Hrajte hned u Fortuna 

Stars Awakening online

Hrajte online automaty zde: Fortuna
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč
Stars Awakening točení zdarma: Žádná aktuální nabídka
Získejte bonus hned teď: Použijte náš odkaz!

V této recenzi dostanete všechny informace o tom jak hrát Stars Awakening online, ale také jak získat nejlepší zkušenost s online sloty. Začít nebude žádný problém – zaregistrujte si účet u Fortuna, jednoduše následováním odkazu uvedeného tady.

Hrát Stars Awakening v Fortuna

Někdy je těžké udělat rozhodnutí, takže nejlepší je jít přímo k Fortuna pokud chcete hrát Stars Awakening. Ale jestli vás tento konkrétní slot unaví, jsou tu další Space-zaměřené plodné online výherní automaty které Playtech poskytuje. A aby přibylo celkové vzrušení, toto místo vám dá Fortuna bonus. Jestli jste doufali v bonus, dostanete ho: Fortuna uvítací bonus 100% v hodnotě až do 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Mezi všemi bonusy které může slot mít, byla by točení zdarma těmi nejlepšími? Fortuna zjevně nesouhlasí. Přesto, neklesejte na mysli – možná jsou tu další proma.

Fortuna bonus bez vkladu

U Fortuna není bonus bez nutnosti vkladu, stejně tak ani otáčení zdarma není dostupné. Je to oficiální myšlenka tohoto kasina. Snad se to v budoucnu změní. Teď ale máme 100% match bonus na vklad, což vám vysvětlíme za 3, 2, 1…

Fortuna uvítací bonus

Jedna z nejzajímavějších funkcí je bonus odpovídající vkladu. Zde je pojmenován Fortuna uvítací bonus a umožní vám hrát Stars Awakening online za skutečné peníze a s úsměvem na tváři. V tomto momentě můžete získat bonus 100% na váš první vklad a dostanete až 25000 Kč. Jakmile se rozhodnete, že je čas ho získat, stiskněte tlačítko zobrazené níže. Když příjde na požadavky vkladu, minimum musí být 100 Kč. Nicméně vložení většího vkladu dává větší smysl. Tímto způsobem se totiž razantně zvýší i vaše bonusová částka.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Prvním krokem je kliknout na hyperlink, který jsme vložili do článku a který aktivuje Fortuna bonus.
 • 2. krok: Tohle je bod, kdy dostanete členství. Je to jednoduché – jen rychle vyplňte vormulář s uživatelskám jménem, heslem, které chcete používat, a vaším emailem.
 • 3. krok: Uložte vklad a dostanete Fortuna uvítací bonus o hodnotě 100% up to 25000 Kč. Užijte si Stars Awakening online o skutečné peníze!


Hrajte hned u Fortuna 

Přehled

Toužíte po pěkném automatu s tématem Space? Playtech pyšně uvádí hru s tématem Space. Prostudujte si Stars Awakening recenzi a zjistěte, proč je tak důležité tento automat vyzkoušet. Níže najdete vysvětlená pravidla počínaje najzákladnějšími funkcemi.

 • Hej, to je jeden z těch 5 kotoučových výherních automatů. Pro více než 90% automatů je standardem, že využívají lichý počet válců. Není to tak nudné, protože vám to pomůže sbírat peníze pomocí 20 linií
 • Když chcete hrát Stars Awakening za skutečné peníze, minimální sázka bude 0.2 Kč.
 • Samozřejmě, můžete zatočit také verzi Stars Awakening v mobilu.
 • Doporučujeme vám řádně pročíst pravidla tohoto automatu, protože Playtech zde udělal pár výjimečností, aby udělal hru zajímavější.
 • Tato hra nabízí ohromující výhru, se kterou můžete domů odejít bohatší o 1000000 Kč.
 • Procentuální návratnost hráči je u této hry 95.93%. Nevypadá to moc slibně, že? Nezoufejte, protože to není tak úplně vše o Stars Awakening RTP. Uvidíte proč, budete-li číst dál naše vysvětlení v dalším odstavci.


