

Chcete se dozvědět více o Fortuna, či American Dad strategiích? Pak čtěte dál!

Co je RTP?

RTP je zkráceně Return to Player, tedy návratnost hráči, což v podstatě znamená, jaká je procentuální výhernost automatu American Dad. Data pro toto číslo jsou sbírány během dlouhého období. Vždy je vyjádřeno v procentech a RTP u automatů, které mají 40 linií, se většinou pohybuje v rozmezí od 93% do 96%.

Jak vysoké je American Dad RTP?

Díky 40 výherním liniím zažijete během hraní těchto výherních automatů spoustu vzrušení, avšak míra American Dad RTP, která činí jen 94.14%, vás nejspíše zase trochu zklidní.

Jak si vyzvednout American Dad výhry?

Pokud chcete proplatit vaše vyhrané peníze z této Playtech hry tak metoda, kterou to uděláte, je velmi snadná. Zkontrolujte si váš Fortuna zůstatek na účtu, abyste viděli, kolik už jste vyhráli. Nyní se rozhodněte, jak vyzvednout peníze , a je to. Měli byste vědět, že pokud potřebujete něco ujasnit, tak můžete kontaktovat Fortuna zákaznický servis.

Je k dispozici vyzvedávání peněz skrze kreditní kartu?

Podle toho, jak se teď věci mají, ne.

Je Paypal dostupný?

Ne, vyběry výher přes Fortuna Paypal nejsou možné. Pokud vás bolí hlava z těchto nekonečných voleb, tak jednoduše zvolte obyčejný bankovní převod.

Je zde možnost zahrát si American Dad zdarma?

Když si přejete hrát American Dad zdarma, můžete, jen si otevřete Fortuna účet, který je zdarma.

American Dad Aplikace

Určitě! A všechny super vlastnosti této hry, i ty skvělé American Dad ceny které jsou velkorysé, i když ne tak časté, když použijete překrásnou American Dad app. Poznámka: Je jen jedna Fortuna aplikace do mobilu, která je oficiální, a úplně zdarma. Tak prosím za aplikaci neplaťte na podivných stránkách.

American Dad – Výhody a nevýhody

American Dad Výhody: Nevýhody:
Opakovaná točení:
Speciální funkce:
Speciální symboly:
Vizuální ztvárnění:
Výhry:
Zkušenosti:
Ke hře na mobilu:
Hrajte hned u Fortuna 


Hrajte hned u Fortuna 

American Dad online

Hrajte American Dad u: Fortuna
American Dad točení zdarma: Už brzy
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Aktivujte bonus: Použijte náš odkaz!

Tím, že vám poskytuje detailních informace o tom, jak hrát American Dad online, vám tento článek také umožní užít si hru a mít nejlepší zkušenost s online sloty. Budete se muset přihlásit ke svému Fortuna účtu a je to tady. Uvidíte tady tlačítko které vás dovede k registrační stránce, žádný strach.

Hrát American Dad v Fortuna

Fortuna je dobře známé online casino, kde můžete hrát American Dad, a najdete v něm nejrůznější a nejnovější Playtech slot hry, včetně Cartoon tématických, jako je ta kterou dnes recenzujeme. Fortuna bonus vnáší do každé hry více napětí. Dnešní speciální nabídka je vyrovnání k vašemu prvnímu vkladu – 100% jako Fortuna uvítací bonus který vám přinese dodatečně 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Fakt: točení zdarma jsou nejoblíbenější funkcí všech kteří hrají online sloty. Je to tak? Bohužel, Fortuna si nemyslel že by toto mělo být začleněno. Přesto, neklesejte na mysli – možná jsou tu další proma.

Fortuna bonus bez vkladu

Pokud spoléháte na otočení zdarma nebo Fortuna bonus bez nutnosti vkladu, abyste si trochu okořenili hru, tak budete zklamáni, protože ty volby tam nejsou. Ovšem, ještě máme 100% bonus. Dále zjístíte více detailů!

