Hrajte hned u Fortuna 

Panther Moon online

Hrajte tady: Fortuna
Panther Moon točení zdarma: Žádná nabídka
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Odemkněte bonus: Použijte náš odkaz!

Napsali jsme tuto recenzi, protože vás chceme zásobovat informacemi, které byste mohli potřebovat, pokud chcete hrát Panther Moon online, tudíž zažít nejlepší chvíle hry s online sloty. Abyste získali přístup ke hře, vytvořte si účet s Fortuna. Abyste to mohli udělat, klikněte na odkaz který máte na této stránce.

Hrát Panther Moon v Fortuna

Jedno z opravdu nejlepších online casin na trhu je Fortuna, kde můžete hrát Panther Moon, ale také najít mnoho dalších Jungle-themed slotů pro nekonečné hodiny zbavy. A také, máte právo dostat Fortuna bonus. Zmínil někdo bonusové nabídky? Řekněte nám, pokud toto dělá: Fortuna 100% odpovídající uvítací bonus až do 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Lžeme když říkáme že točení zdarma je tím nejskvělejším druhem internetových online slot bonusů? Pokud jste odpověděli ne, tak jsme na stejné vlně. Může být Panther Moon stále lukrativní bez nějakých točení zdarma? Vsaďte se že ano. Další věc je zkontrolovat jaké jiné bonusy jsou nabízeny.

Fortuna bonus bez vkladu

Dobře, bez točení zdarma bychom se mohli obejít. Ale na druhou stranu nemít Fortuna bonus bez vkladu je úplně příšerné. Mezitím můžete používat 100% bonus pro váš první vklad. Zajímá vás to? Tak čtěte dále.

Fortuna uvítací bonus

Pokud je nějaký bonus, který rádi vidíme, je to ten, který odpovídá našemu vkladu. Poznáte ho pod názvem Fortuna uvítací bonus, jakmile začnete hrát Panther Moon za skutečné peníze. Můžete dostat až 25000 Kč – kasino dorovná váš vklad bonusem 100%. Vidíte ten hyperlink na této stránce? Odkáže vás přímo k promo nabídce. Je zde požadavek vkladu: 1 Kč. Dle našeho názoru byste ale rozhodně měli jít do větší částky. Přemýšlejte o tom: peníze, které vložíte na svůj účet, budou dorovnány bonusovými penězi.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • Step 1: Následujte odkaz pomocí tlačítka Hrát teď, abyste zpřístupnili Fortuna bonus.
 • 2. krok: V dalším kroku se stanete členem. Uděláte tak vložením typických informací.
 • 3. krok: Uložte vklad a dostanete Fortuna uvítací bonus o hodnotě 100% up to 25000 Kč. Užijte si Panther Moon online o skutečné peníze!


Hrajte hned u Fortuna 

Přehled

Jste připraveni být okouzleni tímto automatem s tématikou Jungle? Zde jsou hlavní funkce hry. Objevte, proč toto není jen obyčejný automat s tématikou Jungle. To, co následuje, jsou základní komponenty hry Panther Moon. Postupte níže v této Panther Moon recenzi a najdete všechny další odpovědi na často kladené otázky.

 • Tento hrací automat má 5 kotoučů. Je to zcela obvyklé provedení, které naleznete u většiny automatů s 15 liniemi od firmy Playtech
 • Nezáleží, zda si vyberete stráhnout Fortuna software nebo hrát Panther Moon za skutečné peníze na jejich stránce, minimální požadovaná sázka je 0.05 Kč.
 • Mějte tento automat vždy po ruce i na cestách díky Panther Moon v mobilu.
 • Stačí hrát tuto hru jen pár minut a ihned pochopíte, že pravidla jsou opravdu jednoduchá.
 • Největší výhra, které zde můžete dosáhnout, je 100000 mincí nebo 100000 Kč v hotovosti.
 • Je zajímavé, že Panther Moon RTP, neboli návratnost hráči, je: 95.17%. Na první pohled to může vypadat jako zklamání, ovšem nezapomeňte vzít v úvahu vše ostatní, co automat Panther Moon nabízí.


Hrajte hned u Fortuna 

Panther Moon Jackpot

Z nějakých neobjasněných důvodů hra Panther Moon nenabízí žádný online jackpot. Co ale získáte namísto Panther Moon jackpotu je Owl a Coyote symbol s největší možnou výhrou, která docela výrazně zvýší vaši výhru v této Fortuna hře tím, že znásobí vaši sázku na linii, a to až 750 krát. A matematika je v tomto případě jednoduchá – s maximální sázkou na linii 150 Kč tak můžete při každém roztočení vyhrát až 100000 Kč. Doufejme tedy, že to alespoň nějakým způsobem vykompenzuje nepřítomnost jackpotu.


