Hrajte hned u Fortuna 

Ghosts of Christmas online

Hrajte Ghosts of Christmas zde: Fortuna
Ghosts of Christmas točení zdarma: Brzy k dispozici
Získejte to teď: Klikněte na tlačítko!
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč

Máte příležitost odhalit jak hrát Ghosts of Christmas online a zažít jaké je to hrát nejlepší online sloty – jen si přečtěte tuto recenzi. Pokud nemáte účet with Fortuna, měli byste si jeden otevřít. Nebojte se – nebudete muset brouzdat po internetu, jen následujte odkaz který jsme vám dali.

Hrát Ghosts of Christmas v Fortuna

Fortuna je současné online casino kde se můžete bavit a hrát Ghosts of Christmas, stejně jako další pohlcující Playtech slot hry. Je tu také tato nabídka: Fortuna bonus. Tady je nabídka: Fortuna uvítací bonus pro nově příchozí ve výší 100% který může dosahovat až 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Takže, těšíte se na nějaká točení zdarma? Vypadá to že Fortuna má k tomuto jiný postoj. Musí tu být jiné bonusy a proma, je to tak?

Fortuna bonus bez vkladu

U Fortuna není bonus bez nutnosti vkladu, stejně tak ani otáčení zdarma není dostupné. Je to oficiální myšlenka tohoto kasina. Ale také máte 100% match bonus na vklad, což vám vysvětlíme za 3, 2, 1…

Fortuna uvítací bonus

Pokud vám řekneme, že Fortuna uvítací bonus pro vás bude velkým pomocníkem, věřte nám – odpovídá vkladu a umožňuje vám hrát Ghosts of Christmas za skutečné peníze s lehkou hlavou. Jako odpovídající bonus obdržíte 100% vašeho vkladu. Tudíž váš účet může být o 25000 Kč bohatší. Jakmile se rozhodnete, že je čas ho získat, stiskněte tlačítko zobrazené níže. 1 Kč je minimální částka, kterou můžete vložit. Nebo z této jedinečné nabídky dostaňte co nejvíc tím, že zvýšíte částku. Vše, co vložíte na váš účet, se vám vrátí jako bonusové peníze.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Získejte Fortuna bonus kliknutím na zde připravený odkaz.
 • 2. krok: Jděte na tlačítko Join Now a klikněte, abyste se zaregistrovali. Vložte uživatelské jméno, váš email a vymyslete si heslo.
 • 3. krok: Udělejte vklad a získejte Fortuna uvítací bonus 100% až do výše 25000 Kč. Teď vás nic nezastaví před tím hrát online slot Ghosts of Christmas se skutečnými penězi.


Hrajte hned u Fortuna 

Úvod

Věříme, že hledáte výherní automat s tématikou Spooky, protože jste právě jeden takový našli. Ten, který by se mohl stát vaším nejoblíběnějším. A pokud ne, aspoń ho zkuste, mohl by se ve vás totiž skrývat fanda her souvisejících s Spooky. Nejdříve si v této Ghosts of Christmas projděme naprosté základy, než pokročíme k detailům.

 • Kotouče v této hře jsou očíslovány od 1 do 5, což je celkem standard, stejně jako 20 výherních linií
 • Můžete hrát Ghosts of Christmas za skutečné peníze pouze s 0.01 Kč za jednu sázku. Můžete si vybrat, zda budete hrát na webové stránce Fortuna, nebo zda si hru stáhnete do počítače.
 • Playtech zatím nevydal verzi hracího automatu Ghosts of Christmas do mobilu.
 • Na první pohled může tento automat vypadat komplikovaně, takže si raději předem přečtěte pravidla.
 • Největší výhra, které zde můžete dosáhnout, je 50000 Kč v hotovosti.
 • Mějte na paměti, že i když toto není to hlavní lákadlo tohoto automatu, neznamená to, že nestojí za váš čas.Čtěte dál a dozvíte se proč.


Hrajte hned u Fortuna 

Ghosts of Christmas Jackpot

Může to vypadat divně, ale online hrací automat Ghosts of Christmas, nenabízí žádný jackpot. Nicméně, jako kompenzace je zde Ghost of Past symbol, který nabízí něco jako výhru jackpotu, protože v případě výhry znásobí vaši sázku na linii až 500 krát. Podívejme se na to takhle – vsadíte-li maximální možnou sázkou na linii 100 Kč na každé roztočení, vyhrajte až 50000 Kč. To by mohlo stačit, abyste zapomněli na chybějící Jackpot, alespoň na chvíli.


