Hrajte hned u Fortuna 

Pharaoh’s Secrets online

Hrajte Playtech sloty tady: Fortuna
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Pharaoh’s Secrets točení zdarma: Žádná nabídka
Odemkněte bonus: Použijte náš odkaz!

Určen pro hráče kteří se rozhodli hrát Pharaoh’s Secrets online, tento článek ji podá detailní informace tak aby získali nejlepší zkušenost s online sloty. Startovacím bodem je vytvoření nového Fortuna účtu – to můžete udělat kliknutím na tlačítko nahoře.

Hrát Pharaoh’s Secrets v Fortuna

Fortuna je současná online sázkařská platforma kde můžete hrát Pharaoh’s Secrets, a širokou škálu dalších vysoce ziskových Playtech slotů. Aby to bylo ještě zajímavější, je tu také Fortuna bonus. Bonusová nabídka je následující: významný Fortuna uvítací bonus 100% který jde až do 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Fakt: točení zdarma jsou nejoblíbenější funkcí všech kteří hrají online sloty. Je to tak? Dobrá, Fortuna se s tímto vydal jiným směrem. Co dalšího je na menu?

Fortuna bonus bez vkladu

Nenajdete žádný Fortuna bonus bez nutnosti vkladu, ale ani točení zdarma. Hanba, hanba, hanba. Potom tedy, můžete dostat ještě další výhody – 100% bonus. Dále zjístíte více detailů!

Fortuna uvítací bonus

Hrát Pharaoh’s Secrets online za skutečné peníze je nejvyšší cíl, ke kterému vám teď pomůže Fortuna uvítací bonus, který odpovídá vašemu vkladu. Zajímavá funkce, že? V tomto momentě můžete získat bonus 100% na váš první vklad a dostanete až 25000 Kč. Získejte ho následováním hyperlinku v textu, který čtete. Je zde požadavek vkladu: 1 Kč. Myšlenkou této akce je, že kasino dorovná cokoli vložíte, mějte to na mysli, až budete volit výši částky. Může to být velmi dobrá investice.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • Step 1: Následujte odkaz pomocí tlačítka Hrát teď, abyste zpřístupnili Fortuna bonus.
 • 2. krok: Klikněte na tlačítko Join Now, abyste mohli vytvořit uživatelský účet. Vyplňte povinná políčka – uživatelské jméno, email a heslo.
 • 3. krok: Uložte vklad a dostanete Fortuna uvítací bonus o hodnotě 100% až do 25000 Kč. Teď můžete hrát Pharaoh’s Secrets online o skutečné peníze.


Hrajte hned u Fortuna 

Úvod

Doufáme, že hledáte Egypt slotovou hru, protože jste právě jednu našli, jednu, která se může stát vaší nejzamilovanější. Ale pokud ne, alespoň to ověřte, protože se ve vás může skrývat fanoušek Egyptslotů. Pojďme nejprve projít úplné základy v této Pharaoh’s Secrets recenzi, než se ponoříme do podrobnějších detailů.

 • Využijte 5 kotoučů v automatu Pharaoh’s Secrets. Jak se dalo předpokládat, tento výherní automat má lichý počet válců. Firma Playtech se tak rozhodla zejména proto, aby umožnila vznik ne většího počtu než 20 linií
 • Nezáleží, zda si vyberete stráhnout Fortuna software nebo hrát Pharaoh’s Secrets za skutečné peníze na jejich stránce, minimální požadovaná sázka je 0.01 Kč.
 • Je zde také verze Pharaoh’s Secrets v mobilu.
 • Doporučujeme vám řádně pročíst pravidla tohoto automatu, protože Playtech zde udělal pár výjimečností, aby udělal hru zajímavější.
 • Nejlepší výhra je zde 50000 mincí or 100000 Kč v hotovosti.
 • Pharaoh’s Secrets návratnost hráči (RTP) je od 94% do 95%. Nemusí to znít zas tak skvěle, ovšem nesuďte tak rychle. RTP, tedy návratnost hráči, odhalíme v následujících odstavcích.


Hrajte hned u Fortuna 

Pharaoh’s Secrets Jackpot

Bohužel, Playtech se rozhodl do tohoto 5 válcového online hracího automatu neumístit žádný jackpot. Namísto Pharaoh’s Secrets jackpotu je zde Secret Chamber symbol, který je zde k tomu, aby vaši sázku na každou jednu linii znásobil až 5000 krát. Pokud vsadíte maximální sázku na linii, tedy 400 Kč, může se vaše výhra rovnat 100000 Kč pro každou linii, na kterou jste vsadili. Jsme si zcela jistí, že je to víc než dost na to, aby to vykompenzovalo chybějící jackpot, že jo?


