Hrajte hned u Fortuna 

Secrets of the Amazon online

Hrajte online automaty zde: Fortuna
Secrets of the Amazon točení zdarma: Žádná aktuální nabídka
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Získejte bonus hned teď: Použijte náš odkaz!

Tato recenze je zaměřená na ty který touží hrát Secrets of the Amazon online and vydělat tuny hotovosti. Takže, abyste zažili nejúžasnjší zkušenost s web casinem a nejlepší online sloty, jen projděte tuto stránku a její velmi podrobné odstavce než začnete točit. Pro začátek potřebujete nový Fortuna účet který můžete začít vytvářet sitsknutím tlačítka umístěného nahoře.

Hrát Secrets of the Amazon v Fortuna

Můžete hrát Secrets of the Amazon v Fortuna, ale také další Playtech online slot hry s mnoha různými tématy. Pravděpodobně najdete všechno co vás baví. Témata se liší: Jungle, vetřelci, superhrdinové, filmy, mytologie a mnoho dalších. Aby byla hra ještě více vzrušující, je tu také Fortuna bonus nabídka. Zmínil někdo bonusové nabídky? Řekněte nám, pokud toto dělá: vyrovnání k vašemu prvnímu vkladu – 100% jako Fortuna uvítací bonus který vám přinese dodatečně 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Rychle – Je točení zdarma nejlepší? Ano nebo ne? Kolik z vás odpovědělo – ano? Fortuna zjevně nesouhlasí. Které další nabídky a bonusy jsou teď na seznamu?

Fortuna bonus bez vkladu

Fortuna bonus bez nutnosti vkladu a otočení zdarma nebyly vloženy jako Secrets of the Amazon extra funkce. Taková škoda. Nicméně můžete používat 100% bonus. Zde vám budou poskytnuty veškeré informace, takže budete vědět o co se jedná.

Fortuna uvítací bonus

Fortuna uvítací bonus je vkladový bonus na míru pro nové zákazníky, který může být použit, když chcete hrát Secrets of the Amazon online za skutečné peníze. Jako odpovídající bonus obdržíte 100% vašeho vkladu. Tudíž váš účet může být o 25000 Kč bohatší. Vidíte ten hyperlink na této stránce? Odkáže vás přímo k promo nabídce. 1 Kč je minimální částka, kterou můžete vložit. Nicméně vložení většího vkladu dává větší smysl. Tímto způsobem se totiž razantně zvýší i vaše bonusová částka.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Zpřístupněte Fortuna bonus kliknutím na tlačítko Hrát teď na této stránce.
 • 2. krok: Potom najděte tlačítko Join Now a klikněte na něj. Dostanete se na stránku pro vytvoření nového účtu, kde můžete vyplnit uživatelské jmného, email a heslo.
 • 3. krok: Uložte vklad a dostanete Fortuna uvítací bonus o hodnotě 100% up to 25000 Kč. Užijte si Secrets of the Amazon online o skutečné peníze!


Hrajte hned u Fortuna 

Úvod

Jste připraveni, aby se tento skvělý automat s tématem Jungle stal vaší oblíbenou kratochvílí? Přečtěte s o hlavních herních funkcích, abyste zjistili, proč toto není žádný tuctový automat související s Jungle. Následuje základní charakteristika Secrets of the Amazon. Postupte dále v této Secrets of the Amazon recenzi, abyste našli odpovědi na často kladené otázky.

 • Počet kotoučů může být důležitý a proto ve Playtech vybrali počet 5 kotoučů. Tento typický počet kotoučů může být docela výdělečný díky přesně 20 výherním liniím. Brzy zjistíte proč
 • Nejnižší obnos, který můžete vsázet, pokud budete hrát Secrets of the Amazon za skutečné peníze, je 0.01 Kč. Ač je stáhnutí hry méně oblíbenou metodou, rozhodně nepostrádá výhody. Samozřejmě můžete zůstat ve vyjetých kolejích a navštívit webovou stránku Fortuna, kde najdete odkaz přímo na hru.
 • Verze hry Secrets of the Amazon do mobilu neexistuje, a nebo jenom zatím nebyla zpřístupněna pro veřejnost.
 • Doporučujeme vám řádně pročíst pravidla tohoto automatu, protože Playtech zde udělal pár výjimečností, aby udělal hru zajímavější.
 • Nejlepší výhrou 50000 Kč.
 • Přemýšlíte o Secrets of the Amazon RTP, tedy návratnosti hráči? Jeho míra je 95.28%. Nenechte se zmást tímto skromným číslem. Věci nejsou vždy tak, jak se zdají. Vše objasníme v dalších odstavcích.