Fortuna uvítací bonus

Víte, co je to bonus odpovídající vkladu? Dá vám hotovost na víc, se kterou můžete hrát American Dad za skutečné peníze. Tady se nazývá Fortuna uvítací bonus. Vaše sázení můžete navýšit o 25000 Kč díky 100% vkladovému bonusu. Nejlepší na tom je, že ho můžete získat jen jediným kliknutím na odkaz, který jsme vám tu poskytli. Požadavkem je provést vklad minimálně 1 Kč. Myšlenkou této akce je, že kasino dorovná cokoli vložíte, mějte to na mysli, až budete volit výši částky. Může to být velmi dobrá investice.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Fortuna bonus musí být aktivován před tím, než ho obdržíte. Jednoduše zde klikněte na tlačítko.
 • 2. krok: Zde vstoupíte do kasina tím, že si vytvoříte účet. Za tím účelem je tu tlačítko Join Now Vytvořte si uživatelské jméno, heslo a zadejte váš email a také Fortuna Promo kód.
 • 3. krok: Uložte vklad a dostanete Fortuna uvítací bonus ve výši 100% až do 25000 Kč. Hrajte American Dad online teď hned!


Hrajte hned u Fortuna 

Úvod

Doufáme, že hledáte Cartoon slotovou hru, protože jste právě jednu našli, jednu, která se může stát vaší nejzamilovanější. Ale pokud ne, alespoň to ověřte, protože se ve vás může skrývat fanoušek Cartoonslotů. Pojďme nejprve projít úplné základy v této American Dad recenzi, než se ponoříme do podrobnějších detailů.

 • Tohle je jedna z těch 5 kotoučových her. Není překvapením, že 90% hracích automatů má lichý počet válců. Povšiměte si počtu 40 linií a bavte se počítáním možné výše výhry
 • Minimální sázka, kterou můsíte vložit, abyste mohli hrát American Dad za skutečné peníze, je 0.4 Kč za sázku. Někteří se rozhodli hru stáhnout, zatímco jiní dávají přednost navštívení stránky Fortuna a hraní tam.
 • Asi byste si měli začít sebou brát nabíječku, rozhodnete-li se nainstalovat verzi automatu American Dad do mobilu.
 • Doufáme, že poněkud složitější pravidla jsou to, co vás láká při výběru hracího automatu, protože tohle je přesně ten případ.
 • Bavíme-li se o velkých výhrách, tak u American Dad můžete získat výhru až 150000 Kč v penězích.
 • Návratnost hráči, neboli American Dad RTP, je 94.14%. Nedělejte si těžkou hlavu z prostých čísel, nejsou tak špatná, jak by se mohlo zdát. RTP bude vysvětleno podrobněji v dalších odstavcích.


Hrajte hned u Fortuna 

American Dad Jackpot

Žádný online slot jackpot tato Playtech hra neobsahuje. Nicméně, i když zde není žádný American Dad jackpot, neznamená to, že tato hra je k ničemu – pokud se vám objeaví 5 the Stan obrázků, vychutnejte si obrovskou výhru o magické hodnotě 250 násobku vaší sázky na jednu linii. A matematika je v tomto případě jednoduchá – s maximální sázkou na linii 200 Kč tak můžete při každém roztočení vyhrát až 150000 Kč. Ještě pořád si myslíte, že jackpot je povinností? Ne? To je dobře, protože se teď můžete soustředit na hru a užít si zábavu.


Hrajte hned u Fortuna 

Tipy pro hru

Tady je nejjednodušší návod jak hrát American Dad online za skutečné peníze: American Dad má 40 výherních linií, které platí zleva doprava za minimálně 3 dlaždice stejného typu. Ale než si zatočíte měli byste se zamyslet nad výší vaší sázky. Ovladače pro sázkovou hodnotu jsou pohodlně usazené na přístrojové desce. Spin tlačítko zahájí hru pod současným nastavením. Než začnete hrát, přečtěte si instrukce níže. Následování instrukcí vám pomůže vyřešit pár dalších složitých mechanismů hrý o kterých vědí jen experti. Přesto se ujistěte, že jste si přečetli krok za krokem průvodce níže . Pokud vám něco není jasné, vždycky si můžete přečíst výborně napsaná pravidla.

Krok 1: Hrát American Dad o skutečné peníze nebo zdarma?