Hrajte hned u Fortuna 

Průvodce pro hraní

Tady je nejjednodušší návod jak hrát Panther Moon online za skutečné peníze: Cílem hry je spojit alespoň 2, až po maximálně 5 stejné symboly v řadě zleva doprava. Vybírání vaší sázky je docela intuitivní. Velikosti mince jsou vybírány přepínačem hodnoty. Spokojeni s nastavením? Stiskněte Spin pro zahájení hry. Tato hra je docela jednoduchá, takže pokud máte s výherními automaty málo zkušenosti, nemějte obavy. Tuto recenzi doplňuje zjednodušený návod jak hrát a přečtěte si důkladně pravidla, protože byla promyšleně napsána z dobrého důvodu.

Krok 1: Měl bych hrát Panther Moon o skutečné peníze?

Teď se rozhodněte; můžete hrát Panther Moon online za skutečné peníze, nebo si pohrát s bezplatnou verzí.

Krok 2: Zvolte velikost vašeho kreditu

Objem vaší sázky zůstává zcela flexibilní po celou dobu Panther Moon hry o skutečné peníze, dovoluje vám ji upravit, kdykoliv jen chcete, v závislosti na vaší herní strategii. Jděte na nejnižší sázku 0.05 Kč, nebo ji zvyšte na 150 Kč. Uvážíme-li že tento minimalistický slot má malé ale časté výhry, můžete mít malé sázky a očekávat slušný výdělek. Je možné abyste použii mince pro sázení v této Jungle-zaměřené hře. Tato zábavná a jednoduchá slotová hra vám dovoluje mít dobrou míru kontroly: hodnota mince může být kdekoliv mezi 0.05 Kč a 1 Kč na minci,s množstvím mincí na řadu pohybujícím se mezi 1 a 10. K veškerému nastavení jedním kliknutím, použijte Bet Max tlačítko.

Krok 3: Vyberte si své výherní linie

Teď se musíte obrátit k těmto výherním řadám. Nejnižší počet se kterým lze hrát je jedna. Volba tak malé částky sníží vaši celkovou sázku na 0.05 Kč, ale negativně ovlivní také míru vašich výher. Ustálený počet 15-ti výherních linií je tak s nejvyšší pravděpodobností neporaženou strategií. Vaše vsazená částka do jisté míry vzroste , jde od 0.75 Kč k 150 Kč, podle vašeho nastavení. Na druhou stranu, výběr pouze těch řad, které vám přinesou výhru, je nemožný. Teď, když je to z cesty, můžete stisknout tlačítko Spin. Je možné zrychlit 5 válců pokud stisknětePanther Moon Turbo tlačítko, navíc můžete hrát bez námahy užitím Auto Play. Připravit, pozor… teď!


Hrajte hned u Fortuna 

Instrukce

Doufejme, že Playtech nebude proti, když řekneme, že tento slot je velmi jednoduchý. Pravidla této 5-válcové hry jsou jasná a jednoduchá:

 • Pro informace o výhrách si prohlédněte tabulku výher, do ní se dostanete přes tlačítko na hlavní obrazovce
 • Za 2 políčka na zapnuté linii, vám automat dá výhru
 • Můžete si vsadit na jednu, či více z nabízených 15-ti výherních řad
 • Vypláceny jsou pouze výherní kombinace v aktivních liniích, kromě scatter výher
 • Sázky na liniích jsou vynásobeny výhrami na liniích
 • Vyplácení výhry začíná na levém válci a jde postupně k pravému, vyjímkou z tohoto pravidla je scatter
 • Všechny případné výhry na různých výherních liniích budou sečteny
 • Pokud na jedné linii bude více výher, bude vyplacena pouze nejvyšší výhra
 • Výhry že scatteru a výhry na liniích jsou vypláceny společně
 • Wild (Divoké) výhry zpravidla přináší extra 2x multiplikátor
 • Pokud dojde k chybě v herním hardwaru nebo softwaru, budou všechny zahrnuté výhry, stejně tak jako výplaty, považovány za neplatné. Všechny zahrnuté vklady budou také refundovány.
 • Poznámka: Ve smluvních podmínkách Fortuna naleznete vše o tom, co se stane, když nedokončíte hru, a také, kolik máte času, po kterém se neaktivní hra automaticky vypne

