Hrajte hned u Fortuna 

Cat Queen online

Hrajte Cat Queen u: Fortuna
Aktivujte bonus: Použijte náš odkaz!
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Cat Queen točení zdarma: Už brzy

Vše co potřebujete pro nejlepší zážitek s online sloty když chcete hrát Cat Queen onlinejsou informace poskytnuté na této stránce. Abyste začali vydělávat peníze, musíte si zaregistrovat účet u Fortuna, což nezabere ani vteřinu, když použijete výše umístěné tlačítko, abyste se tam dostali.

Hrát Cat Queen v Fortuna

Někdy je těžké udělat rozhodnutí, takže nejlepší je jít přímo k Fortuna pokud chcete hrát Cat Queen. Ale jestli vás tento konkrétní slot unaví, jsou tu další Egypt-zaměřené veselé online výherní automaty které Playtech poskytuje. Rádi uslyšíte že je tam šikovný Fortuna bonus který můžete použít. Přistupte blíže a podívejte se na speciální bonus nabídku dne: Fortuna uvítací bonus o hodnotě 100% až do 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Lžeme když říkáme že točení zdarma je tím nejskvělejším druhem internetových online slot bonusů? Pokud jste odpověděli ne, tak jsme na stejné vlně. Vypadá to že Fortuna má k tomuto jiný postoj. Dovolte nám podívat se jestli tu jsou nějaké další výhody hraní tohoto slotu.

Fortuna bonus bez vkladu

Dobře, bez točení zdarma bychom se mohli obejít. Ale na druhou stranu nemít Fortuna bonus bez vkladu je úplně příšerné. Ale také máte 100% vkladový match kasino bonus, protože tam právě je. Skrolujte dolů, abyste zjistili více informací.

Fortuna uvítací bonus

Víte, co je to bonus odpovídající vkladu? Dá vám hotovost na víc, se kterou můžete hrát Cat Queen za skutečné peníze. Tady se nazývá Fortuna uvítací bonus. Vaše sázky budou snadnější s dalšími 25000 Kč, neboli 100% peněz, které jste uložili. Vše, co musíte udělat, je použít odkaz, který jsme vám tu poskytli. Požadavkem je provést vklad minimálně 1 Kč. Váš vklad bude dorovnán bonusem od kasina, takže by bylo rozumné ho navýšit.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Pomocí poskytnutého odkazu zaktivujete Fortuna bonus.
 • 2. krok: Jděte na stránku pro vytvoření nového účtu. Zadejte obvyklé informace.
 • 3. krok: Udělejte vklad a získejte Fortuna uvítací bonus 100% až do výše 25000 Kč. Teď vás nic nezastaví před tím hrát online slot Cat Queen se skutečnými penězi.


Hrajte hned u Fortuna 

Cat Queen Online: Hlavní vlastnosti

Doufáme, že hledáte Egypt slotovou hru, protože jste právě jednu našli, jednu, která se může stát vaší nejzamilovanější. Ale pokud ne, alespoň to ověřte, protože se ve vás může skrývat fanoušek Egyptslotů. Pojďme nejprve projít úplné základy v této Cat Queen recenzi, než se ponoříme do podrobnějších detailů.

 • Kotouče u tohoto automatu jsou očíslovány od 1 do 5. Ač jsou 5 kotoučové automaty běžné, neobvyklý počet 40 cest k výhře bude ideálním nastavením plným zábavy, což je docela obvyklé, stejně jako počet 40 výherních linií.
 • Jen 0.01 Kč potřebujete, abyste mohli hrát Cat Queen za skutečné peníze. Můžete hru buď stáhnout, nebo navštívit webovou stránku Fortuna.
 • Je zde také verze Cat Queen v mobilu.
 • Doufáme, že poněkud složitější pravidla jsou to, co vás láká při výběru hracího automatu, protože tohle je přesně ten případ.
 • Tato hra nabízí ohromující výhru, se kterou můžete domů odejít bohatší o 80000 Kč.
 • Přemýšlíte o Cat Queen RTP, tedy návratnosti hráči? Jeho míra je 93.6%. Nenechte se zmást tímto skromným číslem. Věci nejsou vždy tak, jak se zdají. Vše objasníme v dalších odstavcích.


Hrajte hned u Fortuna 

Cat Queen Jackpot

Je to divné, ale do tohoto 5 válcového automatu nebyl zahrnut žádný online jackpot. Ovšem neplatí, že by tato hra nebyla hodna vašeho času – nabízí totiž Pharaoh symbol, který nahrazuje Cat Queen jackpot tím, že vynásobí vaši sázku na linii až 200x. Pokud vsadíte maximální sázku na linii, tedy 40 Kč, může se vaše výhra rovnat 200 Kč pro každou linii, na kterou jste vsadili. Doufejme tedy, že to alespoň nějakým způsobem vykompenzuje nepřítomnost jackpotu.


