Hrajte hned u Fortuna 

Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot online

Hrajte Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot zde: Fortuna
Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot točení zdarma: Brzy k dispozici
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Získejte to teď: Klikněte na tlačítko!

Určen pro hráče kteří se rozhodli hrát Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot online, tento článek ji podá detailní informace tak aby získali nejlepší zkušenost s online sloty. Začít nebude žádný problém – zaregistrujte si účet u Fortuna, jednoduše následováním odkazu uvedeného tady.

Hrát Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot v Fortuna

Fortuna je současná online sázkařská platforma kde můžete hrát Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot, a širokou škálu dalších jackpoty se hemžících Playtech slotů. Navíc k tomu, můžete si užít tučný Fortuna bonus který toto místo tak štědře nabízí. Tady je nabídka: Fortuna uvítací bonus za váš první vklad – 100% 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Točení zdarma je všemi oblíbený bonus když roztáčejí online válce. Pravda? Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot nemá tuto funkci. Takže se budeme soustředit na zbytek bonusů které nabízejí

Fortuna bonus bez vkladu

No, tak tohle je teda úplně mimo – nemáme točení zdarma a ještě k tomu zjistíme, že ani nemáme žádný Fortuna bonus bez vkladu! Mezitím můžete používat 100% vkladový bonus. Pokud to chcete více ujasnit, tak čtěte dále.

Fortuna uvítací bonus

Víte, co je to bonus odpovídající vkladu? Dá vám hotovost na víc, se kterou můžete hrát Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot za skutečné peníze. Tady se nazývá Fortuna uvítací bonus. Máte oprávnění na 100% bonus na váš první vklad, jaké to máte štěstí. Jen si představte, že už od samého začátku můžete mít až 25000 Kč. Aktivace je jednoduchá – klikněte na tlačítko, které je dole. Všimněte si, že musíte vložit aspoň 100 Kč. Myšlenkou této akce je, že kasino dorovná cokoli vložíte, mějte to na mysli, až budete volit výši částky. Může to být velmi dobrá investice.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Získejte Fortuna bonus kliknutím na zde připravený odkaz.
 • 2. krok: Toto je registrační krok – zadejte informace potřebné pro registraci.
 • 3. krok: Uložte vklad a dostanete Fortuna uvítací bonus ve výši 100% až do 25000 Kč. Hrajte Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot online teď hned!


Hrajte hned u Fortuna 

Přehled

Věříme, že jste hledali hru s tématem Sports, protože jste právě našli takovou, která by se mohla stát vaší nejoblíbenější. A pokud ne, stejně jí dejte šanci, protože by se ve vás mohl skrývat znalec přes automaty s tématem Sports. Nejdříve v této Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot recenzi pokryjeme základy a pak se vrhneme na pár detailů.

 • Je důležité kolik má automat kotoučů a to je důvodem, proč ve Playtech využili koncept 5 kotoučů. Tento standardizovaný počet kotoučů může být výjimečně výhodný, s počtem 25 linií budete vědět proč
 • Nejnižší obnos, který můžete vsázet, pokud budete hrát Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot za skutečné peníze, je 0.05 Kč.
 • Samozřejmě, že můžete roztáčet kotouče automatu ve vašem vlastním telefonu s verzí Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot do mobilu.
 • Pravděpodobně byste si měli vyhradit nějaký ten čas na prostudování si pravidel automatu Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot, chcete-li zaznamenat pokrok.
 • Když příjde na velké výhry Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot očekávat zajímavý progresivní jackpot.
 • Jedna z informací, která všechny zjímá, je Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot RTP. Zde je to od 93.14% do 94.13%. I když to není zrova nejlepší lákadlo tohoto online výherního automatu, neznamená to, že je to špatně. Čtěte dál a uvidíte proč.


Hrajte hned u Fortuna 

Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot Jackpot

Online slot jackpoty jsou jednou z věcí, které nutí hráče vracet se zpět k Playtech hrám, stejně jako velmi populární Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot hra. Zajímáte se, jestli je Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot jackpot progresivní? Máme pro vás dobrou zprávu – je. Peníze v banku se může dostat hodně vysoko, a vaše sázka od 0.05 do 125 tuto hodnotu ovlivní.

