Hrajte hned u Fortuna 

Murder Mystery online

Hrajte online automaty zde: Fortuna
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Murder Mystery točení zdarma: Žádná aktuální nabídka
Získejte bonus hned teď: Použijte náš odkaz!

V této recenzi, najdete komplexní informace které vám pomohou úspěšně hrát Murder Mystery online a zanechají zkušenost s nejlepšími online sloty. Takže, čtěte pozorně a dobře to využijte. Abyste získali přístup ke hře, vytvořte si účet s Fortuna. Abyste to mohli udělat, klikněte na odkaz který máte na této stránce.

Hrát Murder Mystery v Fortuna

Takže, rozhodli jste se hrát Murder Mystery v Fortuna. Nicméně, měli byste vědět že toto casino může nabídnout mnohem více slotů. Najdete řadu témat: Mystery, NLO, najdete hrdiny z komiksů, filmů, mytologie a několik dalších témat která možná nebudete schopni najít nikde jinde než v Fortuna. A dále, Fortuna bonus také pomáhá udržet věci zajímavé. Představujete vám bonus nabídku: Fortuna uvítací bonus, pokud je to vaše poprvé, takže se díváte na 100%, která vám přinesou 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Točení zdarma je všemi oblíbený bonus když roztáčejí online válce. Pravda? Murder Mystery nemá tuto funkci. Možná bychom se měli mrknou které další bonusy a promo kódy jsou k mání?

Fortuna bonus bez vkladu

No, tak tohle je teda úplně mimo – nemáme točení zdarma a ještě k tomu zjistíme, že ani nemáme žádný Fortuna bonus bez vkladu! Stále ale není vše ztraceno – je tam 100% bonus pro váš první vklad. Zajímá vás to? Tak čtěte dále.

Fortuna uvítací bonus

Každý skutečný hráč chce hrát Murder Mystery za skutečné peníze, ale také by rád vkladový bonus. A přesně to vám poskytne Fortuna uvítací bonus. Máte oprávnění na 100% bonus na váš první vklad, jaké to máte štěstí. Jen si představte, že už od samého začátku můžete mít až 25000 Kč. Nebude nutné kvůli tomu prohledat celý internet, odkaz v této recenzi vás dostane přímo k promo nabídce. Váš první vklad by neměl být menší než 100 Kč. Nemusíte být dobří v matematice, aby vám došlo, že vyšší vklad má vyšší smysl – volný bonus roste s výší vkladu.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Prvním krokem je kliknout na hyperlink, který jsme vložili do článku a který aktivuje Fortuna bonus.
 • 2. krok: Jděte na stránku pro vytvoření nového účtu. Zadejte obvyklé informace.
 • 3. krok: Uložte vklad a dostanete Fortuna uvítací bonus o hodnotě 100% až do 25000 Kč. Teď můžete hrát Murder Mystery online o skutečné peníze.


Hrajte hned u Fortuna 

Přehled

Věříme, že hledáte výherní automat s tématikou Mystery, protože jste právě jeden takový našli. Ten, který by se mohl stát vaším nejoblíběnějším. A pokud ne, aspoń ho zkuste, mohl by se ve vás totiž skrývat fanda her souvisejících s Mystery. Nejdříve si v této Murder Mystery projděme naprosté základy, než pokročíme k detailům.

 • Počet kotoučů může být důležitý a proto ve Playtech vybrali počet 5 kotoučů. Tento typický počet kotoučů může být docela výdělečný díky přesně 40 výherním liniím. Brzy zjistíte proč
 • Pokud jste stále trochu opatrní, když máte sázet a hrát Murder Mystery za skutečné peníze, vsaďte jen minimální sázku 2 Kč.
 • Po pár okamžicích hledání je jasné, že je k dispozici i verze hry Murder Mystery v mobilu.
 • Doporučujeme vám řádně pročíst pravidla tohoto automatu, protože Playtech zde udělal pár výjimečností, aby udělal hru zajímavější.
 • Pokud vás zajímá, jaká je maximální výhra automatu Murder Mystery, pak vám prozradíme, že můžete očekávat 1125000 Kč peněz..
 • Je zajímavé, že Murder Mystery RTP, neboli návratnost hráči, je: 96.46% až 96.53%. S takovou procentuální šancí stačí jenom jedna hra, abyste vyhráli balík. Posuňte se dále touto kapitolou, abyste se dozvěděli o dalších faktorech, které otočí hru ve váš prospěch.


