Hrajte hned u Fortuna 

Sherlock Mystery online

Hrajte online automaty zde: Fortuna
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Sherlock Mystery točení zdarma: Žádná aktuální nabídka
Získejte bonus hned teď: Použijte náš odkaz!

Tato recenze vám poskytune nástroje k tomu zažít nejlepší herní chvíle s online sloty když začnete hrát Sherlock Mystery online. Tudíž, použijte níže uvedený text abyste se vyzbrojili vědomostmi. Zaprvé, byste měli uvažovat o získání nového Fortuna účtu, snadný proces který vyžaduje jen několik minut. Jednoduše klikněte na příslušné tlačítko umístěné nahoře.

Hrát Sherlock Mystery v Fortuna

Můžete hrát Sherlock Mystery v Fortuna, ale také další Playtech online slot hry s mnoha různými tématy. Pravděpodobně najdete všechno co vás baví. Témata se liší: Crime, vetřelci, superhrdinové, filmy, mytologie a mnoho dalších. Navíc k tomu, můžete si užít tučný Fortuna bonus který toto místo tak štědře nabízí. Tady je nabídka: vyrovnání k vašemu prvnímu vkladu – 100% jako Fortuna uvítací bonus který vám přinese dodatečně 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Lžeme když říkáme že točení zdarma je tím nejskvělejším druhem internetových online slot bonusů? Pokud jste odpověděli ne, tak jsme na stejné vlně. Může být Sherlock Mystery stále lukrativní bez nějakých točení zdarma? Vsaďte se že ano. Jsou tu různé bonusové funkce, tak se pojďme podívat co dalšího tu můžeme najít.

Fortuna bonus bez vkladu

Když jsme zjistili, že zde nebyl vložen Fortuna bonus bez nutnosti vkladu a že tam nejsou ani točení zdarma, tak jsme nemohli ani dýchat. Prozatím dostanete 100% match bonus na vklad, což vám vysvětlíme za 3, 2, 1…

Fortuna uvítací bonus

Pokud vám řekneme, že Fortuna uvítací bonus pro vás bude velkým pomocníkem, věřte nám – odpovídá vkladu a umožňuje vám hrát Sherlock Mystery za skutečné peníze s lehkou hlavou. Čeká na vás 100% bonus na váš první vklad, to nezapomeňte. Největší suma, kterou můžete získat, je 25000 Kč. Vše, co musíte udělat, je použít odkaz, který jsme vám tu poskytli. Když příjde na požadavky vkladu, minimum musí být 1 Kč. Nebo z této jedinečné nabídky dostaňte co nejvíc tím, že zvýšíte částku. Vše, co vložíte na váš účet, se vám vrátí jako bonusové peníze.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • Step 1: Následujte odkaz pomocí tlačítka Hrát teď, abyste zpřístupnili Fortuna bonus.
 • 2. krok: Vytvořte nový uživatelský účet. Zabere to jen pár minut. Jen vyplňte požadované info.
 • 3. krok: Udělejte vklad a získejte Fortuna uvítací bonus 100% až do výše 25000 Kč. Teď vás nic nezastaví před tím hrát online slot Sherlock Mystery se skutečnými penězi.


Hrajte hned u Fortuna 

Přehled

Jste připraveni, aby se tento skvělý automat s tématem Crime stal vaší oblíbenou kratochvílí? Přečtěte s o hlavních herních funkcích, abyste zjistili, proč toto není žádný tuctový automat související s Crime. Následuje základní charakteristika Sherlock Mystery. Postupte dále v této Sherlock Mystery recenzi, abyste našli odpovědi na často kladené otázky.

 • Tento hrací automat má 5 kotoučů. Je to zcela obvyklé provedení, které naleznete u většiny automatů s 20 liniemi od firmy Playtech
 • Pokud jste začátečník, držte se nejmenší sázky a snažte se hrát Sherlock Mystery za skutečné peníze s obnosem 0.01 Kč za sázku. Máte na výběr, zda chcete hrát na internetové stránce Fortuna, nebo zda hru stáhnete do vašeho pc.
 • Po pár okamžicích hledání je jasné, že je k dispozici i verze hry Sherlock Mystery v mobilu.
 • Asi budete muset obětovat trochu času, abyste prozuměli pravidlům tohoto zářivého výherního automatu. Je to ale opravdu malá cena za prožitek z hraní této unikátní hry.
 • Váš herní účet se může naplnit penězy, protože hrajete o 1000000 Kč hotově.
 • 94.09% – to je Sherlock Mystery RTP (návratnost hráči). Nevypadá to moc dobře? Žádné obavy, protože to není vše, co o RTP potřebujete vědět. Mnohem více se dovíte, budete-li pokračovat v čtení.