Výherní řady a válce

Když přemýšleli o počtu válců, Playtech se rozhodli že tato vzrušující hra by měla obsahovat 5 válců. Autentický klesající směr je způsob, kterým se těchto 5 válců točí. Všichni jsou na to zvyklí, takže to nebude rušivým faktorem v této všeobecně prosluněné slotové hře. Zaměřte svou koncentraci jen na vyhrávání. Soustřeďte se a zapamatujte si Panther Moon symboly, protože vám vydělávají tyto malé ale pravidelné výhry. Válce mají 13 dlaždice, které se ukazují náhodně, včetně wild a scatter symbolů.


Hrajte hned u Fortuna 


Obecně výherní řady slouží k určení výhry a Panther Moon není žádnou výjimkou. Je tu 15 řad, čím více jich vyberete, tím blíže jste k vítězství cenou 100000 Kč. Zahrnutí všech výherních řad v Panther Moon je ta nejlepší možnost. Pokud chcete stále minimalizovat počet řad, tak vám Playtech dal prostředky pro sbírání výher s minimem jedné linie jedné řady když použijete vhodné tlačítko Přesto, nikdo to nedělá a je to začleněno silou zvyku z dob kdy to měly sloty ze staré školy. Výherní řady v této hře vyplácejí zleva doprava narozdíl od jiných video online slotů. Panther Moon vyplácí velmi časté, ale ne tak obrovské jako některé sloty protože má méně než 20 výherních řad.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Playtech obohatil tento automat o symbol Owl a Coyote – nejvýnosnější obrázek u tohoto automatu, který je něco jako jackpot symbol s nejvyšší výhrou. Vaše sázka se znásobí až 750-krát v případě, že je výherní kombinace tvořena 5 těmito symboly.

Standardní symboly

Ano, symbol Owl a Coyote sice přináší nejvyšší výhru v tomto video online automatu, ovšem není to ani zdaleka jediný obrázek, který vynáší. Celkově je zde 13 symbolů. Zde je jejich popis:

 • Obrázek Butterfly přináší výhru 500 násobku sázky na linii
 • Dalším docela solidními symboly jsou symboly Blue a Red Lotus Flowers, který vyplácí 250x výši sázky na jednu linii
 • Ace a King symboly, které vyplácí 150x výši vaši sázky na linii
 • Při výherné kombinaci symbolu Queen obdržíte 125x vaši sázky
 • Nejslaběji vyplácející symbol Jack, 10 a 9 vám vynese – 100x sázku na linii

Bonusové symboly

 • Black Panther wild obrazec
 • The Full Moon ‘Scatter’ symbol

Wild (zástupný symbol)

Snadno najdete Panther Moon zástupné Wild pole – pole bylo pojmenováno Black Panther. Zástupná dlaždice má schopnost nahradit jakoukoliv z 13 různých dlaždic v Panther Moon na jakékoliv z vybraných výherních řad. Všechny výherní kombinace které obsahují Black Panther symbol platí 2 krát více. Tento symbol je sám o sobě dost na to aby vám vydělal 10000x. Pokud se vám podaří spojit všech 5 z nich na vítězné řadě.


Scatter symbol: Full Moon

Kromě všech běžných obrázků automatu Panther Moon je zde také jeden z nejoblíbenějších symbolů – tzv. scatter. Scatter symbol dostal název Full Moon. Skvělou věcí tohoto Panther Moon scatter symbolu je, že nemá žádné omezení vzhledem ke všem 15 liniím. Výhru obdržíte na jakékoliv pozici. Výhra vůbec není malá – 500x vklad. Nicméně, musíte vytočit 5 těchto symbolů současně. Oblíbený Full Moon scatter také přináší roztočení zdarma. Kdokoliv, kto si tuto hru zahraje ihned pochopí, proč ostatní symboly nemají takovou sílu.


Bonusové Funkce

Pojďme se naučit jak dostat maximum z tohoto vtipného automatu.

Kolo volných zatočení

Další bonus ve hře Panther Moon jsou Volná zatočení, díky čemuž záskáte hraní zdarma ve hře Panther Moon, která vám vydělá skutečné peníze. Full Moon symbol spouští tuto bonusovou funkci. Volná zatočení budou umožněna po 15 kol .

