Hrajte hned u Fortuna 

Safari Heat online

Hrajte online automaty zde: Fortuna
Safari Heat točení zdarma: Žádná aktuální nabídka
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Získejte bonus hned teď: Použijte náš odkaz!

Jakékoliv informace který byste mohli potřebovat pro to jak hrát Safari Heat online, najdete v této recenzi. Také se naučíte, jak získat nejlepší herní zkušenost s online sloty. Pro začátek, budete potřebovat Fortuna účet který můžete začít vytvářet stiskuntím tlačítka umístěného nahoře.

Hrát Safari Heat v Fortuna

Takže, rozhodli jste se hrát Safari Heat v Fortuna. Nicméně, měli byste vědět že toto casino může nabídnout mnohem více slotů. Najdete řadu témat: African, NLO, najdete hrdiny z komiksů, filmů, mytologie a několik dalších témat která možná nebudete schopni najít nikde jinde než v Fortuna. Chtěli byste Fortuna bonus? Dostanete ho hned jak si založíte účet. Představujete vám bonus nabídku: štědrý Fortuna uvítací bonus o hodnotě 100% až do 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Lžeme když říkáme že točení zdarma je tím nejskvělejším druhem internetových online slot bonusů? Pokud jste odpověděli ne, tak jsme na stejné vlně. Vypadá to že Fortuna má k tomuto jiný postoj. Takže se budeme soustředit na zbytek bonusů které nabízejí

Fortuna bonus bez vkladu

Fortuna bonus bez vkladu také není na seznamu výhod. Samozřejmě, můžete ještě využít 100%

Fortuna uvítací bonus

Hrát Safari Heat online za skutečné peníze je nejvyšší cíl, ke kterému vám teď pomůže Fortuna uvítací bonus, který odpovídá vašemu vkladu. Zajímavá funkce, že? Díváte se na 100% bonus, jež vás odmění maximálně 25000 Kč, které můžete využít. Jeho získání není žádná věda – jedno kliknutí na tlačítko v tomto článku vás tam dostane. Požadavkem je provést vklad minimálně 1 Kč. Pokud vložíte vyšší vklad, hlavní výhodou bude odpovídající bonus od kasina.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Aktivujte Fortuna bonus kliknutím skrze tuto recenzi.
 • 2. krok: Zde vstoupíte do kasina tím, že si vytvoříte účet. Za tím účelem je tu tlačítko Join Now Vytvořte si uživatelské jméno, heslo a zadejte váš email a také Fortuna Promo kód.
 • 3. krok: Třetím krokem je vložení vkladu. Teď je vašich Fortuna welcome bonus of 100% až do 25000 Kč uvítací bonus aktivováno. Pojďte hrát Safari Heat se skuteřnými penězi!


Hrajte hned u Fortuna 

Přehled

Věříme, že jste hledali hru s tématem African, protože jste právě našli takovou, která by se mohla stát vaší nejoblíbenější. A pokud ne, stejně jí dejte šanci, protože by se ve vás mohl skrývat znalec přes automaty s tématem African. Nejdříve v této Safari Heat recenzi pokryjeme základy a pak se vrhneme na pár detailů.

 • Tohle je jedna z těch 5 kotoučových her. Není překvapením, že 90% hracích automatů má lichý počet válců. Povšiměte si počtu 15 linií a bavte se počítáním možné výše výhry
 • Pokud jste stále trochu opatrní, když máte sázet a hrát Safari Heat za skutečné peníze, vsaďte jen minimální sázku 0.01 Kč. Kromě hraní na internetových stránkách Fortuna, můžete také stáhnout Fortuna software do vašeho zařízení.
 • Po chvíli hledání narazíte na aktuální verzi hracího automatu Safari Heat do mobilu.
 • Na první pohled může tento automat vypadat komplikovaně, takže si raději předem přečtěte pravidla.
 • Nejlepší výhrou 100000 mincí nebo 500000 Kč.
 • Safari Heat RTP (Return to Player), tedy procentuální návratnost hráči, je 96.16%. To je něco. Čtěte dál a zjistěte, co toto signifikantní číslo znamená, bevíme-li se o hracích automatech.


Hrajte hned u Fortuna 

Safari Heat Jackpot

Bohužel, tento 5 válcový automat nenabízí žádný online jackpot. Ne, nezoufejte. Safari Heat jackpot byl nahrazen Rhino a Elephant symbolem, díky kterému váš Fortuna kapitál exploduje do obrovských rozměrů tím, že vynásobení vaši sázku na linii až 750 krát. Takže v případě, že je vaše sázka na maximální hodnotě 750 Kč na každé roztočení, váš účet bude doplněn o 37500 Kč krát sázku na linii. Proto se v případě výhry této částky stává jackpot opravdu zbytečností.


