Hrajte hned u Fortuna 

Golden Tour online

Hrajte Golden Tour u: Fortuna
Aktivujte bonus: Použijte náš odkaz!
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Golden Tour točení zdarma: Už brzy

Tato recenze je zaměřená na ty který touží hrát Golden Tour online and vydělat tuny hotovosti. Takže, abyste zažili nejúžasnjší zkušenost s web casinem a nejlepší online sloty, jen projděte tuto stránku a její velmi podrobné odstavce než začnete točit. Pro začátek potřebujete nový Fortuna účet který můžete začít vytvářet sitsknutím tlačítka umístěného nahoře.

Hrát Golden Tour v Fortuna

Rozhodnutí hrát Golden Tour v Fortuna je otázkou zdravého rozumu – mají mnoho slotů s úžasným výběrem námětů – Sports, obyvatel vesmíru, komixových hrdinů a tak dále. Jednou z výhod tohoto místa je Fortuna bonus který má sázkařům pomoci vyděat víc peněz Aktuální Fortuna promo akce je nováčkovský Fortuna uvítací bonus ve výši 100% – to může být až 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Přemýšlejte o tom co je nejužitečnějším bonusem ve slotech? Myslíte na točení zdarma? Protože my ano. Špatně. Fortuna promo akce jsou zaměřeny úplně jiným směrem. Které další nabídky a bonusy jsou teď na seznamu?

Fortuna bonus bez vkladu

Nenajdete žádný Fortuna bonus bez nutnosti vkladu, ale ani točení zdarma. Hanba, hanba, hanba. Mezitím můžete používat 100% vkladový match kasino bonus, protože tam právě je. Skrolujte dolů, abyste zjistili více informací.

Fortuna uvítací bonus

Můžete hrát Golden Tour za skutečné peníze, ale nejen s tím, co uložíte – získáte také Fortuna uvítací bonus. Právě teď je tu pro vás bonus 100% s maximálním množstvím 25000 Kč, které si můžete užít. Dobré zprávy stále přicházejí – zamilujete si, jak snadné je získat toto promo. Zaměřte svou pozornost na tlačítko přímo pod těmito řádky a klikněte na něj. Požadavkem je provést vklad minimálně 1 Kč. Jak jsme již vysvětlili, tato promo akce dorovnává peníze, které vložíte. A proto musíte o tomto vkladu uvažovat jako o investici.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Prvním krokem je kliknout na hyperlink, který jsme vložili do článku a který aktivuje Fortuna bonus.
 • 2. krok: Jděte na stránku pro vytvoření nového účtu. Zadejte obvyklé informace.
 • 3. krok: Udělejte vklad a získejte Fortuna uvítací bonus 100% až do výše 25000 Kč. Teď vás nic nezastaví před tím hrát online slot Golden Tour se skutečnými penězi.


Hrajte hned u Fortuna 

Úvod

Jsou vaším oblíbeným koníčkem automaty s tématem Sports? Tento skvělý automat od Playtech by mohl být přesně to, co hledáte. A i když nemáte takový zájem o automaty souvicející s Sports, zkuste zatočit – určitě vystoupá po žebříčku vašich nejoblíbenějších online výherních automatů až mezi nejlepší. V této Golden Tour recenzi obsáhneme každý detail – ale nejdříve začněme se základními funkcemi.

 • Hej, to je jeden z těch 5 kotoučových výherních automatů. Pro více než 90% automatů je standardem, že využívají lichý počet válců. Není to tak nudné, protože vám to pomůže sbírat peníze pomocí 5 linií
 • Když chcete hrát Golden Tour za skutečné peníze, minimální sázka bude 0.01 Kč. Někteří mají pocit, že je třeba zdůraznit mnohé aspekty hraní pomocí stažené verze. Avšak pokud nejste jedni z nich, máte možnost hrát přímo na webových stránkách Fortuna.
 • Je zde také verze Golden Tour v mobilu.
 • Již na první pohled vypadá tento hrací automat poněkud komplexně, takže byste nejprve měli projít pravidla hry.
 • Největší výhra, které zde můžete dosáhnout, je progresivní Golden Tour jackpot.
 • Golden Tour RTP, tedy procentuální návratnost hráči, je 97.71%. To není vůbec tak špatné, že? Blíže vám to vysvětlíme v dalším odstavci.


