Hrajte hned u Fortuna 

Maji Wilds online

Hrajte Playtech sloty tady: Fortuna
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Maji Wilds točení zdarma: Žádná nabídka
Odemkněte bonus: Použijte náš odkaz!

Tato recenze vám poskytune nástroje k tomu zažít nejlepší herní chvíle s online sloty když začnete hrát Maji Wilds online. Tudíž, použijte níže uvedený text abyste se vyzbrojili vědomostmi. Začít nebude žádný problém – zaregistrujte si účet u Fortuna, jednoduše následováním odkazu uvedeného tady.

Hrát Maji Wilds v Fortuna

Jedno z opravdu nejlepších online casin na trhu je Fortuna, kde můžete hrát Maji Wilds, ale také najít mnoho dalších Spooky-themed slotů pro nekonečné hodiny zbavy. Je tu také k dispozici Fortuna bonus. Pokud jde o Fortuna promo akce, tady je nabídka pro vás: Fortuna uvítací bonus 100%, který v hotovosti přináší 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Fakt: točení zdarma jsou nejoblíbenější funkcí všech kteří hrají online sloty. Je to tak? Fortuna zjevně nesouhlasí. Jsou tu různé bonusové funkce, tak se pojďme podívat co dalšího tu můžeme najít.

Fortuna bonus bez vkladu

Nenajdete žádný Fortuna bonus bez nutnosti vkladu, ale ani točení zdarma. Hanba, hanba, hanba. Potom tedy, můžete dostat ještě další výhody – 100% bonus. Dále zjístíte více detailů!

Fortuna uvítací bonus

Možná jste se zatím neseznámili s bonusem odpovídajícím vkladu, používaném, když chete hrát Maji Wilds za skutečné peníze, takže vám objasníme, jak takový Fortuna uvítací bonus funguje. Máte oprávnění na 100% bonus na váš první vklad, jaké to máte štěstí. Jen si představte, že už od samého začátku můžete mít až 25000 Kč. Získejte ho následováním hyperlinku v textu, který čtete. Po přihlášení proveďte vklad o částce ne menší, než 100 Kč. Dle našeho názoru byste ale rozhodně měli jít do větší částky. Přemýšlejte o tom: peníze, které vložíte na svůj účet, budou dorovnány bonusovými penězi.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: První krok je kliknutí na tlačítko Hrát teď. To aktivuje Fortuna bonus.
 • 2.krok: Otevřete uživatelský účet. Je to rychlý krok – vložte všechny požadované informace.
 • 3. krok: Udělejte vklad a získejte Fortuna uvítací bonus 100% až do výše 25000 Kč. Teď vás nic nezastaví před tím hrát online slot Maji Wilds se skutečnými penězi.


Hrajte hned u Fortuna 

Úvod

Zřejmě jste zde proto, že automaty s tématem Spooky jsou vaší oblíbenou kratochvílí. Měli byste vědět, že tým z Playtech je na tento kousek opravdu pyšný. Budete muset přiznat, že s těmito zářícími 5 kotouči vypadá hra opravdu zajímavě, i když se nezajímáte o automaty související s Spooky. V této Maji Wilds recenzi si budete moci přečíst každý detail o této hře, počínaje hlavními funkcemi.

 • Počet kotoučů může být důležitý a proto ve Playtech vybrali počet 5 kotoučů. Tento typický počet kotoučů může být docela výdělečný díky přesně 50 výherním liniím. Brzy zjistíte proč
 • Když chcete hrát Maji Wilds za skutečné peníze, minimální sázka bude 2.5 Kč.
 • Asi byste si měli začít sebou brát nabíječku, rozhodnete-li se nainstalovat verzi automatu Maji Wilds do mobilu.
 • Raději si sedněte a seznamte se s pravidly, abyste se zdokonalili v tomto automatu.
 • Nejvyšší výhra, jaké můžete dosáhnout, je 1250000 Kč najednou.
 • Návratnost hráči, neboli Maji Wilds RTP, je 95.25%. Nedělejte si těžkou hlavu z prostých čísel, nejsou tak špatná, jak by se mohlo zdát. RTP bude vysvětleno podrobněji v dalších odstavcích.