Hrajte hned u Fortuna 

Tipy pro hru

Přečtěte si následující body a hrajte Safari Heat online za skutečné peníze s velikým úspěchem. Safari Heat má 15 výherních linií, které platí zleva doprava za minimálně 2 dlaždice stejného typu. Než se do toho ponoříte, nastavte vaši sázku using the bet and coin size toggle. Vyšší nastavení dělá výhry většími. Pojďte na to, stiskněte Spin tlačítko. Ačkoliv výborná, tato hra může být na první pohled matoucí. Tuto hru je obtížnější pochopit než obvyklé sloty. Následujte průvodce krok za krokem . Nevynechejte také oficiální pravidla hry.

Krok 1: Měl bych hrát Safari Heat o skutečné peníze?

První volba kterou musíte udělat je jestli budete hrát Safari Heat online za peníze, nebo bezplatnou verzi.

Krok 2: Vyberte si svou výši kreditu

Objem vaší sázky zůstává zcela flexibilní po celou dobu Safari Heat hry o skutečné peníze, dovoluje vám ji upravit, kdykoliv jen chcete, v závislosti na vaší herní strategii. Jděte na nejnižší sázku 0.01 Kč, nebo ji zvyšte na 750 Kč. Nezapomeňme, že tato fascinující slotová hra má malé, ale hojné výhry, takže můžete sázet zanedbatelné sázky a přesto stejně dosáhnout přiměřeného výdělku. Je možné abyste použii mince pro sázení v této African-zaměřené hře. Tato zábavná a jednoduchá slotová hra vám dovoluje mít dobrou míru kontroly: hodnota mince může být kdekoliv mezi 0.01 Kč a 5 Kč na minci,s množstvím mincí na řadu pohybujícím se mezi 1 a 10. Hledáte rychlou cestu k sázení předem přesměruje dané maximální částky, která vám vyhovuje? Tak jednoduše klikněte na Bet Max tlačítko. Nastavte sázky, jak jen se vám zlíbí, tlačítkem velikost sázky/hodnoty.

Krok 3: Vybírejte si výherní linie

Dále, byste měli nastavit počet výherních řad. Vsadit můžete i na tak málo jako je jedna výherních řad Rozhodnutí se pro tuto hodnotu sníží vaši sázku – až k 0.01 Kč, v tuto chvíli vaše šance na výhru také klesnou. Při vší úctě, je nelepší že hrajete na všech 15 výherních řadách. Pravděpodobně zaznamenáte že vaše sázka se zvýšila , jde od 0.15 Kč k 750 Kč, podle vašeho nastavení. Nicméně, museli byste mít docela štěstí abyste vybrali jen řady na kterých vyhrajete. Hotoví s výherními liniemi? Jděte na tlačítka Spin a začněte klikat. Je možné zrychlit 5 válců pokud stiskněteSafari Heat Turbo tlačítko, navíc můžete hrát bez námahy užitím Auto Play. To znamená, že zábava začíná za 3…2…1… Začínáme!


Hrajte hned u Fortuna 

Instrukce

Jak jsme před tím zmiňovali, tak Safari Heat není standardní hra. Zabere to trochu pozornosti a času, než si začnete opravdu užívat tento Playtech slot. Naštěstí jsou pravidla docela jasná a velmi užitečná. Zde je, to co potřebujete znát:

 • Ikona tabulky výher, kterou najdete na obrazovce, vám vysvětlí vše o výhrách
 • Za 2 políčka na zapnuté linii, vám automat dá výhru
 • Jako většina automatů, Safari Heat vám dá na vybranou méně než maximální počet 15 řad
 • pouze výherní kombinace na zapnutých liniích jsou vypláceny, kromě výher získaných díky scatteru
 • Vklady na linie se vynásobí ziskem na liniích
 • Výherní kombinace se vyplácí zleva doprava, zatímco scatter oběma směry
 • Bude mnoho různých výher na různých liniích
 • Pouze nejvyšší výhra se přičte na účet v případě více výher na stejné linii
 • Scatter výhry a výhry na liniích budou sečteny
 • Všechny Wild (divoké) výhry mají další 2x multiplikátor
 • Pokud by došlo k selhání herního hardwaru nebo softwaru, dojde k následujícímu: výhry a výplaty budou automaticky zrušeny a vložené sázky budou kompenzovány
 • Pozn. : Podmínky užívání Fortuna poskytují vodítko pro řízení nedokončených her, spolu s informacemi o době automatického ukončení her, které nebyly odehrané

Válce a výherní řady

Pokud jde o počet válců; Playtech učinili rozhodnutí dosadit 5 válců do tohoto titulu, jimiž se snaží přitáhnout pozornost k jeho námětu: African. Očekávejte klesající směr pro těchto 5 válců v Safari Heat. Tento směr vám pomůže soustředit se jen na výhry těchto zábavných slotových cen. Soustřeďte se a zapamatujte si Safari Heat symboly, protože vám vydělávají tyto malé ale pravidelné výhry. Válce mají 13 dlaždice které zastavují náhodné, včetně wild – zástupného a scatter – rozptýleného symbolu.