Hrajte hned u Fortuna 

Průvodce pro hraní

Tady je nejjednodušší návod jak hrát Pharaoh’s Secrets online za skutečné peníze: Připojte 2 až 5 stejných symbolů na řádku z zleva doprava pro vyplacení výhry. Než se do toho ponoříte, nastavte vaši sázku zvolením velikosti mince. Spin tlačítko zahájí hru pod současným nastavením. Než začnete hrát, přečtěte si instrukce níže. Složitost hry se může zdát na první pohled nepřekonatelná. Dále najdete jednoduchý soubor užitečných kroků jak na to . Pravidla jsou názorná a pomohou vám připojit se k okruhu hráčů kteří si tuto hru užívají denně.

Krok 1: Hrát Pharaoh’s Secrets o skutečné peníze nebo zdarma?

Teď se rozhodněte; můžete hrát Pharaoh’s Secrets online za skutečné peníze, nebo si pohrát s bezplatnou verzí.

Krok 2: Zvolte velikost vašeho kreditu

Velikost sázky v Pharaoh’s Secrets o skutečné peníze je volně měnitelná a zcela na vás. Playtech vám dává šanci ji změnit, jak a kdy se vám hodí. Můžete ji nastavit na minimum: 0.01 Kč, nebo jít až do výše 400 Kč v jednom roztočení. Když zvážíme, že tento minimalistický slot má malé, ale časté výhry, tak můžete dávat malé sázky a očekávat slušný výdělek. Je možné abyste použii mince pro sázení v této Egypt-zaměřené hře. Tato zábavná a jednoduchá slotová hra vám dovoluje mít dobrou míru kontroly: hodnota mince může být kdekoliv mezi 0.01 Kč a 2 Kč na minci,s množstvím mincí na řadu pohybujícím se mezi 1 a 10. Nastavení vaší sázky je bez potíží a rychlé s šikovným Bet Max tlačítkem.

Krok 3: Vyberte si své výherní linie

Dalším bodem je věnovat váš čas paylines No. Musíte mít alespoň jednu aktivní. Rozhodnutí se pro tuto hodnotu sníží vaši sázku – až k 0.01 Kč, v tuto chvíli vaše šance na výhru také klesnou. Raději vsaďte na všech 20 výherních řad. Vaše celková sázka bude mít vyšší váhu , začínající od 0.2 Kč a dosahující až 400 Kč. Na druhou stranu, výběr pouze těch řad, které vám přinesou výhru, je nemožný. Když je to uděláno a hotovo, Spin tlačítko je na dosah ruky k otevření herní obrazovky. Možná budete chtít použít Turbo tlačítko pokud chcete aby Pharaoh’s Secrets 5 válců dosáhly zvýšené rychlosti or you can simply start an Auto Play round. Teď, jsme připraveni roztočit Pharaoh’s Secrets!


Hrajte hned u Fortuna 

Instrukce

Jak jsme již dříve říkali, tak Pharaoh’s Secrets není jen tak obyčejný slot.Než si začnete užívat tento Playtech titul, musíte se ho nejdříve naučit ovládat. Ale následování pravidel je velmi jednoduché a velmi pomohou. Zde jsou detaily:

 • Pro informace o výhrách si prohlédněte tabulku výher, do ní se dostanete přes tlačítko na hlavní obrazovce
 • Pokud dostanete 2 stejné symboly, vyhráli jste. Symboly se ale musí nacházet vedle sebe
 • Vyberte počet 20 výherních linií
 • Vypláceny jsou pouze výherní kombinace v aktivních liniích, kromě scatter výher
 • Vítězné řady se násobí vaší sázkou na řadu.
 • Výhry se vyplácí popořadě od levého válce k pravému, kromě sscatteru, ten se vyplácí oboustranně
 • V případě výher na různých liniích, skóre bude sečteno
 • V případě více výher na jedné výherní řadě se vyplácí pouze nejvyšší
 • Výhry že scatteru se sečtou s výhrami na liniích
 • Naleznete wild na válci 2, 3 a 4
 • Wild (divoký) symbol s sebou přináší multiplikátor 2x
 • Pokud dojde k chybě v herním hardwaru nebo softwaru, budou všechny zahrnuté výhry, stejně tak jako výplaty, považovány za neplatné. Všechny zahrnuté vklady budou také refundovány.
 • Poznámka: Ve smluvních podmínkách Fortuna naleznete vše o tom, co se stane, když nedokončíte hru, a také, kolik máte času, po kterém se neaktivní hra automaticky vypne

Válce a výherní řady

Tento rafinovaný online slot byl pečlivě vyroben v Playtech, který se rozhodl dát do něj počet 5 válců navržených tak, aby zdůraznily Egypt motiv. Starý dobrý směr dolů je ten, kterým se 5 válců točí v Pharaoh’s Secrets. Takže, když hrajete tento veselý slot, tak se můžete jednoduše soustředit na vyhrávání. Hráči by se měli ujistit že znají Pharaoh’s Secrets symboly opravdu dobře, protože jim přinesou pravidelné výhry. Válce mají 12 dlaždice, které se ukazují náhodně, včetně wild a scatter symbolů. 12 ikony zahrnují rozšířený zástupný – expanding wild, které překrývají válce.