Když je jackpot udělen, bank je vynulován do 350000 Kč. Jak hra pokračuje, okamžitě začne znovu stoupat.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak hrát

Potřebujete doplňující informace o tom jak hrát Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot online za skutečné peníze? Pak je tato recenze online slotů právě pro vás. Tato hra vydává své bohaté výplaty zleva doprava za minimálně symboly v řadě. Ale než si zatočíte měli byste se zamyslet nad výší vaší sázky. Ovladače pro sázkovou hodnotu jsou pohodlně usazené na přístrojové desce. Vyšší nastavení dělá výhry většími. Pojďte na to, stiskněte Spin tlačítko. Nicméně, měli byste si přečíst instrukce, než budete pokračovat. Je to ještě náročnější než hrát váš základní slot. Snad vám budou následující instrukce krok za krokem stačit abyste se poprali se zmatky a přečtěte si pravidla protože jsou lehce pochopitelná.

Krok 1: Hrát Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot o skutečné peníze nebo zdarma?

První věc kterou musíte rozhodnout právě teď jejakým způsobem chcete hrát Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot online? Přišli jste si jen zacvičit nebo jste skutečný slotový geek který jde za vysokým skóre?

Krok 2: Vyberte vaši požadovanou částku kreditu

Jakmile poprvé roztočíte 5-ti válci, vaše sázka je zcela přizpůsobitelná. Můžete ji nastavit tak, aby vyhovovala vašim cílům ve hře Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot o skutečné peníze, a samozřejmě i vašim Fortuna finančním možnostem. Pokud si přejete, můžete nastavit minimum na 0.05 Kč, nebo jít až do výše 125 Kč na roztočení. Hráči mohou nastavit své sázky v této 5-sestavě válců, takže nezapomeňte že v 25-ti liniová výplata může být obrovská, ačkoliv to nějakou dobu trvá. Pohrajte si s výší vaší sázky s užitečným tlačítkem velikosti sázky/hodnoty.

Krok 3: Ručně si nastavte výherní linie

Teď je čas zahrnout které výherní řady chcete pro vaše aktivní sestavu. Početní laťka výherních řad je nastavena opravdu nízko, pro standardní hru je to jen jedna. Tento úkon je spojen se dvěma věcmi; požadavek na nízkou sázku 0.05 Kč, a nižší šance na přicházející výhry. Udržení počtu výherních linií na 25 je pak pravděpodobně nejlepší nápad. Můžete si všimnout že vaše sázka stoupá , a částka od 1.25 Kč do 125 Kč. Kromě toho, je prakticky nemožné vybrat jen ty řady které přinášejí výhru Teď, když je to z cesty, můžete stisknout tlačítko Spin. Teď pokračujte a bavte se!


Hrajte hned u Fortuna 

Instrukce

Jak jsme před tím zmiňovali, tak Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot není standardní hra. Zabere to trochu pozornosti a času, než si začnete opravdu užívat tento Playtech slot. Naštěstí jsou pravidla docela jasná a velmi užitečná. Zde je, to co potřebujete znát:

 • Pro informace o výhrách si prohlédněte tabulku výher, do ní se dostanete přes tlačítko na hlavní obrazovce
 • Ceny jsou garantovány za minimum 2 jakékoliv symboly
 • Vyberte tolik linií kolik chcete, ale pamatujte, že největší výhry získávají největší hráči
 • pouze výherní kombinace na zapnutých liniích josu vypláceny, kromě výher díky scatteru
 • Vítězné řady se násobí vaší sázkou na řadu.
 • Vyplácení výhry začíná na levém válci a jde postupně k pravému, vyjímkou k tomuto pravidlu je scatter
 • Všechny případné výhry na různých výherních liniích budou sečteny
 • Pokud je více výher na jedné linii, pouze ta nejhodnotnější bude vyplacena
 • Výhry že scatteru se sečtou s výhrami na liniích
 • Výhry že scatteru vynásobí vaši celkovou sázku
 • Pokud se hráč během hraní setká s chybou softwaru nebo hardwaru, všechny výhry a stejně tak i platby budou vynulovány. Dále budou refundovány všechny vklady
 • Pozn. : Podmínky užívání Fortuna poskytují vodítko pro řízení nedokončených her, spolu s informacemi o době automatického ukončení her, které nebyly odehrané

Válce a výherní řady

Když přemýšleli o počtu válců, Playtech se rozhodli že tato vzrušující hra by měla obsahovat 5 válců. Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot otáčí 5 válců standardním klesajícím způsobem. To vám umožňuje, když hrajete tento uklidňující titul, soustředit se pouze na vyhrávání. Soustřeďte se a zapamatujte si Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot symboly, protože vám vydělávají tyto vzácné ale lukrativní výhry. Jsou tam 13 ikony, které se objevují náhodně, společně se zástupným a rozptýleným symbolem.