Hrajte hned u Fortuna 

Secrets of the Amazon Jackpot

Bohužel, Playtech se rozhodl do tohoto 5 válcového online hracího automatu neumístit žádný jackpot. Ne, nezoufejte. Secrets of the Amazon jackpot byl nahrazen Panther symbolem, díky kterému váš Fortuna kapitál exploduje do obrovských rozměrů tím, že vynásobení vaši sázku na linii až 600 krát. Představte si, že vsadíte nejvyšší možnou sázku 20 Kč na každé zatočení – tímto způsobem můžete vyhrát až 50000 Kč! Jsme si zcela jistí, že je to víc než dost na to, aby to vykompenzovalo chybějící jackpot, že jo?


Hrajte hned u Fortuna 

Naučte se hrát

Tady jsou nějaká fakta o tom jak hrát Secrets of the Amazon online za skutečné peníze: Secrets of the Amazon má 20 výherních linií, které platí zleva doprava za minimálně 2 dlaždice stejného typu. Ale než si zatočíte měli byste se zamyslet nad výší vaší sázky. Ovladače pro sázkovou hodnotu jsou pohodlně usazené na přístrojové desce. Spin tlačítko zahájí hru pod současným nastavením. Ačkoliv výborná, tato hra může být na první pohled matoucí. Následování instrukcí vám pomůže vyřešit pár dalších složitých mechanismů hrý o kterých vědí jen experti. Podívejte se na průvodce krok za krokem níže , ale v případě, že si nebudete jistí v jakékoliv části hry, nahlédněte do pravidel hry.

Krok 1: Secrets of the Amazon za skutečné peníze vs bezplatná hra

Jedna věc kterou musíte rozhodnout je jakým způsobem chcete hrát Secrets of the Amazon online. Jste tu rekreačně nebo jste tady jako vážný hráč který chce vyhrát hodně? Secrets of the Amazon režim bezplatné hry je simulací kde nejsou zahrnuty žádné skutečné peníze. Je dostupná také na Fortuna mobilní slotové platformě. Budete ale litovat, pokud nikdy nezkusíte opravdu výhodnou nabídku, protože promarníte šanci nechat si vyplatit.

Krok 2: Rozhodněte o hodnotě vašeho kreditu

Váše sázka během Secrets of the Amazon o skutečné peníze je zcela na vás. Nastavte ji tak, jako příkaz z Fortuna účtu, když točíte. V podstatě, můžete stanovit minimum 0.01 Kč, nebo přejít k 20 Kč na zatočení. Nezapomeňme, že tato úchvatná slotová hra má malé ale hojné výhry, takže můžete stanovovat zanedbatelné sázky a přesto stejně dosáhnout přiměřeného výdělku. Je snadné vyladit vaši sázku v Secrets of the Amazon – jednoduše nastavte vámi požadovanou částku použitím navržených Bet Max tlačítka. Nastavte sázky, jak jen se vám zlíbí, tlačítkem velikost sázky/hodnoty.

Krok 3: Zvýrazněte své výherní řady

Po tomto, vás vyzvou k úpravě množství výherních řad. Minimálně musíte vsadit na jednu. Toto nastavení sníží vaši celkovou sázku jen na 0.01 Kč. Sníží vaše šance, také. Při vší úctě, je nelepší že hrajete na všech 20 výherních řadách. Vaše sázka bude nějak vyšší , s rozsahem který pokrývá částky od 0.2 Kč do 20 Kč. Musíte si uvědomit že je nemožné očekávat výběr jen výherních řad a aktivovat je. Jakmile je to vyřešeno, běžte dál a klikněte na Spin ke zahájení akce. Je možné zrychlit 5 válců pokud stiskněteSecrets of the Amazon Turbo tlačítko, navíc můžete hrát bez námahy užitím Auto Play. To znamená, že zábava začíná za 3…2…1… Začínáme!


Hrajte hned u Fortuna 

Instrukce

Už zde bylo řečeno, že Secrets of the Amazon je skutečně náročný slot. Před tím, než začnete pociťovat skutečný benefit z této složité hry, kterou jste si vybrali, je doporučeno dát pozornost seznamu pravidel, protože ty vám jistě pomohou:

 • Ikona tabulky výher na obrazovce vám dodá podrobnosti ohledně výher
 • Ceny jsou garantovány za minimum 2 jakékoliv symboly
 • Můžete si vsadit na jednu, či více z nabízených 20 výherních linií
 • Výherní sekvence vám přistane na účtě, za předpokladu, že byla na zapnuté linii, pokud to nebyl scatter
 • Vklady na linie se vynásobí ziskem na liniích
 • Výhry se vyplácí popořadě od levého válce k pravému, kromě sscatteru, ten se vyplácí oboustranně
 • Konečné skóre budou všechny výhry spojené do jedné
 • Může být jen jedna! V případě více výher na stejné linii se bude počítat pouze ta nejvyšší.
 • Výhry na liniích se přičtou ke scatteru
 • Speciální multiplikátor pro wild (divokou) výhru bude 2x
 • V případě, že hrací hardware nebo software nebudou fungovat, vězte, že výhry a výplaty budou na tuto dobu považovány za neplatné, zatímco sázky, které byly ovlivněny chybou, budou kompenzovány
 • Poznámka: Podívejte se na smluvní podmínky Fortuna, abyste zjistili, jaká jsou pravidla při nedokončení kola a kdy se neaktivní hra automaticky ukončí

Válce a výherní řady

Když Playtech rozhodovali o počtu válců, záměrně se rozhodli vytvořit tento pokročilý titul s válci. Secrets of the Amazon otáčí 5 válců standardním klesajícím způsobem. To vám umožňuje, když hrajete tento veselý titul, soustředit se pouze na vyhrávání. Secrets of the Amazon symboly jsou něco co byste měli znát zpaměti protože vám přinesou pravidelné výhry. Válce mají 10 dlaždice, které se ukazují náhodně, včetně wild a scatter symbolů.


Hrajte hned u Fortuna 


Obecně výherní řady slouží k určení výhry a Secrets of the Amazon není žádnou výjimkou. Je tu 20 řad, čím více jich vyberete, tím blíže jste k vítězství 50000 Kč. Budete mít lepší šance zasáhnout kombo, pokud jsou všechny výherní řady aktivní. Nicméně, Playtech vám dal možnost aktivovat méně řad, takže můžete získat výhru jen z jedné řady jedné řady užitím ovladačů které jsou vám k dispozici. Jestli tak učiníte, děláte to na vlastní nebezpečí. Velké slotové výhry mají tu špatnou vlastnost že končívají na neaktivovaných řadách. Secrets of the Amazon má 20 výherních řad které platí zleva doprava. Můžete očekávat, že vám přinesou konstantní výhry. A s 20 řadami, jen si představte kolik můžete mít v kapse.

Symbol s nejvyšší výhrou

Nejdůležitějším obrázkem u tohoto automatu je Panther -něco jako jackpot symbol. 600x sázky na linii je to, co vyhrajete v případě, že 5 těchto symbolů vytvoří výherní kombinaci. Výhra se může vyšplhat až na hodnotu 600x sázky pro každou jednu linii v případěm že hrajete všech 20 linií a vaše sázka na jednu je nastavena na maximum – 1 Kč na linii. Výhra se může vyšplhat až na hodnotu 600x sázky pro každou jednu linii v případěm že hrajete všech 20 linií a vaše sázka na jednu je nastavena na maximum – 1 Kč na linii.

Standardní symboly

Kromě symbolu Panther nabízí galerie obrázků tohoto Playtech automatu následující symboly:

 • ObrázekLeopard vám vyhrajte 500x sázky na linii
 • Symbol Cougar má hodnotu 400 násobku výše sázky
 • Obrázky Toucan a Cockatoo reprezentuje výhru ve výši 150 násobku sázky na linii
 • Nejméně vyplácející symboly Tree Frog, Cameleon a Red Snake přináší skromnou výhru – 100x sázky na linii. Nicméně, každá koruna se hodí.

Extra symboly

 • Amazon Princess wild obrazec
 • Moonflower scatter motiv

Zástupný symbol – Wild

Secrets of the Amazon má zástupný symbol který je lehce vidět – pole je označeno: Amazon Princess. Pokud jde o tento Jungle video slot, wild má nahradit jakékoliv z 10 polí. Kdykoliv se Amazon Princess objeví ve vítězné kombinaci, výhra bude 2 krát vyšší. Wild symbol sám o sobě platí 50000x když je všech 5 seřazeny na válcích.


Moonflower Scatter

Dalším často oblíbeným symbolem v automatu Secrets of the Amazon je tzv. Scatter. Tento scatter symbol má název Moonflower. Hlavní výhodou tohoto Secrets of the Amazon scatter symbolu je, že mu byla ponechána volnost, co se týče všech 20 výherních liniích. To znamená, že výhru vyplácí na jakékoliv pozici. Výhra vůbec není malá – 2000x vklad. Nicméně, musíte vytočit 5 těchto symbolů současně. Úžasný Moonflower scatter také signalizuje, že se právě začínají vaše mini hra volncýh zatočení a také extra bonusové kolo. Tohle je jediný symbol s tak velkým potenciálem.


Extra Hry

Teď když jsme osvětlili detaily normálního hraní na tomto vtipném automatu, pojďme o krok dál.

