Hrajte hned u Fortuna 

Epic Ape online

Hrajte Epic Ape u: Fortuna
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Epic Ape točení zdarma: Už brzy
Získejte bonus hned teď: Použijte náš odkaz!

Máte příležitost odhalit jak hrát Epic Ape online a zažít jaké je to hrát nejlepší online sloty – jen si přečtěte tuto recenzi. Abyste získali přístup ke hře, vytvořte si účet s Fortuna. Abyste to mohli udělat, klikněte na odkaz který máte na této stránce.

Hrát Epic Ape v Fortuna

Rozhodnutí hrát Epic Ape v Fortuna je otázkou zdravého rozumu – mají mnoho slotů s úžasným výběrem námětů – Animals, obyvatel vesmíru, komixových hrdinů a tak dále. Rádi uslyšíte že je tam šikovný Fortuna bonus který můžete použít. Nabídka je: Fortuna uvítací bonus, 100% s prvním vkladem nebo 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Zdá se že není nic tak uspokojující než točení zdarma, že? Byli jsme rozčílení když jsme zjistili že Fortuna šel jinou cestou. Právě teď, by bylo nejlepší se podívat jestli dostanete nějaký jiný bonus.

Fortuna bonus bez vkladu

Nejdříve zjistíme, že tam není otočení zdarma a teď chybí i Fortuna bonus bez vkladu? Prozatím dostanete 100% deposit bonus. Pojďme se podívat, můžeme?

Fortuna uvítací bonus

Každý skutečný hráč chce hrát Epic Ape za skutečné peníze, ale také by rád vkladový bonus. A přesně to vám poskytne Fortuna uvítací bonus. Může na vás čekat až 25000 Kč, protože kasino dorovná váš vklad pěkným bonusem 100 procent. Nebude nutné kvůli tomu prohledat celý internet, odkaz v této recenzi vás dostane přímo k promo nabídce. 100 Kč je minimální částka, kterou můžete vložit. Nicméně mějte na mysli, že vklad bude dorovnán, takže když vložíte více peněz, bonus bude vyšší.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Získejte Fortuna bonus kliknutím na zde připravený odkaz.
 • 2. krok: Jděte na tlačítko Join now. Jakmile vyplníte formulář, stanete se novým členem Fortuna..
 • 3. krok: Uložte vklad a dostanete Fortuna uvítací bonus o hodnotě 100% up to 25000 Kč. Užijte si Epic Ape online o skutečné peníze!


Hrajte hned u Fortuna 

Úvod

Jste připraveni být okouzleni tímto automatem s tématikou Animals? Zde jsou hlavní funkce hry. Objevte, proč toto není jen obyčejný automat s tématikou Animals. To, co následuje, jsou základní komponenty hry Epic Ape. Postupte níže v této Epic Ape recenzi a najdete všechny další odpovědi na často kladené otázky.

 • Počet kotoučů může být důležitý a proto ve Playtech vybrali počet 6 kotoučů, takže se vyvaruje standardu 3 nebo 5 kotoučů. Toto méně obvyklé číslo vytvoří některé zajímavější kombinace. Však to můžete sami vyzkoušet. Na trhu s automaty s tématikou Animals je tvrdá konkurence, a proto by toto nastavení mohlo pro hru získat menší výhodu.
 • Minimální požadovaná sázka je 2 Kč.
 • Je zde také i mobilní verze automatu Epic Ape.
 • Asi budete muset obětovat trochu času, abyste prozuměli pravidlům tohoto výherního automatu. Je to ale opravdu malá cena za prožitek z hraní této unikátní hry.
 • Nejlepší výhrou 60000 mincí nebo 600000 Kč.
 • Jedna z informací, která všechny zjímá, je Epic Ape RTP. To číslo, které hledáte, je 95.96%. I když to není zrova nejlepší lákadlo tohoto online výherního automatu, neznamená to, že je to špatně. Čtěte dál a uvidíte proč.


Hrajte hned u Fortuna 

Epic Ape Jackpot

Smůla. Tento Playtech hrací automat nenabízí žádný online jackpot. To ale neznamená, že je tato hra k zahození – najdete zde totiž Gorilla symbol, jehož úkolem je chovat se jako virtuální Epic Ape jackpot, protože může vaši sázku na linii znásobit až 300krát. Například vsazením maximální částky 400 Kč na každé roztočení můžete vyhrát 600000 Kč. Ještě pořád si myslíte, že jackpot je povinností? Ne? To je dobře, protože se teď můžete soustředit na hru a užít si zábavu.


