Hrajte hned u Fortuna 

Silver Bullet online

Hrajte Silver Bullet u: Fortuna
Silver Bullet točení zdarma: Už brzy
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Aktivujte bonus: Použijte náš odkaz!

Jakékoliv informace který byste mohli potřebovat pro to jak hrát Silver Bullet online, najdete v této recenzi. Také se naučíte, jak získat nejlepší herní zkušenost s online sloty. Startovacím bodem je vytvoření nového Fortuna účtu – to můžete udělat kliknutím na tlačítko nahoře.

Hrát Silver Bullet v Fortuna

Fortuna, místo, kde chcete být, pokud máte v úmyslu hrát Silver Bullet a další Wild West pohlcující Playtech online sloty. A navíc, teď můžete dostat obrovský Fortuna bonus k tomu. Představujete vám bonus nabídku: 100% odpovídající vkladový bonus, také známý jako Fortuna uvítací bonus. To znamená že můžete dostat 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Nic není větší zábava než točení zdarma, je to tak? Silver Bullet nemá tuto funkci. Co dalšího je na menu?

Fortuna bonus bez vkladu

Fortuna bonus bez nutnosti vkladu a otočení zdarma nebyly vloženy jako Silver Bullet extra funkce. Taková škoda. Prozatím dostanete 100% bonus. Dále zjístíte více detailů!

Fortuna uvítací bonus

Každý skutečný hráč chce hrát Silver Bullet za skutečné peníze, ale také by rád vkladový bonus. A přesně to vám poskytne Fortuna uvítací bonus. Máte oprávnění na 100% bonus na váš první vklad, jaké to máte štěstí. Jen si představte, že už od samého začátku můžete mít až 25000 Kč. Plus, je skutečně jednoduché ho získat – klikněte na jakékoli tlačíto v recenzi. Abyste mohli být skutečným hráčem, musíte provést minimální vklad 1 Kč. Nicméně vložení většího vkladu dává větší smysl. Tímto způsobem se totiž razantně zvýší i vaše bonusová částka.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Předně byste měli kliknout na okaz, který je v článku, abyste mohli aktivovat Fortuna bonus.
 • 2. krok: Jděte na stránku pro vytvoření nového účtu. Zadejte obvyklé informace.
 • 3. krok: Uložte vklad a dostanete Fortuna uvítací bonus o hodnotě 100% až do 25000 Kč. Teď můžete hrát Silver Bullet online o skutečné peníze.


Hrajte hned u Fortuna 

Silver Bullet Online: Hlavní vlastnosti

Je něco speciálního na hrách s tématem Wild West? Tento velkolepý automat od Playtech je jeden z nejlepších. I když nejste fanouškem her souvisejících s Wild West, vyzkoušejte ho – může se stát jednou z nejlepších položek na vašem seznamu online automatů. S touto Silver Bullet recenzí pokryjeme všechny detaily – nejdříve však nejzákladnější funkce.

 • Pohleďte na 5 kotoučů v automatu Silver Bullet. Je zvykem, že hrací automaty mají lichý počet válců. Playtech je navrhnul tak, aby nabízely ne méně než množství 9 linií
 • Nezáleží, zda si vyberete stráhnout Fortuna software nebo hrát Silver Bullet za skutečné peníze na jejich stránce, minimální požadovaná sázka je 0.01 Kč.
 • Je zde také i mobilní verze automatu Silver Bullet.
 • Raději si sedněte a seznamte se s pravidly, abyste se zdokonalili v tomto automatu.
 • Nejlepší výhrou progresivní Silver Bullet jackpot.
 • Je zajímavé, že Silver Bullet RTP, neboli návratnost hráči, je: 96.84%. S takovou procentuální šancí stačí jenom jedna hra, abyste vyhráli balík. Posuňte se dále touto kapitolou, abyste se dozvěděli o dalších faktorech, které otočí hru ve váš prospěch.


Hrajte hned u Fortuna 

Silver Bullet Jackpot

Playtech se rozhodl zvýšit šance na výhru mega ceny v této hře zahrnutím jackpotu online hracího automatu. Silver Bullet jackpot slibuje výhru pro několika šťastlivců tím, že roste sbíráním částí všech sázek od 0.01 Kč do 45 Kč, které hráči Fortuna u tohoto automatu vsadili.

