Hrajte hned u Fortuna 

Vacation Station online

Hrajte Vacation Station zde: Fortuna
Vacation Station točení zdarma: V tuto chvíli žádná nabídka
Uplatněte nárok na bonus: Použijte náš odkaz!
Uvítací bonus: 100% až do 25000 Kč

Pokud chcete získat know-how jak hrát Vacation Station online a zažít nejlepší dobrodružství s online sloty, věnujte pozornost této recenzi. Samozřejmě, potřebujete účet s Fortuna, což je snadné – jen stiskněte knoflík nahoře.

Hrát Vacation Station v Fortuna

Fortuna je současná online sázkařská platforma kde můžete hrát Vacation Station, a širokou škálu dalších vysoce ziskových Playtech slotů. Navíc, můžete dostat i pěkný Fortuna bonus. Tady je nabídka: excelentní položkou Fortuna uvítací bonus ve výši 100% – což znamená že váš účet bude bohatší 25000 Kč.


Hrajte hned u Fortuna 

Fortuna točení zdarma

Točení zdarma je prostě nejlepší, nebo snad ne? Stojí Vacation Station celkově za hraní, pokud nemůžeme dostat točení zdarma? Samozřejmě ano. Dovolte nám podívat se jestli tu jsou nějaké další výhody hraní tohoto slotu.

Fortuna bonus bez vkladu

Nejdříve zjistíme, že tam není otočení zdarma a teď chybí i Fortuna bonus bez vkladu? Ovšem, ještě máme 100% bonus pro první vklad. Poskytneme vám detaily.

Fortuna uvítací bonus

Jedna z nejzajímavějších funkcí je bonus odpovídající vkladu. Zde je pojmenován Fortuna uvítací bonus a umožní vám hrát Vacation Station online za skutečné peníze a s úsměvem na tváři. Bonus může vyjít až na 25000 Kč, vhledem k tomu, že odpovídá 100 procentům vkladu. Vidíte ten hyperlink na této stránce? Odkáže vás přímo k promo nabídce. Samozřejmě, vklad je nutností. Nejmenší částka, kterou můžete vložit, je 1 Kč. Ale také nezapomeňte, že tato nabídka je závislá na vkladu, takže čím více vložíte, tím více bonusových peněz získáte.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak se přihlásit s pomocí Fortuna:

 • 1. krok: Fortuna bonus se sám nezaktivuje – musíte přejít na odkaz, který jsme vám tu poskytli.
 • 2. krok: Tohle je bod, kdy dostanete členství. Je to jednoduché – jen rychle vyplňte vormulář s uživatelskám jménem, heslem, které chcete používat, a vaším emailem.
 • 3. krok: Uložte vklad a dostanete Fortuna uvítací bonus o hodnotě 100% až do 25000 Kč. Teď můžete hrát Vacation Station online o skutečné peníze.


Hrajte hned u Fortuna 

Vacation Station Online: Hlavní vlastnosti

Věříme, že hledáte výherní automat s tématikou Transportation, protože jste právě jeden takový našli. Ten, který by se mohl stát vaším nejoblíběnějším. A pokud ne, aspoń ho zkuste, mohl by se ve vás totiž skrývat fanda her souvisejících s Transportation. Nejdříve si v této Vacation Station projděme naprosté základy, než pokročíme k detailům.

 • Tento hrací automat má 3 kotouče. Je to zcela obvyklé provedení, které naleznete u většiny automatů s 8 liniemi od firmy Playtech
 • Pokud jste začátečník, držte se nejmenší sázky a snažte se hrát Vacation Station za skutečné peníze s obnosem 0.01 Kč za sázku. Máte na výběr, zda chcete hrát na internetové stránce Fortuna, nebo zda hru stáhnete do vašeho pc.
 • Asi byste si měli začít sebou brát nabíječku, rozhodnete-li se nainstalovat verzi automatu Vacation Station do mobilu.
 • Doufáme, že vás lákají komplikovaná a zajímavá pravidla, když hledáte dobré automaty, protože tohle je extra.
 • Když příjde na velké výhry Vacation Station se těšit na výhru až 12000 mincí 60000 Kč v hotovosti.
 • Je zajímavé, že Vacation Station RTP, neboli návratnost hráči, je: 96.37%. S takovou procentuální šancí stačí jenom jedna hra, abyste vyhráli balík. Posuňte se dále touto kapitolou, abyste se dozvěděli o dalších faktorech, které otočí hru ve váš prospěch.


