Hrajte hned u Fortuna 

Desert Treasure online

Hrajte online automaty zde: Fortuna
Desert Treasure točení zdarma: Žádná aktuální nabídka
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Získejte bonus hned teď: Použijte náš odkaz!

Tato recenze vám poskytune nástroje k tomu zažít nejlepší herní chvíle s online sloty když začnete hrát Desert Treasure online. Tudíž, použijte níže uvedený text abyste se vyzbrojili vědomostmi. Abyste začali vydělávat peníze, musíte si zaregistrovat účet u Fortuna, což nezabere ani vteřinu, když použijete výše umístěné tlačítko, abyste se tam dostali.

Hrát Desert Treasure v Fortuna

Fortuna, to pravé místo když chcete hrát Desert Treasure a další Treasure-tématické živé Playtech online slot hry. Fortuna bonus je jen jedním z důvodů proč roztočit tyto válce. Aktuální Fortuna promo akce je excelentní položkou Fortuna uvítací bonus ve výši 100% – což znamená že váš účet bude bohatší 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Přemýšlejte o tom co je nejužitečnějším bonusem ve slotech? Myslíte na točení zdarma? Protože my ano. Dobrá, Fortuna se s tímto vydal jiným směrem. Pojďme si zobrazit další promo akce a bonusy které jsou teď dostupné.

Fortuna bonus bez vkladu

Nenajdete žádný Fortuna bonus bez nutnosti vkladu, ale ani točení zdarma. Hanba, hanba, hanba. Potom tedy, můžete dostat ještě další výhody – 100% vkladový bonus. Pokud to chcete více ujasnit, tak čtěte dále.

Fortuna uvítací bonus

Jistě jste již slyšeli o vkladových bonusech na míru. Fortuna uvítací bonus je přesně to samé. Na dalších řádcích vás naučíme, jak hrát Desert Treasure za skutečné peníze, které dostatene jako součást této bonusové nabídky. Bonus může vyjít až na 25000 Kč, vhledem k tomu, že odpovídá 100 procentům vkladu. Jedno kliknutí na tlačítko v textu a je to vaše. Váš první vklad musí být nejméně 1 Kč. Nejte ale svázáni nejmenší částkou. Berte na vědomí, že kasino dorovnává váš vklad, takže výhody – a bonus – porostou společně s ním.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Měli byste odemknout Fortuna bonus použitím odkazu, který jsme sem vložili.
 • 2.krok: Otevřete uživatelský účet. Je to rychlý krok – vložte všechny požadované informace.
 • 3. krok: Uložte vklad a dostanete Fortuna uvítací bonus o hodnotě 100% up to 25000 Kč. Užijte si Desert Treasure online o skutečné peníze!


Hrajte hned u Fortuna 

Úvod

Nejspíš jste přišli, protože automaty s tématem Treasure jsou vaší oblíbenou kratochvílí. Můžete si být jisti, že tato hra je největším lákadlem týmu od Playtech. Musíte přiznat, že automat s jeho 5 třpytivými kotouči je skutečně okouzlující i když se nezajímáte o hry s tématikou Treasure. V této Desert Treasure recenzi analyzujeme i ten nejmenší detail, počínaje hlavními funkcemi.

 • Kotouče u tohoto automatu jsou očíslovány od 1 do 5. Ač jsou 5 kotoučové automaty běžné, neobvyklý počet 20 cest k výhře bude ideálním nastavením plným zábavy, což je docela obvyklé, stejně jako počet 20 výherních linií.
 • Jen 0.01 Kč potřebujete, abyste mohli hrát Desert Treasure za skutečné peníze. Můžete hru buď stáhnout, nebo navštívit webovou stránku Fortuna.
 • Asi byste si měli začít sebou brát nabíječku, rozhodnete-li se nainstalovat verzi automatu Desert Treasure do mobilu.
 • Doufáme, že poněkud složitější pravidla jsou to, co vás láká při výběru hracího automatu, protože tohle je přesně ten případ.
 • Váš herní účet se může naplnit penězy, protože hrajete o famózní progresivní Desert Treasure jackpot.
 • Zajímavé je také Desert Treasure RTP, tedy návratnost hráči, které je 97%. S touto šancí potřebujete jen opravdu málo štěstí a vyhrajete balík. Čtěte další odstavec a podívejte se tak na ostatní faktory, které mohou být ve váš prospěch.


Hrajte hned u Fortuna 

Desert Treasure Jackpot

Playtech hrací automaty ve většíně případů nabízejí různé online jackpoty. Výhra této supermasivní částky v podstatě znamená výhru všech peněz shromážděných v banku od poslední výhry: Desert Treasure jackpot proto může být opravdu enormní!

Po vyplacení celkové sumy se její hodnota resetuje. Jakmile ale hrajete vy a ostatní dál, celková částka se opět začne zvyšovat.