Hrajte hned u Fortuna 

Golden Tour Jackpot

Playtech se rozhodl zvýšit šance trefování mega výher tím, že do této hry zahrnul online slot jackpoty. Golden Tour jackpot sbírá sázky od všech hráčů Golden Tour automatu kdykoliv, kdy se po jeho vyplacení resetuje na počáteční hodnotu. Pokud ho vyhrajete, pak obdržíte aktuální sumu v banku.

Když je jackpot udělen, bank je vynulován. Jak hra pokračuje, okamžitě začne znovu stoupat.


Hrajte hned u Fortuna 

Průvodce pro hraní

Děláte své první kroky s online výherními automaty? Přečtěte si náš jak hrát Golden Tour online za skutečné peníze návod. Hra vyplácí v obou směrech, ale potřebujete alespoň 2 stejné symboly abyste vyhráli. Vybírání vaší sázky je docela intuitivní. Velikost sázky je volena přepínačem na kontrolním panelu. Spokojeni s nastavením? Stiskněte Spin pro zahájení hry. Před začátkem byste se měli soustředit na osvojení toho, Toto je relativně komplikovaná hra a začátečníkům muže občas připadat matoucí. Tuto recenzi doplňuje zjednodušený návod jak hrát , ale v případě, že si nebudete jistí v jakékoliv části hry, nahlédněte do pravidel hry.

Krok 1: Hrát Golden Tour o skutečné peníze nebo zdarma?

Teď se rozhodněte; můžete hrát Golden Tour online za skutečné peníze, nebo si pohrát s bezplatnou verzí. Jestli chcete Golden Tour zkusit bez investování jakýchkoliv peněz, stránka Fortuna nabízí jejich bezplatnou verzi, dostupnou také na mobilu jako Fortuna. Nicméně, pokud nejvyšší výhra dosahující v hotovosti 5000 Kč za linii je to po čem toužíte, měli byste si vybrat režim skutečných peněz.

Krok 2: Rozhodněte o hodnotě vašeho kreditu

Váš vklad během Golden Tour o skutečné peníze je zcela na vás. Nastavte ho kdy a na co váš Fortuna účet rozhodne, zatímco budete točit. V podstatě, můžete stanovit minimum 0.01 Kč, nebo přejít k 25 Kč na roztočení. Mějte na paměti že tento minimalistický slot má menší, ale často se vyskytující výhry, takže můžete vsadit menší částky, a stále mít dobrou návratnost. Je možné použít mince pro sázení, když hrajete tuto Sports slotovou hru. Sázka na řadu je 1
mince a toto množství nemůže být pozměněno
, but you have the chance to boost or lessen the coin value, and this can range from 0.01 Kč to 5 Kč. Hledáte rychlou cestu k sázení předem přesměruje dané maximální částky, která vám vyhovuje? Tak jednoduše klikněte na Bet Max a Bet One tlačítka. Nastavte sázky, jak jen se vám zlíbí, tlačítkem velikost sázky/hodnoty.

Krok 3: Zvýrazněte své výherní linie

Vaše další volba je payline výběr počtu výherních řad. Minimální počet řad k zahájení hry je jedna. Při volbě malého počtu řad se sníží vaše celková sázka na 0.01 Kč, takže to negativně ovlivní frekvenci vašich výher. Je většinou o dost lepší zůstat u maximálního počtu 5-ti výherních řad, tak moc nepřemýšlejte a aktivujte je všechny. Pravděpodobně zaznamenáte že vaše sázka se zvýšila , s rozsahem který pokrývá částky od 0.05 Kč do 25 Kč. Kromě toho, je prakticky nemožné vybrat jen ty řady které přinášejí výhru Když je to uděláno a hotovo, Spin tlačítko je na dosah ruky k otevření herní obrazovky. Konečně, roztočme to jak se to dělá v Golden Tour!


Hrajte hned u Fortuna 

Pravidla

Jak jsme již dříve říkali, tak Golden Tour není jen tak obyčejný slot.Než si začnete užívat tento Playtech titul, musíte se ho nejdříve naučit ovládat. Ale následování pravidel je velmi jednoduché a velmi pomohou. Zde jsou detaily:

 • Ikona tabulky výher, kterou najdete na obrazovce, vám vysvětlí vše o výhrách
 • Vyhrát je jednoduché, jen zatočte válci a získejte 2 jakéhokoli symbolu
 • Vyberte si počet 5 linií
 • pouze výherní kombinace na zapnutých liniích josu vypláceny, kromě výher díky scatteru
 • Výhry jsou spočteny vynásobením výher na řadě a sázkou na řadu.
 • Jsou dva způsoby kterými se vyplatí výherci: z levého k pravému válci; z pravého k levému válci, zatímco scatter oběma směry
 • V případě jakýchkoliv vícenásobných výher na různých výherních pozicích dojde k součtu
 • Pouze nejvyšší výhra se přičte na účet v případě více výher na stejné linii
 • Výhry na liniích a scatter výhry se spojí dohromady
 • V případě poruchy herního softwaru nebo hardwaru budou veškeré výhry a výplaty vzniklé v jakýkoliv postižených herních kolech neplatné a všechny vklady budou vráceny.
 • Poznámka: Zkontrolujte si podmínky užívání Fortuna, abyste se seznámili se všemi postupy, které se používají při nedokončených herních kol a také zde naleznete čas, po kterém se automaticky vypne neaktivní hra

Výherní řady a válce

Tento rafinovaný online slot byl pečlivě vyroben v Playtech, který se rozhodl dát do něj počet 5 válců navržených tak, aby zdůraznily Sports motiv. Starý dobrý směr dolů je ten, kterým se 5 válců v Golden Tour točí. Čili, když hrajete tento veselý slot, můžete se jednoduše soustředit na výhru. Soustřeďte se a zapamatujte si Golden Tour symboly, protože vám vydělávají tyto malé ale pravidelné výhry. Tyto 5 válců nese 11 náhodně se objevující dlaždice, včetně wild a scatter symbolu.


Hrajte hned u Fortuna 


Abyste získali výhru v tomto Playtech online slotu, musíte mít výherní řady. Golden Tour má 5 z nich, přinášejících vám 10000 Kč ohromnou odměnu. Abyste měli nejlepší výsledky, vyberte všechny Golden Tour výherní linie. I když to všichni vědí, tak Playtech nám přesto dává možnost odebrat vybrané linie tak, aby to skončilo vítěznými penězi jen z jedné linie jedné řady – stiskněte zvláštní tlačítko které najdete na přistrojové desce. Jaká to mohla být ztráta času, a také by mohla zminimalizovat vaše cany v jinak šťastném online slotu Golden Tour. Golden Tour má 5 výherních řad které platí v obou směrech. Golden Tour nevyplácí ani tak zřídka, ačkoliv někteří hráči by mohli očekávat že tato Playtech hra bude platit méně kvůli tomu že má méně než 20 výherních řad.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Co je rozhodující pro naplnění vašich kapes, je vytěžit co nejvíc se symbolu Blue Golf Ball, což je něco jako jackpot symbol. Pokud máte štěstí a objeví ze vám 5 těchto symbolů, stanete se bohatšími až o 1000x vaši sázky na linii. V přepočtu tedy vaše výhra může být až 5000 Kč pro jednu linii, za předpokladu, že hrajete se všemi 5 výherními liniemi a vaše sázka je nastavena na maximum, tedy 5 Kč na každou linii. Zmíněná výhra v podobě 1000-násobku může narůst díky 5 výherním liniím. A to si teprve přestavte že vsadíte maximální sázku na linii 5 Kč. Spočítejte si teď výhru.

Standardní symboly

Playtech zakomponoval do tohoto automatu celkově 11 sumbolů. Ten nejlepší jsme již zmínili – Blue Golf Ball, ovšem teď se podíváme na ostatní symboly, a to od nejlepšího, po nejslabší:

 • Obrázek Orange Golf Ball přináší výhru 500 násobku sázky na linii
 • Uprostřed je symbol Golf Cart, který vyplácí, whose best payout is 250x sázky na linii
 • Obrázek Golf Bag vás možná potěší, možná ne – hodnota je 200-tinásobek vaší sázky
 • Obrázek Red Flag vyplácí 150než sázka
 • Nejslaběji vyplácející symbol Golf Shoes vám vydělá – 50x sázku na linii

Extra symboly

 • Golden Golf Balls wild ikona
 • Gopher, Duck a Catfish ‘Scatter’ obrázek

Wild symbol

Rozpoznání wild symbolu v Golden Tour není vůbec složité – navržené jméno je Golden Golf Balls. Wild může nahradit jakýkoliv z 11 různých symbolů v Golden Tour na jakékoliv z 5 výherních řad. Může proměnit jakoukoliv kombinaci symbolů ve vítězství. Pokud to získáte přinese vám to 2000násobek. Pamatujte si, aktivní výherní řada musí mít 5 z těchto symbolů.