Volná kola

Jsme si jisti, že každého potěší, že může hrát Secrets of the Amazon zdarma s bonusem Moonlight volná zatočení a domů si odnést skutečné peníze. Tento bonus získáte pomocí obrazce Moonflower, v těchto automatech je to zároveň Scatter. Volná zatočení budou umožněna po 50 kol .

Bonusová funkce

Bonusová funkce Moonflower poskytuje tolik potřebnou přestávku od těch kotoučů. A pokud tak uděláte, dostanete příležitost přilepšit vašemu účtu. Kolo Moonflower započne, pokud na kotoučích bude obrazec Moonflower.


Jsou tyto 5-kotouče video výherní automat?

Bez pochyb! Jakožto videoautomat, tento nekomplexní titul má celkem pokročilou grafiku a zvuk odpovídající tématu Jungle.

Zvuky ve Secrets of the Amazon

Fanoušci co hrají v Jungle tématu získají autentickou herní zkušenost ze Secrets of the Amazon částečně díky tomu, že Playtech identicky vytvořil podobné herní prostředí. Fortuna hráči, kteří trefí pořádnou výhru si budou tyto zvuky dlouho pamatovat. Je také dobré vědět, že tento převratný slot má Stejně tak můžete použít i nastavení hlasitosti zvuků.

Fortuna Software

Existuje možnost Secrets of the Amazon ke stažení od Fortuna? Ano – dokonce existuje i flash verze hry Secrets of the Amazon online. Musíte si jen založit účet, aby jste mohl stáhnout Fortuna software s velkým výběrem Playtech slotů, včetně tohoto 5-válce . Je to jednoduché, ne? Tři, dva, jedna… A hrajte Secrets of the Amazon! Pokračujte, zaregistrujte se již dnes u Fortuna, kliknutím na tlačítko níže , po čemž můžete vybrat správnou možnost v Fortuna download menu . Teď se můžete soustředit na získání obří cena – 600 Kč na každé čáře.


O společnosti Playtech

Webová stránka: https://www.playtech.com/
Místo: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Působí od: 1999
Založil: Teddy Sagi
Aktivity: Hry pro počítače a mobilní telefony,Systém řízemi napříč platformami, Herní produkty a softwarová řešení
Hrajte hned u Fortuna 

Sekce Otázek a Odpovědí

Chcete se dozvědět více o Fortuna, či Secrets of the Amazon strategiích? Pak čtěte dál!

RTP hracího automatu – co to znamená?

RTP je akronym pro anglický výraz Return to Player, což znamená návratnost hráči. Ta vyjádřuje procento výhernosti, které můžete u dané hry očekávat. Vypočítává se ze shromážděných dat automatu Secrets of the Amazon. Vždy je vyjádřeno v procentech a RTP u automatů, které mají 20 linií, se většinou pohybuje v rozmezí od 93% do 96%.

Co mohu očekávat na základě Secrets of the Amazon RTP?

Prostřední jméno těchto automatů je Zábava. Bohužel jejich příjmení je Secrets of the Amazon RTP jen 95.28%.

Jak si vyzvednout Secrets of the Amazon výhry?

Získávání vašich peněz z této Playtech hry je skutečně bezproblémové. Zkontrolujte si váš Fortuna zůstatek na účtu, abyste viděli, kolik už jste vyhráli. Nyní se rozhodněte, jak vyzvednout peníze , a to je vše, co musíte udělat. Pokud požadujete nějaké informace navíc, neváhejte kontaktovat Fortuna zákaznickou podporu pro více detailů.

Kterou kartou mohu vyzvednout peníze ? Debetní nebo kreditní?

V tuto chvíli ne.

Mohu využívat můj Paypal?

Ne, přes Fortuna Paypal výběry peněz nejsou možné. Použití obyčejného bankovního převodu je také spolehlivá a jednoduchá volba.

Byla vytvořena verze Secrets of the Amazon zdarma?

Když si přejete hrát Secrets of the Amazon zdarma, můžete, jen si otevřete Fortuna účet, který je zdarma.

Secrets of the Amazon Aplikace

Ano, máte možnost využít všech benefitů hry Secrets of the Amazon a její často platící ceny za použitím Secrets of the Amazon app. Snad není třeba připomínat, že Fortuna aplikace je ta jediná kterou potřebujete a je zdarma ke stažení. Určitě za aplikaci nikde nikomu neplaťte, a stahujte ji jen z oficiální stránky.

Secrets of the Amazon – Výhody a nevýhody

Secrets of the Amazon Výhody: Nevýhody:
Dostupný na mobilu:
Výplaty:
Točení zdarma:
Wild/Scatter symboly:
Bonusové hry:
Grafika:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Fortuna