Hrajte hned u Fortuna 

Maji Wilds Jackpot

Smůla. Tento Playtech hrací automat nenabízí žádný online jackpot. Ovšem neplatí, že by tato hra nebyla hodna vašeho času – nabízí totiž Voodoo Priest symbol, který nahrazuje Maji Wilds jackpot tím, že vynásobí vaši sázku na linii až 500x. Proto byste měli sázet na jednu linii maximální částku 250 Kč, čímž pak můžete vyhrát neskutečné peníze, konkrétně 1250000 Kč! Také by vám tyto vysoké výhry měly alespoň na nějakou dobu pomoci zapomenout na chybějící jackpot.


Hrajte hned u Fortuna 

Tipy pro hru

Stručná recenze na to jak hrát Maji Wilds online za skutečné peníze přichází, tak zůstaňte naladěni. Tato hra vydává své frekventované výplaty zleva doprava za minimálně symboly v řadě. Vyberte si svou požadovanou sázku použitím výše výhry možnosti. Vyšší nastavení dělá výhry většími. Pojďte na to, stiskněte Spin tlačítko. Než začnete hrát, přečtěte si instrukce níže. Na tuto musíte být ve slotech expertem. Podívejte se na průvodce krok za krokem níže . Pravidla zahrnutá ve hře jsou také velice užitečná pro pochopení základních mechanismů hry.

Krok 1: Maji Wilds za skutečné peníze vs bezplatná hra

Chcete hrát Maji Wilds online za skutečné peníze nebo jen zkusit bezstarostný začátečnický mód který nevyžaduje žádné peníze?

Krok 2: Zvolte velikost vašeho kreditu

Objem vaší sázky zůstává zcela flexibilní po celou dobu Maji Wilds hry o skutečné peníze, dovoluje vám ji upravit, kdykoliv jen chcete, v závislosti na vaší herní strategii. Jděte na nejnižší sázku 2.5 Kč, nebo ji zvyšte na 250 Kč. Pamatujte si, že tento nablýskaný slot vám vyplatí menší, ale opakující se výhry, takže můžete očekávat příjemnou návratnost. Pro doladění vašich sázek, je tam tlačítko velikosti sázky/hodnoty.

Krok 3: Otáčejte

Výherní řady jsou nastavitelné ve většině slotů, které podporují hi-tech grafiku, ale v Maji Wilds to není ten případ. Je tu jen jediná možnost – hrát na všech 50. Ale to není nutně špatné; hrát se všemi lines k maximalizaci vašich šancí na výhru. Když už vám nestojí nic v cestě, můžete začít točit stisknutím Spin tlačítka. Maji Wilds má také Turbo funkci která přiměje 5 válců točit se rychleji, navíc, je tu možnost Auto Play při které se válce točí samy. Žádné další zdržování – zahrajte si Maji Wilds online!


Hrajte hned u Fortuna 

Pravidla

Nenechte se zastrašit herní složitostí. Pokud se cítíte zmateně, tak jste určitě podcenili úroveň výzvy této hry. Maji Wilds slot má dobře napsaná pravidla, která napraví vašeho zlomeného ducha:

 • Výhry jsou vypláceny podle výherní tabulky, která může být zapnuta, či vypnuta použitím ikonky info
 • Pokud dostanete 3 stejné symboly, vyhráváte. Samozřejmě, pouze pokud jsou u sebe.
 • Možnost volby maximálního počtu 50-ti řad byla z této Maji Wilds verze odstraněna a pokud se nás zeptáte, tak to není vůbec špatná věc.
 • Zisk na výherní řadě se násobí sázkou na řadu
 • Výhry na tomto automatu se vyplatí zleva doprava
 • Výhry na všech liniích se sečtou
 • Pokud na jedné linii bude více výher, bude vyplacena pouze nejvyšší výhra
 • Speciální multiplikátor pro wild (divokou) výhru bude 5x
 • Pokud dojde k chybě v herním hardwaru nebo softwaru, budou všechny zahrnuté výhry, stejně tak jako výplaty, považovány za neplatné. Všechny zahrnuté vklady budou také refundovány.
 • Poznámka: Ve smluvních podmínkách Fortuna naleznete vše o tom, co se stane, když nedokončíte hru, a také, kolik máte času, po kterém se neaktivní hra automaticky vypne

Výherní řady a válce

Playtech se rozhodl, že tento slot by měl mít 5 válců. Maji Wilds otáčí válci standardním sestupným způsobem. To vám umožňuje, když hrajete tento vzrušující titul, soustředit se na výhru. Seznamte se se Maji Wilds symboly dobře protože ty mají na svědomí výdej konstatních výher. V podstatě, válce mají dlaždice které se ukazují náhodně, včetně slotového wild (zástupného) symbolu. 15 ikony obsahují také překrývaný zástupný (overlay wild) které mohou pokrýt celé válce.


Hrajte hned u Fortuna 


Abyste získali výhru v tomto Playtech online slotu, musíte mít výherní řady. Maji Wilds má 50 z nich, přinášejících vám 1250000 Kč. Zahrnutí všech výherních řad v Maji Wilds je ta nejlepší možnost. Takže o to ani nepřemýšlejte, Playtech ví, co je pro vás dobré a znemožnil jakékoliv takové nesmysly. Maji Wilds má 50 výherních řad které platí zleva doprava. Tyto ceny přijdou často. A vezmeme-li v úvahu že tady jsou 50 výherní řady, budete mít spoustu výherních příležitostí.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Symbol, na který byste se měli zaměřit je něco jako jackpot symbol, který nese nejvyšší výhru – Voodoo Priest.Ten se sebou přináší 500než sázka v případě, že je výherní kombinace tvořena z 5 symbolů. Tak co teď říkáte na tuto Playtech hru? Pokud tedy vsadíte 5 Kč, což je maximální sázka na linii,, odměnou bude velká suma 2500 Kč za každou z výherních linií.

Standardní symboly

Ano, symbol Voodoo Priest sice přináší nejvyšší výhru v tomto video online automatu, ovšem není to ani zdaleka jediný obrázek, který vynáší. Celkově je zde 15 symbolů. Zde je jejich popis:

 • Symbol Voodoo Witch, který vyplácí 300x sázky na jednu linii, což je druhý nejlepší násobitel sázky ve hře Maji Wilds
 • Symbol Crocodile vyplácí 200x hodnotu vaší sázky na jednu linii
 • Obrázek Potion vás možná potěší, možná ne – hodnota je 150-tinásobek vaší sázky
 • Téměř na samém konci máme Horned Skull a Skull symboly, kterých hodnota je rovna 100x sázky na linii
 • King a Queen symboly, které vám zajistí nejmenší výhru ve výši – 50x sázka na linii.

Speciální symboly

 • Card Set, Single Wild, Voodoo Doll a Shrunken Head wild (zástupná) ikona
 • Mimořádně speciální – Snake expanding wild (rozšiřující zástupný)

Žolík – Wild

Nebudete mít žádný problém s rozpoznáním wild ikony v Maji Wilds – je to Card Set, Single Wild, Voodoo Doll a Shrunken Head symbol. Zástupná dlaždice má schopnost nahradit jakoukoliv z 15 různých dlaždic v Maji Wilds na jakékoliv z vybraných výherních řad. Pokud uvidíte Card Set, Single Wild, Voodoo Doll a Shrunken Head ve vašem řetězci víherních symbolů pamatujte si že vaše výhry budou znásobeny 5. Tento symbol je sám o sobě dost na to aby vám vydělal 1000x. Pokud se vám podaří spojit všech 5 z nich na vítězné řadě.