Hrajte hned u Fortuna 


Výherní řady jsou řady které jdou napříč válci, určují které kombinace přinášejí ceny v tomto Playtech výherním automatu. Je jich tam, 20, a ty vám mohou pomoci vyhrát 100000 Kč. Každý, kdo sloty hraje, vám řekne, že čím více výherních řad zahrnete, tím více možností na výhry budete mít. Pokud chcete stále minimalizovat počet řad, tak vám Playtech dal prostředky pro sbírání výher s minimem jedné linie jedné řady výběrem vhodného tlačítka. Ale jak jsme vás varovali – tudy byste se neměli vydávat pokud jste někdy doufali že dostanete hlavní cenu v Pharaoh’s Secrets. V Pharaoh’s Secrets můžete očekávat 20 výherní linie které rozdávají výplaty zleva doprava. Pharaoh’s Secrets vyplácí velmi časté.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Symbol, na který byste se měli zaměřit je něco jako jackpot symbol, který nese nejvyšší výhru – Secret Chamber.Ten se sebou přináší 5000než sázka v případě, že je výherní kombinace tvořena z 5 symbolů. Tak co teď říkáte na tuto Playtech hru? Je-li vaše maximální sázka na linii 20 Kč, můžete vyhrát až 50000 mincí, což je přesně 100000 Kč za každou jednu z 20 výherních linií. V přepočtu tedy vaše výhra může být až 100000 Kč pro jednu linii, za předpokladu, že hrajete se všemi 20 výherními liniemi a vaše sázka je nastavena na maximum, tedy 20 Kč na každou linii.

Standardní symboly

Tento konkrétní Playtech automat obsahuje 12 symbolů. Secret Chamber repreztentuje to nejhodnotnější z celé hry. Nicméně, vaše konto může narůst i díky naseldovním obrázkům:

 • Obrázek Eye of Horus má hodnotu ve výši 1000 násobku sázky na linii
 • Goddess Cleopatra symbol vyplácející 750x sázky na linii
 • Scarab symbol, který váím vynese 500x výši vaši sázky na linii
 • Když se objeví symboly Ace a King, vaše sázka na jednu linii se znásobí 200x
 • Obrázky 10 a 9 vyplácejí nejmenší výhru, která sa dá vypočíst jako sázka na linii krát 100.

Speciální symboly

 • Pharaoh wild (zástupný) symbol
 • Pyramid scatter značka

Wild symbol

Rozpoznání wild symbolu v Pharaoh’s Secrets není vůbec složité – je pojmenován po hře – Pharaoh. Wild může nahradit jakýkoliv z 12 různých symbolů v Pharaoh’s Secrets na jakékoliv z 20 výherních řad. Tento extra symbol se objeví jen na válcích 2, 3 a 4. Kdykoliv se Pharaoh objeví ve výherní kombinaci, odměna bude 2 krát větší.


Pyramid Scatter

Dalším často oblíbeným symbolem v automatu Pharaoh’s Secrets je tzv. Scatter. Název tohoto scatter symbolu je Pyramid. Hlavní výhodou tohoto Pharaoh’s Secrets scatter symbolu je, že mu byla ponechána volnost, co se týče všech 20 výherních liniích. To znamená, že výhru vyplácí na jakékoliv pozici. I vy můžete hrát o 100násobek to je výhra pro všech 5 obrázků najednou. Oblíbený Pyramid scatter také přináší roztočení zdarma. Který z 12 symbolů této hry tohle dokáže? Žádný…


Extra Funkce

Popovídejme si o nestandardních vlastnostech.

Hry s volnými zatočeními

Máte možnost hrát Pharaoh’s Secrets zdarma Pharaoh’s Secrets. Ta to zatočení po vás nebudou žádat žádnou investici, ale cokoliv si vyděláte, je vaše! Motiv, který vám přináší tato volná zatočení, je Pyramid. Nicméně není to jediná věc, kterou přináší, je to rovněž Scatter. S volnými zatočeními můžete pokračovat až do konečného počtu 100 kol .

