Hrajte hned u Fortuna 

Everybody’s Jackpot online

Hrajte Everybody’s Jackpot u: Fortuna
Everybody’s Jackpot točení zdarma: Už brzy
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Aktivujte bonus: Použijte náš odkaz!

Máte příležitost odhalit jak hrát Everybody’s Jackpot online a zažít jaké je to hrát nejlepší online sloty – jen si přečtěte tuto recenzi. Začněte otevřením nového Fortuna účtu. Jednoduše stiskněte příslušné tlačítko a přejděte přímo na registrační stránku.

Hrát Everybody’s Jackpot v Fortuna

Někdy je těžké udělat rozhodnutí, takže nejlepší je jít přímo k Fortuna pokud chcete hrát Everybody’s Jackpot. Ale jestli vás tento konkrétní slot unaví, jsou tu další TV-zaměřené výdělečné online výherní automaty které Playtech poskytuje. A přičtěte k tomu Fortuna bonus který teď můžete dostat. Dnešní speciální nabídka je vyrovnání k vašemu prvnímu vkladu – 100% jako Fortuna uvítací bonus který vám přinese dodatečně 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Točení zdarma je všemi oblíbený bonus když roztáčejí online válce. Pravda? Everybody’s Jackpot nemá tuto funkci. Jsou tu různé bonusové funkce, tak se pojďme podívat co dalšího tu můžeme najít.

Fortuna bonus bez vkladu

U Fortuna není bonus bez nutnosti vkladu, stejně tak ani otáčení zdarma není dostupné. Je to oficiální myšlenka tohoto kasina. Doufejme, že se to brzy objeví. Co teď mají je 100% vkladový match bonus od kasina. Více o tom naleznete v článku níže.

Fortuna uvítací bonus

Možná jste se zatím neseznámili s bonusem odpovídajícím vkladu, používaném, když chete hrát Everybody’s Jackpot za skutečné peníze, takže vám objasníme, jak takový Fortuna uvítací bonus funguje. Máte oprávnění na 100% bonus na váš první vklad, jaké to máte štěstí. Jen si představte, že už od samého začátku můžete mít až 25000 Kč. Jakmile se rozhodnete, že je čas ho získat, stiskněte tlačítko zobrazené níže. Po přihlášení proveďte vklad o částce ne menší, než 1 Kč. Váš vklad bude dorovnán bonusem od kasina, takže by bylo rozumné ho navýšit.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Pomocí poskytnutého odkazu zaktivujete Fortuna bonus.
 • 2. krok: Zde vstoupíte do kasina tím, že si vytvoříte účet. Za tím účelem je tu tlačítko Join Now Vytvořte si uživatelské jméno, heslo a zadejte váš email a také Fortuna Promo kód.
 • 3. krok: Třetím krokem je vložení vkladu. Teď je vašich Fortuna welcome bonus of 100% až do 25000 Kč uvítací bonus aktivováno. Pojďte hrát Everybody’s Jackpot se skuteřnými penězi!


Hrajte hned u Fortuna 

Úvod

Toužíte po pěkném automatu s tématem TV? Playtech vám skromě představujetuto hru související s TV. Pročtěte si Everybody’s Jackpot recenzi, abyste zjistili, proč je maximálně důležité dát tomuto automatu šanci. Níže najdete pravidla počínající vyjasněním základních funkcí hry.

 • Je důležité kolik má automat kotoučů a to je důvodem, proč ve Playtech využili koncept 3 kotouče. Tento standardizovaný počet kotoučů může být výjimečně výhodný, s počtem 8 linií budete vědět proč
 • Nejmenší částka, kterou můžete vsadit, když chcete hrát Everybody’s Jackpot za skutečné peníze, je 0.4 Kč za sázku. Jsou zde hráči, kteří hry rádi stahují, pro některé je však pohodlnější, když mohou hrát na webové stránce Fortuna.
 • Verze hry Everybody’s Jackpot do mobilu neexistuje, a nebo jenom zatím nebyla zpřístupněna pro veřejnost.
 • Na první pohled může tento automat vypadat komplikovaně, takže si raději předem přečtěte pravidla.
 • Když příjde na velké výhry Everybody’s Jackpot očekávat zajímavý progresivní jackpot.
 • 94.01% – to je Everybody’s Jackpot RTP (návratnost hráči). Nevypadá to moc dobře? Žádné obavy, protože to není vše, co o RTP potřebujete vědět. Mnohem více se dovíte, budete-li pokračovat v čtení.