Po vyplacení mastné výhry se bank začne znovu plnit a růst.


Hrajte hned u Fortuna 

Průvodce pro hraní

Pokud jste noví ve světě online výherních automatů, tady je krátký návod, jak hrát Silver Bullet online za skutečné peníze. Abyste vyhráli, musíte trefit alespoň 1 odměnu přinášející symboly za řadu. Slot vyplácí both ways. Vyberte si svou požadovanou sázku možnosti. Spin tlačítko zahájí hru pod současným nastavením. Nicméně, měli byste si přečíst instrukce, než budete pokračovat. Toto je relativně komplikovaná hra a začátečníkům muže občas připadat matoucí. Tuto recenzi doplňuje zjednodušený návod jak hrát , spolu s intuitivním menu pravidel hry.

Krok 1: Hrát Silver Bullet o skutečné peníze nebo zdarma?

První věc kterou musíte rozhodnout právě teď jejakým způsobem chcete hrát Silver Bullet online? Přišli jste si jen zacvičit nebo jste skutečný slotový geek který jde za vysokým skóre? Jestli chcete Silver Bullet zkusit bez investování jakýchkoliv peněz, stránka Fortuna nabízí jejich bezplatnou verzi, dostupnou také na mobilu jako Fortuna. Nicméně, pokud nejvyšší výhra dosahující v hotovosti 50000 Kč za linii je to po čem toužíte, měli byste si vybrat režim skutečných peněz.

Krok 2: Rozhodněte o hodnotě vašeho kreditu

Objem vaší sázky zůstává zcela flexibilní po celou dobu Silver Bullet hry o skutečné peníze, dovoluje vám ji upravit, kdykoliv jen chcete, v závislosti na vaší herní strategii. Jděte na nejnižší sázku 0.01 Kč, nebo ji zvyšte na 45 Kč. Mějte na paměti že tento minimalistický slot má tyto menší ale často se vyskytující výhry, takže můžete vsadit menší částky, ale stále získat dobrou návratnost. Hledáte rychlou cestu k vsazení přesně takové částky kteoru chcete? Jen klikněte na Bet Max a Bet One tlačítka.

Krok 3: Rozhodování o množství vašich výherních řad

Dále, byste měli nastavit počet výherních řad. Minimálně musíte vsadit na jednu. Snížení tohoto nastavení může ovlivnit vaší celkovou sázku na 0.01 Kč a sníží to vaše šance, také. Při vší úctě, je nelepší že hrajete na všech 9 výherních řadách. Vaše vsazená částka do jisté míry vzroste , s rozsahem který pokrývá částky od 0.09 Kč do 45 Kč. Nicméně, museli byste mít docela štěstí abyste vybrali jen řady na kterých vyhrajete. Jakmile je to vyřešeno, běžte dál a klikněte na Spin ke zahájení akce. Je také možné zvýšit rychlost válců když stisknete Silver Bullet Turbo tlačítko, a můžete si dát oddech s Auto Play. Žádné další zdržování – zahrajte si Silver Bullet online!


Hrajte hned u Fortuna 

Instrukce

Silver Bullet by se mohl ukázat jako výzva, pokud byste nebyli dostatečně soustředěni. Proto je nanejvýš důležité, abyste si prostudovali pravidla:

 • Ikona tabulky výher na obrazovce vám dodá podrobnosti ohledně výher
 • Za 1 políčka na zapnuté linii, vám automat dá výhru
 • Vyberte počet 9 výherních linií
 • Odměněni budete pouze v případě, že výherní kombinace je na linii, kterou jste aktivovali. Samozřejmě, toto se netýká scatteru
 • Zisk na výherní řadě se násobí sázkou na řadu
 • Toto jsou směry které platí: od válce na vaší levici k válci napravo a naopak, ale scatter se vyplácí z jakékoliv strany
 • Konečné skóre budou všechny výhry spojené do jedné
 • V případě více výher na jedné výherní řadě se vyplácí pouze nejvyšší
 • Výhry že scatteru a výhry na liniích jsou vypláceny společně
 • Pokud dojde k chybě v herním hardwaru nebo softwaru, budou všechny zahrnuté výhry, stejně tak jako výplaty, považovány za neplatné. Všechny zahrnuté vklady budou také refundovány.
 • Poznámka: Podívejte se na smluvní podmínky Fortuna, abyste zjistili, jaká jsou pravidla při nedokončení kola a kdy se neaktivní hra automaticky ukončí