Hrajte hned u Fortuna 

Naučte se hrát

Tady je nejjednodušší návod jak hrát Desert Treasure online za skutečné peníze: Jakmile vstoupíte do Desert Treasure, budete mít před sebou volbu – použít tlačítko na velikost mince k nastavení vaší sázky. Teď klikněte na Spin, aby se roztočilo těchto 5 kotoučů . Než začnete hrát, přečtěte si instrukce níže. Na tuto musíte být ve slotech expertem. Přesto se ujistěte, že jste si přečetli krok za krokem průvodce níže . Pravidla zahrnutá ve hře jsou také velice užitečná pro pochopení základních mechanismů hry.

Krok 1: Hrát Desert Treasure o skutečné peníze nebo zdarma?

Teď už se musíte rozhodnout, jestli budete hrát Desert Treasure online v nastavení se skutečnými penězi nebo jestli chcete jen otestovat hru v bezstarostném režimu pro začátečníky, která nevyžaduje žádné platby. Desert Treasure režim bezplatné hry je simulací kde nejsou zahrnuty žádné skutečné peníze. Je dostupná také na Fortuna mobilní slotové platformě. Budete ale litovat pokud nikdy nezkusíte opravdu výhodnou nabídku, protože promarníte šanci nechat si vyplatit progresivní jackpot.

Krok 2: Zvolte velikost vašeho kreditu

Velikost sázky v Desert Treasure o skutečné peníze je volně měnitelná a zcela na vás. Playtech vám dává šanci ji změnit, jak a kdy se vám hodí. Můžete ji nastavit na minimum: 0.01 Kč, nebo jít až do výše 1000 Kč v jednom roztočení. Když zvážíme, že tento minimalistický slot má malé, ale časté výhry, tak můžete dávat malé sázky a očekávat slušný výdělek. Je možné použít mince pro sázení, když hrajete tuto Treasure slotovou hru. Tato nápaditáy ale prostá slotová hra vám dovoluje nastavit hodnotu mincí mezi 0.01 Kč a 5 Kč na minci, a celkový počet mincí na řadu se pohybuje mezi 1 a 10 mincí. Nastavení vaší sázky je bez potíží a rychlé s šikovným Bet Max tlačítkem.

Krok 3: Výběr aktivních výherních řad

Vaše další volba je payline výběr počtu výherních řad. Vsadit můžete i na tak málo jako je jedna výherních řad Rozhodnutí se pro tuto hodnotu sníží vaši sázku – až k 0.01 Kč, v tuto chvíli vaše šance na výhru také klesnou. Nepochybně optimální možnost pro vás je zachovat všech 20 výherních řad aktivních po dobu trvání vaší hry. Tímto způsobem, budou vaše sázky stoupat , pohybuje se mezi 0.2 Kč a 1000 Kč v závislosti na dříve provedeném nastavení. Abychom byli upřímní, nikdo není tak schopný aby vybral jen ty řady které přinesou výhry. Když je to uděláno a hotovo, Spin tlačítko je na dosah ruky k otevření herní obrazovky. Desert Treasure má také Turbo funkci která přiměje 5 válců točit se rychleji, navíc, je tu možnost Auto Play při které se válce točí samy. Připravit, pozor… teď!


Hrajte hned u Fortuna 

Pravidla

Jak jsme již dříve říkali, tak Desert Treasure není jen tak obyčejný slot.Než si začnete užívat tento Playtech titul, musíte se ho nejdříve naučit ovládat. Ale následování pravidel je velmi jednoduché a velmi pomohou. Zde jsou detaily:

 • Všechny výhry jsou udávány výherní tabulkou. Vyhledejte příkaz výherní tabulky s její sesterskou ikonou
 • Ceny jsou garantovány za minimum 2 jakékoliv symboly
 • Výběr menšího počtu 20 řad je volba, která byla součástí této Desert Treasure verze
 • Vyhrát můžete pouze na vybraných liniích, což neplatí pro scatter
 • Sázky na liniích jsou vynásobeny výhrami na liniích
 • Vyplácí se zleva k pravému válci se scatterem jako výjimkou, který se vyplatí z obou stran
 • Konečné skóre budou všechny výhry spojené do jedné
 • Ve výherní řadě s vícenásobnými výhrami je vyplacena nejvyšší možná výhra
 • Scatter ‘Rozptýlené’ výhry jsou kombinovány s výherními řadami
 • Scatter výhry ovlivní celkovou sázku tím, že ji vynásobí
 • Chyba nebo porucha herního softwaru nebo hardwaru bude mít následující efekty: přesná výše vložených částek bude znovu vrácena na váš účet, všechny výhry a stejně tak i výplaty budou neplatné
 • Upozornění: Nalezněte si podmínky užívání Fortuna, abyste si byli vědomi postupů v případech, kdy hra není dokončena a zjistěte si, jak dlouho trvá, než se neaktivní hrací automat automaticky vypne

Výherní řady a válce

Playtech se rozhodl vyrobit tuto hru s válci. Očekávejte směr dolů pro těchto 5 válců v Desert Treasure. Tento směr vám pomůže soustředit se na výhry těchto lákavých slotových cen. Seznamte se se Desert Treasure symboly dobře protože ty mají na svědomí výdej konstatních výher. Jsou tam 11 ikony, které se objevují náhodně, společně se zástupným a rozptýleným symbolem.