Hrajte hned u Fortuna 

Naučte se hrát

Abyste byli úspěšní, když hrajete Epic Ape online za skutečné peníze, tak tu máme pár vodítek, které bychom vám chtěli dát. Všechny kombinace zleva doprava obsahující 2 nebo více stejných symbolů mají nárok na výhru. Tak roztočte tyto 6 kotouče, ale ne dříve než rozhodnete o výši sázky.. Všimněte si, že vaše sázka je teď vyšší, ale platí to také pro vaši výhru. Stiskněte tlačítko Spin a poprvé zatočte. Před začátkem byste se měli soustředit na osvojení toho, Toto je relativně komplikovaná hra a začátečníkům muže občas připadat matoucí. Podívejte se na průvodce krok za krokem níže , ale v případě, že si nebudete jistí v jakékoliv části hry, nahlédněte do pravidel hry.

Krok 1: Měl bych hrát Epic Ape o skutečné peníze?

Jedna věc kterou musíte rozhodnout je jakým způsobem chcete hrát Epic Ape online. Jste tu rekreačně nebo jste tady jako vážný hráč který chce vyhrát hodně?

Krok 2: Zvolte velikost vašeho kreditu

Objem vaší sázky zůstává zcela flexibilní po celou dobu Epic Ape hry o skutečné peníze, sázku můžete upravit kdykoliv jen chcete, v závislosti na vaší herní strategii. Jděte na nejnižší sázku 2 Kč, nebo ji zvyšte na 400 Kč. Nezapomeňme, že tato adrenalinem nabitá slotová hra má malé ale hojné výhry, takže můžete stanovovat zanedbatelné sázky a přesto stejně dosáhnout přiměřeného výdělku. Hráč si může vybrat užití velké sázkové moci při hrání této napínavé slotové hry. Řádková sázka je mince, což nemůžete snižovat nebo zvyšovat , a přesto máte možnost zvýšit nebo snížit hodnoty mince, přičemž to ej v rozsahu: 0.05 Kč do 10 Kč.

Krok 3: Otáčejte

Pokud si chcete vybrat vaše výherní linie ve Epic Ape, vězte že to není možné. Je to docela zvláštní pro tak krásně navrženou hru, ale tak to prostě je. Můžete hrát na všech 4096 z nich. Ale nerozčilujte se, je to vaše vlastní výhoda – se všemi těmi ways to win aktivními, vaše naděje na vítězství budou značně zvýšené. Takže, jen postupte dál a klikněte na Spin tlačítko. Možná budete chtít použít Turbo tlačítko pokud chcete aby Epic Ape 6 válců dosáhly zvýšené rychlosti or you can simply start an Auto Play round. Neváhejte – váš nejšťastnější den začal teď v Epic Ape online!


Hrajte hned u Fortuna 

Pravidla

Jak jsme již dříve říkali, tak Epic Ape není jen tak obyčejný slot.Než si začnete užívat tento Playtech titul, musíte se ho nejdříve naučit ovládat. Ale následování pravidel je velmi jednoduché a velmi pomohou. Zde jsou detaily:

 • Ikona tabulky výher, kterou najdete na obrazovce, vám vysvětlí vše o výhrách
 • 2 či více stejné symboly garantuje výhru
 • Sázky na liniích jsou vynásobený výhrami na liniích
 • Vyplácení výhry začíná na levém válci a jde postupně k pravému, vyjímkou z tohoto pravidla je scatter
 • V případě jakýchkoliv vícenásobných výher na různých výherních pozicích dojde k součtu
 • Může být jen jedna! V případě více výher na stejné linii se bude počítat pouze ta nejvyšší.
 • Scatter a výhry na liniích se vyplatí náraz
 • Scatter ‘Rozptýlená’ výhra bude nalezena na válcích 3, 4, 5 a 6
 • Naleznete wild na válci 2, 3, 4, 5 a 6
 • Pokud dojde k chybě v herním hardwaru nebo softwaru, budou všechny zahrnuté výhry, stejně tak jako výplaty, považovány za neplatné. Všechny zahrnuté vklady budou také refundovány.
 • Pozn .: Je třeba konzultovat podmínky užívání Fortuna, které se týkají postupů prováděné pro řízení nedokončených her, a také postupů, týkajících se automatického ukončování neaktivních her