Hrajte hned u Fortuna 

Naučte se hrát

Abyste byli úspěšní, když hrajete Cat Queen online za skutečné peníze, tak tu máme pár vodítek, které bychom vám chtěli dát. Hra vyplácí zleva doprava, ale potřebujete alespoň 3 stejné symboly abyste vyhráli. Ale než si zatočíte měli byste se zamyslet nad výší vaší sázky. Ovladače pro sázkovou hodnotu jsou pohodlně usazené na přístrojové desce. To zvýší vaši sázku ale také částku, kterou vyhrajete. Pro první roztočení jen klikněte na tlačítko Spin. Než začnete hrát, přečtěte si instrukce níže. Složitost hry se může zdát na první pohled nepřekonatelná. Doufáme, že se vám zdá tento průvodce krok za krokem užítečný , spolu s intuitivním menu pravidel hry.

Krok 1: Měl bych hrát Cat Queen o skutečné peníze?

Teď už se musíte rozhodnout, jestli budete hrát Cat Queen online v nastavení se skutečnými penězi nebo jestli chcete jen otestovat hru v bezstarostném režimu pro začátečníky, která nevyžaduje žádné platby.

Krok 2: Rozhodněte o hodnotě vašeho kreditu

Objem vaší sázky zůstává zcela flexibilní po celou dobu Cat Queen hry o skutečné peníze, sázku můžete upravit kdykoliv jen chcete, v závislosti na vaší herní strategii. Jděte na nejnižší sázku 0.01 Kč, nebo ji zvyšte na 40 Kč. Co byste si měli zapamatovat je, že 40 linií nevyhrajete snadno, ale když přece ano, bude to obrovské. Je snadné vyladit vaši sázku v Cat Queen – jednoduše nastavte vámi požadovanou částku použitím navržených Bet Max tlačítka. Použijte tlačítko nastavení velikosti sázky pro přesnější vyladění vašeho vkladu.

Krok 3: Určení aktivních řad

Vaše další volba je payline výběr počtu výherních řad. Početní laťka výherních řad je nastavena opravdu nízko, pro standardní hru je to jen jedna. Toto nastavení sníží vaši celkovou sázku jen na 0.01 Kč. Sníží vaše šance, také. Udržení počtu výherních linií na 40 je pak pravděpodobně nejlepší nápad. Bude odrážet velikost vaší sázky která půjde výše , pohybuje se mezi 0.4 Kč a 40 Kč v závislosti na dříve provedeném nastavení. Musíte si uvědomit že je nemožné očekávat výběr jen výherních řad a aktivovat je. Když to máme z cesty, toto Spin tlačítko je vá k dispozici pro zahájení točení. Cat Queen má také Turbo nastavení, které přiměje 5 válců svištět rychle, a navíc k tomu, je tu kompletní Auto Play přepínač, který uvolní válce a nechá je se otáčet samovolně. To znamená, že zábava začíná za 3…2…1… Začínáme!


Hrajte hned u Fortuna 

Pravidla

Nenechte se zastrašit herní složitostí. Pokud se cítíte zmateně, tak jste určitě podcenili úroveň výzvy této hry. Cat Queen slot má dobře napsaná pravidla, která napraví vašeho zlomeného ducha:

 • Prohlédněte si tabulku výher, kterou můžete vyvolat stisknutím tlačítka na hlavní obrazovce
 • Ceny jsou garantovány za minimum 3 jakékoliv symboly
 • Vyberte kolik linií chcete, ale mějte na paměti, že největší výhry se těší na největší hráče.
 • Pokud vyhrajete na aktivní linii, vyhrajete cenu, pokud to není výhra ze scatteru
 • Celková výhra je odvozena násobením sázky na řadu s výrami na řadě
 • Výhry na tomto automatu se vyplatí zleva doprava, ale scatter se zaplatí z jakékoli strany
 • V případě jakýchkoliv vícenásobných výher na různých výherních řadách dojde k součtu
 • Pokud na jedné linii bude více výher, bude vyplacena pouze nejvyšší výhra
 • Výhry že scatteru se sečtou s výhrami na liniích
 • Celková sázka je násobena scatter – rozptýlenou výhrou
 • V případě poruchy herního softwaru nebo hardwaru budou veškeré výhry a výplaty vzniklé v jakýkoliv postižených herních kolech neplatné a všechny vklady budou vráceny.
 • Upozornění: Přečtěte si smluvní podmínky Fortuna, abyste byli seznámeni s postupy v případě nedokončených her a automatického ukončení zaseknuté hry