Hrajte hned u Fortuna 

Murder Mystery Jackpot

Bohužel, Playtech se rozhodl do tohoto 5 válcového online hracího automatu neumístit žádný jackpot. Z čeho můžete profitovat místo Murder Mystery jackpotu je Lady in Red symbol, který může opravdu pomoci nastartovat výhry znásobením vašeho vkladu 500. A matematika je v tomto případě jednoduchá – s maximální sázkou na linii 500 Kč tak můžete při každém roztočení vyhrát až 1125000 Kč. Jsme si zcela jistí, že je to víc než dost na to, aby to vykompenzovalo chybějící jackpot, že jo?


Hrajte hned u Fortuna 

Průvodce hraním

Pokud máte nějaké otázky k tomu jak hrát Murder Mystery online za skutečné peníze, připravili jsme stručný přehled. Tak roztočte tyto 5 kotouče, ale ne dříve než rozhodnete o výši sázky. Sázky v hotovosti mohou být nastaveny přímo tady na ovládacím panelu hry. Vyšší nastavení dělá výhry většími. Pojďte na to, stiskněte Spin tlačítko. Ačkoliv výborná, tato hra může být na první pohled matoucí. Toto je relativně komplikovaná hra a začátečníkům muže občas připadat matoucí. Podívejte se na průvodce krok za krokem níže , ale v případě, že si nebudete jistí v jakékoliv části hry, nahlédněte do pravidel hry.

Krok 1: Co je lepší – demo verze nebo Murder Mystery se skutečnými penězi?

Teď se rozhodněte; můžete hrát Murder Mystery online za skutečné peníze, nebo si pohrát s bezplatnou verzí.

Krok 2: Zvolte velikost vašeho kreditu

Výše sázky pro průběh hry Murder Mystery o skutečné peníze je zcela přizpůsobitelná, takže můžete použít jakoukoliv strategii, o které si myslíte, že je nejlepší. Můžete vsadit minimum: 2 Kč, nebo jít až k 500 Kč. Mějte na paměti že tento trochu okázalý slot má tyto menší ale často se vyskytující výhry, takže můžete vsadit menší částky, ale stále získat dobrou návratnost. Nastavte sázky, jak jen se vám zlíbí, tlačítkem velikost sázky/hodnoty.

Krok 3: Točte

Výherní řady jsou nastavitelné v mnoha slotech, které podporují hi-tech grafiku, ale zrovna pro Murder Mystery to neplatí. Všech 40 z nich jsou vždy zapnuty. Možná to je to nejlepší – hrát se všemi lines k maximalizaci vašich šancí na výhru. Když už vám nestojí nic v cestě, můžete začít točit stisknutím Spin tlačítka. Neváhejte – váš nejšťastnější den začal teď v Murder Mystery online!


Hrajte hned u Fortuna 

Pravidla

Jak jsme před tím zmiňovali, tak Murder Mystery není standardní hra. Zabere to trochu pozornosti a času, než si začnete opravdu užívat tento Playtech slot. Naštěstí jsou pravidla docela jasná a velmi užitečná. Zde je, to co potřebujete znát:

 • Výhry jsou vypláceny podle výherní tabulky, která může být zapnuta, či vypnuta použitím ikonky info
 • Výhra je udělena za 3 nebo více stejné, sousedící symboly
 • Pravidla nastavují fixní počet 40 linií
 • Vklady na linie se vynásobí ziskem na liniích
 • Výplata se zobrazuje z levých válců k pravým, s vyjímkou scatter výhry, která se vyplácí na libovolné pozici
 • Konečné skóre budou všechny výhry spojené do jedné
 • Pokud na jedné linii bude více výher, bude vyplacena pouze nejvyšší výhra
 • Výhry na čarách se přičtou ke scatteru
 • V případě, že nastane závada na herním softwaru nebo hardwaru, tak budou všechny výplaty a výhry považovány za neplatné, ovšem, všechny sázky budou refundovány
 • Pozn.: Konzultujte podmínky užívání Fortuna, abyste se seznámili s postupy, které se používají při řízení nedokončených herních kol, a také tam zjistíte, kdy se automaticky ukončí nečinná hra