Hrajte hned u Fortuna 

Naučte se hrát

Tady je nejjednodušší návod jak hrát Ghosts of Christmas online za skutečné peníze: Cílem hry je spojit alespoň 2, až po maximálně 5 stejné symboly v řadě zleva doprava. Jakmile jste ve hře, můžete měnit velikost vaší sázky using the bet value buttons. Stiskněte Spin a podívejte se, co dostanete. Nicméně, měli byste si přečíst instrukce, než budete pokračovat. Na tuto musíte být ve slotech expertem. Pomalu následujte instrukce krok za krokem , spolu s intuitivním menu pravidel hry.

Krok 1: Hrát Ghosts of Christmas o skutečné peníze nebo zdarma?

Chcete hrát Ghosts of Christmas online za skutečné peníze nebo jen zkusit bezstarostný začátečnický mód který nevyžaduje žádné peníze?

Krok 2: Zvolte si svou kreditní částku

Velikost sázky v Ghosts of Christmas o skutečné peníze je volně měnitelná a zcela na vás. Playtech vám dává šanci ji změnit, jak a kdy se vám hodí. Můžete ji nastavit na minimum: 0.01 Kč, nebo jít až do výše 100 Kč v jednom roztočení. Uvážíme-li že tento stylový slot má malé ale časté výhry, můžete mít malé sázky a očekávat slušný výdělek. Abyste vše nastavili jedním kliknutím, použijte Bet Max tlačítko. Použijte tlačítko nastavení velikosti sázky pro přesnější vyladění vašeho vkladu.

Krok 3: Vyberte si své výherní řady

Teď se musíte obrátit k těmto výherním řadám. Musíte mít alespoň jednu aktivní. Rozhodnutí se pro tuto hodnotu sníží vaši sázku – až k 0.01 Kč, v tuto chvíli vaše šance na výhru také klesnou. Pravděpodobně zaznamenáte že vaše sázka se zvýšila , pohybuje se mezi 0.2 Kč a 100 Kč v závislosti na dříve provedeném nastavení. Abychom byli upřímní, nikdo není tak schopný aby vybral jen ty řady které přinesou výhry. Jakmile je to vyřešeno, běžte dál a klikněte na Spin ke zahájení akce. S novými chytrými sloty je tu Auto Play přepínač, aby válce roztočil bez potřeby opakovaného klikání. Žádné další zdržování – zahrajte si Ghosts of Christmas online!


Hrajte hned u Fortuna 

Instrukce

Ghosts of Christmas by se mohl ukázat jako výzva, pokud byste nebyli dostatečně soustředěni. Proto je nanejvýš důležité, abyste si prostudovali pravidla:

 • Výhry jsou vypláceny podle výherní tabulky, , která je pěkně po ruce v info sekci v hlavním menu.
 • Vyhrát je jednoduché – stačí roztočit kotouče a spárovat 2 symboly
 • Můžete si vsadit na jednu, či více z nabízených 20 výherních linií
 • Výherní sekvence vám přistane na účtě, za předpokladu, že byla na zapnuté linii, pokud to nebyl scatter
 • Výhra na linii se násobí velikostí vaší sázky na tuto linii
 • Výplata se zobrazuje z levých válců k pravým, s vyjímkou scatter výhry, která se vyplácí na libovolné pozici
 • Pokud vyhrajete na dvou či více liniích, celková výhra bude součtem všech výher
 • Pouze nejvyšší výhra se přičte na účet v případě více výher na stejné linii
 • Scatter a výhry na liniích se vyplatí náraz
 • V případě selhání herního softwaru nebo hardwaru boudou všechny výhry a výplaty považovány za neplatné a vklady budou vráceny
 • Poznámka: Podívejte se na smluvní podmínky Fortuna, abyste zjistili, jaká jsou pravidla při nedokončení kola a kdy se neaktivní hra automaticky ukončí

Válce a výherní řady

Playtech, s ohledem na počet válců, přidělili této animované zábavě 5 válců. Vždy věrný směr zhora dolů je ten, kterým se 5 válců otáčí v Ghosts of Christmas. Tudíž, je možné, že když hrajete tuto veselou hru, se jen soustředit na dosažení velké výhry Měl byste vědět Ghosts of Christmas symboly důkladně, protože vám ty vám získají pravidelné pokud malé výhry. Najdete 11 symboly, které se náhodně objeví, a navíc wild a scatter symbol.


