Hrajte hned u Fortuna 

Dolphin Reef online

Hrajte Dolphin Reef u: Fortuna
Aktivujte bonus: Použijte náš odkaz!
Dolphin Reef točení zdarma: Už brzy
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč

Tím, že vám poskytuje detailních informace o tom, jak hrát Dolphin Reef online, vám tento článek také umožní užít si hru a mít nejlepší zkušenost s online sloty. Abyste začali vydělávat peníze, musíte si zaregistrovat účet u Fortuna, což nezabere ani vteřinu, když použijete výše umístěné tlačítko, abyste se tam dostali.

Hrát Dolphin Reef v Fortuna

Jedno z opravdu nejlepších online casin na trhu je Fortuna, kde můžete hrát Dolphin Reef, ale také najít mnoho dalších Marine-themed slotů pro nekonečné hodiny zbavy. Jako hráč, máte nárok na Fortuna bonus, který může být velice užítečný. Bonus se skládá z: jakkoliv vysoký bude váš vklad, dostanete 100% ve formě položky s názvem 25000 Kč Fortuna uvítací bonus.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Točení zdarma je všemi oblíbený bonus když roztáčejí online válce. Pravda? Očividně, někdo z Fortuna nesouhlasí. Pojďme si zobrazit další promo akce a bonusy které jsou teď dostupné.

Fortuna bonus bez vkladu

Nemáme žádný Fortuna bonus bez nutnosti vkladu a teď tohle – žádná otočení zdarma v tomto slotu! Zuříme! Ovšem, ještě máme 100% bonus pro první vklad. Poskytneme vám detaily.

Fortuna uvítací bonus

Jedna z nejzajímavějších funkcí je bonus odpovídající vkladu. Zde je pojmenován Fortuna uvítací bonus a umožní vám hrát Dolphin Reef online za skutečné peníze a s úsměvem na tváři. Bonus může vyjít až na 25000 Kč, vhledem k tomu, že odpovídá 100 procentům vkladu. K aktivaci musíte jen stisknout tlačítko níže. Když příjde na požadavky vkladu, minimum musí být 1 Kč. Nicméně mějte na mysli, že vklad bude dorovnán, takže když vložíte více peněz, bonus bude vyšší.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: tlačítko Hrát teď zaktivuje Fortuna bonus.
 • 2. krok: Jděte na tlačítko Join Now a klikněte, abyste se zaregistrovali. Vložte uživatelské jméno, váš email a vymyslete si heslo.
 • 3. krok: Uložte vklad a dostanete Fortuna uvítací bonus ve výši 100% až do 25000 Kč. Hrajte Dolphin Reef online teď hned!


Hrajte hned u Fortuna 

Dolphin Reef Online: Hlavní vlastnosti

Věříme, že hledáte výherní automat s tématikou Marine, protože jste právě jeden takový našli. Ten, který by se mohl stát vaším nejoblíběnějším. A pokud ne, aspoń ho zkuste, mohl by se ve vás totiž skrývat fanda her souvisejících s Marine. Nejdříve si v této Dolphin Reef projděme naprosté základy, než pokročíme k detailům.

 • Tohle je jedna z těch 5 kotoučových her. Není překvapením, že 90% hracích automatů má lichý počet válců. Povšiměte si počtu 20 linií a bavte se počítáním možné výše výhry
 • Nezáleží, zda si vyberete stráhnout Fortuna software nebo hrát Dolphin Reef za skutečné peníze na jejich stránce, minimální požadovaná sázka je 0.01 Kč.
 • Mějte tento automat vždy po ruce i na cestách díky Dolphin Reef v mobilu.
 • Pravděpodobně byste si měli vyhradit nějaký ten čas na prostudování si pravidel automatu Dolphin Reef, chcete-li zaznamenat pokrok.
 • Největší výhra, které zde můžete dosáhnout, je 50000 mincí nebo 500000 Kč v hotovosti.
 • Procentuální návratnost hráči je u této hry 95.23%. Nevypadá to moc slibně, že? Nezoufejte, protože to není tak úplně vše o Dolphin Reef RTP. Uvidíte proč, budete-li číst dál naše vysvětlení v dalším odstavci.


Hrajte hned u Fortuna 

Dolphin Reef Jackpot

Bohužel, tento 5 válcový automat nenabízí žádný online jackpot. Namísto Dolphin Reef jackpotu je zde Clown Fish symbol, který je zde k tomu, aby vaši sázku na každou jednu linii znásobil až 5000 krát. Pokud tedy vsadíte maximum na každé roztočení, tedy 2000 Kč, můžete se stát o 500000 Kč bohatší. Taková výhra by měla být dostatečně vysoká na to, abyste zapomněli na honbu za jackpotem u jakéhokoliv online hracího automatu, že jo?