Hrajte hned u Fortuna 

Vacation Station Jackpot

Je to divné, ale do tohoto 3 válcového automatu nebyl zahrnut žádný online jackpot. Ovšem neplatí, že by tato hra nebyla hodna vašeho času – nabízí totiž Airplane symbol, který nahrazuje Vacation Station jackpot tím, že vynásobí vaši sázku na linii až 4000x. Proto byste měli sázet na jednu linii maximální částku 120 Kč, čímž pak můžete vyhrát neskutečné peníze, konkrétně 60000 Kč! Toto je zřejmě ta nejlepší substituce za jackpot, jakou si zde můžete přát.


Hrajte hned u Fortuna 

Jak hrát

Stručná recenze na to jak hrát Vacation Station online za skutečné peníze přichází, tak zůstaňte naladěni. Výhry jsou vypláceny pokud dostanete mezi 3 a 3 stejnými symboly v řadě zleva doprava. Jakmile jste ve hře, můžete měnit velikost vaší sázky nastavením velikosti mince. Spin tlačítko zahájí hru pod současným nastavením. Nicméně než tak učiníte, přesvědčte se, že jste si přečetli instrukce níže. Na tuto musíte být ve slotech expertem. Doufáme, že se vám zdá tento průvodce krok za krokem užítečný . Samozřejmě je tu také menu pravidel, pokud je pro vás stále něco matoucí.

Krok 1: Vacation Station za skutečné peníze vs bezplatná hra

Chceme vám pomoci při rozhodování, jestli budete hrát Vacation Station online o skutečné peníze nebo jestli chcete roztočit bezplatnou verzi se zábavnými penězi.

Krok 2: Zvolte si svou kreditní částku

Váš vklad během Vacation Station o skutečné peníze je zcela na vás. Nastavte ho kdy a na co váš Fortuna účet rozhodne, zatímco budete točit. V podstatě, můžete stanovit minimum 0.01 Kč, nebo přejít k 120 Kč na roztočení. A nezapomeťe, že Playtech hra má menší, ale pěkné opakující se výhry, což znamená, že můžete vsadit menší sázky na 3-3 válce a stále získat dobrou návratnost vašeho vkladu. Můžete také použít mince pro sázení v tomto Transportation-tématickém slotu. Toto je milá, zábavná ale ne náročná slotová hra, takže se dobře pobavte a užijte si veškerou moc: Vacation Station hodnota mince se pohybuje v rozsahuje mezi minimem o 0.01 Kč a maximem o 5 Kč na minci a množství mincí na řadu je od 1 do 3 mincí. Hledáte rychlou cestu k sázení předem přesměruje dané maximální částky, která vám vyhovuje? Tak jednoduše klikněte na Bet Max a Bet One tlačítka.

Krok 3: Vyberte si výherní linie

Dalším bodem je věnovat váš čas paylines No. Budete potřebovat ne méně než jednu aktivní. Při volbě malého počtu řad se sníží vaše celková sázka na 0.01 Kč, takže to negativně ovlivní frekvenci vašich výher. Při vší úctě, je nelepší že hrajete na všech 8 výherních řadách. Vaše sázka bude ještě vyšší , pohybuje se mezi 0.08 Kč a 120 Kč v závislosti na dříve provedeném nastavení. Kromě toho, je prakticky nemožné vybrat jen ty řady které přinášejí výhru Když je to uděláno a hotovo, Spin tlačítko je na dosah ruky k otevření herní obrazovky. Vacation Station má také Turbo nastavení, které přiměje 3 válce svištět rychle, a navíc k tomu, je tu kompletní Auto Play přepínač, který uvolní válce a nechá je se otáčet samovolně. Woo-hoo! Je čas na hraní!