Hrajte hned u Fortuna 


Váš úspěch v Safari Heat závisí na výherních řadách. To jsou ty, na kterých následují kombinace symbolů, a dávají vám cenou 500000 Kč. Jak už teď asi víte, čím více řad máte aktivních, tím vyšší šance máte na zvýšení vašeho účtu. Nicméně, Playtech zde zahrnul možnost minimálního počtu jako například jedné linie jedné řady – stiskněte zvláštní tlačítko které najdete na přistrojové desce. Jaká to mohla být ztráta času, a také by mohla zminimalizovat vaše cany v jinak šťastném online slotu Safari Heat. Dávejte pozor na směr – těchto 15 výherních řad
platí zleva doprava.
Když máte ceny které se přicházejí pravidelně, and s pouhými 15 výherními řadami, stále můžete vyhrát ne zrovna slabou částku.

Symbol s nejvyšší výhrou

Zapamatujte si ikonu Rhino a Elephant, který je téměř jako jackpot. Nese s sebou výhru, která vynásobí vaši sázku na linii až 750x v případě, že výherní kombinace je tvořena z 5-ti těchto symbolů. Výhra se může vyšplhat až na hodnotu 750x sázky pro každou jednu linii v případěm že hrajete všech 15 linií a vaše sázka na jednu je nastavena na maximum – 50 Kč na linii. Pokud tedy vsadíte 50 Kč, což je maximální sázka na linii,, odměnou bude velká suma 7500 mincí, které mají hodnotu 37500 Kč za každou z výherních linií.

Standardní symboly

Rhino a Elephant je ten nehodnotnější symbol, ovšem Playtech zahrnul do této hry i další symboly:

 • Obrázek Flamingo přináší výhru 500 násobku sázky na linii
 • Výhra u třetího nejlepšího obrázku Zebra a Gnu je nastavena na 250x sázky
 • Symboly Ace a King jsou oceněny na 150x sázky na jednu linii
 • Také zmíníme symbol Queen, který přináší znásobení vaší sázky 125x
 • Nejméně vyplácející symboly Jack, 10 a 9 přináší skromnou výhru – 100x sázky na linii. Nicméně, každá koruna se hodí.

Bonusové symboly

 • Lion wild obrázek
 • African Sunset scatter (rozptýlený) obrazec

Žolík – Wild

Wild (zástupný) symbol v Safari Heat je opravdu těžké minout – jen se podívejte na Lion dlaždici. Wild will nahradí jakýkoliv symbol v tomto African video online slotu. Kdykoliv se Lion ukáže v jakékoliv výherní kombinaci symbolů, budete odměněni 2 krát více. A seřazení pouze wild symbolů může vyplácet 10000x. Všechny 5 válců musí ukázat wild na aktivní výherní řadě.


Scatter

Kromě ostatních skvělých symbolů v automatu Safari Heat je tu symbol Scatter. Jeho název je African Sunset. S tímhle Safari Heat scatter symbolem nebudete vázáni na žádnou z 15 výherních linií, protože ať dopadne kdekoliv, vyhráváte. Budete-li mít štěstí, můžete očekávat 500x sázky, který obdržíte v případě 5 těchto obrázků. S tímto přesvědčivým symbolem African Sunset můžete také obdržet volné hry. Je docela zřejmé, že tento obrázek vám může vyhrát tolik peněz, že nebudete vědět, co s nima.


Bonusové Funkce

Pojďme se naučit jak dostat maximum z tohoto vtipného automatu.

Kolo volných zatočení

Občas vás hra Safari Heat odmění nečím, co se může stát jako splněný sen – Safari Heat zdarma s volnými zatočeními! Umožní vám to hrát kola bez utrácení peněz a co vyhrajete, je vaše. S pomocí ikony African Sunset , neboli Scatteru, budete mít šanci nastartovat ještě jedno kolo. Volná zatočení budou umožněna po 15 kol .