Válce a výherní řady

Když se vybíral počet válců pro tento online slot, Playtech se velmi pečlivě rozhodli mu dát 5 válců. Očekávejte směr dolů pro těchto 5 válců v Silver Bullet. Tento směr vám pomůže soustředit se na výhry těchto zábavných slotových cen. Soustřeďte se na Silver Bullet symboly a naučte se je dobře abyste mohli identifikovat stálé výhry jakmile společně přijdou. V podstatě, válce mají dlaždice které se ukazují náhodně, včetně slotového wild (zástupného) a scatter (rozptýleného) symbolu.


Hrajte hned u Fortuna 


Výherní řady jsou tu, aby generovaly odměny a Silver Bullet bylo dáno 9 z nich. Jejich hlavním úkolem je obohatit vaše úspory o 50000 Kč. Je všeobecně známo že aktivace všech výherních řad učiní z Silver Bullet hru kterou stojí za to hrát. Pokud chcete stále minimalizovat počet řad, Playtech vám dal prostředky pro sbírání výher s minimem jedné řady jedné řady když stisknete tlačítko čísla řady. V Silver Bullet můžete očekávat 9 výherní linie které rozdávají výplaty v obou směrech. Když máte ceny které se přicházejí pravidelně, and s pouhými 9 výherními řadami, stále můžete vyhrát ne zrovna slabou částku.

Symbol s nejvyšší výhrou

Pokud si tento Playtech automat užíváte a doufáte ve velkou výhru, pak prosím věnujte pozornost symbolu Gun Barrel – symbol, který se chová skoro jako jackpot a přinese vám nejvyšší výhru. Získejte na 5 válcích tento symbol a okamžitě vyhrajete až 10000x sázky na jednu linii. V případě, že se vám povede získat 5 těchto ikon na několi z výherních liniích zároveň, každá z nich ponese výhru 10000 násobku vkladu. Kolik peněz můžete maximálně vyhrát? Vsadíte-li nejvyšší sázku 50000 Kč na linii, po obdržení všech 9 výherních linií váš účet exploduje a zvýší se o 5 Kč. Doufejte, že dostanete výherní kombinaci 5 těchto symbolů, ptorože výhra 10000-násobku výše sázky bude vaše – 50000 Kč, vsadíte-li 5 Kč na všech 9 výherních linií.

Více informací o symbolech

Firma Playtech do tohoto automatu navrhla a začlenila 12 různých symbolů. Ten nejlepší už znáte – Gun Barrel symbol, ovšem asi byste měli vědět i o těch ostatních. Zde jsou v pořadí od nejvýše vyplácejícího:

 • Symbol Bomb, který vyplácí 500x sázky na jednu linii, což je druhý nejlepší násobitel sázky ve hře Silver Bullet
 • Dalšími jsou symboly Seven, Whiskey Bottle a Cowboy Hat s násobitelem vaši sázky na linii 200x
 • No a na konec, jsou zde symboly Pile of Cash a Horse, které vyplácí 100x vaši sázky.

Bonusové symboly

 • Sheriff’s Badge ‘Wild’ kousek
 • Revolver scatter (rozptýlený) emblém

Wild (zástupný symbol)

Najít wild – zástupný symbol v Silver Bullet je lehké – je přezdívaný Sheriff’s Badge. Kterýkoliv z 12 symbolů v Silver Bullet může být nahrazen wildem (zástupným), bez ohledu na to na které 9 řadě padne. promění jakoukoliv kombinaci symbolů ve výherní.