Válce a výherní řady

Pokud jde o počet válců; Playtech učinili rozhodnutí dosadit 6 válců do tohoto titulu, jimiž se snaží přitáhnout pozornost k jeho námětu: Animals. Očekávejte směr dolů pro těchto 6 válců v Epic Ape. Tento směr vám pomůže soustředit se na výhry těchto lákavých slotových cen. Opravdoví sázkaři si zapamatují Epic Ape dlaždice takže budou vědět přesně které kombinace přinášejí tato častá vítězství. Válce mají 13 dlaždice, které se ukazují náhodně, včetně wild a scatter symbolů.


Hrajte hned u Fortuna 


Místo představení klasických výherních řad, Playtech se tady rozhodl pro něco ještě dynamičtějšího – 4096 výherní linie. Způsob jakým Epic Ape jako hra s výherními liniemi funguje je jednoduchý. Vše co potřebujete je minimálně 2 sousedních symbolů, přičemž pozice6 válců nehraje roli. To znamená že 13 symboly jsou ve skutečnosti scatters, což může významně přispět k výhře hodnotných cen.

Symbol s nejvyšší výhrou

Chcete naplnit vaše hráčské konto penězy? Pak doufejte ve výherní kombinaci obrázku, který má úlohu podobnou jackpotu – představujeme vám symbol Gorilla. Dostanete-li 6 těchto ikon ve výherní kombinaci, vaše sázka na linii se znásobí 300-krát. Pro výhru 120000 Kč budete muset zainvestovat – zapnout všech 4096 výherních nmožností a vsadit 400 Kč na každé jedno zatočení. Zmíněná výhra v podobě 300-násobku může narůst díky 4096 výherním monžostem. A to si teprve přestavte že vsadíte maximální sázku na linii Kč. Spočítejte si teď výhru.

Více informací o symbolech

Playtech zakomponoval do tohoto automatu celkově 13 sumbolů. Ten nejlepší jsme již zmínili – Gorilla, ovšem teď se podíváme na ostatní symboly, a to od nejlepšího, po nejslabší:

 • Symboly Panther a Jaguar mají hodnotu 250 násobku sázky na linii
 • Symboly Chameleon a Frog mají hodnotu 200 násobku vaši sázky na jednu linii
 • O něco níže na výplatní listině můžeme najít symboly Ace a King, které vyplácejí 150 násobku sázky na linii
 • Téměř na samém konci máme Queen a Jack symboly, kterých hodnota je rovna 120x sázky na linii
 • 10 a 9 symboly, které vám zajistí nejmenší výhru ve výši – 100x sázka na linii.

Speciální symboly

 • Free Games scatter motiv

Žolík – Wild

Snadno najdete Epic Ape zástupné Wild pole – Diamond je ikona kterou hledáte. Nahrazení jakéhokoliv symbolu je to co wild dělá v této Animals slotové hře. Válce 2, 3, 4, 5 a 6 vám dá toto pole. promění jakoukoliv kombinaci symbolů ve výherní.


Scatter symbol: Free Games

Dalším o něco komplikovanějším symbolem na seznamu v automatu Epic Ape je Scatter symbol. Free Games je jeho oficiální název, podíváte-li se do menu hry. Hlavní výhodou tohoto Epic Ape scatter symbolu je, že mu byla ponechána volnost, co se týče všech 4096 výherních liniích. To znamená, že výhru vyplácí na jakékoliv pozici. Spozorněte u válce číslo 3, 4, 5 a 6 – to je právě ta pozice, kde chcete scatter vidět dopadnout. Oblíbený Free Games scatter také přináší roztočení zdarma. A řekněme si přímo – kdo nemiluje extra roztočení? Ty vám z celkového počtu 13 symbolů zabezpečí jenom tento.


Extra Hry

Teď když jsme osvětlili detaily normálního hraní na tomto ohromujícím automatu, pojďme o krok dál.