Hrajte hned u Fortuna 


Výherní řady jsou tu, aby generovaly odměny a Desert Treasure bylo dáno 20 z nich. Jejich hlavním úkolem je obohatit vaše úspory o 500000 Kč ohromnou odměnu. Budete mít lepší šance zasáhnout kombo, pokud jsou všechny výherní řady aktivní. Pokud chcete stále minimalizovat počet řad, tak vám Playtech dal prostředky pro sbírání výher s minimem jedné linie jedné řady když použijete vhodné tlačítko Jestli tak učiníte, děláte to na vlastní nebezpečí. Velké slotové výhry mají tu špatnou vlastnost že končívají na neaktivovaných řadách. V Desert Treasure můžete očekávat 20 výherní linie které rozdávají výplaty zleva doprava. Tyto ceny přijdou často. A vezmeme-li v úvahu že tady jsou 20 výherní řady, budete mít spoustu výherních příležitostí.

Symbol s nejvyšší výhrou

Obrázek Oasis je právě tím symbolem, na který musíte dávat pozor, jelikož je to u tohoto automatu něco jako jackpot symbol. Na to, aby se vaše sázka na linii znásobila díky tomuto symbolu 500-krát, musí být výherní kombinace tvořena z 5 těchto obrázků. Měli byste se modlit, aby se vám objevilo 5 těchto symbolů na jakékoliv z výherních linií a výhra 25000 Kč za každou linii, tedy v případě, že vaše sázka na linii činí 50 Kč a vy máte aktivováno všech 20 linií. Jsme si jisti, že byste chtěli vyhrát maximum, které je 25000 Kč. Nicméně, tolik peněz si vyžaduje velkou odvahu. Musíte totiž zapnout všech 20 výherních linií a na každou z nich vsadit maximální sázku ve výši 50 Kč.

Standardní symboly

Firma Playtech do tohoto automatu navrhla a začlenila 11 různých symbolů. Ten nejlepší už znáte – Oasis symbol, ovšem asi byste měli vědět i o těch ostatních. Zde jsou v pořadí od nejvýše vyplácejícího:

 • Symbol Camel, který vyplácí 400x sázky na jednu linii, což je druhý nejlepší násobitel sázky ve hře Desert Treasure
 • Peníze k vám poputují také díky výherní kombinaci obrázku Shady Guy, kterého násobitel vynásobí vaši sázku 200x
 • Symbol Ace má hodnotu, která je rovna 150 násobku sázky
 • Také zmíníme symbol King, který přináší znásobení vaší sázky 125x
 • Nejmenší výhru můžete očekávat od obrázku 10, konkrétně 50než sázka na linii.

Extra symboly

 • Design Map & Compass symbolu jehož úkolem je reaktivovat bonusová kola
 • Golden Cobra wild (zástupný) symbol
 • Desert Princess scatter (rozptýlený) žeton

Žolík – Wild

Desert Treasure wild obrazce nebude tak těžké identifikovat – navržené jméno je Golden Cobra. Zástupná dlaždice má schopnost nahradit jakoukoliv z 11 různých dlaždic v Desert Treasure na jakékoliv z vybraných výherních řad. Takže pokud nebudete skórovat často s Golden Cobra, jediným vysvětlením je že jste byli prokleti mumií! A seřazení pouze wild symbolů může vyplácet 10000x. Všechny 5 válců musí ukázat wild na aktivní výherní řadě.


Scatter symbol: Desert Princess

Kromě ostatních skvělých symbolů v automatu Desert Treasure je tu symbol Scatter. Název tohoto scatter symbolu je Desert Princess. Základní věcí, kterou byste měli o Desert Treasure scatter symbolu vědět je, nemá v podstatě žádné hranice vzhledem ke všem 20 liniím. Kdekoliv a kdykoliv se objeví, vyhráváte. Pokud jde vše podle plánu, vaše výhra může mít výši až 500 násobku vkladu – což platí pro všech 5 symbolů současně. Skvělý Desert Princess scatter vám zajistí i další speciální vlastnost, kterou jsou volné hry. Obrovské výhry a speciální bonusové vlastnosti – každý z ostatních 11 symbolů může o takové moci jenom snít.