Hrajte hned u Fortuna 

Everybody’s Jackpot Jackpot

Playtech se rozhodl zvýšit šance trefování mega výher tím, že do této hry zahrnul online slot jackpoty. Část každé sázky od 0.4 Kč do 8 Kč se započítává do rostoucího Everybody’s Jackpot jackpotu. Proto se takové jackpoty nazývají progresivní.

Každá výhra resetuje bank na původní minimální hodnotu.


Hrajte hned u Fortuna 

Průvodce pro hraní

Tento článek je určen pro ty, kteří potřebují více informací o tom, jak hrát Everybody’s Jackpot online za skutečné peníze. Vyberte si svou požadovanou sázku použitím výše výhry možnosti. Spokojeni s nastavením? Stiskněte Spin pro zahájení hry. Nicméně, měli byste si přečíst instrukce, než budete pokračovat. Nemůžeme dostatečně zdůraznit, jak těžké je pochopit mechanismus této hry. Vždy je tu průvodce krok za krokem abyste mohli zabojovat se zmatky, které mohou nastat , ale v případě, že si nebudete jistí v jakékoliv části hry, nahlédněte do pravidel hry.

Krok 1: Měl bych hrát Everybody’s Jackpot o skutečné peníze?

Chceme vám pomoci se rozhodnout jestli chcete hrát Everybody’s Jackpot online za skutečné peníze nebo méně vážnou bezplatnou verzi. Everybody’s Jackpot režim bezplatné hry je simulací kde nejsou zahrnuty žádné skutečné peníze. Je dostupná také na Fortuna mobilní slotové platformě. Budete ale litovat pokud nikdy nezkusíte opravdu výhodnou nabídku, protože promarníte šanci nechat si vyplatit progresivní jackpot.

Krok 2: Zvolte si svou kreditní částku

Jakmile poprvé roztočíte 3-mi válci, vaše sázka je zcela přizpůsobitelná. Můžete ji nastavit tak, aby vyhovovala vašim cílům ve hře Everybody’s Jackpot o skutečné peníze, a samozřejmě i vašim Fortuna finančním možnostem. Pokud si přejete, můžete nastavit minimum na 0.4 Kč, nebo jít až do výše 8 Kč na roztočení. Hráči mohou nastavit své sázky v této 3-sestavě válců, takže nezapomeňte že v 8-ti liniová výplata může být obrovská, ačkoliv to nějakou dobu trvá. Jsou sázky moc vysoko nebo moc nízko? Nastavte je správně s tlačítkem velikosti/hodnoty.

Krok 3: Točte

Neobvyklý rys u takto složitě navržených her je, že nemáte žádnou možnost výběru výherních řad. Everybody’s Jackpot je zjevně zvláštní výjimka v tomto ohledu. Všechny z nich mohou být aktivovány Ale nepanikařte, to je pro vaše dobro – totiž, mít všechny lines zapnuty znamená vyšší šance na výhru ceny. Jakmile to tak je, můžete jednoduše pokračovat a zmáčknout Spin přepínač k zahájení hlavní události. S novými chytrými sloty je tu Auto Play přepínač, aby válce roztočil bez potřeby opakovaného klikání. Konečně, roztočme to jak se to dělá v Everybody’s Jackpot!


Hrajte hned u Fortuna 

Instrukce

Nenechte se zastrašit herní složitostí. Pokud se cítíte zmateně, tak jste určitě podcenili úroveň výzvy této hry. Everybody’s Jackpot slot má dobře napsaná pravidla, která napraví vašeho zlomeného ducha:

 • Prohlédněte si tabulku výher, která je k nalezení v info sekci v menu
 • Ceny jsou garantovány za minimum 1 jakékoliv symboly
 • Možnost volby maximálního počtu 8-ti řad byla z této Everybody’s Jackpot verze odstraněna a pokud se nás zeptáte, tak to není vůbec špatná věc.
 • Výhry jsou spočteny vynásobením výher na linii a sázkou na linii.
 • Vyplácí se zleva k pravému válci se scatterem jako výjimkou, který se vyplatí z obou stran
 • Konečné skóre budou všechny výhry spojené do jedné
 • Ve výherní řadě s vícenásobnými výhrami je vyplacena nejvyšší možná výhra
 • Výhry že scatteru se sečtou s výhrami na liniích
 • Pokud dojde k chybě v herním hardwaru nebo softwaru, budou všechny zahrnuté výhry, stejně tak jako výplaty, považovány za neplatné. Všechny zahrnuté vklady budou také refundovány.
 • Poznámka: Ve smluvních podmínkách Fortuna naleznete vše o tom, co se stane, když nedokončíte hru, a také, kolik máte času, po kterém se neaktivní hra automaticky vypne