Hry zdarma

Epic Ape přichází s bonusovou hrou, která se jmenuje Free Spins. S touto funkcí máte možnost získat více peněz díky Epic Ape zdarma s volnými zatočeními. Obrazec Free Games – známý jako Epic Ape Scatter, spouští tento bonus. Zatočení může být 100 za sebou, a všechna gratis .

Je Epic Ape video výherní automat?

No jistě! Toto je video automat a jeho třpitivá grafika obsahuje pár animačních triků a zvuky, které kladou důraz na tématiku hry Animals.

Zvukové prostředí

Mít úplně kompletní Animals-tématickou je to nejlepší, že? Právě proto Playtech chtěl, aby ste si Epic Ape užívali úplně se vším všudy tak, aby se Animals-tématické zvukové efekty hodily do slotového vynikajícího designu. Pokud se chcete soustředit na 600000 Kč bez jakýchkoliv sluchových rozptýlení jednoduše použijte ve Epic Ape tlačítko mute nebo nastavení hlasitosti, abyste to vyřešili.

Epic Ape Ke stažení

Fortuna stahování je věc minulosti. Je mnohem pohodlnější hrát Epic Ape online. Ohledně online casín s tímto titulem od Playtech, instant-play casina jako Fortuna jsou jednodušší a přívětivější, kromě toho, je stahování zastaralé. Netřeba ztrácet čas s Epic Ape ke stažení. Ten čas raději použijte k zaregistrujte se již dnes u Fortuna, jednoduše kliknutím níže posuňte se k hledání Epic Ape maximální výhra – až 600000 Kč.


O společnosti Playtech

Aktivní od: 1999
Zakladatel: Teddy Sagi
Adresa: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Produkty: Hry pro počítače a mobilní telefony, Herní produkty a softwarová řešení, Systém řízemi napříč platformami
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Hrajte hned u Fortuna 

Máte nějaké otázky?

Zde jsou některé z nejčastěji kladených otázek o hraní automatu Epic Ape u Fortuna:

Co je to RTP?

RTP – z angl. Return to Player – znamená návratnost hráči a vyjádřuje procento, které bylo vypočítáno ze statistického sledování výher automatu Epic Ape během dlouhého období. Vždy je vyjádřeno v procentech a RTP u automatů, které mají 4096 linií, se většinou pohybuje v rozmezí od 93% do 96%.

Co je hodnota Epic Ape RTP?

Díky 4096 výherním liniím zažijete během hraní těchto výherních automatů spoustu vzrušení, avšak míra Epic Ape RTP, která činí jen 95.96%, vás nejspíše zase trochu zklidní.

Jak si vyzvednout Epic Ape výhry?

Převádění výher do vaší peněženky ze Epic Ape není vůbec problém. Na vašem Fortuna účtě budou připsány všechny vaše vyhrané výhry. V podstatě vše co dalšího musíte udělat je, vybrat metodu výběru, kterou preferujete , je to tak snadné. Pokud ale potřebujete více poradit nebo pomoc, tak vám nápomocná Fortuna zákaznická podpora může poskytnout více informací.

Jsou kreditní nebo debetní karty akceptované jako metody výběru peněz?

Když jsme naposledy navštívili webové stránky Fortuna, nebylo možné vybírat peníze na kreditní kartu. Jde o vynechání z jejich strany, které bude snad brzy napraveno.

Je Paypal dostupný?

V tuto chvíli jsou výběry výher přes Fortuna Paypal zamítnuty. Pro lidi, kteří nemají rádi moderní online bankovní možnosti, tu máme standardní bankovní převod peněz.

Je možné najit verzi pro hraní Epic Ape zdarma?

Ano, je možné hrát Epic Ape zdarma, jen se přihlašte na váš Fortuna účet.

Epic Ape Aplikace

Určitě – Užijte si zábavu a zkuste své štěstí a Epic Ape častý přísun výher vám přinese tato unikátní Epic Ape aplikace. Nezapomeňte, že jediná Fortuna aplikace, kterou tu najdete, je absolutně zadarmo. Nenechte se nachytat podvodníky kteří se ji snaží prodat za peníze.

Epic Ape – Výhody a nevýhody

Epic Ape Výhody: Nevýhody:
Dostupný na mobilu:
Výplaty:
Točení zdarma:
Wild/Scatter symboly:
Bonusové hry:
Grafika:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Fortuna