Hrajte hned u Fortuna 

Beach Life online

Hrajte Beach Life u: Fortuna
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Beach Life točení zdarma: Už brzy
Aktivujte bonus: Použijte náš odkaz!

Tato recenze vám poskytune nástroje k tomu zažít nejlepší herní chvíle s online sloty když začnete hrát Beach Life online. Tudíž, použijte níže uvedený text abyste se vyzbrojili vědomostmi. Začít nebude žádný problém – zaregistrujte si účet u Fortuna, jednoduše následováním odkazu uvedeného tady.

Hrát Beach Life v Fortuna

Fortuna, to pravé místo když chcete hrát Beach Life a další Beach-tématické pohlcující Playtech online slot hry. A přidejte k tomu známý Fortuna bonus, ze kterého můžete těžit. Přistupte blíže a podívejte se na speciální bonus nabídku dne: Fortuna uvítací bonus za váš první vklad – 100% 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Točení zdarma je ten nejlepší bonus v online slotech – pravda nebo lež? Odpověděli jste pravda, že ano? Vypadá to že je přesto nedostanete. Takže se budeme soustředit na zbytek bonusů které nabízejí

Fortuna bonus bez vkladu

U Fortuna není bonus bez nutnosti vkladu, stejně tak ani otáčení zdarma není dostupné. Je to oficiální myšlenka tohoto kasina. Ale také máte 100% bonus. Dále zjístíte více detailů!

Fortuna uvítací bonus

Hrát Beach Life online za skutečné peníze je nejvyšší cíl, ke kterému vám teď pomůže Fortuna uvítací bonus, který odpovídá vašemu vkladu. Zajímavá funkce, že? Díváte se na 100% bonus, jež vás odmění maximálně 25000 Kč, které můžete využít. Nebude nutné kvůli tomu prohledat celý internet, odkaz v této recenzi vás dostane přímo k promo nabídce. Když příjde na požadavky vkladu, minimum musí být 1 Kč. Myšlenkou této akce je, že kasino dorovná cokoli vložíte, mějte to na mysli, až budete volit výši částky. Může to být velmi dobrá investice.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • Step 1: Následujte odkaz pomocí tlačítka Hrát teď, abyste zpřístupnili Fortuna bonus.
 • 2. krok: V dalším kroku se stanete členem. Uděláte tak vložením typických informací.
 • 3. krok: Třetím krokem je vložení vkladu. Teď je vašich Fortuna welcome bonus of 100% až do 25000 Kč uvítací bonus aktivováno. Pojďte hrát Beach Life se skuteřnými penězi!


Hrajte hned u Fortuna 

Úvod

Doufáme, že hledáte Beach slotovou hru, protože jste právě jednu našli, jednu, která se může stát vaší nejzamilovanější. Ale pokud ne, alespoň to ověřte, protože se ve vás může skrývat fanoušek Beachslotů. Pojďme nejprve projít úplné základy v této Beach Life recenzi, než se ponoříme do podrobnějších detailů.

 • Počet kotoučů může být důležitý a proto ve Playtech vybrali počet 5 kotoučů. Tento typický počet kotoučů může být docela výdělečný díky přesně 20 výherním liniím. Brzy zjistíte proč
 • Pokud jste začátečník, držte se nejmenší sázky a snažte se hrát Beach Life za skutečné peníze s obnosem 0.5 Kč za sázku. Máte na výběr, zda chcete hrát na internetové stránce Fortuna, nebo zda hru stáhnete do vašeho pc.
 • Pokud si nainstalujete novou Beach Life do mobilu, zřejmě budete muset dobíjet vaše mobilní zařízení častěji.
 • Doufáme, že vás lákají komplikovaná a zajímavá pravidla, když hledáte dobré automaty, protože tohle je extra.
 • Nejvyšší výhra, jaké můžete dosáhnout, je progresivní Beach Life jackpot.
 • Procentuální návratnost hráči je u této hry 95%. Nevypadá to moc slibně, že? Nezoufejte, protože to není tak úplně vše o Beach Life RTP. Uvidíte proč, budete-li číst dál naše vysvětlení v dalším odstavci.