Hrajte hned u Fortuna 

Stars Awakening Jackpot

Z nějakých neobjasněných důvodů hra Stars Awakening nenabízí žádný online jackpot. Co ale získáte namísto Stars Awakening jackpotu je Red Planet symbol s největší možnou výhrou, která docela výrazně zvýší vaši výhru v této Fortuna hře tím, že znásobí vaši sázku na linii, a to až 500 krát. Pokud tedy vsadíte maximum na každé roztočení, tedy 2000 Kč, můžete se stát o 1000000 Kč bohatší. Výhra tak vysoké částky by snad měla vymazat fakt, že tento hrací automat nenabízí žádný jackpot.


Hrajte hned u Fortuna 

Průvodce pro hraní

Tady je nejjednodušší návod jak hrát Stars Awakening online za skutečné peníze: Všechny kombinace zleva doprava obsahující 3 nebo více stejných symbolů mají nárok na výhru. Vybírání vaší sázky je docela intuitivní. Velikost sázky je volena přepínačem na kontrolním panelu. Pro zahájení hry stiskněte: Spin. Než začnete hrát, přečtěte si instrukce níže. Tuto hru je obtížnější pochopit než obvyklé sloty. Tuto recenzi doplňuje zjednodušený návod jak hrát . V případě že potřebujete více detailů, stačí se podívat do pravidel hry a instrukcí, která umějí být vskutku užitečná.

Krok 1: Stars Awakening za skutečné peníze vs bezplatná hra

Chceme vám pomoci se rozhodnout jestli chcete hrát Stars Awakening online za skutečné peníze nebo méně vážnou bezplatnou verzi. Stars Awakening režim bezplatné hry je simulací kde nejsou zahrnuty žádné skutečné peníze. Je dostupná také na Fortuna mobilní slotové platformě. Budete ale litovat, pokud nikdy nezkusíte opravdu výhodnou nabídku, protože promarníte šanci nechat si vyplatit.

Krok 2: Zvolte velikost vašeho kreditu

Výše sázky pro průběh hry Stars Awakening o skutečné peníze je zcela přizpůsobitelná, takže můžete použít jakoukoliv strategii, o které si myslíte, že je nejlepší. Můžete vsadit minimum: 0.2 Kč, nebo jít až k 2000 Kč. A nezapomeťe, že Playtech hra má menší, ale pěkné opakující se výhry, což znamená, že můžete vsadit menší sázky na 5-5 válců a stále získat dobrou návratnost vašeho vkladu. Pohrajte si s výší vaší sázky s užitečným tlačítkem velikosti sázky/hodnoty.

Krok 3: Otáčejte

Pokud si chcete vybrat vaše výherní linie ve Stars Awakening, vězte že to není možné. Je to docela zvláštní pro tak krásně navrženou hru, ale tak to prostě je. Jednoduše řečeno, budete muset vsadit peníze na všech 20 z těchto řad. Možná to je to nejlepší – když je aktivován maximální počet linií, tak uvidíte, že se vaše výhry zvýší. Když už vám nestojí nic v cestě, můžete začít točit stisknutím Spin tlačítka. Zapojte Turbo tlačítko pro spuštění Stars Awakening 5-válcového režimu rychlého otáčení nebo začněte Auto Play. Žádné další zdržování – zahrajte si Stars Awakening online!


Hrajte hned u Fortuna 

Pravidla

Nenechte se odradit složitostí tohoto slotu. Je přirozené být zmatený a považovat ho za docela komplikovaný slot. Ovšem, Stars Awakening nám přináší seznam pravidel, která dávají smysl:

 • Výhry jsou vypláceny podle výherní tabulky, která může být zapnuta, či vypnuta použitím ikonky info
 • Výhra je udělena za 3 nebo více stejné, sousedící symboly
 • Válce musíte roztočit se všemi 20-ti řadami
 • Vítězné řady se násobí vaší sázkou na řadu.
 • Výhry se počítají z válců napravo k levým válcům , kromě scatteru, ten se vyplácí ve všech směrech
 • Pokud je více výher na mnoha různých liniích, jejich přidaná hodnota bude spočítána
 • Když budete mít na stejné řadě více výher, váš účet bude bohatší pouze o nejvyšší z výher
 • Scatter výhry a výhry na liniích budou sečteny
 • Pokud dojde k chybě v herním hardwaru nebo softwaru, budou všechny zahrnuté výhry, stejně tak jako výplaty, považovány za neplatné. Všechny zahrnuté vklady budou také refundovány.
 • Poznámka: Zkontrolujte si podmínky použití Fortuna, kde je odkaz na řízení nedokončených her a příslušné postupy. Zkontrolujte také postupy, které se týkají času, který budete mít před automatickým ukončením neaktivních her

Válce a výherní řady

Playtech, s ohledem na počet válců, přidělili této animované zábavě 5 válců. Směr dolů je způsob, jak se 5 válců točí v Stars Awakening. V podstatě, když roztáčíte tuto zábavnou slotovou hru, vše co musíte dělat, je plánovat jak vyhrát. Stars Awakening symboly jsou něco co byste měli znát zpaměti protože vám přinesou pravidelné výhry. Jsou tam 11 ikony, které se objevují náhodně, společně se zástupným a rozptýleným symbolem. Nezapomeňte tuto speciální slotovou figuru – Giant Planets.


Hrajte hned u Fortuna 


Abyste získali výhru v tomto Playtech online slotu, musíte mít výherní řady. Stars Awakening má 20 z nich, přinášejících vám který 1000000 Kč prize. Zahrnutí všech výherních řad v Stars Awakening je ta nejlepší možnost. Nejhorší pocit na světe je když vidíte cenu na nevybrané výherní řadě! To je důvod proč v Stars Awakening máte všechny výherní řady automaticky aktivní. Těchto 20 výherních kombinací bude vyplácet ve směru zleva doprava. Tyto ceny přijdou často. A vezmeme-li v úvahu že tady jsou 20 výherní řady, budete mít spoustu výherních příležitostí.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Playtech obohatil tento automat o symbol Red Planet – nejvýnosnější obrázek u tohoto automatu, který je něco jako jackpot symbol s nejvyšší výhrou. Vaše sázka se znásobí až 500-krát v případě, že je výherní kombinace tvořena 5 těmito symboly. Jsme si jisti, že byste chtěli vyhrát maximum, které je 50000 Kč. Nicméně, tolik peněz si vyžaduje velkou odvahu. Musíte totiž zapnout všech 20 výherních linií a na každou z nich vsadit maximální sázku ve výši 100 Kč.

Více informací o symbolech

Playtech zakomponoval do tohoto automatu celkově 11 sumbolů. Ten nejlepší jsme již zmínili – Red Planet, ovšem teď se podíváme na ostatní symboly, a to od nejlepšího, po nejslabší:

 • Ikona Orange Planet hráčům vyplácí 300x výše jejich sázky na linii
 • Výhra u třetího nejlepšího obrázku Green, Blue a Purple Planet je nastavena na 100x sázky
 • Symboly Ace a King Alien je oceněn na 50než sázka
 • No a na konec je zde nejméně hodnotný symbol Queen, Jack a 10 Alien – přináší 30x vaši sázku na linii.

Speciální symboly

 • Wild kousek
 • The Red, Orange, Green, Blue a Purple Planet ‘Scatter’ symbol

Wild symbol

Stars Awakening má zástupný symbol který je lehce vidět . Jeho název je – wild – zástupný. Pokud jde o tento Space 3D slot, wild má nahradit jakékoliv z 11 polí. Může pozitivně transformovat jakoukoliv kombinaci symbolů, která z vás udělá vítěze.