Hrajte hned u Fortuna 


Výherní řady jsou řady které jdou napříč válci, určují které kombinace přinášejí ceny v tomto Playtech výherním automatu. Je jich tam, 25, a ty vám mohou pomoci vyhrát progresivní jackpot. Všichni vědí že nejlepší strategií v Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot online je vybrat více, když ne všechny výherní řady. Pokud chcete stále minimalizovat počet řad, tak vám Playtech dal prostředky pro sbírání výher s minimem jedné linie jedné řady když stisknete tlačítko čísla řady. Ale jak jsme vás varovali – tudy byste se neměli vydávat pokud jste někdy doufali že dostanete hlavní cenu v Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot. V Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot můžete očekávat 25 výherní linie které rozdávají výplaty zleva doprava. Když máte ceny které se přicházejí zřídka, ale určitě jsou velké, and se všemi těmi výherními řadami aktivními, váš Fortuna účet bude vyletí až na střechu.

Symbol s nejvyšší výhrou

Pokud jste si všimli symbolu Winner Dettori, pak jste zjistili, že je to něco jako jackpot symbol, který s sebou nese nejvyšší výhru. 5 těchto symbolů ve výherní kombinaci vám navýší účet o 2000než sázka na jednu linii. Doufejte, že dostanete výherní kombinaci 5 těchto symbolů, ptorože výhra 2000 násobku výše sázky bude vaše – 10000 Kč, vsadíte-li 5 Kč na všech 25 výherních linií. Nejvyšší sázka na linii je zde 5 Kč. To znamená, že nejvyšší výhra, kterou si domů můžete odnést je 10000 Kč za každou jednu výherní linii. A bavíme-li se o výherních kombinacích, je zde celkově 25 výherních linií, tak si to teď spočítejte.

Standardní symboly

Kromě exkluzivního symbolu Winner Dettori jsou u tohoto video automatu další solidně vyplácející symboly, kterých celkový počet je 13. Níže jsou rozebrány podrobněji:

 • Druhý nejváše vyplácející symbolem je symbol Sprinting Dettori, který vám zajistí výhru ve výši 1200než sázka
 • Uprostřed je symbol Trophy, který vyplácí, whose best payout is 800x sázky na linii
 • Symboly Ace a King mají výši vyplácení nastavenou na 125x sázky na linii
 • Nejslaběji vyplácející symbol Queen, Jack a 10 vám vynese – 80x sázku na linii

Bonusové symboly

 • Dlaždice která slouží k aktivování bonusového kola – Hippodrome
 • Frankie Dettori wild ikona
 • Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot Logo ‘Scatter’ obrázek

Wild

Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot wild obrazce nebude tak těžké identifikovat – je pojmenován po hře – Frankie Dettori. V Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot, wild symbol může zaujmout místo jakékoliv z 13 ikon a nezáleží na tom na které aktivní výherní řadě leží. tudíž dělá z jakékoliv kombinace symbolů vítěznou. Tento ‘Wild’ symbol nese 7777násobek. Nicméně, musíte mít 5 Wild symbolů na linii.


Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot Logo Scatter

Dalším často oblíbeným symbolem v automatu Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot je tzv. Scatter. Celý automat je po něm pojmenován. Je zajímavé, že tento scatter symbol, kterého název je stejný, jako název hry je to, že není omezen na kombinace všech 25 linií. Výhru totiž vyplácí kdekoliv, kde se rozhodne objevit. V závislosti na vašem štěstí vám tento malý symbol může znásobit sázku 250x – to je výhra pro všech 5 ikon, kombinovaně. Všemocný scatter symbol také aktivuje volné hry. A to je přesno důvod, proč je jméno automatu stejné, jako symbol samotný.


Extra Funkce

Pojďme se naučit jak dostat ještě více prvotřídních výher z automatu Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot.

Kolo volných zatočení

Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot přichází s bonusovou hrou, která se jmenuje Free Games. S touto funkcí máte možnost získat více peněz díky Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot zdarma s volnými zatočeními. Je to symbol Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot Logo , a zároveň herní Scatter, který značí začátek kola. Volná zatočení budou umožněna po 35 kol .