Jedna věc kterou musíte rozhodnout je jakým způsobem chcete hrát American Dad online. Jste tu rekreačně nebo jste tady jako vážný hráč který chce vyhrát hodně?

Krok 2: Zvolte si svou kreditní částku

Výše sázky pro průběh hry American Dad o skutečné peníze je zcela přizpůsobitelná, takže můžete použít jakoukoliv strategii, o které si myslíte, že je nejlepší. Můžete vsadit minimum: 0.4 Kč, nebo jít až k 200 Kč. Mějte na paměti, že řad nevyplácí snadno nebo rychle. Nicméně, když výhry přijdou, jsou úžasné! Jsou sázky moc vysoko nebo moc nízko? Nastavte je správně s tlačítkem velikosti/hodnoty.

Krok 3: Otáčejte

Neobvyklý rys u takto složitě navržených her je, že nemáte žádnou možnost výběru výherních řad. American Dad je zjevně zvláštní výjimka v tomto ohledu. Je tu jen jediná možnost – hrát na všech 40. A ve skutečnosti to nemusí znamenat neúspěch; se všemi těmi lines aktivními, vaše naděje na vítězství budou značně zvýšené. Takže, jen postupte dál a klikněte na Spin tlačítko. Možná budete chtít použít Turbo tlačítko pokud chcete aby American Dad 5 válců dosáhly zvýšené rychlosti or you can simply start an Auto Play round. Teď, jsme připraveni roztočit American Dad!


Hrajte hned u Fortuna 

Pravidla

Jak jsme již dříve říkali, tak American Dad není jen tak obyčejný slot.Než si začnete užívat tento Playtech titul, musíte se ho nejdříve naučit ovládat. Ale následování pravidel je velmi jednoduché a velmi pomohou. Zde jsou detaily:

 • Ikona tabulky výher na obrazovce vám dodá podrobnosti ohledně výher
 • Pokud dosáhnete stejné 3 symboly, obdržíte výhru. Samozřejmě jen pokud jsou symboly vedle sebe.
 • Je pravidlem hrát se všemi 40-ti liniemi zapnutými
 • Zisk na řadě se násobí sázkou na řadu
 • Výhry se vyplácí popořadě od levého válce k pravému, kromě sscatteru, ten se vyplácí oboustranně
 • Konečné skóre budou všechny výhry spojené do jedné
 • Pouze nejvyšší výhra se přičte na účet v případě více výher na stejné linii
 • Scatter a výhry na liniích jsou vypláceny společně
 • Scatter ‘Rozptýlený’ symbol se může ukázat na válcích 1, 3 a 5
 • V případě poruchy herního softwaru nebo hardwaru budou veškeré výhry a výplaty vzniklé v jakýkoliv postižených herních kolech neplatné a všechny vklady budou vráceny.
 • Pozn .: Seznamte se s podmínkami užívání Fortuna tak, abyste si byli vědomi postupů pro řízení herních kol, které nebyly dokončeny. Také se zde dozvíte kolik máte času před automatickým vypnutím neaktivní hry

Výherní řady a válce

Pokud jde o počet válců, Playtech se rozhodl udělat tento titul s válci. Způsob jakým se 5 válců v American Dad točí, je směr dolů. To dovoluje hráči nesoustředit se na nic jiného než hraní tohoto napínavého online slotu. Vtiskněte si American Dad ikony do paměti – tato zlatička vám přinesou ne tak malé odměny. V podstatě, válce zahrnují 10 dlaždice které se objevují náhodně, včetně zástupných a rozptýlených symbolů.


Hrajte hned u Fortuna 


Váš úspěch v American Dad závisí na výherních řadách. To jsou ty, na kterých následují kombinace symbolů, a dávají vám 150000 Kč. Budete mít lepší šance zasáhnout kombo, pokud jsou všechny výherní řady aktivní. Naštěstí, s touto Playtech hrou nemůžete změnit počet výherních řad, takže všech 40 z nich zůstává aktivních. A to je pro vaše dobro, věřte nám! Kromě toho, Playtech se rozhodl pro směr zleva doprava pro řady v American Dad. Přestože online sloty, které přicházejí s 40 výherními řadami, vám mohou vydělat méně peněz, tento video slot se zaměřuje na to, abyste vyhráli více.