Hrajte hned u Fortuna 


Výhry v Ghosts of Christmas jsou určené jejich štědrými výherními řadami. Jedna z kombinací symbolů které přistanou na vámi vybraných řadách vám přinese 50000 Kč. Nejlepší vítěznou strategií která zahrnuje Ghosts of Christmas výherní řady je zapojit je všechny. Ale pokud se cítíte více pohodlně při chytání menších výher, Playtech vám umožnil počítat jen s jednou řadou jedné řady když použijete vhodné tlačítko Jestli tak učiníte, děláte to na vlastní nebezpečí. Velké slotové výhry mají tu špatnou vlastnost že končívají na neaktivovaných řadách. Ghosts of Christmas má 20 výherních řad které platí zleva doprava. Přestože online sloty, které přicházejí s 20 výherními řadami, vám mohou vydělat méně peněz, tento 3D slot se zaměřuje na to, abyste vyhráli více.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Nemůžete přestat myslet na výhru? Pak máme pro vás speciální jackpot symbol této hry, kterým je symbol Ghost of Past. Jakmile se objeví 5 těchto obrázků na některé z výherních linií, váš hrací zůstatek se zvýší o 500x sázky na výherní linii. V přepočtu tedy vaše výhra může být až 2500 Kč pro jednu linii, za předpokladu, že hrajete se všemi 20 výherními liniemi a vaše sázka je nastavena na maximum, tedy 5 Kč na každou linii. Pokud máte nastavenou nejvyšší sázku 5 Kč, pak vám to může vynést slušnou sumu peněz, konkrétně 2500 Kč za každou jednu z 20 výherních linií.

Více informací o symbolech

Playtech zahrnul do tohoto online hracího automatu celkově 11 symbolů. Kromě již zmíněného symbolu Ghost of Past je v této zábavné hře možné najít tyto symboly:

 • Druhý nejváše vyplácející symbolem je symbol Ghost of Present, který vám zajistí výhru ve výši 400než sázka
 • U emblému Ghost of Future můžete počítat s výhrou, která znásobí vaši sázku 200-krát
 • Symbol Tiny Tim & Bob Krachet vyplácí relativně dobře – 150než sázka na linii
 • Turkey symbol – 125x vaši sázky
 • Nejmenší výhru můžete očekávat od obrázku Queen, konkrétně 50než sázka na linii.

Bonusové symboly

 • Clock obrázek, zaktivuje bonusovou funkci
 • Scrooge wild (zástupný) symbol
 • Marley scatter značka

Wild

Wild symbol v Ghosts of Christmas je snadné rozeznat – je to Scrooge symbol. Wild může nahradit jakýkoliv z 11 různých symbolů v Ghosts of Christmas na jakékoliv z 20 výherních řad. S Scrooge je těžké propásnout výhru v Ghosts of Christmas! Wild symbol sám o sobě platí 10000x když je všech 5 seřazeny na válcích.


Marley Scatter

Kromě všech běžných obrázků tohoto 3D automatu je zde také jeden z nejoblíbenějších symbolů – tzv. scatter. Marley je jeho oficiální název, podíváte-li se do menu hry. Mějte na paměti fakt, že Ghosts of Christmas scatter symbol není pevně definován výherními liniemi, kterých je 20. To znamená, že výhru vyplácí kdekoliv, kde se objeví. Očekávejte až 500xnásobek sázky, což je výhra za všech 5 symbolů. Oblíbený Marley scatter také přináší roztočení zdarma. Mezi všemi 11 symboly je tento jeden výjimečný svou sílou.


Extra Funkce

Teď když jsme osvětlili detaily normálního hraní na tomto hravém automatu, pojďme o krok dál.

Hry zdarma

Každý hráč Ghosts of Christmas ocení Marley’s bonus volných zatočení jednoduže proto, že vám přinese možnost hrát Ghosts of Christmas zdarma, což znamená, že nebudete muset utrácet žádné peníze, abyste peníze vydělali! Je to symbol Marleyv této hře rovněž Scatter symbol – objevuje se na konci kola, kdy ohlašuje začátek dalšího. Kotouče mohou být spuštěny ne více než 15x . Váš účet může získat významnou podporu – 150000 Kč.

Bonusová funkce

Ghosts of Christmas bonusová funkce hry představuje příjemnou pauzu při točení. Také obsahuje nějaké parádní ceny. Ghosts of Christmas se nakopne, když na vašich kotoučích padne ikona Clock.