Válce a výherní řady

Při tvorbě tohoto slotu, Playtech z něj udělal moderní slot s 3 válci. Tyto válce skvěle pasují k TV-orientovanému designu. Starý dobrý směr dolů je ten, kterým se 3 válce v Everybody’s Jackpot točí. Čili, když hrajete tento úžasný slot, můžete se jednoduše soustředit na výhru. Seznamte se se Everybody’s Jackpot symboly dobře protože ty mají na svědomí výdej vysokých výher. 11 dlaždice jsou to co zjistíte že vyskakuje v náhodném pořadí, včetně slotového zástupného – wild a rozptýleného – scatter symbolu.


Hrajte hned u Fortuna 


Váš úspěch v Everybody’s Jackpot závisí na výherních řadách. To jsou ty, na kterých následují kombinace symbolů, a dávají vám progresivní jackpot. Všichni vědí že nejlepší strategií v Everybody’s Jackpot online je vybrat více, když ne všechny výherní řady. Naštěstí, tento Playtech titul vám nedovoluje změnit počet výherních řad – všech 8 je vždy aktivních. Směr 8 výherních řad je důležitý – je to zleva doprava. S odměnami, které jsou obrovské i když poněkud vzácné, a jen 8 řadami, mohou být vaše výhry přesto významné.

Symbol s nejvyšší výhrou

Všichni z nás, kteří upřednostňují u tohoto automatu vysoké výhry, by měli zbystřit pozornost, protože symbol Host je jackpot symbolem, který přináší nejvyšší výhru. Ukáže-li se vám na všech 3 válcích, uvidíte jak vaše hráčské konto exploduje díky 250x sázky na linii. Pokud tedy vsadíte 1 Kč, což je maximální sázka na linii,, odměnou bude velká suma 250 Kč za každou z výherních linií. V přepočtu tedy vaše výhra může být až 250 Kč pro jednu linii, za předpokladu, že hrajete se všemi 8 výherními liniemi a vaše sázka je nastavena na maximum, tedy 1 Kč na každou linii.

Standardní symboly

I když symbol Host vyplácí nejvíce, měli byste se podívat i na ostatní obrázky, kterých hodnota je solidní. Playtech do této hry vložil tyto symboly:

 • Obrázky Hostess násobí vaši sázku na linii 150-krát
 • Peníze k vám poputují také díky výherní kombinaci obrázku Gold Bars, kterého násobitel vynásobí vaši sázku 100x
 • Pak je zde symbol Gold Watch, který vyplácí hráčům výhru rovnu výši sázky krát 50
 • Výherná kombinaceikony Queen znamená, že vaše konto naroste o 4x vaši sázky.

Speciální symboly

 • The Everybody’s Jackpot Logo ‘Scatter’ symbol

Žolík – Wild

Wild symbol v Everybody’s Jackpot je snadné rozeznat . Název nemůže být jednodušší – wild. Zástupná dlaždice má schopnost nahradit jakoukoliv z 11 různých dlaždic v Everybody’s Jackpot na jakékoliv z vybraných výherních řad. S Wild je těžké propásnout výhru v Everybody’s Jackpot!


Scatter symbol: Everybody’s Jackpot Logo

Výše obrázek reprezentuje symbol scatter, který může mít kritický dopad na průběh hry tohoto 3D automatu. Celý automat je po něm pojmenován. Mějte na paměti fakt, že tento stejnojmenný scatter symbol není pevně definován výherními liniemi, kterých je 8. To znamená, že výhru vyplácí kdekoliv, kde se objeví. Výhra vůbec není malá – 200x vklad. Nicméně, musíte vytočit 3 tyto symboly současně. Mimořádný scatter symbol má schopnost také nastartovat váš mód volných roztočení. Tohle je hlavní důvod, proč symbol nese název automatu.


Speciální Funkce

Zde je pár slov o bonusových vlastnostech.

Hry s volnými zatočeními

Volná zatočení je speciální funkce, během které hrajete Everybody’s Jackpot bez poplatku, ale stále vyhráváte skutečné peníze. Obrazec Everybody’s Jackpot Logo – známý jako Everybody’s Jackpot Scatter, spouští tento bonus. Kotouče mohou být spuštěny ne více než 12x .