Symbol s nejvyšší výhrou

Pokud si tento Playtech automat užíváte a doufáte ve velkou výhru, pak prosím věnujte pozornost symbolu Stan – symbol, který se chová skoro jako jackpot a přinese vám nejvyšší výhru. Získejte na 5 válcích tento symbol a okamžitě vyhrajete až 250x sázky na jednu linii. Doufejte, že dostanete výherní kombinaci 5 těchto symbolů, ptorože výhra 250 násobku výše sázky bude vaše – 1250 Kč, vsadíte-li 5 Kč na všech 40 výherních linií. Vsadíte-li 5 Kč – tedy maximální sázku, výše výhry u tohoto symbolu bude 1250 Kč za každu jednu z 40 výherních linií.

Ostatní symboly

Firma Playtech do tohoto automatu navrhla a začlenila 10 různých symbolů. Ten nejlepší už znáte – Stan symbol, ovšem asi byste měli vědět i o těch ostatních. Zde jsou v pořadí od nejvýše vyplácejícího:

 • Obrázek Francine přináší výhru 150 násobku sázky na linii
 • Dalšími docela solidním symbolem je symbol Hayley, který vyplácí 100x výši sázky na jednu linii
 • Obrázek Steve vás možná potěší, možná ne – hodnota je 75-tinásobek vaší sázky
 • Nejvyšší výhra symbolu Klaus je 50x vaši sázky na jednotlivé linie
 • No a na konec, jsou zde symboly Ace, King a Queen, které vyplácí 40x vaši sázky.

Bonusové symboly

 • Roger Alien wild obrázek
 • Schmoobydong Wheel scatter (rozptýlený) obrazec

Žolík – Wild

Wild (zástupný) symbol v American Dad je opravdu těžké minout – je to Roger Alien symbol. V American Dad, wild symbol může zaujmout místo jakékoliv z 10 ikon a nezáleží na tom na které aktivní výherní řadě leží. S Roger Alien byste museli být vskutku smolaři abyste nevyhráli ve American Dad hře! Tento ‘Wild’ symbol nese 750násobek. Nicméně, musíte mít 5 Wild symbolů na linii.


Scatter

Výše obrázek reprezentuje symbol scatter, který může mít kritický dopad na průběh hry automatu American Dad. Jeho název je Schmoobydong Wheel. Mějte na paměti fakt, že American Dad scatter symbol není pevně definován výherními liniemi, kterých je 40. To znamená, že výhru vyplácí kdekoliv, kde se objeví. Pokud tak nějak očekáváte, že scatter symbol se objevuje na všech pozicích, pak budete překvapeni. Objevuje se totiž jenom na válci 1, 3 a 5. Neuvěřitelný Schmoobydong Wheel scatter také přináší ve hře volné kola. Mezi všemi 10 symboly je tento jeden výjimečný svou sílou.


Bonusové Funkce

Pojďme se naučit jak dostat ještě více prvotřídních výher z automatu American Dad.

Volná zatočení

Speciální funkce se nazývá Volná zatočení a nechá vás hrát American Dad zdarma. Nicméně, získáte skutečné peníze. Je to ikona Schmoobydong Wheel ,která je také Scatter a která spustí bonus s volnými zatočeními. Volná zatočení budou umožněna po 25 kol .

Funkce Free Spins Hayley’s Progressive Multiplier Násobitele

Ukážeme a vysvětlíme vám jak Free Spins Hayley’s Progressive Multiplier samostatný multiplikátor funguje: Násobitel Free Spins Hayley’s Progressive Multiplier znásobí vaše sázky na výherní linie postupným zvyšováním se až na hranici 10x. Free Spins Hayley’s Progressive Multiplier se postupně zvyšuje od 2 násobku až do svého skvělého maxima, které má hodnotu 10 násobku. Nahoru pojede krok po kroku. S každou další trefou se postupně zvyšuje o 1-násobek, až do svého maxima. Znamená to, že fanoušci Fortuna mají mnohem více možností, jak zvýšit své výhry na všech 5 válcích. A čím vyšší je vaše šance na výhru, tím víc automat American Dad vyplácí.