Scatter

Bavíme-li se o zajímavých symbolech, v automatu Golden Tour naleznete i tzv. scatter symbol, který mají všichni v oblibě. Scatter symbol dostal název Gopher, Duck a Catfish. Skvělou věcí tohoto Golden Tour scatter symbolu je, že nemá žádné omezení vzhledem ke všem 5 liniím. Výhru obdržíte na jakékoliv pozici. Nikomu nevadí zatočení zdarma, že jo? 11 další symboly ve hře tuto schopnost nemají. Také přináší bonusové kolo. Je to jednoduše nejlepší ze všech 11 Golden Tour symbolů.


Bonusové Funkce

Tento automat je pastvou pro oči pro Sports fanoušky.

Bonusové kolo

Golden Tour bonusové kolo je zábavná odbočka od točení kotoučů. Navíc vám může přibýt nějaká částka na účtu. Je to generováno, když se objeví symboly Gopher, Duck a Catfish na kotoučích.

Je Golden Tour video výherní automat?

No jistě! Toto je video automat a jeho nekomplexní grafika obsahuje pár animačních triků a zvuky, které kladou důraz na tématiku hry Sports.

Herní zvukové efekty

Příliš mnoho odlišných slotů? No, zvukové efekty ve Golden Tour jsou celkem obyčejné, ale za to velmi povědomé jako například online bzučení Nicméně, pokud budete chtít hrát Golden Tour v tichosti, tak můžete použít mute-tlačítko a užít si to bez zvukových efektů.

Golden Tour Ke stažení

V Fortuna můžete hrát Golden Tour online, nebo můžete Golden Tour stáhnout. Musíte si jen založit účet, aby jste mohl stáhnout Fortuna software s velkým výběrem Playtech slotů, včetně tohoto 5-válce . Potom můžete hrát až do rána. Rychlý, založte si účet u Fortuna, za použitím linku níže , a otevřte Fortuna download sekci . To je vše – teď jděte pro nejvyšší výhra v Golden Tour: 2000 mincích 10000 Kč.


O společnosti Playtech

Speciality: Herní produkty a softwarová řešení, Hry pro počítače a mobilní telefony, Systém řízemi napříč platformami
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Zakladatel: Teddy Sagi
Sídlo ústředí: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Založen: 1999
Hrajte hned u Fortuna 

Otázky a Odpovědě

O Fortuna pravidlech a Golden Tour tipech a trikech se zde dozvíte více.

Jaké je a co znamená RTP automatu?

RTP je zkráceně Return to Player, tedy návratnost hráči, což v podstatě znamená, jaká je procentuální výhernost automatu Golden Tour. Data pro toto číslo jsou sbírány během dlouhého období. Vždy se uvádí v procentech. Například můžete najít, že RTP je v rozmezí od 93% do 96% u automatů, které mají 5 linií.

Je Golden Tour RTP dobré nebo špatné?

Není to jen 5-kotouč, který vás okouzlí, ale také parádní hodnota Golden Tour RTP 97.71%.

Jak si mohu vybrat své výhry?

Pokud chcete proplatit vaše vyhrané peníze z této Playtech hry tak metoda, kterou to uděláte, je velmi snadná. Zkontrolujte si váš Fortuna zůstatek na účtu, abyste viděli, kolik už jste vyhráli. Nyní se rozhodněte, jak vyzvednout peníze , a to je poslední krok. Říkali jsme vám, že je to snadné. Fortuna má také servis zákaznické podpory, která vám dá veškeré informace, které potřebujete.

Jsou nějaké kreditní karty, které mohu použít k vyzvedávání peněz?

Ne. Bežte se podívat na jejich stránky po jiné možnosti.

Mohu použít Paypal?

Výběr výher přes Fortuna Paypal zkrátka nejsou možné. Pokud vás bolí hlava z těchto nekonečných voleb, tak jednoduše zvolte obyčejný bankovní převod.

Je možné najit verzi pro hraní Golden Tour zdarma?

Můžete hrát Golden Tour zdarma, pokud si to přejete, ale nejprve je potřeba, abyste se přihlásili k vašemu Fortuna účtu.

Fortuna App

Určitě, užijte si všechny výhody Golden Tour častých, ale menších cen v Golden Tour app. Pro jistotu připomínáme: je jen jedna, oficiální Fortuna aplikace, a ta stojí Kč0. Nenechte se nachytat různýmy podezřelýmy stránkami nabízející tuto aplikaci za peníze.

Golden Tour – Výhody a nevýhody

Golden Tour Výhody: Nevýhody:
Speciální funkce:
Zkušenosti:
Opakovaná točení:
Ke hře na mobilu:
Speciální symboly:
Vizuální ztvárnění:
Výhry:
Hrajte hned u Fortuna