Funkce Lines 4 a 5 Násobitele

Hned, jak začnete hrát automat Everybody’s Jackpot zjistíte, jak Lines 4 a 5 multiplikátor funguje. Nicméně, zde je stručný popis: Násobitel Lines 4 a 5 znásobí vaše sázky na výherní linie postupným zvyšováním se až na hranici 3x. Lines 4 a 5 multiplikátor se stupňuje a má začíná na násobku a postupně se dostává až na svou maximální hranici, takže mějte na paměti, že maximální násobek nedostanete ihned. Takže Fortuna hráči zde mají vyšší šanci na vysokou výhru, a to vždy a pro všechny 3 válce. A nezapomínejte, že více možností znamená vyšší Everybody’s Jackpot výhry. “”

Everybody’s Jackpot – Je to 3D výherní automat?

No jistě! 3D automaty jsou nepřekonatelné po vizuální stránce, a proto tato hra s tématikou TV bude pastvou pro vaše oči, přímo

Herní zvukové efekty

Zjistíte, že Playtech titul je plný TV téma s věrohodnými zvuky. Takže můžete vyhrát – 125000 Kč posloucháním tónů, které vás udrží ve stejné atmosféře.

Everybody’s Jackpot Ke stažení

Můžete si hru Everybody’s Jackpot stáhnout na Fortuna, nebo můžete hrát hru Everybody’s Jackpot online as. Vyberte si. Musíte si jen založit účet, aby jste mohl stáhnout Fortuna software s velkým výběrem Playtech slotů, včetně tohoto 3-válce který potom můžete hrát do nekonečna . Pokračujte, zaregistrujte se u Fortuna, za použitím linku níže , a najděte verzi Fortuna ke stažení která vám nejvíc vyhovuje . To je vše – teď jděte pro nejlepší cena – progresivní Jack Pot.


O společnosti Playtech

Působí od: 1999
Aktivity: Hry pro počítače a mobilní telefony,Systém řízemi napříč platformami, Herní produkty a softwarová řešení
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Založil: Teddy Sagi
Místo: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Hrajte hned u Fortuna 

Máte nějaké otázky?

Máte otázku o automatu Everybody’s Jackpot? Podívejte se do sekce níže!

Co je RTP?

RTP je zkratka pro návratnost hráči (Return to Player), což je procentuální hodnota odvozena od statistik výher automatu Everybody’s Jackpot během dlouhého časového horizontu. Vždy je vyjádřeno v procentech a RTP u automatů, které mají 8 linií, se většinou pohybuje v rozmezí od 93% do 96%.

Co je hodnota Everybody’s Jackpot RTP?

Jedna věc se vám na těchto rychlých a zběsilých automatech zamlouvat nebude a to je 94.01 procent Everybody’s Jackpot RTP, které vám budou připadat spíše šnečí, než rychlé a zběsilé.

Jak si vyzvednout Everybody’s Jackpot výhry?

Vybírání vaší výhry ze Everybody’s Jackpot je velmi snadné. Když vyhrajete peníze, tak se zobrazí na vašem Fortuna účtu. Nyní se rozhodněte, jak vyzvednout peníze . A tím je vše řečeno. Samozřejmě, pokud máte problém nebo nějaké otázky, tak je tu pro vás vždy dostupná fantastická Fortuna zákaznická podpora, aby vám pomohla.

Mohu použít svou kreditní kartu k vyzvednutí peněz?

Ne.

Mohu převést peníze na svůj Paypal?

Ne, přes Fortuna Paypal výběry peněz nejsou možné. Někdy je ta nejjednodušší možnost úplně ta nejlepší. Pokud si to také myslíte, tak můžete zvážit bankovní převod.

Mohu hrát Everybody’s Jackpot zdarma?

Ano, je možné hrát Everybody’s Jackpot zdarma, jen se přihlašte na váš Fortuna účet.

Everybody’s Jackpot Aplikace

Určitě – Užijte si zábavu a zkuste své štěstí a Everybody’s Jackpot velké ceny na které se vyplatí počkat vám přinese tato unikátní Everybody’s Jackpot aplikace. Existuje jen jedna, zcela gratis Fortuna aplikace. Tak prosím buďte velmi opatrní při stahování aplikace na neoficiálních stránkách.

Everybody’s Jackpot – Výhody a nevýhody

Everybody’s Jackpot Výhody: Nevýhody:
Speciální funkce:
Zkušenosti:
Opakovaná točení:
Ke hře na mobilu:
Speciální symboly:
Vizuální ztvárnění:
Výhry:
Hrajte hned u Fortuna