Funkce zdvojnásobení

Panther Moon hráčům je nabídnuta příležitost zdvojnásobit svou kořist hraním the Gamble další mini hazardní hry. Musíte kliknout buď na symbol nebo symbol jakmile kliknete na tlačítko, tak vám dá volbu hazardní hry. Pokud vyhrajete, tak tento 5-válcový slot bude jeden z vašich nejoblíbenějších. Ta druhá možnost je, že přijdete o to, co jste před tím vyhráli. Po každém úspěšném kole, vám to Panther Moon znovu nabídne. Pamatujte si, že když budete mít štěstí, tak na vás čekají 5000 mince. To je 5000 Kč v hotovosti.

Jsou tyto 5-kotouče video výherní automat?

Naprosto! Toto je video automat a jeho nekomplexní grafika obsahuje pár animačních triků a zvuky, které kladou důraz na tématiku hry Jungle.

Herní zvuky

Je přinejmenším logické předpokládat, že Jungle-tématický slot obsahuje rozlišující zvukové charakteristiky. K přidané 15-výplatní linie slotové jednoduché grafice, zvuky vytvářejí pravou unikátní atmosféru. Samozřejmě, že Fortuna hráči Panther Moon mohou úplně vypnout všechny zvuky, pokud si to přejí. Tato běžná hra vám umožňuje zeslabit nebo zesílit zvuky.

Panther Moon Ke stažení

Aby ste získali Fortuna software s hrami od Playtech, s tímto 5-válcem, musíte si založit účet zdarma který potom můžete hrát do nekonečna . Nečekejte, přihlaste se k Fortuna právě teď, – stačí jen kliknout na tlačítko níže , potom jděte na Fortuna download stránku . Teď se můžete soustředit na získání obří cena – 7500 Kč na každé čáře.


Informace o výrobci her společnosti Playtech

Založen: 1999
Zakladatel: Teddy Sagi
Sídlo ústředí: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Speciality: Herní produkty a softwarová řešení, Hry pro počítače a mobilní telefony, Systém řízemi napříč platformami
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Hrajte hned u Fortuna 

Otázky a Odpovědě

O Fortuna pravidlech a Panther Moon tipech a trikech se zde dozvíte více.

RTP hracího automatu – co to znamená?

RTP je zkratka pro návratnost hráči (Return to Player), což je procentuální hodnota odvozena od statistik výher automatu Panther Moon během dlouhého časového horizontu. V online automatech, které mají celkově 15 výherních linií, můžete očekávat návratnost od 93% do 96%.

Je Panther Moon RTP dobré nebo špatné?

Pokud od této zábavné hry očekáváte velké zisky, poohlédněte se jinde, protože Panther Moon RTP 95.17% vás sice nezrujnuje, ale vašemu bankovnímu účtu ani moc neprospěje.

Vybírání vašich výher

Získávání vašich peněz z této Playtech hry je skutečně bezproblémové. Výhry, které jste právě vygenerovaly se automaticky zobrazí na vašem Fortuna účtě. Zvolte jednu z možností výběru , a je to. Pokud ale potřebujete více poradit nebo pomoc, tak vám nápomocná Fortuna zákaznická podpora může poskytnout více informací.

Je k dispozici vyzvedávání peněz skrze kreditní kartu?

Když jsme naposledy navštívili webové stránky Fortuna, nebylo možné vybírat peníze na kreditní kartu. Jde o vynechání z jejich strany, které bude snad brzy napraveno.

Mám Paypal. Mohu ho využívat k vyzvedávání peněz?

Ne, vybírání peněz přes Fortuna Paypal není možné. Bankovní převod je také jednoduchá a spolehlivá volba.

Najdu také Panther Moon zdarma?

Pokud si nejste jistí, zda je tento automat pro vás to pravé, můžete si zahrát Panther Moon zdarma, ale budete potřebovat Fortuna účet.

Panther Moon Aplikace

Určitě! Je tu možnost mít hodně srandy s automatem Panther Moon a s jeho častýmy výhrami za použitím Panther Moon aplikace do mobilu. Nezapomeňte, že jediná Fortuna aplikace, kterou tu najdete, je absolutně zadarmo. Nenechte se nachytat podvodníky kteří se ji snaží prodat za peníze.

Panther Moon – Výhody a nevýhody

Panther Moon Výhody: Nevýhody:
Výplata:
Grafika:
Zkušenosti:
Mobilní hra:
Funkce točení zdarma:
Speciální symboly:
Bonusové funkce:
Hrajte hned u Fortuna