Výherní řady a válce

Playtech se rozhodl vyrobit tuto hru s válci. Autentický klesající směr je způsob, kterým se těchto 5 válců točí. Všichni jsou na to zvyklí, takže to nebude rušivým faktorem v této všeobecně prosluněné slotové hře. Zaměřte svou koncentraci jen na vyhrávání. Bylo by dobré kdybyste se dobř seznámili se Murder Mystery symboly, protože tím že to uděláte dostanete tyto časté výhry. Válce mají 13 dlaždice které zastavují náhodné, včetně wild – zástupného a scatter – rozptýleného symbolu. 13 obrázky obrázky také značí skládaný wild, které pokrývají válce. A hráčí, prosím pamatujte si speciální symbol: Question Mark.


Hrajte hned u Fortuna 


Výherní řady jsou tu, aby generovaly odměny a Murder Mystery bylo dáno 40 z nich. Jejich hlavním úkolem je obohatit vaše úspory o 1125000 Kč. Všichni vědí že nejlepší strategií v Murder Mystery online je vybrat více, když ne všechny výherní řady. Naštěstí, tento Playtech titul vám nedovoluje změnit počet výherních řad – všech 40 je vždy aktivních. Těchto 40 výherních kombinací bude vyplácet ve směru zleva doprava. Murder Mystery nevyplácí ani tak zřídka.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Co je rozhodující pro naplnění vašich kapes, je vytěžit co nejvíc se symbolu Lady in Red, což je něco jako jackpot symbol. Pokud máte štěstí a objeví ze vám 5 těchto symbolů, stanete se bohatšími až o 500x vaši sázky na linii. V přepočtu tedy vaše výhra může být až 6250 Kč pro jednu linii, za předpokladu, že hrajete se všemi 40 výherními liniemi a vaše sázka je nastavena na maximum, tedy 12.5 Kč na každou linii. Doufejte, že dostanete výherní kombinaci 5 těchto symbolů, ptorože výhra 500-násobku výše sázky bude vaše – 6250 Kč, vsadíte-li 12.5 Kč na všech 40 výherních linií.

Ostatní symboly

Playtech zahrnul do tohoto online hracího automatu celkově 13 symbolů. Kromě již zmíněného symbolu Lady in Red je v této zábavné hře možné najít tyto symboly:

 • Zajímavý symbol Lady in Purple byl oceněn na 400x výše vaši sázky na linii
 • Symbol Gentleman má hodnotu 300 násobku výše sázky
 • Ikony Pistol, Knife a Potion Bottle jsou zde k tomu, aby navýšili váš účet o 150násobek výše sázky na jednu linii
 • Symbol Red a Purple Gem vyplácí 100než sázka
 • A na konec jsou zde Blue a Green Gem symboly, id kterých můžete očekávat 75x sázky na linii

Bonusové symboly

 • Wild symbol
 • The Detective ‘Scatter’ symbol

Wild (zástupný symbol)

Snadno najdete Murder Mystery zástupné Wild pole , v tomto je jasně pojmenovaná – zástupná/Wild. Kterýkoliv z 13 symbolů v Murder Mystery může být nahrazen wildem (zástupným), bez ohledu na to na které 40 řadě padne. tudíž dělá z jakékoliv kombinace symbolů vítěznou. Pokud je sám dá vám 750x multiplier, za předpokladu že máte 5 z nich.


Scatter

Výše zmíněný symbol je považován u spousty lidí za speciální obrázek v automatu Murder Mystery a jeho obecný název je scatter symbol. Tento obrázek naleznete pod názvem Detective. Skvělou věcí tohoto Murder Mystery scatter symbolu je, že nemá žádné omezení vzhledem ke všem 40 liniím. Výhru obdržíte na jakékoliv pozici. Úžasné na tom je, že to není vše – Detective scatter má tu vlastnost, že spouští zatočení zdarma. Je docela zřejmé, že tento obrázek vám může vyhrát tolik peněz, že nebudete vědět, co s nima.


Extra Funkce

Zde je pár slov o bonusových vlastnostech.

