Hrajte hned u Fortuna 

Bonus Bears online

Hrajte Playtech sloty tady: Fortuna
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Bonus Bears točení zdarma: Žádná nabídka
Odemkněte bonus: Použijte náš odkaz!

V této recenzi, najdete komplexní informace které vám pomohou úspěšně hrát Bonus Bears online a zanechají zkušenost s nejlepšími online sloty. Takže, čtěte pozorně a dobře to využijte. Pro začátek, budete muset získat svůj Fortuna účet – jen stiskněte tlačítko umístěné nahoře k přechodu na jejich registrační stránku.

Hrát Bonus Bears v Fortuna

Fortuna, místo, kde chcete být, pokud máte v úmyslu hrát Bonus Bears a další Nature pohlcující Playtech online sloty. Aby se to okořenilo, najdete tu také Fortuna bonus. Pojďme se podívat co je v nabídce: Fortuna uvítací bonus, který odpovídá 100% z prvního vkladu; to může být 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Přemýšlejte o tom co je nejužitečnějším bonusem ve slotech? Myslíte na točení zdarma? Protože my ano. Špatně. Fortuna promo akce jsou zaměřeny úplně jiným směrem. Musí tu být jiné bonusy a proma, je to tak?

Fortuna bonus bez vkladu

Fortuna bonus bez vkladu také není na seznamu výhod. Prozatím dostanete 100%

Fortuna uvítací bonus

Nejlepší možný způsob, jak hrát Bonus Bears za skutečné peníze, je, když si vezmete na pomoc Fortuna uvítací bonus, který odpovídá vašemu vkladu. Vaše sázení můžete navýšit o 25000 Kč díky 100% vkladovému bonusu. Nebude nutné kvůli tomu prohledat celý internet, odkaz v této recenzi vás dostane přímo k promo nabídce. Po přihlášení proveďte vklad o částce ne menší, než 1 Kč. Dle našeho názoru byste ale rozhodně měli jít do větší částky. Přemýšlejte o tom: peníze, které vložíte na svůj účet, budou dorovnány bonusovými penězi.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • Step 1: Následujte odkaz pomocí tlačítka Hrát teď, abyste zpřístupnili Fortuna bonus.
 • 2. krok: Hledejte ikonu Join Now a stiskněte ji, abyste se dostali na registrační stránku. Vložte obvyklé informace
 • 3. krok: Udělejte vklad a získejte Fortuna uvítací bonus 100% až do výše 25000 Kč. Teď vás nic nezastaví před tím hrát online slot Bonus Bears se skutečnými penězi.


Hrajte hned u Fortuna 

Přehled

Je něco speciálního na hrách s tématem Nature? Tento velkolepý automat od Playtech je jeden z nejlepších. I když nejste fanouškem her souvisejících s Nature, vyzkoušejte ho – může se stát jednou z nejlepších položek na vašem seznamu online automatů. S touto Bonus Bears recenzí pokryjeme všechny detaily – nejdříve však nejzákladnější funkce.

 • Je důležité kolik má automat kotoučů a to je důvodem, proč ve Playtech využili koncept 5 kotoučů. Tento standardizovaný počet kotoučů může být výjimečně výhodný, s počtem 25 linií budete vědět proč
 • Nejmenší částka, kterou můžete vsadit, když chcete hrát Bonus Bears za skutečné peníze, je 0.01 Kč za sázku. Jsou zde hráči, kteří hry rádi stahují, pro některé je však pohodlnější, když mohou hrát na webové stránce Fortuna.
 • Asi byste si měli začít sebou brát nabíječku, rozhodnete-li se nainstalovat verzi automatu Bonus Bears do mobilu.
 • Skromně vám doporučujeme pečlivě si prostudovat pravidla tohoto automatu, jelikož Playtech udělal tuto hru docela složitou. Není to zrovna klasický automat.
 • Nejlepší výhra je zde 50000 mincí or 250000 Kč v hotovosti.
 • Mějte na paměti, že i když toto není to hlavní lákadlo tohoto automatu, neznamená to, že nestojí za váš čas.Čtěte dál a dozvíte se proč.


Hrajte hned u Fortuna 

Bonus Bears Jackpot

Bohužel, Playtech se rozhodl do tohoto 5 válcového online hracího automatu neumístit žádný jackpot. Ovšem neplatí, že by tato hra nebyla hodna vašeho času – nabízí totiž Park Ranger symbol, který nahrazuje Bonus Bears jackpot tím, že vynásobí vaši sázku na linii až 5000x. Pokud tedy vsadíte maximum na každé roztočení, tedy 1250 Kč, můžete se stát o 250000 Kč bohatší. Výhra tak vysoké částky by snad měla vymazat fakt, že tento hrací automat nenabízí žádný jackpot.