Násobitel

Ukážeme a vysvětlíme vám jak samostatný multiplikátor funguje: Tento vám zvýší vaši výhru na linii až 3-krát. Tak skvěly násobitel nenaleznete v žádném automatu, což dělá z Ghosts of Christmas speciální hru. začíná na nejnižším násobku – x. Do jeho maximální hodnoty 3x se zvyšuje postupně. Většina Fortuna fanoušků ví, že z tohoto automatu může vytěžit hodně. A to je přesně to, o čem tento 5-válec je – o dávání více šancí na výhru a tedy i vyšší výhry. Proto si můžete být jisti, že automat Ghosts of Christmas je hoden vašeho času.

Je tento titul od Playtech 3D výherní automat?

Bez pochyb! Z vizuálního hlediska nic nepředčí 3D automaty, a proto tyto Spooky online automaty budou jistě vaším šálkem čaje. Kromě 3D efektů na těchto 5 kotoučích, vám jejich 20 výherní linie jestě přinesou tučné výhry.

Zvuky

O tomto Ghosts of Christmas není v podstadě co říci. Je to jen základní video slot s pípaním a bzučením.

Ghosts of Christmas Ke stažení

V Fortuna můžete hrát Ghosts of Christmas online, nebo můžete Ghosts of Christmas stáhnout. Musíte si jen založit účet, aby jste mohl stáhnout Fortuna software s velkým výběrem Playtech slotů, včetně tohoto 5-válce . Vše hotovo? Teď můžete hrát Ghosts of Christmas klidně až do zbláznění. Nečekejte, zaregistrujte se u Fortuna, jednoduše kliknutím níže potom jděte přímo na Fortuna download stránku . Teď jste připraveni vyhrát obří cena – 2500 Kč na každé čáře.


O společnosti Playtech

Aktivity: Hry pro počítače a mobilní telefony,Systém řízemi napříč platformami, Herní produkty a softwarová řešení
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Založil: Teddy Sagi
Místo: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Působí od: 1999
Hrajte hned u Fortuna 

FAQ Sekce

Chcete se dozvědět více o Fortuna, či Ghosts of Christmas strategiích? Pak čtěte dál!

Jaké je a co znamená RTP automatu?

RTP je zkráceně Return to Player, tedy návratnost hráči, což v podstatě znamená, jaká je procentuální výhernost automatu Ghosts of Christmas. Data pro toto číslo jsou sbírány během dlouhého období. Vždy je vyjádřeno v procentech a RTP u automatů, které mají 20 linií, se většinou pohybuje v rozmezí od 93% do 96%.

Je Ghosts of Christmas RTP dobré nebo špatné?

Je pravda, že Ghosts of Christmas výherní automaty jsou zábavná hra, ale Ghosts of Christmas RTP je prostě k smíchu – 92.33% je směšně málo.

Chci vybrat výhru. Co dál?

Takže jste už vyhráli hodně! Co teď? No, vybírání vašich peněz je velmi snadné. Vaše výhry jsou připsány na váš Fortuna účet. V podstatě vše co dalšího musíte udělat je, vybrat metodu výběru, kterou preferujete . A tím je vše řečeno. Samozřejmě, pokud máte problém nebo nějaké otázky, tak je tu pro vás vždy dostupná fantastická Fortuna zákaznická podpora, aby vám pomohla.

Bude problém, když si budu chtít vybrat peníze z mého účtu pomocí kreditní karty?

V době psaní této recenze tato možnost nebyla dostupná.

Mám Paypal účet. Mohu ho použít k vyzvedávání peněz?

Bohužel, zde není dostupný žádný převod peněz přes Fortuna Paypal účet. Někdy je ta nejjednodušší možnost úplně ta nejlepší. Pokud si to také myslíte, tak můžete zvážit bankovní převod.

Mohu hrát Ghosts of Christmas zdarma?

Zajisté, můžete kdykoli vyzkoušet a hrát Ghosts of Christmas zdarma tak, že se rychle přihlásíte na váš osobní Fortuna účet.

Ghosts of Christmas Aplikace

Ano, můžete si užívat všech výhod Ghosts of Christmas menších ale častých výher skrze Ghosts of Christmas aplikace do mobilu. Nezapomeňte, že jediná Fortuna aplikace, kterou tu najdete, je absolutně zadarmo. Nenechte se nachytat podvodníky kteří se ji snaží prodat za peníze.

Ghosts of Christmas – Výhody a nevýhody

Ghosts of Christmas Výhody: Nevýhody:
Dostupný na mobilu:
Výplaty:
Točení zdarma:
Wild/Scatter symboly:
Bonusové hry:
Grafika:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Fortuna