Hrajte hned u Fortuna 

Beach Life Jackpot

Playtech se rozhodl zvýšit šance trefování mega výher tím, že do této hry zahrnul online slot jackpoty. Beach Life jackpot sbírá sázky od všech hráčů Beach Life automatu kdykoliv, kdy se po jeho vyplacení resetuje na počáteční hodnotu. Pokud ho vyhrajete, pak obdržíte aktuální sumu v banku.

Když někdy jackpot vyhraje, bank se restartuje a začne se opět plnit. A čím více lidí hru hraje, tím rychlej a výš se bank naplní.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak hrát

Tady je nejjednodušší návod jak hrát Beach Life online za skutečné peníze: Tato hra vydává své frekventované výplaty zleva doprava za minimálně symboly v řadě. Tak roztočte tyto 5 kotouče, ale ne dříve než rozhodnete o výši sázky.. Spin tlačítko zahájí hru pod současným nastavením. Nicméně než tak učiníte, přesvědčte se, že jste si přečetli instrukce níže. Na tuto musíte být ve slotech expertem. Snad vám budou následující instrukce krok za krokem stačit abyste se poprali se zmatky . V případě že potřebujete více detailů, stačí se podívat do pravidel hry a instrukcí, která umějí být vskutku užitečná.

Krok 1: Co je lepší – demo verze nebo Beach Life se skutečnými penězi?

Jedna věc kterou musíte rozhodnout je jakým způsobem chcete hrát Beach Life online. Jste tu rekreačně nebo jste tady jako vážný hráč který chce vyhrát hodně?

Krok 2: Zvolte velikost vašeho kreditu

Velikost sázky v Beach Life o skutečné peníze je volně měnitelná a zcela na vás. Playtech vám dává šanci ji změnit, jak a kdy se vám hodí. Můžete ji nastavit na minimum: 0.5 Kč, nebo jít až do výše 10 Kč v jednom roztočení. Pamatujte si, že tento jednoduchý slot vám vyplatí menší, ale opakující se výhry, takže můžete očekávat příjemnou návratnost. Hledáte rychlou cestu k vsazení přesně takové částky kteoru chcete? Jen klikněte na Bet Max tlačítko.

Krok 3: Výběr aktivních výherních řad

Teď se musíte obrátit k těmto výherním řadám. Vsadit můžete i na tak málo jako je jedna výherních řad Toto nastavení sníží vaši celkovou sázku jen na 0.5 Kč. Sníží vaše šance, také. Je většinou o dost lepší zůstat u maximálního počtu 20-ti výherních řad, tak moc nepřemýšlejte a aktivujte je všechny. Pravděpodobně zaznamenáte že vaše sázka se zvýšila – vsazením 0.5 Kč na všechn 20 řadách to bude dělat přesně 10 Kč na roztočení. Kromě toho, je prakticky nemožné vybrat jen ty řady které přinášejí výhru Jakmile je to vyřešeno, běžte dál a klikněte na Spin ke zahájení akce. Možná budete chtít použít Turbo tlačítko pokud chcete aby Beach Life 5 válců dosáhly zvýšené rychlosti or you can simply start an Auto Play round. Teď pokračujte a bavte se!


Hrajte hned u Fortuna 

Pravidla

Do teď jste pochopili, že tomuto Beach Life jde obtížně porozumět. Takže před tím, než se stanete mistři Beach Life, si musíte nastudovat pravidla. Věřte nám, udělá to obrovský rozdíl, takže tomu věnujte pozornost:

 • Ikona tabulky výher, kterou najdete na obrazovce, vám vysvětlí vše o výhrách
 • Ceny jsou garantovány za minimum 2 jakékoliv symboly
 • Můžete si vsadit na jednu, či více z nabízených 20 výherních linií
 • Sázky na liniích jsou vynásobeny výhrami na liniích
 • Výhry jsou vypláceny z levých válců k pravým válcům kromě scatteru, ty vyplácejí z obou stran
 • Konečné skóre budou všechny výhry spojené do jedné
 • Může být jen jedna! V případě více výher na stejné linii se bude počítat pouze ta nejvyšší.
 • Scatter a výhry na liniích se vyplatí náraz
 • Celková sázka je násobena scatter – rozptýlenou výhrou
 • Pokud dojde k chybě v herním hardwaru nebo softwaru, budou všechny zahrnuté výhry, stejně tak jako výplaty, považovány za neplatné. Všechny zahrnuté vklady budou také refundovány.
 • Upozornění: Přečtěte si smluvní podmínky Fortuna, abyste byli seznámeni s postupy v případě nedokončených her a automatického ukončení zaseknuté hry