Válce a výherní řady

Playtech, s ohledem na počet válců, přidělili této animované zábavě 5 válců. Cat Queen otáčí válci standardním sestupným způsobem. To vám umožňuje, když hrajete tento veselý titul, soustředit se na výhru. Seznamte se se Cat Queen symboly dobře protože ty mají na svědomí výdej vysokých výher. V podstatě, válce mají dlaždice které se ukazují náhodně, včetně slotového wild (zástupného) a scatter (rozptýleného) symbolu.


Hrajte hned u Fortuna 


Výherní řady v Cat Queen a dalších slotech obecně slouží k určení výplat5 válců. Všech z nich se rozprostírá přes válce a pomáhá vám sbírat úžasných 80000 Kč prémiovou cenou. Tady je profi tip: pro nejlepší výsledky vyberte všechny Cat Queen výherní řady. Pokud chcete stále minimalizovat počet řad, Playtech vám dal prostředky pro sbírání výher s minimem jedné řady jedné řady pokud použijete přepínač na ovládacím panelu. Ale pozor – to zároveň sníží vaše šance na výhru některých lákavých Cat Queen cen. V Cat Queen můžete očekávat 40 výherní linie které rozdávají výplaty zleva doprava. Tyto ceny přijdou jen jednou za čas, ale budou obrovské. A vezmeme-li v úvahu že tady jsou 40 výherní řady, budete mít spoustu výherních příležitostí.

Symbol s nejvyšší výhrou

Zpozorněte, protože jackpot symbol, který přináší nejvyšší výhru, je Pharaoh. Po vytvoření výherní kombinace na 5 válcích vám tento obrázek vynese až 200 násobek vaši sázky na linii, což děla z tohoto Playtech automatu velmi atraktivní hru. Pro výhru nejvyšší výhry 200 Kč budete muset zainvestovat, tedy zapnout všech 40 výherních linií a vsadit 1 Kč na každou z těchto zapnutých kombinací. Je-li vaše maximální sázka na linii 1 Kč, můžete vyhrát až 200 Kč za každou jednu z 40 výherních linií.

Více informací o symbolech

Kromě zmíněného symbolu Pharaoh je v tomto elegantně navrženém automatu umístěno dalších 9 různých obrázků:

 • Ankh, Eye of Horus, Scarab, Falcon, Anubis a Sekhmet symboly, které vám zajistí nejmenší výhru ve výši – 100x sázka na linii.

Extra symboly

 • Queen wild (zástupný) symbol
 • Pyramid ‘Scatter’ obrázek

Wild symbol

Wild symbol v Cat Queen je snadné rozeznat – dostala stejné jmén jako slot – Queen. Zástupná dlaždice má schopnost nahradit jakoukoliv z 9 různých dlaždic v Cat Queen na jakékoliv z vybraných výherních řad. S Queen byste museli být prokletí abyste nikdy nevyhráli v Cat Queen! A seřazení pouze wild symbolů může vyplácet 1000x. Všechny 5 válců musí ukázat wild na aktivní výherní řadě.


Scatter

Dalším symbolem, který je zábavným doplňkem jinak obecné tematiky automatu Cat Queen je tzv. Scatter. Pyramid je jeho oficiální název, podíváte-li se do menu hry. Jednou z věcí scatter symbolu Cat Queen je, že není omezen na žádnou z 40 výherních linií. Výhru totiž vyplácí na jakékoliv pozici. Budete-li mít štěstí, můžete očekávat 50x sázky, který obdržíte v případě 5 těchto obrázků. Skvělý Pyramid scatter také aktivuje vaše volné hry. Žádný jiný symbol tohle nepřekoná.


Speciální Funkce

Pojďme se naučit jak dostat ještě více prvotřídních výher z automatu Cat Queen.

Volná kola

Volná zatočení ve hře Cat Queen představují speciální bonus, který je vytvořen, aby vám umožnil hrát Cat Queen zdarma a získat skutečné peníze. Je to symbol Pyramid, který je mimochodem herní Scatter, a objevuje se při zahájení dalšího kola. Volná zatočení budou umožněna po 15 kol .