Bonusové kolo

Pokud si přejete dosáhnut na 35000 Kč, vysvětlíme, jak na to. Speciální funkce zvaná Magic Seven se objeví mezi dvěma herními relacemi, a dá vám šanci na chvilku odpočinout očím od sledování těch stále se otáčejících symbolů. Také obsahuje nějaké parádní ceny. Speciální Magic Seven je dostupné ve chvíli, kdy na kotouči padne obrazec Hippodrome.

Je Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot video výherní automat?

No jistě! Jakožto videoautomat, tento nekomplexní titul má celkem pokročilou grafiku a zvuk odpovídající tématu Sports.

Zvuky ve Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot

Pokud hrajete tento Sports-tématický slot, tak chcete mít opravdovou zkušenost, správně? Playtech se věnoval tomu, aby hraní Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot bylo co nejvěrohodnější, tak vytvořil Sports-tématické zvuky tak, aby doprovázely uživatelsky přátelské rozhraní hry. Pro ty, co nemají rádi zvukové efekty v tomto slotu, je tu tlačítko Není divu, že tento video herní slot obsahuje i nastavení hlasitosti.

Fortuna Ke stažení

Vaší jedinou možností je hrát Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot online, protože žádná verze Fortuna ke stažení neexistuje. Stáhnutí vám zabere víc času i místa na disku, tak tato online casina s 5-válcy, nebo tyto instant-play casina se používají snáz. Zapomeňte na to Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot stáhnout, prostě zaregistrujte se u Fortuna, kliknutím na tlačítko níže a pojďte vyhrát Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot maximální výhra – až 972125 Kč.


O společnosti Playtech

Hlavní adresa: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Dougla
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Operations: Herní produkty a softwarová řešení, Hry pro počítače a mobilní telefony, Systém řízemi napříč platformami
Zakladatel: Teddy Sagi
Rok založení: 1999
Hrajte hned u Fortuna 

FAQ Sekce

Máte otázku o automatu Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot? Podívejte se do sekce níže!

Co je RTP?

RTP je akronym pro anglický výraz Return to Player, což znamená návratnost hráči. Ta vyjádřuje procento výhernosti, které můžete u dané hry očekávat. Vypočítává se ze shromážděných dat automatu Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot. V případe, že má automat 25 výherních linií, se tato hodnota pohybuje někde na hranici od 93% do 96%.

Co je hodnota Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot RTP?

Tento 5-kotouč se zdá trochu odbytý, zvláště když přijde na Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot RTP, které je 94.13% – rozhodně nepatří mezi nejlépe placené automaty.

Vybírání vašich výher

Získávání vašich peněz z této Playtech hry je skutečně bezproblémové. Každá výhra, kterou jste trefili, míří přímo na váš Fortuna účet. Určete si, která metoda výběru vám nejvíce vyhovuje . A tím je vše řečeno. Samozřejmě, pokud máte problém nebo nějaké otázky, tak je tu pro vás vždy dostupná fantastická Fortuna zákaznická podpora, aby vám pomohla.

Od jakých vydavatelů kreditních karet jsou akceptovatelné vybírací transakce?

Toto online kasino takovou možnost nenabízí.

Mám Paypal účet. Mohu ho použít k vyzvedávání peněz?

V současné době zde není možnost výběru peněz přes Fortuna Paypal. Mějte na paměti, že si můžete kdykoliv požádat o bezpečný bankovní převod.

Je zde možnost zahrát si Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot zdarma?

Ano, můžete otestovat a hrát Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot zdarma, jakmile se přihlásíte vaším Fortuna účtem.

Fortuna App

Určitě, užijte si všechny výhody Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot vzácných, ale velikých cen v Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot app. Věřte nám, že jediná pravá Fortuna aplikace je licencovaný program k stáhnutí přímo zde. Neplaťte za aplikaci ani cent, a nestahujte ji odnikud jinud.

Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot – Výhody a nevýhody

Frankie Dettori’s Magic Seven Jackpot Výhody: Nevýhody:
Točení zdarma:
Bonusové hry:
Wild/Scatter symboly:
Grafika:
Výplaty:
Zkušenosti:
Dostupný na mobilu:
Hrajte hned u Fortuna