Revolver Scatter

Kromě všech běžných obrázků automatu Silver Bullet je zde také jeden z nejoblíbenějších symbolů – tzv. scatter. Scatter symbol dostal název Revolver. Hlavní výhodou tohoto Silver Bullet scatter symbolu je, že mu byla ponechána volnost, co se týče všech 9 výherních liniích. To znamená, že výhru vyplácí na jakékoliv pozici. Budete-li mít štěstí, můžete očekávat 100x sázky, který obdržíte v případě 5 těchto obrázků. A řekněme si přímo – kdo nemiluje extra roztočení? Ty vám z celkového počtu 12 symbolů zabezpečí jenom tento.


Je tento titul od Playtech video výherní automat?

Bez pochyb! vzhledem k tomu, že toto je video hra, tento nekomplexní herní titul má okouzlující grafiku a skvělé zvuky, které ladí s tématem Wild West.

Zvuky

Vyvolávají ve vás staromódní zvuky kasina hezké vzpomínky? Tak můžete mít radost, protože to je přesně to co můžete od Silver Bullet očekávat. Jsou to staré a velmi známé herní zvuky kasina. Tato 5-válcová hra obsahuje

Fortuna Ke stažení

Můžete si hru Silver Bullet stáhnout na Fortuna, nebo můžete hrát hru Silver Bullet online as. Vyberte si. Co je nutné udělat? Nejdřív si založte účet. Potom jednoduše stáhněte Fortuna software s touto 5-válcovou hrou a dalšímy Playtech sloty . Potom můžete hrát bez limit. Nečekejte, zaregistrujte se již dnes u Fortuna, kliknutím na tlačítko níže , potom jděte na Fortuna download stránku . To je vše – teď jděte pro obří cena – 50000 Kč na každé čáře.


O společnosti Playtech

Webová stránka: https://www.playtech.com/
Místo: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Působí od: 1999
Založil: Teddy Sagi
Aktivity: Hry pro počítače a mobilní telefony,Systém řízemi napříč platformami, Herní produkty a softwarová řešení
Hrajte hned u Fortuna 

O&A

Máte-li otázku ohledně hraní Silver Bullet, nebo o Fortuna podmínkach a pravidlech, podívejte se níže:

Co znamená zkratka RTP?

RTP je zkráceně Return to Player, tedy návratnost hráči, což v podstatě znamená, jaká je procentuální výhernost automatu Silver Bullet. Data pro toto číslo jsou sbírány během dlouhého období. V případe, že má automat 9 výherních linií, se tato hodnota pohybuje někde na hranici od 93% do 96%.

Co je hodnota Silver Bullet RTP?

Vezmeme-li v úvahu Silver Bullet RTP 96.84%, tato zábavná video hra vám poskytne solidní zábavu a k tomu ještě přihodí velmi slušnou návratnost.

Vybírání vašich výher

Všechny vaše výhry z tohoto Playtech titulu mohou být vybrány v několika krocích. Zkontrolujte si váš Fortuna zůstatek na účtu, abyste viděli, kolik už jste vyhráli. Vše, co je potřeba udělat, je zvolit si vaší metodu výběru. , a to je vše, co musíte udělat. A navíc, pokud si přejete více informací, můžete hovořit se zákaznickou podporou Fortuna.

Jsou kreditní nebo debetní karty akceptované jako metody výběru peněz?

Toto online kasino takovou možnost nenabízí.

Mám Paypal účet. Mohu ho použít k vyzvedávání peněz?

Výběr výher přes Fortuna Paypal zkrátka nejsou možné. Pokud vám tyto možnosti způsobují akorát bolení hlavy, tak jen používejte bankovní převod.

Mohu hrát Silver Bullet zdarma?

Samozřejmě můžete vyzkoušet Silver Bullet zdarma, jen se zaregistrujte a přihlašte se na váš Fortuna účet.

Silver Bullet Aplikace

Určitě, užijte si všechny výhody Silver Bullet častých, ale menších cen v Silver Bullet app. Pro jistotu připomínáme: je jen jedna, oficiální Fortuna aplikace, a ta stojí Kč0. Nenechte se nachytat různýmy podezřelýmy stránkami nabízející tuto aplikaci za peníze.

Silver Bullet – Výhody a nevýhody

Silver Bullet Výhody: Nevýhody:
Opakovaná točení:
Speciální funkce:
Speciální symboly:
Vizuální ztvárnění:
Výhry:
Zkušenosti:
Ke hře na mobilu:
Hrajte hned u Fortuna