Dvojnásobek nebo nic

Mini hra Double nabízí šanci zdvojnásobit vaše peníze. Pokud se rozhodnete začít hazardní funkci, tak si zvolte Double Half nebo Double tlačítko. Pokud vyhrajete, tak tento 5-válcový slot bude jeden z vašich nejoblíbenějších. Pokud to špatně odhadnete, tak vám Double nedá zpět žádné peníze. Ale stále nepřijdete o více, než jste před tím vsadili. Pokaždé, když vás tento slot odmění, tak vám automaticky nabídne si zahrát Double kolo pro zdvojnásobení. Ale vy samozřejmě můžete tuto nabídku vždy odmítnout. To znamená, že 5-válec vám může vydělat 100 Kč.

Jsou tyto 5-kotouče video výherní automat?

Bez pochyb! Toto je video automat a jeho třpitivá grafika obsahuje pár animačních triků a zvuky, které kladou důraz na tématiku hry Egypt.

Herní zvuky

Pokud hrajete tento Egypt-tématický slot, tak chcete mít opravdovou zkušenost, správně? Playtech se věnoval tomu, aby hraní Cat Queen bylo co nejvěrohodnější, tak vytvořil Egypt-tématické zvuky tak, aby doprovázely složitě navržené rozhraní hry. Pokud si ale stále přejete otáčet válci bez zvukových efektů, tak zde Playtech nainstaloval do Cat Queen možnost mute tlačítka, které po kliknutí deaktivuje všechny zvuky.

Fortuna Ke stažení

Existuje možnost Cat Queen ke stažení od Fortuna? Ano – dokonce existuje i flash verze hry Cat Queen online. Musíte si jen založit účet, aby jste mohl stáhnout Fortuna software s velkým výběrem Playtech slotů, včetně tohoto 5-válce . Potom můžete hrát bez limit. Tak pokračujte, zaregistrujte se již dnes u Fortuna, za použitím linku níže , po čemž můžete vybrat správnou možnost v Fortuna download menu . Teď se můžete soustředit na získání obří cena – 200 Kč na každé čáře.


Informace o výrobci her společnosti Playtech

Webová stránka: https://www.playtech.com/
Místo: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Působí od: 1999
Založil: Teddy Sagi
Aktivity: Hry pro počítače a mobilní telefony,Systém řízemi napříč platformami, Herní produkty a softwarová řešení
Hrajte hned u Fortuna 

Máte nějaké otázky?

Máte otázku o automatu Cat Queen? Podívejte se do sekce níže!

Jaké je a co znamená RTP automatu?

RTP je zkratka Return to Player, tedy návratnost hráči. Toto číslo je vypočteno díky statistkým údajům výher u automatu Cat Queen za delší časové období. Vždy se uvádí v procentech. Například můžete najít, že RTP je v rozmezí od 93% do 96% u automatů, které mají 40 linií.

Je Cat Queen RTP dobré nebo špatné?

Nikdo nemůže říci, že toto není zábavná hra, ale to příšerné Cat Queen RTP 93.6% hru totálně zničilo.

Chci vybrat výhru. Co dál?

Pokud si budete chtít vyzvednout vaše výhry z tohoto Playtech slotu, tak to uděláte velmi jednoduše. Když vyhrajete peníze, tak se zobrazí na vašem Fortuna účtu. Můžete si vybrat, kterou metodu použijete pro převod všech vašich peněz. , a opatrně zvažte, jak to utratíte! Samozřejmě, pokud máte problém nebo nějaké otázky, tak je tu pro vás vždy dostupná fantastická Fortuna zákaznická podpora, aby vám pomohla.

Kterou kartou mohu vyzvednout peníze ? Debetní nebo kreditní?

Ne.

Mohu použít Paypal?

Ne, přes Fortuna Paypal výběry peněz nejsou možné. Pokud vás bolí hlava z těchto nekonečných voleb, tak jednoduše zvolte obyčejný bankovní převod.

Najdu také Cat Queen zdarma?

Když si přejete hrát Cat Queen zdarma, můžete, jen si otevřete Fortuna účet, který je zdarma.

Cat Queen Aplikace

Určitě, užijte si všechny výhody Cat Queen vzácných, ale velikých cen v Cat Queen app. Snad není třeba připomínat, že Fortuna aplikace je ta jediná kterou potřebujete a je zdarma ke stažení. Určitě za aplikaci nikde nikomu neplaťte, a stahujte ji jen z oficiální stránky.

Cat Queen: Výhody vs. nevýhody

Cat Queen Výhody: Nevýhody:
Speciální funkce:
Zkušenosti:
Opakovaná točení:
Ke hře na mobilu:
Speciální symboly:
Vizuální ztvárnění:
Výhry:
Hrajte hned u Fortuna