Hrajte hned u Fortuna 

Průvodce hraním

Pokud máte nějaké otázky k tomu jak hrát Bonus Bears online za skutečné peníze, připravili jsme stručný přehled. Jakmile hra začne, upravte svou sázku. Spokojeni s nastavením? Stiskněte Spin pro zahájení hry. Nicméně, měli byste si přečíst instrukce, než budete pokračovat. Na tuto musíte být ve slotech expertem. Přesto se ujistěte, že jste si přečetli krok za krokem průvodce níže a přečtěte si důkladně pravidla, protože byla promyšleně napsána z dobrého důvodu.

Krok 1: Bonus Bears za skutečné peníze vs bezplatná hra

Teď se rozhodněte; můžete hrát Bonus Bears online za skutečné peníze, nebo si pohrát s bezplatnou verzí. Bonus Bears režim bezplatné hry je simulací kde nejsou zahrnuty žádné skutečné peníze. Je dostupná také na Fortuna mobilní slotové platformě. Budete ale litovat, pokud nikdy nezkusíte opravdu výhodnou nabídku, protože promarníte šanci nechat si vyplatit.

Krok 2: Vyberte vaši požadovanou částku kreditu

Váše sázka během Bonus Bears o skutečné peníze je zcela na vás. Nastavte ji tak, jako příkaz z Fortuna účtu, když točíte. V podstatě, můžete stanovit minimum 0.01 Kč, nebo přejít k 1250 Kč na zatočení. A nezapomeťe, že Playtech hra má menší, ale pěkné opakující se výhry, což znamená, že můžete vsadit menší sázky na 5-5 válců a stále získat dobrou návratnost vašeho vkladu. Je možné použít mince pro sázení, když hrajete tuto Nature slotovou hru. Toto je milá, zábavná ale ne náročná slotová hra, takže se dobře pobavte a užijte si veškerou moc: Bonus Bears hodnota mince se pohybuje v rozsahuje mezi minimem o 0.01 Kč a maximem o 5 Kč na minci a množství mincí na řadu je od 1 do 10 mincí. K veškerému nastavení jedním kliknutím, použijte Bet Max tlačítko.

Krok 3: Výběr aktivních výherních řad

Dalším bodem je věnovat váš čas paylines No. Minimálně musíte vsadit na jednu. Volba tak malé částky sníží vaši celkovou sázku na 0.01 Kč, ale negativně ovlivní také míru vašich výher. Při vší úctě, je nelepší že hrajete na všech 25 výherních řadách. Vaše sázka bude ještě vyšší , začínající od 0.25 Kč a dosahující až 1250 Kč. Musíte si uvědomit že je nemožné očekávat výběr jen výherních řad a aktivovat je. Teď když jste s tím hotoví, stiskněte klávesu Spin. Pokud chcete rychlejší akci těchto 5-ti válců, Bonus Bears vás nechá použít své Turbo tlačítko. Teď, jsme připraveni roztočit Bonus Bears!


Hrajte hned u Fortuna 

Pravidla

Do teď jste pochopili, že tomuto Bonus Bears jde obtížně porozumět. Takže před tím, než se stanete mistři Bonus Bears, si musíte nastudovat pravidla. Věřte nám, udělá to obrovský rozdíl, takže tomu věnujte pozornost:

 • Pro informace o výhrách si prohlédněte tabulku výher, do ní se dostanete přes tlačítko na hlavní obrazovce
 • Pokud dosáhnete stejné 3 symboly, obdržíte výhru. Samozřejmě jen pokud jsou symboly vedle sebe.
 • Můžete si vsadit na jednu, či více z nabízených 25 výherních linií
 • Výherní sekvence vám přistane na účtě, za předpokladu, že byla na zapnuté linii, pokud to nebyl scatter
 • Výhra na linii se násobí velikostí vaší sázky na tuto linii
 • Výhry se vyplácí popořadě od levého válce k pravému, kromě sscatteru, ten se vyplácí oboustranně
 • Všechny případné výhry na různých výherních liniích budou sečteny
 • Pokud získáte více než jednu výhru, budete vyplaceni pouze za nejvyšší z nich
 • Výhry na liniích a scatter výhry se spojí dohromady
 • Celková sázka bude záležet na násobku scatter výher
 • Wild je pouze na válci 2, 3 a 4
 • Pokud dojde k chybě v herním hardwaru nebo softwaru, budou všechny zahrnuté výhry, stejně tak jako výplaty, považovány za neplatné. Všechny zahrnuté vklady budou také refundovány.
 • Upozornění: Přečtěte si smluvní podmínky Fortuna, abyste byli seznámeni s postupy v případě nedokončených her a automatického ukončení zaseknuté hry