Hrajte hned u Fortuna 

Instrukce

Do teď jste si určitě uvědomili ne zrovna jednoduchou povahu Vacation Station. Tato hra může obrátit vaše porozumění slotům vzhůru nohama. Pouze následující seznam jasných pravidel vás teď může zahránit:

 • Ikona tabulky výher, kterou najdete na obrazovce, vám vysvětlí vše o výhrách
 • Jakékoliv 3 nebo více stejných, sousedících symbolů vám vyměří výhru
 • Stačí vybrat více než 8 řad
 • pouze výherní kombinace na zapnutých liniích jsou vypláceny, kromě výher získaných díky scatteru
 • Celková výhra je odvozena násobením sázky na linii s výhrami na linii
 • Výhry na tomto automatu se vyplatí zleva doprava, ale scatter se zaplatí z jakékoli strany
 • Pokud je více výher na mnoha různých liniích, jejich přidaná hodnota bude spočítána
 • Ve výherní řadě s vícenásobnými výhrami je vyplacena nejvyšší možná výhra
 • Výhry na liniích se přičtou ke scatteru
 • V případě selhání herního softwaru nebo hardwaru boudou všechny výhry a výplaty považovány za neplatné a vklady budou vráceny
 • Poznámka: Zkontrolujte si podmínky užívání Fortuna, abyste se seznámili se všemi postupy, které se používají při nedokončených herních kol a také zde naleznete čas, po kterém se automaticky vypne neaktivní hra

Výherní řady a válce

Playtech, s ohledem na počet válců, přidělili této animované zábavě 3 válce. Vždy věrný směr dolů je ten, kterým se 3 válce ve Vacation Station otáčejí. Tudíž, když hrajete tuto veselou hru, můžete se soustředit jen na skórování přinášející velkou výhru. Vtiskněte si Vacation Station ikony do paměti – tato zlatička vám přinesou ne vzácné odměny. Válce mají 10 dlaždice, které se ukazují náhodně.


Hrajte hned u Fortuna 


Výherní řady jsou tu, aby generovaly odměny a Vacation Station bylo dáno 8 z nich. Jejich hlavním úkolem je obohatit vaše úspory o 60000 Kč. Jak už teď asi víte, čím více řad máte aktivních, tím vyšší šance máte na zvýšení vašeho účtu. Ale pokud se cítíte více pohodlně při chytání menších výher, tak vám Playtech umožnil mít výhru jen z jedné linie jedné řady – stiskněte zvláštní tlačítko které najdete na přistrojové desce. Nicméně, Murphyho zákony nás učí, že ve chvíli kdy odstraníte z výběru byť jedinou řadu, jackpot se tam objeví. Směr který je třeba hledat je zleva doprava, protože právě tak vám tyto slotové 8 výherní řady zaplatí. Tyto ceny přijdou často. A s méně než 20 řadami, by se dalo říct, že každá z nich přijde vhod.

Symbol s nejvyšší výhrou

Pokud jste připraveni vyhrát, firma Playtech umístila do toho automatu skvělý symbol – Airplane – něco jako jackpot symbol, který přináší nejvyšší výhru. Objeví-li si během hry na 3 válcích, vaše konto bude doplněno až do výše 4000 násobku sázky na linii. V případě, že se vám povede získat 3 těchto ikon na několi z výherních liniích zároveň, každá z nich ponese výhru 4000 násobku vkladu. Kolik peněz můžete maximálně vyhrát? Vsadíte-li nejvyšší sázku 60000 Kč na linii, po obdržení všech 8 výherních linií váš účet exploduje a zvýší se o 15 Kč. Měli byste se modlit, aby se vám tyto objevilo 3 těchto symbolů na jakékoliv z výherní linii a výhra 60000 Kč za každou linii, tedy v případě, že vašeje sázka na linii činí 15 Kč a vy máte aktivovány všech 8 linií.

Více informací o symbolech

Tento konkrétní Playtech automat obsahuje 10 symbolů. Airplane repreztentuje to nejhodnotnější z celé hry. Nicméně, vaše konto může narůst i díky naseldovním obrázkům:

 • Zajímavý symbol Cruise Liner byl oceněn na 2250x výše vaši sázky na linii
 • Ikona Sailboat byla ohodnocena na 1500x výši vaší sázky
 • Obrázek Balloon reprezentuje výhru ve výši 750 násobku sázky na linii
 • Submarine symbol – 300x vaši sázky
 • No a na konec, je zde symbol Bus, který vyplácí 75x vaši sázky.

Bonusové symboly

 • Suitcase scatter (rozptýlený) žeton

Nahrazení jakéhokoliv symbolu je to co wild dělá v této Transportation video slotové hře. Takže pokud vám přes cestu nepřeběhla černá kočka buďte si jisti že budete vyhrávat často s dlaždicí. spustí Vacation Station jackpot.