Hrajte hned u Fortuna 

Průvodce hraním

Pokud máte nějaké otázky k tomu jak hrát Dolphin Reef online za skutečné peníze, připravili jsme stručný přehled. Cílem hry je spojit alespoň 2, až po maximálně 5 stejné symboly v řadě zleva doprava. Ale než si zatočíte měli byste se zamyslet nad výší vaší sázky. Ovladače jsou pohodlně usazené na přístrojové desce. To zvýší vaši sázku ale také částku, kterou vyhrajete. Pro první roztočení jen klikněte na tlačítko Spin. Před začátkem byste se měli soustředit na osvojení toho, Je to ještě náročnější než hrát váš základní slot. Následujte průvodce krok za krokem . V případě že potřebujete více detailů, stačí se podívat do pravidel hry a instrukcí, která umějí být vskutku užitečná.

Krok 1: Měl bych hrát Dolphin Reef o skutečné peníze?

Chceme vám pomoci při rozhodování, jestli budete hrát Dolphin Reef online o skutečné peníze nebo jestli chcete roztočit bezplatnou verzi se zábavnými penězi.

Krok 2: Zvolte velikost vašeho kreditu

Výše sázky pro průběh hry Dolphin Reef o skutečné peníze je zcela přizpůsobitelná, takže můžete použít jakoukoliv strategii, o které si myslíte, že je nejlepší. Můžete vsadit minimum: 0.01 Kč, nebo jít až k 2000 Kč. Když zvážíme, že tento minimalistický slot má malé, ale časté výhry, tak můžete dávat malé sázky a očekávat slušný výdělek. Je možné abyste použii mince pro sázení v této Marine-zaměřené hře. Tento bezvadný ale nenápadný slot vám dává plnou moc: hodnota mince je minimálně 0.01 Kč a maximálně 10 Kč na minci, a počet mincí na řadu se pohybuje mezi 1 a 10. Nastavení vaší sázky je bez potíží a rychlé s šikovným Bet Max tlačítkem.

Krok 3: Výběr výherních řad

Dále, byste měli nastavit počet výherních řad. Minimálně musíte vsadit na jednu. Rozhodnutí se pro tuto hodnotu sníží vaši sázku – až k 0.01 Kč, v tuto chvíli vaše šance na výhru také klesnou. Tímto způsobem, budou vaše sázky stoupat , pohybuje se mezi 0.2 Kč a 2000 Kč v závislosti na dříve provedeném nastavení. Kromě toho, je prakticky nemožné vybrat jen ty řady které přinášejí výhru Jakmile je to vyřešeno, běžte dál a klikněte na Spin ke zahájení akce. Zapojte Turbo tlačítko pro spuštění Dolphin Reef 5-válcového režimu rychlého otáčení nebo začněte Auto Play. Woo-hoo! Je čas na hraní!


Hrajte hned u Fortuna 

Instrukce

 • Ikona tabulky výher, kterou najdete na obrazovce, vám vysvětlí vše o výhrách
 • Pokud dostanete 2 stejné symboly, vyhráli jste. Symboly se ale musí nacházet vedle sebe
 • Stačí vybrat více než 20 výherních řad
 • pouze výherní kombinace na zapnutých liniích josu vypláceny, kromě výher díky scatteru
 • Zisk na řadě se násobí sázkou na řadu
 • Výhry se vyplácí popořadě od levého válce k pravému, kromě sscatteru, ten se vyplácí oboustranně
 • Pokud je více výher na mnoha různých liniích, jejich přidaná hodnota bude spočítána
 • Pouze nejvyšší výhra se přičte na účet v případě více výher na stejné linii
 • Scatter a výhry na liniích se vyplatí náraz
 • Wild se objeví jedině na válci 2 a 4
 • V případě nefunkčnosti herního softwaru nebo hardwaru se stávají všechny ovlivněné herní výhry a výplaty neplatné a všechny chybou ovlivněné sázky budou vráceny zpět.
 • Pozn .: Je třeba konzultovat podmínky užívání Fortuna, které se týkají postupů prováděné pro řízení nedokončených her, a také postupů, týkajících se automatického ukončování neaktivních her

Válce a výherní řady

Playtech, s ohledem na počet válců, přidělili této animované zábavě 5 válců. 5 válců mají obvyklý sestupný pohyb. Takže, Dolphin Reef není jen veselý slot, ale je také uživatelsky příjemný a umožní vám soustředit se jen na získávání odměn. Bylo by dobré kdybyste se dobř seznámili se Dolphin Reef symboly, protože tím že to uděláte dostanete tyto časté výhry. Válce mají 12 dlaždice, které se ukazují náhodně, včetně wild a scatter symbolů. 12 obrázky obrázky také značí rozšířující wild, které pokrývají válce.