Hrajte hned u Fortuna 

Sherlock Mystery Jackpot

Žádný online slot jackpot tato Playtech hra neobsahuje. Namísto Sherlock Mystery jackpotu je zde Sherlock Holmes symbol, který je zde k tomu, aby vaši sázku na každou jednu linii znásobil až 2000 krát. Představte si, že vsadíte nejvyšší možnou sázku 2000 Kč na každé zatočení – tímto způsobem můžete vyhrát až 1000000 Kč! Výhra tak vysoké částky by snad měla vymazat fakt, že tento hrací automat nenabízí žádný jackpot.


Hrajte hned u Fortuna 

Tipy pro hru

Pokud jste noví ve světě online výherních automatů, tady je krátký návod, jak hrát Sherlock Mystery online za skutečné peníze. Výhry jsou vypláceny pokud dostanete mezi a 5 stejnými symboly v řadě zleva doprava. Tak roztočte tyto 5 kotouče, ale ne dříve než rozhodnete o výši sázky. Sázky v hotovosti mohou být nastaveny přímo tady na ovládacím panelu hry. Velké sázky přinášejí také veliké výhry, Teď najděte Spin tlačítko a hrajte. Nicméně, měli byste si přečíst instrukce, než budete pokračovat. Následování instrukcí vám pomůže vyřešit pár dalších složitých mechanismů hrý o kterých vědí jen experti. Pomalu následujte instrukce krok za krokem . Nevynechejte také oficiální pravidla hry.

Krok 1: Co je lepší – demo verze nebo Sherlock Mystery se skutečnými penězi?

Jedna věc kterou musíte rozhodnout je jakým způsobem chcete hrát Sherlock Mystery online. Jste tu rekreačně nebo jste tady jako vážný hráč který chce vyhrát hodně? Jestli chcete Sherlock Mystery zkusit bez investování jakýchkoliv peněz, stránka Fortuna nabízí jejich bezplatnou verzi, dostupnou také na mobilu jako Fortuna. Nicméně, pokud nejvyšší výhra dosahující v hotovosti 200000 Kč za linii je to po čem toužíte, měli byste si vybrat režim skutečných peněz.

Krok 2: Vyberte si svou výši kreditu

Objem vaší sázky zůstává zcela flexibilní po celou dobu Sherlock Mystery hry o skutečné peníze, dovoluje vám ji upravit, kdykoliv jen chcete, v závislosti na vaší herní strategii. Jděte na nejnižší sázku 0.01 Kč, nebo ji zvyšte na 2000 Kč. Mějte na paměti, že řad nevyplácí snadno nebo rychle. Nicméně, když výhry přijdou, jsou úžasné! Nastavení vaší sázky je bez potíží a rychlé s šikovným Bet Max tlačítkem. Pro doladění vašich sázek, je tam tlačítko velikosti sázky/hodnoty.

Krok 3: Rozhodoněte o počtu vašich výherních linií

V této fázi, byste měli věnovat trochu pozornosti výherním řadám. Minimálně musíte vsadit na jednu. To znamená mít spíše menší sázku o 0.01 Kč, ale mějte na paměti že výhry budou pravděpodobně vzácné. Pravděpodobně zaznamenáte že vaše sázka se zvýšila , pohybuje se mezi 0.2 Kč a 2000 Kč v závislosti na dříve provedeném nastavení. Nicméně, museli byste mít docela štěstí abyste vybrali jen řady na kterých vyhrajete. Teď když ste s tím hotoví, toto Spin tlačítko je vaše další zastávka. Možná budete chtít použít Turbo tlačítko pokud chcete aby Sherlock Mystery 5 válců dosáhly zvýšené rychlosti or you can simply start an Auto Play round. Konečně, roztočme to jak se to dělá v Sherlock Mystery!


Hrajte hned u Fortuna 

Pravidla

Už zde bylo řečeno, že Sherlock Mystery je skutečně náročný slot. Před tím, než začnete pociťovat skutečný benefit z této složité hry, kterou jste si vybrali, je doporučeno dát pozornost seznamu pravidel, protože ty vám jistě pomohou:

 • Ikona tabulky výher na obrazovce vám dodá podrobnosti ohledně výher
 • stejné, sousedící symboly jsou výherní.
 • Vyberte kolik linií chcete, ale mějte na paměti, že největší výhry se těší na největší hráče.
 • Výherní sekvence vám přistane na účtě, za předpokladu, že byla na zapnuté linii, pokud to nebyl scatter
 • Vklady na řadu se násobí hodnotou výhry na výherní řadě.
 • Vyplácí se zprava doleva, toto neplatí pro scatter, který se vyplácí jakkoliv
 • Vaše celková výhra je hodnota součtu všech výher na liniích
 • V případě, že na jedné liniibude více výher, pouze nejvyšší z nich vám přistane na účtu
 • Scatter bude vyplácen společně s výhrami na liniích
 • Chyba nebo porucha herního softwaru nebo hardwaru bude mít následující efekty: přesná výše vložených částek bude znovu vrácena na váš účet, všechny výhry a stejně tak i výplaty budou neplatné
 • Pozn .: Je třeba konzultovat podmínky užívání Fortuna, které se týkají postupů prováděné pro řízení nedokončených her, a také postupů, týkajících se automatického ukončování neaktivních her