Válce a výherní řady

Tento rafinovaný online slot byl pečlivě vyroben v Playtech, který se rozhodl dát do něj počet 5 válců navržených tak, aby zdůraznily Beach motiv. Způsob, jakým se 5 válců točí v Beach Life je sestupný směr. To hráčům umožňuje nesoustředit se na nic jiného, než hraní tohoto živého online slotu. Soustřeďte se a zapamatujte si Beach Life symboly, protože vám vydělávají tyto malé ale pravidelné výhry. Tyto 5 válců nese 11 náhodně se objevující dlaždice, včetně wild a scatter symbolu.


Hrajte hned u Fortuna 


Beach Life, jako každá jiná slotová hra, má výherní řady které pokrývají 5 válců a které mají na starosti výplaty. Je tu 20 výherních řad a ty vás odmění 125000 Kč. Aktivování všech výherních řad zvýší vaše šance na spojení správných symbolů a velké vítězství. Pokud se stále bojíte je všechny zapnout, Playtech přidal možnost vybrat klidně jen jednu řadu jedné řady pokud použijete přepínač na ovládacím panelu. Ale pozor – to zároveň sníží vaše šance na výhru některých lákavých Beach Life cen. Dávejte pozor na směr – těchto 20 výherních řad
platí zleva doprava.
Peníze, které přináší, vám budou padat na účet opakovaně. A s 20 řadami, budete mít dost šancí vyjít ze hry jako opravdový vítěz.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Nejdůležitějším obrázkem u tohoto automatu je Skuba Diver -nejvíce vyplácející symbol. 500x sázky na linii je to, co vyhrajete v případě, že 5 těchto symbolů vytvoří výherní kombinaci. V přepočtu tedy vaše výhra může být až 250 Kč pro jednu linii, za předpokladu, že hrajete se všemi 20 výherními liniemi a vaše sázka je nastavena na maximum, tedy 0.5 Kč na každou linii. V přepočtu tedy vaše výhra může být až 250 Kč pro jednu linii, za předpokladu, že hrajete se všemi 20 výherními liniemi a vaše sázka je nastavena na maximum, tedy 0.5 Kč na každou linii.

Standardní symboly

Tento konkrétní Playtech automat obsahuje 11 symbolů. Skuba Diver repreztentuje to nejhodnotnější z celé hry. Nicméně, vaše konto může narůst i díky naseldovním obrázkům:

 • Ikona Sunbathing Girl s její hodnotou ve výši 400 násobku sázky na linii
 • Symbol Surfer vyplácí 200x hodnotu vaší sázky na jednu linii
 • Orange Ice Cream symbol, který váím vynese 150x výši vaši sázky na linii
 • Nejvyšší výhra symbolu Blueberry Ice Cream je 125x vaši sázky na jednotlivé linie
 • Nejslaběji vyplácející symbol Lime Ice Cream vám vydělá – 50x sázku na linii

Bonusové symboly

 • Sunken Chest dlaždicová ikona – symbol který ohlašuje toto bonusové kolo
 • Sun wild (zástupný) motiv
 • Sandcastles scatter motiv

Wild symbol

Wild symbol v Beach Life je snadné rozeznat – je to Sun symbol. V Beach Life, wild symbol může zaujmout místo jakékoliv z 11 ikon a nezáleží na tom na které aktivní výherní řadě leží. Může pozitivně transformovat jakoukoliv kombinaci symbolů, která z vás udělá vítěze. Tento symbol je sám o sobě dost na to aby vám vydělal 2000x. Pokud se vám podaří spojit všech 5 z nich na vítězné řadě. Sun spustí Beach Life jackpot.


Scatter symbol: Sandcastles

Dalším často oblíbeným symbolem v automatu Beach Life je tzv. Scatter. Název tohoto scatter symbolu je Sandcastles. Je zajímavé, že scatter symbol automatu Beach Life není omezen na kombinace všech 20 linií. Výhru totiž vyplácí kdekoliv, kde se rozhodne objevit. Očekávejte až 500xnásobek sázky, což je výhra za všech 5 symbolů. A řekněme si přímo – kdo nemiluje extra roztočení? Ty vám z celkového počtu 11 symbolů zabezpečí jenom tento.