Je tento titul od Playtech video výherní automat?

Bez pochyb! Protože to je video herní automat, tato jiskřivá hra má moderní grafiku a stejně tak zvuky v souladu s námětem Spooky.

Zvuky ve Maji Wilds

Pro hráče, kteří znají Maji Wilds a jeho Spooky tématický design, jsou autentické zvuky samozřejmostí. Zde Playtech obezřetně vybral tóny, které přibližují Fortuna hráčům téma tohoto 5-válce. Také slotová multiplikátorní maximální sázka na linii 500x liniová sázka, bude s těmito zvuky v harmonii. Samozřejmě, mohou Fortuna hráči použít mute tlačítko, pokud jsou pro ně zvuky v Maji Wilds nepříjemné. Na druhou stranu ale můžete zvuky v tomto novém slotu upravovat podle libosti pomocí nastavení zvuků.

Maji Wilds Ke stažení

Vaší jedinou možností je hrát Maji Wilds online, protože žádná verze Fortuna ke stažení neexistuje. Stáhnutí vám zabere víc času i místa na disku, tak tato online casina s 5-válcy, nebo tyto instant-play casina se používají snáz. Netřeba ztrácet čas s Maji Wilds ke stažení. Ten čas raději použijte k přihlaste se k Fortuna právě teď, kliknutím na tlačítko níže a získat Maji Wilds maximální výhra – až 1250000 Kč.


Informace o výrobci her společnosti Playtech

Webová stránka: https://www.playtech.com/
Místo: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Působí od: 1999
Založil: Teddy Sagi
Aktivity: Hry pro počítače a mobilní telefony,Systém řízemi napříč platformami, Herní produkty a softwarová řešení
Hrajte hned u Fortuna 

Sekce Otázek a Odpovědí

Máte otázku o automatu Maji Wilds? Podívejte se do sekce níže!

Co znamená zkratka RTP?

RTP – z angl. Return to Player – znamená návratnost hráči a vyjádřuje procento, které bylo vypočítáno ze statistického sledování výher automatu Maji Wilds během dlouhého období. V online automatech, které mají celkově 50 výherních linií, můžete očekávat návratnost od 93% do 96%.

Je Maji Wilds RTP dobré nebo špatné?

Díky 50 výherním liniím zažijete během hraní těchto výherních automatů spoustu vzrušení, avšak míra Maji Wilds RTP, která činí jen 95.25%, vás nejspíše zase trochu zklidní.

Jak si mohu vybrat své výhry?

Vybírání vaší výhry ze Maji Wilds je velmi snadné. Jakmile vyhrajete peníze, objeví se na vašem Fortuna účtu. Nyní se rozhodněte, jak vyzvednout peníze , a tady to máte. A navíc, pokud si přejete více informací, můžete hovořit se zákaznickou podporou Fortuna.

Co když si budu chtít vyzvednout peníze přes svou kreditní kartu?

V tuto chvíli ne.

Je Paypal dostupný?

Ne, vybírání peněz přes Fortuna Paypal není možné. Někdy je ta nejjednodušší možnost úplně ta nejlepší. Pokud si to také myslíte, tak můžete zvážit bankovní převod.

Byla vytvořena verze Maji Wilds zdarma?

Ano, je možné hrát Maji Wilds zdarma, jen se přihlašte na váš Fortuna účet.

Fortuna App

Určitě, užijte si všechny výhody Maji Wilds častých, ale menších cen v Maji Wilds app. Poznámka pro všechny: Jediná opravdová Fortuna aplikace do mobilu je ta oficiální, která je zdarma ke stažení. Nemusíte za ni platit na žádných podezřelých stránkách.

Maji Wilds: Výhody vs. nevýhody

Maji Wilds Výhody: Nevýhody:
Dostupný na mobilu:
Výplaty:
Točení zdarma:
Wild/Scatter symboly:
Bonusové hry:
Grafika:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Fortuna