Hrajte hned u Fortuna 


Váš úspěch v Dolphin Reef závisí na výherních řadách. To jsou ty, na kterých následují kombinace symbolů, a dávají vám tuto 500000 Kč obrovskou odměnu. Aktivování všech výherních řad zvýší vaše šance na spojení správných symbolů a velké vítězství. Přesto, Playtech umožnil volbu mít méně linií ve hře, takže vaše vítězství mohou přijít jen z jedné linie jedné řady pokud použijete přepínač na ovládacím panelu. Přesto, nikdo to nedělá a je to začleněno silou zvyku z dob kdy to měly sloty ze staré školy. Výherní řady v této hře vyplácejí zleva doprava narozdíl od jiných video online slotů. Když máte ceny které se přicházejí pravidelně, and se všemi těmi výherními řadami aktivními, váš Fortuna účet bude vyletí až na střechu.

Symbol s nejvyšší výhrou

Chcete naplnit vaše hráčské konto penězy? Pak doufejte ve výherní kombinaci obrázku, který má úlohu podobnou jackpotu – představujeme vám symbol Clown Fish. Dostanete-li 5 těchto ikon ve výherní kombinaci, vaše sázka na linii se znásobí 5000-krát. Výhra se může vyšplhat až na hodnotu 5000x sázky pro každou jednu linii v případěm že hrajete všech 20 linií a vaše sázka na jednu je nastavena na maximum – 100 Kč na linii. Pro výhru nejvyšší výhry 500000 Kč budete muset zainvestovat, tedy zapnout všech 20 výherních linií a vsadit 100 Kč na každou z těchto zaplých kombinací.

Ostatní symboly

Kromě exkluzivního symbolu Clown Fish jsou u tohoto video automatu další solidně vyplácející symboly, kterých celkový počet je 12. Níže jsou rozebrány podrobněji:

 • Zajímavý symbol Turtle byl oceněn na 1000x výše vaši sázky na linii
 • Symboly Starfish a Seahorse mají hodnotu 500 násobku výše sázky
 • Výherni kombinace symbolů Ace a King vám zaručí 250x vaší sázky
 • Při výherné kombinaci symbolů Queen a Jack obdržíte 150x vaši sázky
 • A na konec tady máme symboly 10 a 9 s jejich hodnoto, která je rovna 100 násobku výše sázky na jednu linii.

Speciální symboly

 • Dolphin symbol který aktivuje točení zdarma
 • Dolphin wild (zástupný) motiv
 • Treasure Chest ‘Scatter’ obrázek

Wild (zástupný symbol)

Wild (zástupný) symbol ve Dolphin Reef hře je snadné najít – je pojmenován po hře – Dolphin. Pokud jde o tento Marine video slot, wild má nahradit jakékoliv z 12 polí. Uvidíte také extra symbol na válcích 2 a 4. S Dolphin je těžké propásnout výhru v Dolphin Reef!


Scatter symbol: Treasure Chest

Výše obrázek reprezentuje symbol scatter, který může mít kritický dopad na průběh hry automatu Dolphin Reef. Tento scatter symbol má název Treasure Chest. Jednou z věcí scatter symbolu Dolphin Reef je, že není omezen na žádnou z 20 výherních linií. Výhru totiž vyplácí na jakékoliv pozici. Asi vás potěšíme, když řeknem, že tento symbol vám může vyhrát až 100x váš vklad, ovšem musí se jich objevit v kombinaci všech 5 obrázků najednou. Kdokoliv, kto si tuto hru zahraje ihned pochopí, proč ostatní symboly nemají takovou sílu.


Extra Funkce

Tento automat je pastvou pro oči pro Marine fanoušky.

Volná zatočení

Občas vás hra Dolphin Reef odmění nečím, co se může stát jako splněný sen – Dolphin Reef zdarma s volnými zatočeními! Umožní vám to hrát kola bez utrácení peněz a co vyhrajete, je vaše. Když uvidíte obrazec Dolphin, bude vám udělena možnost spustit tuto funkci. Dostanete 5 kol .