Výherní řady a válce

Když přemýšleli o počtu válců, Playtech se rozhodli že tato vzrušující hra by měla obsahovat 5 válců. Vždy věrný směr dolů je ten, kterým se 5 válců ve Bonus Bears otáčejí. Tudíž, když hrajete tuto veselou hru, můžete se soustředit jen na skórování přinášející velkou výhru. Soustřeďte se na Bonus Bears symboly a naučte se je dobře abyste mohli identifikovat stálé výhry jakmile společně přijdou. 5 válců mají dlaždice které se objevují náhodně, včetně zástupného – wild a rozptýleného – scatter symbolu.


Hrajte hned u Fortuna 


Bonus Bears, jako každá jiná slotová hra, má výherní řady které pokrývají 5 válců a které mají na starosti výplaty. Je tu 25 výherních řad a ty vás odmění cenou 250000 Kč. Nejlepší vítěznou strategií která zahrnuje Bonus Bears výherní řady je zapojit je všechny. Playtech ponechal možnost deaktivovat řady takže cena může přijít jen z jedné řady jedné řady – stiskněte zvláštní tlačítko které najdete na přistrojové desce. Toto vážně sníží váše šance, takže je důrazně doporučeno to nedělat. Výherní řady v této hře vyplácejí zleva doprava narozdíl od jiných video online slotů. Když máte ceny které se přicházejí pravidelně, and se všemi těmi výherními řadami aktivními, váš Fortuna účet bude vyletí až na střechu.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Nejdůležitějším obrázkem u tohoto automatu je Park Ranger -něco jako jackpot symbol. 5000x sázky na linii je to, co vyhrajete v případě, že 5 těchto symbolů vytvoří výherní kombinaci. Pokud máte nastavenou nejvyšší sázku 50 Kč, pak vám to může vynést slušnou sumu peněz, konkrétně 50000 mincí, což se rovná 250000 Kč za každou z 25 výherních linií. Vsadíte-li 50 Kč – tedy maximální sázku, výše výhry u tohoto symbolu bude 50000 mincí, což je přesně 250000 Kč za každu jednu z 25 výherních linií.

Ostatní symboly

Včetně výše uvedeného Park Ranger symbolu je zde také 12 dalších symbolů v tomto vizuálně jednoduchém automatu:

 • Zajímavý symbol Skunk byl oceněn na 1000x výše vaši sázky na linii
 • Symbol Bee a Picnic Basket vyplácí 500x hodnotu vaší sázky na jednu linii
 • Symboly Ace a King doplní vaše hráčské konto o celkem dobrou sumu – 200než sázka na linii
 • Téměř na samém konci máme Queen a Jack symboly, kterých hodnota je rovna 150x sázky na linii
 • Obrázky 10 a 9 vyplácejí nejmenší výhru, která sa dá vypočíst jako sázka na linii krát 100.

Speciální symboly

 • Symbol který zahajuje kolo s točením zdarma – Bear
 • Bear wild obrazec
 • Beehive scatter motiv

Wild

Wild (zástupný) symbol v Bonus Bears je opravdu těžké minout – nazývá se tak jak jen hra napovídá – Bear. V Bonus Bears, wild symbol může zaujmout místo jakékoliv z 12 ikon a nezáleží na tom na které aktivní výherní řadě leží. Tento symbol se objeví na válcích 2, 3 a 4, takže nebuďte překvapeni že ho nenajdete kdekoliv. S Bear je těžké propásnout výhru v Bonus Bears!


Scatter

Výše obrázek reprezentuje symbol scatter, který může mít kritický dopad na průběh hry automatu Bonus Bears. Nese svůj jedinečný název: Beehive. Je zajímavé, že scatter symbol automatu Bonus Bears není omezen na kombinace všech 25 linií. Výhru totiž vyplácí kdekoliv, kde se rozhodne objevit. Výhra vůbec není malá – 100x vklad. Nicméně, musíte vytočit 5 těchto symbolů současně. A řekněme si přímo – kdo nemiluje extra roztočení? Ty vám z celkového počtu 12 symbolů zabezpečí jenom tento. Jakmile tento symbol uvidíte, mějte na paměti, že bonusové kolo právě začíná. Je to vskutku ten nejpříjemnější symbol ze všech 12 Bonus Bears symbolů.


Extra Hry

Zde je pár slov o bonusových vlastnostech.