Výherní řady a válce

Pokud jde o počet válců; Playtech učinili rozhodnutí dosadit 5 válců do tohoto titulu, jimiž se snaží přitáhnout pozornost k jeho námětu: Crime. Sherlock Mystery otáčí 5 válců standardním klesajícím způsobem. To vám umožňuje, když hrajete tento veselý titul, soustředit se pouze na vyhrávání. Tím že se naučíte které figury jsou přítomny v Sherlock Mystery budete schopni ihned rozpoznat když budete blízko zisku jedné z těch cen. V podstatě, válce zahrnují 13 dlaždice které se objevují náhodně, včetně zástupných a rozptýlených symbolů.


Hrajte hned u Fortuna 


Váš úspěch v Sherlock Mystery závisí na výherních řadách. To jsou ty, na kterých následují kombinace symbolů, a dávají vám tuto 1000000 Kč obrovskou odměnu. Nejlepší vítěznou strategií která zahrnuje Sherlock Mystery výherní řady je zapojit je všechny. Ale nemusíte nás poslouchat, Playtech vám umožnil vybrat si tak nízký počet výherních linií jaký jen chcete, klidně jen jednu linii jedné řady výběrem vhodného tlačítka. Ale, vězte že toto není to nejvýnosnější řešení pro Sherlock Mystery hru. Těchto 20 výherních kombinací bude vyplácet ve směru zleva doprava. Sherlock Mystery nevyplácí jen nejnižší ceny, tady jsou k dispozici nějaké štědré odměny.

Symbol s nejvyšší výhrou

Nemůžete přestat myslet na výhru? Pak máme pro vás speciální jackpot symbol této hry, kterým je symbol Sherlock Holmes. Jakmile se objeví 5 těchto obrázků na některé z výherních linií, váš hrací zůstatek se zvýší o 2000x sázky na výherní linii. Vsadíte-li 100 Kč – tedy maximální sázku, výše výhry u tohoto symbolu bude 200000 Kč za každu jednu z 20 výherních linií. V přepočtu tedy vaše výhra může být až 200000 Kč pro jednu linii, za předpokladu, že hrajete se všemi 20 výherními liniemi a vaše sázka je nastavena na maximum, tedy 100 Kč na každou linii.

Ostatní symboly

Sherlock Holmes je ten nehodnotnější symbol, ovšem Playtech zahrnul do této hry i další symboly:

 • Symbol Dr. Watson má hodnotu 1500 násobku sázky na linii
 • Peníze k vám poputují také díky výherní kombinaci obrázků Letter Opener a Revolver, kterých násobitel vynásobí vaši sázku 400x
 • Ikony Ace a King jsou zde k tomu, aby navýšili váš účet o 300násobek výše sázky na jednu linii
 • Dalšími jsou symboly Jack a Queen mají hodnotu 150než sázka na linii
 • U obrázků 9 a 10 můžete očekávat výhru ve výši 125 násobku sázky na linii.

Extra symboly

 • Symbol který zahajuje kolo s točením zdarma – Baker St. Sign
 • Magnifier ikona – symbol s mocí aktivovat bonusové kolo
 • Evil Moriarty wild (zástupný) symbol
 • Baker St. Sign a Magnifier scatter (rozptýlený) obrazec

Žolík – Wild

Wild (zástupný) symbol v Sherlock Mystery je opravdu těžké minout – navržené jméno je Evil Moriarty. Crime styl není jedinou charakteristikou tohoto zástupného Wild symbolu – funguje jako náhrada za jakoukoliv z 13 figur v tomto video slotu. promění jakoukoliv kombinaci symbolů ve výherní. Pokud to získáte přinese vám to 10000násobek. Pamatujte si, aktivní výherní řada musí mít 5 z těchto symbolů.


Scatter

Dalším symbolem, který je zábavným doplňkem jinak obecné tematiky automatu Sherlock Mystery je tzv. Scatter. Baker St. Sign a Magnifier je jeho oficiální název, podíváte-li se do menu hry. S tímhle Sherlock Mystery scatter symbolem nebudete vázáni na žádnou z 20 výherních linií, protože ať dopadne kdekoliv, vyhráváte. Maximálně můžete obdržet až 200x – to je výhra u všech 5 symbolů naráz. Kdokoliv, kto si tuto hru zahraje ihned pochopí, proč ostatní symboly nemají takovou sílu.