Funkce zdvojnásobení

Tato extra funkce nazvaná Gamble vám umožňuje riskovat vaše Pharaoh’s Secrets výhry a pokusit se je zdvojnásobit nebo ztratit úplně celou výhru, v závislosti na volbě, kterou učiníte. Tento slot má dvě volby: tlačítko a tlačítko, tak si vyberte. Pokud jste dobře uhádli, tak se vám odměny z tohoto 5-válce zdvojnásobí Ta druhá možnost je, že přijdete o to, co jste před tím vyhráli. Pokaždé, když zaskórujete a vyhrajete v tomto slotu, tak se zde automaticky nabídne Gamble double up round. Samozřejmě, není nutné tuto nabídku přijmout.

Pharaoh’s Secrets – Je to video výherní automat?

Ano! Jakožto videoautomat, tento nekomplexní titul má celkem pokročilou grafiku a zvuk odpovídající tématu Egypt.

Zvuky

Pokud hrajete tento Egypt-tématický slot, tak chcete mít opravdovou zkušenost, správně? Playtech se věnoval tomu, aby hraní Pharaoh’s Secrets bylo co nejvěrohodnější, tak vytvořil Egypt-tématické zvuky tak, aby doprovázely uživatelsky přátelské rozhraní hry. Tato 5-válcová hra obsahuje

Fortuna Software

Existuje možnost Pharaoh’s Secrets ke stažení od Fortuna? Ano – dokonce existuje i flash verze hry Pharaoh’s Secrets online. Aby ste získali Fortuna software s hrami od Playtech, s tímto 5-válcem, musíte si založit účet zdarma . Potom můžete hrát až do rána. Tak zaregistrujte se již dnes u Fortuna, – stačí jen kliknout na tlačítko níže , a najděte verzi Fortuna ke stažení která vám nejvíc vyhovuje . Vše co zbývá je získat obří cena – 100000 Kč na každé čáře.


Informace o výrobci her společnosti Playtech

Hlavní adresa: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Dougla
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Operations: Herní produkty a softwarová řešení, Hry pro počítače a mobilní telefony, Systém řízemi napříč platformami
Zakladatel: Teddy Sagi
Rok založení: 1999
Hrajte hned u Fortuna 

Často Kladené Otázky

O Fortuna pravidlech a Pharaoh’s Secrets tipech a trikech se zde dozvíte více.

RTP online hracího automatu – Co to je?

Tyto tři písmená jsou odvozeny od zkratky Return to Player, česky návratnost hráči. Vyjádřují číslo, které je vypočteno na základě statistických údajů výher automatu Pharaoh’s Secrets během delšího časového období. V případe, že má automat 20 výherních linií, se tato hodnota pohybuje někde na hranici od 93% do 96%.

Co je hodnota Pharaoh’s Secrets RTP?

Je to všechno zábavička, dokud vám nedojde, že Pharaoh’s Secrets RTP 95% není zase taková pecka.

Chci vybrat výhru. Co dál?

Jakmile se rozhodnete vyzvednout si peníze, které jste získali v této Playtech hře, můžete to udělat okamžitě. Výhry, které jste právě vygenerovaly se automaticky zobrazí na vašem Fortuna účtě. Nyní se rozhodněte, jak vyzvednout peníze . Vidíte, nic na tom není. Pokud však existuje něco, co vám není stále jasné, neostýchejte se kontaktovat Fortuna servis zákaznické podpory.

Mohu použít svou kreditní kartu k vyzvednutí peněz?

V době psaní této recenze tato možnost nebyla dostupná.

Je dovoleno používat Paypal?

V tuto chvíli jsou výběry výher přes Fortuna Paypal zamítnuty. Použití obyčejného bankovního převodu je také spolehlivá a jednoduchá volba.

Mohu hrát Pharaoh’s Secrets zdarma?

Když si přejete hrát Pharaoh’s Secrets zdarma, můžete, jen si otevřete Fortuna účet, který je zdarma.

Pharaoh’s Secrets Aplikace

Ano! A má všechny skvělé vlastnosti originální hry, včetně známých Pharaoh’s Secrets cen které jsou sice komornější, ale časté, když použijete pěknou Pharaoh’s Secrets app. Dejte si pozor, je jen jediná, kompletně bezplatná Fortuna aplikace do mobilu. Tak za ní hlavně nikomu nikde nic neplaťte.

Pharaoh’s Secrets: Výhody vs. nevýhody

Pharaoh’s Secrets Výhody: Nevýhody:
Opakovaná točení:
Speciální funkce:
Speciální symboly:
Vizuální ztvárnění:
Výhry:
Zkušenosti:
Ke hře na mobilu:
Hrajte hned u Fortuna