Scatter symbol: Red, Orange, Green, Blue a Purple Planet

Kromě všech běžných obrázků tohoto 3D automatu je zde také jeden z nejoblíbenějších symbolů – tzv. scatter. Scatter symbol dostal název Red, Orange, Green, Blue a Purple Planet. To, co dělá tento Stars Awakening scatter symbol tak zajímavý, je fakt, že není vázán na žádnou z 20 výherních kombinací. Výhra vám bude připsána na jakékoliv pozici. Je docela zřejmé, že tento obrázek vám může vyhrát tolik peněz, že nebudete vědět, co s nima.


Je tento titul od Playtech 3D výherní automat?

No jistě! 3D automaty jsou nepřekonatelné po vizuální stránce, a proto tato hra s tématikou Space bude pastvou pro vaše oči, přímo

Herní zvuky

Jednoduše řečeno, tento Playtech titul je navržen jako Space téma, včetně obsažených zvuků. Je nejvyšší odměna- 1000000 Kč – se rozvíjí v rytmu autentických zvuků. Pokud je to pro vás moc, tak 5-válec lze hrát úplně bez zvuků pomocí tlačítka mute. Podle toho, jakou budete mít náladu, můžete zvuky v tomto neobyčejném slotu zesílit nebo zeslabit.

Fortuna Ke stažení

Vaší jedinou možností je hrát Stars Awakening online, protože žádná verze Fortuna ke stažení neexistuje. Ohledně online casín s tímto titulem od Playtech, instant-play casina jako Fortuna jsou jednodušší a přívětivější, kromě toho, je stahování zastaralé. Neřešte Stars Awakening ke stažení, prostě registrujte se teď u Fortuna, za použitím linku níže a získat Stars Awakening maximální výhra – až 1000000 Kč.


O společnosti Playtech

Founder: Teddy Sagi
Produkty: Hry pro počítače a mobilní telefony, Herní produkty a softwarová řešení, Systém řízemi napříč platformami
Adresa: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Webová stránka: https://www.playtech.com/
Aktivní od: 1999
Hrajte hned u Fortuna 

Máte nějaké otázky?

Máte otázku o automatu Stars Awakening? Podívejte se do sekce níže!

Co znamená RTP hracího automatu?

RTP – z angl. Return to Player – znamená návratnost hráči a vyjádřuje procento, které bylo vypočítáno ze statistického sledování výher automatu Stars Awakening během dlouhého období. V případe, že má automat 20 výherních linií, se tato hodnota pohybuje někde na hranici od 93% do 96%.

Je Stars Awakening RTP dobré nebo špatné?

Je to všechno zábavička, dokud vám nedojde, že Stars Awakening RTP 95.93% není zase taková pecka.

Pokyny k výběru výher

Vybírání vaší výhry ze Stars Awakening je velmi snadné. Všechny vaše vyhrané peníze se objeví na vašem Fortuna účtě. Zvolte jednu z možností výběru , a tady to máte. Samozřejmě, pokud máte problém nebo nějaké otázky, tak je tu pro vás vždy dostupná fantastická Fortuna zákaznická podpora, aby vám pomohla.

Jsou nějaké kreditní karty, které mohu použít k vyzvedávání peněz?

Taková možnost není k dispozici. Alespoň ne teď.

Mohu převést peníze na svůj Paypal účet?

Bohužel, zde není dostupný žádný převod peněz přes Fortuna Paypal účet. Pokud vás bolí hlava z těchto nekonečných voleb, tak jednoduše zvolte obyčejný bankovní převod.

Je možné najit verzi pro hraní Stars Awakening zdarma?

Ano, je možné hrát Stars Awakening zdarma, jen se přihlašte na váš Fortuna účet.

Fortuna App

Ano, můžete si užívat všech výhod Stars Awakening menších ale častých výher skrze Stars Awakening aplikace do mobilu. NB:Je jen jedna oficiální Fortuna aplikace, a je zcela zdarma. V žádném případě za ni neplaťte na podezřelých stránkách.

Stars Awakening – Výhody a nevýhody

Stars Awakening Výhody: Nevýhody:
Zkušenosti:
Výnosy:
Bonusové symboly:
Hrát na mobilu:
Hra s točením zdarma:
Design:
Bonusové hry:
Hrajte hned u Fortuna