Extra Funkce

Teď když jsme osvětlili detaily normálního hraní na tomto úžasném automatu, pojďme o krok dál.

Volná kola

Volná zatočení jsou další bonusová funkce ve hře Desert Treasure, která vám umožňuje hrát kola hry Desert Treasure bez sázení, ale stále získávat peníze. Když uvidíte obrazec Desert Princesskterý zde funguje také jako Scatter, bude vám udělena možnost spustit tuto funkci. Počet zatočení je omezen na 10 .

Bonusová hra

Bonusem hryDesert Treasure vám hra poskytuje chvilku na nadechnutí, než se zase začnete bavit točením kotoučů. Ale není to jediná přednost – může vás to také odměnit peněžitým obnosem. Je to spuštěno, když se symbol Map & Compass objeví na kotoučích.

Je tento titul od Playtech video výherní automat?

Rozhodně! Toto je video automat a jeho nekomplexní grafika obsahuje pár animačních triků a zvuky, které kladou důraz na tématiku hry Treasure.

Herní zvuky

Zvuky Vegas ve Desert Treasure jsou dobrou volbou pro mnohé hráče. Mějte na paměti, že Treasure-tématicky herní slot se nepodobá ostatním klasickým slotům od Playtech a ještě je ve Desert Treasure zabudován staromódní hluk, který pozitivně nalazuje atmosféru kasina. Mít zde možnost vypnout všechny zvuky se docela hodí. Jak je úplně běžné, tak tento video slot má v nabídce možnost upravit hlasitost zvukových efektů.

Fortuna Ke stažení

V Fortuna můžete hrát Desert Treasure online, nebo můžete Desert Treasure stáhnout. Musíte si jen založit účet, aby jste mohl stáhnout Fortuna software s velkým výběrem Playtech slotů, včetně tohoto 5-válce . Potom můžete hrát až do rána. Rychlý, zaregistrujte se u Fortuna, jednoduše kliknutím níže , a otevřte Fortuna download sekci . To je vše – teď jděte pro nejlepší cena – progresivní Jack Pot.


O společnosti Playtech

Založen: 1999
Zakladatel: Teddy Sagi
Sídlo ústředí: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Speciality: Herní produkty a softwarová řešení, Hry pro počítače a mobilní telefony, Systém řízemi napříč platformami
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Hrajte hned u Fortuna 

Často Kladené Otázky

O Fortuna pravidlech a Desert Treasure tipech a trikech se zde dozvíte více.

Co znamená RTP hracího automatu?

RTP je akronym pro anglický výraz Return to Player, což znamená návratnost hráči. Ta vyjádřuje procento výhernosti, které můžete u dané hry očekávat. Vypočítává se ze shromážděných dat automatu Desert Treasure. Vždy se uvádí v procentech. Například můžete najít, že RTP je v rozmezí od 93% do 96% u automatů, které mají 20 linií.

Co mohu očekávat na základě Desert Treasure RTP?

S touto jednoduše navrženou hrou zažijete divokou jízdu, zvláště s ohledem na fakt, ž eDesert Treasure RTP je 97%, a to už se skutečně může vyplatit.

Jak si vyzvednout Desert Treasure výhry?

Pokud si budete chtít vyzvednout vaše výhry z tohoto Playtech slotu, tak to uděláte velmi jednoduše. Zkontrolujte si váš Fortuna zůstatek na účtu, abyste viděli, kolik už jste vyhráli. Můžete si vybrat, kterou metodu použijete pro převod všech vašich peněz. , a to je poslední krok. Říkali jsme vám, že je to snadné. Samozřejmě, pokud budete potřebovat další pomoc, můžete vždy kontaktovat zákaznickou podporu Fortuna.

Mohu použít svou kreditní kartu k vyzvednutí peněz?

V tuto chvíli ne.

Je používání Paypalu k vyzvedávání peněz volitelná možnost?

Bohužel, zde není dostupný žádný převod peněz přes Fortuna Paypal účet. Mějte na paměti, že si můžete kdykoliv požádat o bezpečný bankovní převod.

Je možné najit verzi pro hraní Desert Treasure zdarma?

Když si přejete hrát Desert Treasure zdarma, můžete, jen si otevřete Fortuna účet, který je zdarma.

Desert Treasure Aplikace

Určitě, užijte si všechny výhody Desert Treasure častých, ale menších cen v Desert Treasure app. Existuje jen jedna, zcela gratis Fortuna aplikace. Tak prosím buďte velmi opatrní při stahování aplikace na neoficiálních stránkách.

Desert Treasure – Výhody a nevýhody

Desert Treasure Výhody: Nevýhody:
Speciální funkce:
Zkušenosti:
Opakovaná točení:
Ke hře na mobilu:
Speciální symboly:
Vizuální ztvárnění:
Výhry:
Hrajte hned u Fortuna