American Dad – Je to video výherní automat?

Bez pochyb! vzhledem k tomu, že toto je video hra, tento módní herní titul má okouzlující grafiku a skvělé zvuky, které ladí s tématem Cartoon.

Herní zvuky

Pro hráče, kteří znají American Dad a jeho Cartoon tématický design, jsou autentické zvuky samozřejmostí. Zde Playtech obezřetně vybral tóny, které přibližují Fortuna hráčům téma tohoto 5-válce. Také slotová multiplikátorní maximální sázka na linii 250x liniová sázka, bude s těmito zvuky v harmonii. Samozřejmě, mohou Fortuna hráči použít mute tlačítko, pokud jsou pro ně zvuky v American Dad nepříjemné. Na druhou stranu ale můžete zvuky v tomto novém slotu upravovat podle libosti pomocí nastavení zvuků.

Fortuna Ke stažení

V Fortuna můžete hrát American Dad online, nebo můžete American Dad stáhnout. Budete potřebovat účet zdarma u tohoto online casina než budete moci stáhnout Fortuna software který potom můžete hrát do nekonečna . Nečekejte, zaregistrujte se již dnes u Fortuna, jednoduše kliknutím níže , a najděte verzi Fortuna ke stažení která vám nejvíc vyhovuje . Vše co zbývá je získat obří cena – 1250 Kč na každé čáře.


Informace o výrobci her společnosti Playtech

Webová stránka: https://www.playtech.com/
Místo: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Působí od: 1999
Založil: Teddy Sagi
Aktivity: Hry pro počítače a mobilní telefony,Systém řízemi napříč platformami, Herní produkty a softwarová řešení
Hrajte hned u Fortuna 

FAQ

Máte-li otázku ohledně hraní American Dad, nebo o Fortuna podmínkach a pravidlech, podívejte se níže:

Jaké je a co znamená RTP automatu?

Tyto tři písmená jsou odvozeny od zkratky Return to Player, česky návratnost hráči. Vyjádřují číslo, které je vypočteno na základě statistických údajů výher automatu American Dad během delšího časového období. Vždy je vyjádřeno v procentech a RTP u automatů, které mají 40 linií, se většinou pohybuje v rozmezí od 93% do 96%.

Jak vysoké je American Dad RTP?

Díky 40 výherním liniím zažijete během hraní těchto výherních automatů spoustu vzrušení, avšak míra American Dad RTP, která činí jen 94.14%, vás nejspíše zase trochu zklidní.

Pokyny k výběru výher

Pokud chcete proplatit vaše vyhrané peníze z této Playtech hry tak metoda, kterou to uděláte, je velmi snadná. Každá výhra, kterou jste trefili, míří přímo na váš Fortuna účet. Můžete si vybrat, kterou metodu použijete pro převod všech vašich peněz. , a to je poslední krok. Říkali jsme vám, že je to snadné. Fortuna má také servis zákaznické podpory, která vám dá veškeré informace, které potřebujete.

Je k dispozici vyzvedávání peněz skrze kreditní kartu?

Taková možnost není k dispozici. Alespoň ne teď.

Mám Paypal. Mohu ho využívat k vyzvedávání peněz?

Bohužel, zde není dostupný žádný převod peněz přes Fortuna Paypal účet. Někdy je ta nejjednodušší možnost úplně nejlepší. Můžete zvážit bankovní převod.

Mohu hrát American Dad zdarma?

Budete potěšeni, když uslyšíte, že můžete hrát American Dad zdarma, když se přihlásíte na váš Fortuna účet.

American Dad Aplikace

Ano, určitě, můžete si užít všechny výhody American Dad velikých, ale vzácných výher za použitím American Dad aplikace. Snad není třeba připomínat, že Fortuna aplikace je ta jediná kterou potřebujete a je zdarma ke stažení. Určitě za aplikaci nikde nikomu neplaťte, a stahujte ji jen z oficiální stránky.

American Dad – Výhody a nevýhody

American Dad Výhody: Nevýhody:
Kola zdarma:
Extra kola:
Extra symboly:
Vizuální ztvárnění:
RTP:
Zkušenosti:
Mobilní verze:
Hrajte hned u Fortuna