Kolo volných zatočení

Wild Spins, Reveal Spins a Multi Spins představuje ve hře Murder Mystery zdarma mimořádnou bonusovou hru s volnými zatočeními a nechá vás hrát Murder Mystery zdarma. Nicméně, získáte skutečné peníze. Detective symbol spouští tuto bonusovou funkci. Dostanete 25 zatočení, která nebudete muset využít všechna najednou .

Je tento titul od Playtech video výherní automat?

Naprosto! Ve formě animované hry, tento třpitivý automat má vynikající zvuky stejně tak, jako grafiku, která dolaďuje tématiku hry Mystery.

Zvuky

Zvuky ve Murder Mystery jsou velice dobře navržené pro Mystery téma a design. Playtech zde chytře vložil zvuky tak, aby dostal Fortuna hráče do pravého prostředí 5-válců. A navíc, maximální mulltiplikátorová liniová sázka 500x se zde velmi hodí. Mít zde možnost vypnout všechny zvuky se docela hodí. Jak je úplně běžné, tak tento video slot má v nabídce možnost upravit hlasitost zvukových efektů.

Fortuna Software

Hledáte, jak Fortuna stáhnout? Nikde. Prostě hrajte Murder Mystery online. Instant-play casina jsou pohodlnější než ty co vás nutí Murder Mystery stáhnout. Šetří váš čas i místo na disku. Zapomeňte na to Murder Mystery stáhnout, prostě přihlaste se k Fortuna právě teď, kliknutím na tlačítko níže a vyhrajte 6250 Kč maximální výhra na každé výherní čáře.


O společnosti Playtech

Webová stránka: https://www.playtech.com/
Místo: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Působí od: 1999
Založil: Teddy Sagi
Aktivity: Hry pro počítače a mobilní telefony,Systém řízemi napříč platformami, Herní produkty a softwarová řešení
Hrajte hned u Fortuna 

O&A

Máte-li otázku ohledně hraní Murder Mystery, nebo o Fortuna podmínkach a pravidlech, podívejte se níže:

Co je RTP automatu?

RTP je akronym pro anglický výraz Return to Player, což znamená návratnost hráči. Ta vyjádřuje procento výhernosti, které můžete u dané hry očekávat. Vypočítává se ze shromážděných dat automatu Murder Mystery. V případe, že má automat 40 výherních linií, se tato hodnota pohybuje někde na hranici od 93% do 96%.

Jak vysoké je Murder Mystery RTP?

Vezmeme-li v úvahu Murder Mystery RTP 96.53%, tyto zábavné video výherní automaty vám poskytnou nejen doboru zábavu, ale také slušnou návratnost.

Jak si vyzvednout Murder Mystery výhry?

Všechny vaše výhry z tohoto Playtech titulu mohou být vybrány v několika krocích. Vaše výhry jsou připsány na váš Fortuna účet. Zvolte jednu z možností výběru , a je to. Pokud požadujete nějaké informace navíc, neváhejte kontaktovat Fortuna zákaznickou podporu pro více detailů.

Jsou nějaké kreditní karty, které mohu použít k vyzvedávání peněz?

Podle toho, jak se teď věci mají, ne.

Mám Paypal. Mohu ho využívat k vyzvedávání peněz?

Výběr výher přes Fortuna Paypal zkrátka nejsou možné. Pro lidi, kteří nemají rádi moderní online bankovní možnosti, tu máme standardní bankovní převod peněz.

Mohu hrát Murder Mystery zdarma?

Samozřejmě můžete vyzkoušet Murder Mystery zdarma, jen se zaregistrujte a přihlašte se na váš Fortuna účet.

Murder Mystery Aplikace

Určitě, užijte si všechny výhody Murder Mystery častých, ale menších cen v Murder Mystery app. NB:Je jen jedna oficiální Fortuna aplikace, a je zcela zdarma. V žádném případě za ni neplaťte na podezřelých stránkách.

Murder Mystery – Výhody a nevýhody

Murder Mystery Výhody: Nevýhody:
Opakovaná točení:
Speciální funkce:
Speciální symboly:
Vizuální ztvárnění:
Výhry:
Zkušenosti:
Ke hře na mobilu:
Hrajte hned u Fortuna