Extra Funkce

Pojďme se naučit jak dostat maximum z tohoto vtipného automatu.

Bonusové kolo

Beach Life bonusové kolo – Sunken Treasure – je zábavná odbočka od točení kotoučů. A dobrý působ, jak vyhrát peníze. Sunken Treasure se nakopne, když na vašich kotoučích padne ikona Sunken Chest.


Je tento titul od Playtech video výherní automat?

No jistě! Jakožto videoautomat, tento nekomplexní titul má celkem pokročilou grafiku a zvuk odpovídající tématu Beach.

Zvukové prostředí

Zjistíte, že Playtech titul je plný Beach téma s věrohodnými zvuky. Takže můžete vyhrát – 125000 Kč posloucháním tónů, které vás udrží ve stejné atmosféře. Pro ty, co nemají rádi zvukové efekty v tomto slotu, je tu tlačítko Není divu, že tento video herní slot obsahuje i nastavení hlasitosti.

Fortuna Ke stažení

Existuje možnost Beach Life ke stažení od Fortuna? Ano – dokonce existuje i flash verze hry Beach Life online. Musíte si jen založit účet, aby jste mohl stáhnout Fortuna software s velkým výběrem Playtech slotů, včetně tohoto 5-válce . Potom můžete hrát až do rána. Tak pokračujte, přihlaste se k Fortuna právě teď, kliknutím na tlačítko níže , a otevřte Fortuna download sekci . Teď už jste oficiálně kvalifikovaní vyhrát nejlepší cena – progresivní Jack Pot.


O společnosti Playtech

Aktivity: Hry pro počítače a mobilní telefony,Systém řízemi napříč platformami, Herní produkty a softwarová řešení
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Založil: Teddy Sagi
Místo: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Působí od: 1999
Hrajte hned u Fortuna 

Často Kladené Otázky

Máte otázku o automatu Beach Life? Podívejte se do sekce níže!

RTP hracího automatu – co to znamená?

RTP je zkratka pro návratnost hráči (Return to Player), což je procentuální hodnota odvozena od statistik výher automatu Beach Life během dlouhého časového horizontu. Vždy se uvádí v procentech. Například můžete najít, že RTP je v rozmezí od 93% do 96% u automatů, které mají 20 linií.

Je Beach Life RTP dobré nebo špatné?

S netečným Beach Life RTP 95 procent mohou hráči zapomenout, že si jstále ještě mohou užít spoustu zábavy.

Jak si mohu vybrat své výhry?

Všechny vaše výhry z tohoto Playtech titulu mohou být vybrány v několika krocích. Všechny vaše vyhrané peníze se objeví na vašem Fortuna účtě. V podstatě vše co dalšího musíte udělat je, vybrat metodu výběru, kterou preferujete , a to je poslední krok. Říkali jsme vám, že je to snadné. Samozřejmě, pokud budete potřebovat další pomoc, můžete vždy kontaktovat zákaznickou podporu Fortuna.

Jsou kreditní nebo debetní karty akceptované jako metody výběru peněz?

Podle toho, jak se teď věci mají, ne.

Je používání Paypalu k vyzvedávání peněz volitelná možnost?

Ne, přes Fortuna Paypal výběry peněz nejsou možné. Bankovní převod je také jednoduchá a spolehlivá volba.

Mohu hrát Beach Life zdarma?

Ano, je možné hrát Beach Life zdarma, jen se přihlašte na váš Fortuna účet.

Beach Life Aplikace

Určitě! Je tu možnost mít hodně srandy s automatem Beach Life a s jeho častýmy výhrami za použitím Beach Life aplikace do mobilu. Věřte nám, že jediná pravá Fortuna aplikace je licencovaný program k stáhnutí přímo zde. Neplaťte za aplikaci ani cent, a nestahujte ji odnikud jinud.

Beach Life – Výhody a nevýhody

Beach Life Výhody: Nevýhody:
Speciální funkce:
Zkušenosti:
Opakovaná točení:
Ke hře na mobilu:
Speciální symboly:
Vizuální ztvárnění:
Výhry:
Hrajte hned u Fortuna