Funkce zdvojnásobení

Gamble mini hra je příležitost, prodloužit si své sázkové dobrodružství tím, že riskujete své výhry. K získání šance pouze klikněte na odpovídající tlačítko sebrat Red nebo Black. Je důležité zdůraznit, že Gamble vám může zdvojnásobit vaše Dolphin Reef výhry nebo vám je také může úplně odebrat. Uhádněte to správně a budete mít dvakrát více peněz. Také ale můžete předpovědět špatně a tím ztratit vaše peníze ve Gamble. Ztratíte pouze to, co jste vsadili. Vždy, když vyhrajete ve Dolphin Reef, tak vám bude nabídnuta tato hazardní hra. Maimální počet mincí, který můžete získat je 100. Pokud si nejste jistí, kolik je to peněz, tak vám to řekneme: 1000 Kč.

Vytvořili ve Playtech hru Dolphin Reef jako video výherní automat?

Bez pochyb! Protože to je video herní automat, tato jednoduchá hra má moderní grafiku a stejně tak zvuky v souladu s námětem Marine.

Zvuky ve Dolphin Reef

Mít úplně kompletní Marine-tématickou je to nejlepší, že? Právě proto Playtech chtěl, aby ste si Dolphin Reef užívali úplně se vším všudy tak, aby se Marine-tématické zvukové efekty hodily do slotového čistého designu. Mít zde možnost vypnout všechny zvuky se docela hodí. Jak je úplně běžné, tak tento video slot má v nabídce možnost upravit hlasitost zvukových efektů.

Fortuna Ke stažení

V Fortuna můžete hrát Dolphin Reef online, nebo můžete Dolphin Reef stáhnout. Aby ste získali Fortuna software s hrami od Playtech, s tímto 5-válcem, musíte si založit účet zdarma který potom můžete hrát do nekonečna . Rychlý, zaregistrujte se již dnes u Fortuna, kliknutím na tlačítko níže , a najděte verzi Fortuna ke stažení která vám nejvíc vyhovuje . Vše co zbývá je získat obří cena – 500000 Kč na každé čáře.


O společnosti Playtech

Aktivní od: 1999
Zakladatel: Teddy Sagi
Adresa: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Produkty: Hry pro počítače a mobilní telefony, Herní produkty a softwarová řešení, Systém řízemi napříč platformami
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Hrajte hned u Fortuna 

Často Kladené Otázky

Zde jsou některé z nejčastěji kladených otázek o hraní automatu Dolphin Reef u Fortuna:

Jaké je a co znamená RTP automatu?

RTP je zkráceně Return to Player, tedy návratnost hráči, což v podstatě znamená, jaká je procentuální výhernost automatu Dolphin Reef. Data pro toto číslo jsou sbírány během dlouhého období. V případe, že má automat 20 výherních linií, se tato hodnota pohybuje někde na hranici od 93% do 96%.

Je Dolphin Reef RTP dobré nebo špatné?

S netečným Dolphin Reef RTP 95.23 procent mohou hráči zapomenout, že si jstále ještě mohou užít spoustu zábavy.

Jak si vyzvednout Dolphin Reef výhry?

Je velmi jednoduché získat své výhry z této Playtech hry. Všechny vaše zasloužené peníze jsou na vašem Fortuna účtě. Dále vyberte způsob výběru . Vidíte, nic na tom není. Měli byste vědět, že pokud potřebujete něco ujasnit, tak můžete kontaktovat Fortuna zákaznický servis.

Jsou akceptovány výběry peněz pomocí kreditních karet?

Bohužel ne.

Mohu využívat můj Paypal?

Výběr výher přes Fortuna Paypal zkrátka nejsou možné. Pokud vás bolí hlava z těchto nekonečných voleb, tak jednoduše zvolte obyčejný bankovní převod.

Můžu také vyzkoušet herní mód Dolphin Reef zdarma?

Pro ty, kteří chtějí výherní automaty vyzkoušet, než budou hrát naostro, tu je Dolphin Reef zdarma, ale musíte se nejprve přihlásit k vašemu Fortuna účtu.

Fortuna App

Ano, máte možnost využít všech benefitů hry Dolphin Reef a její často platící ceny za použitím Dolphin Reef app. Věřte nám, že jediná pravá Fortuna aplikace je licencovaný program k stáhnutí přímo zde. Neplaťte za aplikaci ani cent, a nestahujte ji odnikud jinud.

Dolphin Reef – Výhody a nevýhody

Dolphin Reef Výhody: Nevýhody:
Speciální funkce:
Zkušenosti:
Opakovaná točení:
Ke hře na mobilu:
Speciální symboly:
Vizuální ztvárnění:
Výhry:
Hrajte hned u Fortuna