Funkce zdvojnásobení

Se speciálním bonusem nazvaný Gamble budete moci vzít vaše výhry ze Safari Heat a zdvojnásobit je. Vyberte si Red nebo Black a sledujte, zda jste si vybrali tu správnou volbu. Vyberte si a sledujte, jak se vaše Safari Heat výhry zdvojnásobí – tak to bude, pokud to správně uhádnete v této tipovací hře. Pokud uděláte špatné rozhodnutí, odevzdáte pouze částku, kterou jste vsadili. Po vyhraném kole, vám tento 5-válec navrhne Gamble dvojnásobek nebo nic hru. Můžete to ignorovat, nebo se zachovat jako pravý gambler. Výhra by mohla přijít v podobě 300 mincí. Lépe řečeno získáte 1500 Kč.

Je Safari Heat video výherní automat?

Naprosto! Toto je video automat a jeho nekomplexní grafika obsahuje pár animačních triků a zvuky, které kladou důraz na tématiku hry African.

Herní zvukové efekty

Fanoušci co hrají v African tématu získají autentickou herní zkušenost ze Safari Heat částečně díky tomu, že Playtech identicky vytvořil podobné herní prostředí. Fortuna hráči, kteří trefí pořádnou výhru si budou tyto zvuky dlouho pamatovat. Pokud se chcete soustředit na 500000 Kč bez jakýchkoliv sluchových rozptýlení jednoduše použijte ve Safari Heat tlačítko mute nebo nastavení hlasitosti, abyste to vyřešili.

Safari Heat Ke stažení

V Fortuna můžete hrát Safari Heat online, nebo můžete Safari Heat stáhnout. Vše co je potřeba je mít účet u online casina a můžete si stáhnout Fortuna software s hrami od Playtech . Potom můžete hrát bez limit. Tak založte si účet u Fortuna, jednoduše kliknutím níže , potom jděte na Fortuna download stránku . To je vše – teď jděte pro nejvyšší výhra v Safari Heat: 100000 mincích 500000 Kč.


O společnosti Playtech

Founder: Teddy Sagi
Trhy: Systém řízemi napříč platformami, Hry pro počítače a mobilní telefony, Herní produkty a softwarová řešení
Sídlo ústředí: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Web: https://www.playtech.com/
Založen v: 1999
Hrajte hned u Fortuna 

FAQ

O Fortuna pravidlech a Safari Heat tipech a trikech se zde dozvíte více.

Co znamená RTP hracího automatu?

RTP – z angl. Return to Player – znamená návratnost hráči a vyjádřuje procento, které bylo vypočítáno ze statistického sledování výher automatu Safari Heat během dlouhého období. V případe, že má automat 15 výherních linií, se tato hodnota pohybuje někde na hranici od 93% do 96%.

Co je hodnota Safari Heat RTP?

Jak si mohu vybrat své výhry?

Pokud si budete chtít vyzvednout vaše výhry z tohoto Playtech slotu, tak to uděláte velmi jednoduše. Vaše vyhrané peníze míří přímo na váš Fortuna účet. Vše, co je potřeba udělat, je zvolit si vaší metodu výběru. , je to tak snadné. Pokud požadujete nějaké informace navíc, neváhejte kontaktovat Fortuna zákaznickou podporu pro více detailů.

Bude problém, když si budu chtít vybrat peníze z mého účtu pomocí kreditní karty?

V tuto chvíli ne.

Mohu převést peníze na svůj Paypal?

Bohužel, zde není dostupný žádný převod peněz přes Fortuna Paypal účet. Někdy je ta nejjednodušší možnost úplně ta nejlepší. Pokud si to také myslíte, tak můžete zvážit bankovní převod.

Je tu nějaký způsob, jak hrát Safari Heat zdarma?

Můžete hrát Safari Heat zdarma, pokud si to přejete, ale nejprve je potřeba, abyste se přihlásili k vašemu Fortuna účtu.

Safari Heat Aplikace

Ano! A má všechny skvělé vlastnosti originální hry, včetně známých Safari Heat cen které jsou sice komornější, ale časté, když použijete pěknou Safari Heat app. Snad není třeba připomínat, že Fortuna aplikace je ta jediná kterou potřebujete a je zdarma ke stažení. Určitě za aplikaci nikde nikomu neplaťte, a stahujte ji jen z oficiální stránky.

Safari Heat: Výhody vs. nevýhody

Safari Heat Výhody: Nevýhody:
Výplata:
Grafika:
Zkušenosti:
Mobilní hra:
Funkce točení zdarma:
Speciální symboly:
Bonusové funkce:
Hrajte hned u Fortuna