Scatter

Dovolte nám představit vám tzv. Scatter symbol – oblíbený a skvělý symbol ve světě Vacation Station. Nese svůj jedinečný název: Suitcase. Základní věcí, kterou byste měli o Vacation Station scatter symbolu vědět je, nemá v podstatě žádné hranice vzhledem ke všem 8 liniím. Kdekoliv a kdykoliv se objeví, vyhráváte. Asi vás potěšíme, když řeknem, že tento symbol vám může vyhrát až 1000x váš vklad, ovšem musí se jich objevit v kombinaci všech 3 obrázků najednou. Nikomu nevadí zatočení zdarma, že jo? 10 další symboly ve hře tuto schopnost nemají.


Je tento titul od Playtech video výherní automat?

No jistě! vzhledem k tomu, že toto je video hra, tento nekomplexní herní titul má okouzlující grafiku a skvělé zvuky, které ladí s tématem Transportation.

Herní zvuky

Když přijde řeč na tento Vacation Station, tak zde není nic překvapujícího ohledně zvukových efektů. Vytvářejí obyčejnoul arkádovou atmosféru v pozadí. Je také dobré vědět, že tento převratný slot má Stejně tak můžete použít i nastavení hlasitosti zvuků.

Fortuna Software

Fortuna dává hráčům několik možností: hrát Vacation Station online na jejich stránce ale nabízí i Vacation Station ke stáhnutí. Aby ste získali Fortuna software s hrami od Playtech, s tímto 3-válcem, musíte si založit účet zdarma . Potom můžete hrát až do rána. Tak pokračujte, registrujte se teď u Fortuna, kliknutím na tlačítko níže , potom jděte na Fortuna download stránku . Vše co zbývá je získat obří cena – 60000 Kč na každé čáře.


O společnosti Playtech

Webová stránka: https://www.playtech.com/
Místo: St. George’s Court, 2nd Floor Upper Church Street, Douglas
Působí od: 1999
Založil: Teddy Sagi
Aktivity: Hry pro počítače a mobilní telefony,Systém řízemi napříč platformami, Herní produkty a softwarová řešení
Hrajte hned u Fortuna 

Sekce Otázek a Odpovědí

Chcete se dozvědět více o Fortuna, či Vacation Station strategiích? Pak čtěte dál!

Co je to RTP?

RTP je akronym pro anglický výraz Return to Player, což znamená návratnost hráči. Ta vyjádřuje procento výhernosti, které můžete u dané hry očekávat. Vypočítává se ze shromážděných dat automatu Vacation Station. V online automatech, které mají celkově 8 výherních linií, můžete očekávat návratnost od 93% do 96%.

Co je hodnota Vacation Station RTP?

Vybírání vašich výher

Vyhráli jste velké množství peněz a chcete je teď vyzvednout? Velmi jednoduché. Vaše vyhrané peníze míří přímo na váš Fortuna účet. V podstatě vše co dalšího musíte udělat je, vybrat metodu výběru, kterou preferujete , a tady to máte. Samozřejmě, pokud budete potřebovat další pomoc, můžete vždy kontaktovat zákaznickou podporu Fortuna.

Je k dispozici vyzvedávání peněz skrze kreditní kartu?

V době psaní této recenze tato možnost nebyla dostupná.

Mám Paypal. Mohu ho využívat k vyzvedávání peněz?

V současné době zde není možnost výběru peněz přes Fortuna Paypal. Bankovní převod je také jednoduchá a spolehlivá volba.

Mohu hrát Vacation Station zdarma?

Ano, možnost hrát Vacation Station zdarma tu je, jediné co potřebujete je Fortuna účet, který zdarma vytvoříte.

Fortuna App

Určitě! Je tu možnost mít hodně srandy s automatem Vacation Station a s jeho častýmy výhrami za použitím Vacation Station aplikace do mobilu. Poznámka pro všechny: Jediná opravdová Fortuna aplikace do mobilu je ta oficiální, která je zdarma ke stažení. Nemusíte za ni platit na žádných podezřelých stránkách.

Vacation Station – Výhody a nevýhody

Vacation Station Výhody: Nevýhody:
Kola zdarma:
Extra kola:
Extra symboly:
Vizuální ztvárnění:
RTP:
Zkušenosti:
Mobilní verze:
Hrajte hned u Fortuna