Volná zatočení

Bonus Bears přichází s bonusovou hrou, která se jmenuje Free Spins. S touto funkcí máte možnost získat více peněz díky Bonus Bears zdarma s volnými zatočeními. Je to symbol Bear a objevuje se při zahájení dalšího kola. Tato volná zatočení mohou být opakována 15 kol .

Honey: Bonusové kolo

Honey bonusová hra je zajímavá vsuvka mezi dvěma hrami. Plus, odmění vás to skvělými cenami. Honey bonus začne ve chvíli, kdy se ikona Beehive objeví na kotouči. “”

Jsou tyto 5-kotouče video výherní automat?

No jistě! Toto je video automat a jeho nekomplexní grafika obsahuje pár animačních triků a zvuky, které kladou důraz na tématiku hry Nature.

Zvuky ve Bonus Bears

Mít úplně kompletní Nature-tématickou je to nejlepší, že? Právě proto Playtech chtěl, aby ste si Bonus Bears užívali úplně se vším všudy tak, aby se Nature-tématické zvukové efekty hodily do slotového čistého designu. Pokud se chcete soustředit na 250000 Kč bez jakýchkoliv sluchových rozptýlení jednoduše použijte ve Bonus Bears tlačítko mute nebo nastavení hlasitosti, abyste to vyřešili.

Fortuna Ke stažení

Existuje možnost Bonus Bears ke stažení od Fortuna? Ano – dokonce existuje i flash verze hry Bonus Bears online. Budete potřebovat účet zdarma u tohoto online casina než budete moci stáhnout Fortuna software . Je to jednoduché, ne? Tři, dva, jedna… A hrajte Bonus Bears! Rychlý, zaregistrujte se již dnes u Fortuna, za použitím linku níže , a najděte verzi Fortuna ke stažení která vám nejvíc vyhovuje . Teď jste připraveni vyhrát obří cena – 250000 Kč na každé čáře.


Informace o výrobci her společnosti Playtech

Webová stránka: https://www.playtech.com/
Místo: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Působí od: 1999
Založil: Teddy Sagi
Aktivity: Hry pro počítače a mobilní telefony,Systém řízemi napříč platformami, Herní produkty a softwarová řešení
Hrajte hned u Fortuna 

Máte nějaké otázky?

Máte-li otázku ohledně hraní Bonus Bears, nebo o Fortuna podmínkach a pravidlech, podívejte se níže:

RTP hracího automatu – co to je?

RTP je zkratka Return to Player, tedy návratnost hráči. Toto číslo je vypočteno díky statistkým údajům výher u automatu Bonus Bears za delší časové období. V případe, že má automat 25 výherních linií, se tato hodnota pohybuje někde na hranici od 93% do 96%.

Jak vysoké je Bonus Bears RTP?

Je to všechno zábavička, dokud vám nedojde, že Bonus Bears RTP 95.17% není zase taková pecka.

Pokyny k výběru výher

Všechny vaše výhry z tohoto Playtech titulu mohou být vybrány v několika krocích. Zkontrolujte si váš Fortuna zůstatek na účtu, abyste viděli, kolik už jste vyhráli. Ve skutečnosti si vyberete vaši preferovanou metodu převodu peněz , a tady to máte. Fortuna má také servis zákaznické podpory, která vám dá veškeré informace, které potřebujete.

Bude problém, když si budu chtít vybrat peníze z mého účtu pomocí kreditní karty?

Když jsme naposledy navštívili webové stránky Fortuna, nebylo možné vybírat peníze na kreditní kartu. Jde o vynechání z jejich strany, které bude snad brzy napraveno.

Mám Paypal. Mohu ho využívat k vyzvedávání peněz?

V současné době zde není možnost výběru peněz přes Fortuna Paypal. Pry ty, kteří nemají rádi moderní online platební metody tu máme bankovní převod.

Mohu hrát Bonus Bears zdarma?

Samozřejmě můžete vyzkoušet Bonus Bears zdarma, jen se zaregistrujte a přihlašte se na váš Fortuna účet.

Fortuna App

Určitě – Užijte si zábavu a zkuste své štěstí a Bonus Bears častý přísun výher vám přinese tato unikátní Bonus Bears aplikace. Dejte si pozor, je jen jediná, kompletně bezplatná Fortuna aplikace do mobilu. Tak za ní hlavně nikomu nikde nic neplaťte.

Bonus Bears: Výhody vs. nevýhody

Bonus Bears Výhody: Nevýhody:
Dostupný na mobilu:
Výplaty:
Točení zdarma:
Wild/Scatter symboly:
Bonusové hry:
Grafika:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Fortuna