Extra Funkce

Teď když jsme osvětlili detaily normálního hraní na tomto vtipném automatu, pojďme o krok dál.

Volná kola

Volná zatočení jsou další bonusová funkce ve hře Sherlock Mystery, která vám umožňuje hrát kola hry Sherlock Mystery bez sázení, ale stále získávat peníze. Začátek nového kola je označen symbolem Baker St. Sign Zatočení zdarma lze uskutečnit pouze 10x, ne vícekrát .

Bonusová funkce

Crime Scene bonusová hra je zajímavá vsuvka mezi dvěma hrami. A dobrý působ, jak vyhrát peníze. Crime Scene bonus je ve hře, když vám kotouče ukážou symbol Magnifier.

Hrací kolo

Tato Gamble hazardní minihra je začleněna do Sherlock Mystery, takže po jakékoliv výhře na 5 válcích můžete tyto výhry zdvojnásobit. K získání šance pouze. Pokud dokážete odhadnout, která volba přijde, tak vám tento 5-válec zdvojnásobí vaše výhry. Pokud si špatně tipnete, tak budete mít zrátu ve výši vaší poslední výhry. Po každém úspěšném kole, vám to Sherlock Mystery znovu nabídne.

Sherlock Mystery – Je to video výherní automat?

No jistě! Ve formě animované hry, tento přímočarý automat má vynikající zvuky stejně tak, jako grafiku, která dolaďuje tématiku hry Crime.

Zvuky

Jste stereotypní charakter? Potom vám tedy Sherlock Mystery splní vaše očekávání. Zde naleznete všechny povědomé videoherní zvukové efekty.

Sherlock Mystery Ke stažení

Existuje možnost Sherlock Mystery ke stažení od Fortuna? Ano – dokonce existuje i flash verze hry Sherlock Mystery online. Budete potřebovat účet zdarma u tohoto online casina než budete moci stáhnout Fortuna software který potom můžete hrát do nekonečna . Pokračujte, registrujte se teď u Fortuna, za použitím linku níže , a najděte verzi Fortuna ke stažení která vám nejvíc vyhovuje . Teď už jste oficiálně kvalifikovaní vyhrát 200000 Kč maximální výhra na každé výherní čáře.


Informace o výrobci her společnosti Playtech

Speciality: Herní produkty a softwarová řešení, Hry pro počítače a mobilní telefony, Systém řízemi napříč platformami
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Zakladatel: Teddy Sagi
Sídlo ústředí: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Založen: 1999
Hrajte hned u Fortuna 

FAQ Sekce

O Fortuna pravidlech a Sherlock Mystery tipech a trikech se zde dozvíte více.

RTP online hracího automatu – Co to je?

RTP je zkratka pro návratnost hráči (Return to Player), což je procentuální hodnota odvozena od statistik výher automatu Sherlock Mystery během dlouhého časového horizontu. V případe, že má automat 20 výherních linií, se tato hodnota pohybuje někde na hranici od 93% do 96%.

Je Sherlock Mystery RTP dobré nebo špatné?

Je to všechno zábavička, dokud vám nedojde, že Sherlock Mystery RTP 94.09% není zase taková pecka.

Jak si vyzvednout Sherlock Mystery výhry?

Takže jste už vyhráli hodně! Co teď? No, vybírání vašich peněz je velmi snadné. Když vyhrajete peníze, tak se zobrazí na vašem Fortuna účtu. Zvolte jednu z možností výběru , a to je vše, co musíte udělat. Fortuna má také servis zákaznické podpory, která vám dá veškeré informace, které potřebujete.

Co když si budu chtít vyzvednout peníze přes svou kreditní kartu?

Toto online kasino takovou možnost nenabízí.

Je dovoleno používat Paypal?

V tuto chvíli jsou výběry výher přes Fortuna Paypal zamítnuty. Pokud vás bolí hlava z těchto nekonečných voleb, tak jednoduše zvolte obyčejný bankovní převod.

Je možné hrát Sherlock Mystery zdarma?

Pro ty, kteří chtějí výherní automaty vyzkoušet, než budou hrát naostro, tu je Sherlock Mystery zdarma, ale musíte se nejprve přihlásit k vašemu Fortuna účtu.

Fortuna App

Ano, můžete si užívat všech výhod Sherlock Mystery velkých ale vzácných výher skrze Sherlock Mystery aplikace do mobilu. Nezapomeňte, že jediná Fortuna aplikace, kterou tu najdete, je absolutně zadarmo. Nenechte se nachytat podvodníky kteří se ji snaží prodat za peníze.

Sherlock Mystery – Výhody a nevýhody

Sherlock Mystery Výhody: Nevýhody:
Zkušenosti:
Výnosy:
Bonusové symboly:
Hrát na mobilu:
Hra s točením zdarma:
Design:
Bonusové hry:
Hrajte hned u Fortuna